• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رابطه دخترها و بازی های کامپیوتری

• شروع کننده موضوع NEO
  • تاریخ شروع

sarang

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
پاسخ : رابطه دخترها و بازی های کامپیوتری

تو COD4 دختر هست ولی من خیلی حرفه ایشونو ندیدم! :O

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از Sarang :
تو COD4 دختر هست ولی من خیلی حرفه ایشونو ندیدم! :O
هنوز COD4 بازی می کنی؟ دمت گرم :D یه دستم از طرف من ak74 بردار :D تو بقیه دیگه نیس
تو 4 رو نمی دونم ولی تو 6 تو tribe of gods بود الانم تو zeus هستش

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از Black fire :
فک کنم منطورت یه چیز تو مایه های mmorpg باشه یا به عبارت دیگه نقش آفرینی آنلاین باشه، البته اینو باید در نظر گرفت که بازی های جنگی این سبک هم هست و بازیای مدیریتی تو مایه های تراوین هم هست اگه یه مقدار دقیق تر بگید ممنون می شم

منظورم اینه که یک بازی ،
فضا های طراحی شده داره، یه جور انگار از قبل تعیین شده که باید کجا رفت و چیکار کرد
فضاهایی که توی پیشبرد بازی نقش ندارن رو نمی شه واردشون شد ،
مصن جی تی آی 4 ،یک پاساژ هست که شما باید برید از یک مغازش اسلحه بخرید ،
مغازه ی کنارش که مصن یک لباس فروشی هست و توی بازی نقش نداره ، عملا نیست .
منظورم اینه پیشبرد بازی با خلاقیت فردی اصولا جایی نداره در اکثر بازی ها .
این یک مقدارخسته کننده می کنه بازی ُ برا من .

( به این نکته اشاره می کنم که توی جی تی آی ، بیشتر از انجام خود عملیات ها ،
به جابه جا کردن مسافرها در شهر علاقمند بودم و هستم :D :-" )

×همونطور که گفتم جی تی آی ـَم از بازی های همیشه مورد علاقم بوده ... بیشتر 4 البته
آنلاین بازی کردن ـم ترجیح می دم از بازی هایی استفاده کنم که دوست دارم و اصولا آنلاین نیستن اما آنلاین
هم می شه بازیشون کرد . یا اینکه رکوردی که توی یک بازی بدست میارم (مصلن پک من) رو توی پایگاه اینترنتی
اون بازی وارد کنم و اینا .

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

بازی هایی مثل اسکایریم رو امتحان کردی؟

sara mathers

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANEHGAN III KARAJ
شهر
کرج

من خودم علاوه بر بازی های کامپیوتری دخترونه ای که می کنم بعضی وقتا با xbox هم crysis و mortal kombat وcall of duty بازی می کنم ولی اعتراف می کنم بیشتر به تشویق برادرمه! :D

• لایک
امتیازات: NEO

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

من Sims بازی میکنم و Plants vs. Zombies ... :D

GTA و Need For Speed هم بازیای دوران طفولیتم بودن :-" یه بازی گمنامی هم بود که پلیس بودیم میزدیم جانیا و قاچاقچیا رو میکشتیم؛ همش تیراندازی بود فقط؛ 10 سالَم بود علاقه ی شدیدی به این بازی داشتم :-\ :D

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از Black fire :
بازی هایی مثل اسکایریم رو امتحان کردی؟

کلن یک بازی بایدپتانسیلشو داشته باشه بشونتم پای کامپیوتر/پی اس که دوسش داشته باشم .
بازی های گوشی ـم بجز snakes که روی گوشی قبلیم بود ، بازی دیگه ای نریختم .
کلن بازی گوشی ترچیح می دم بازی هایی باشه مثل همون اسنیکز .

نه راستش ، :-?? چه ویژگی خاصی داره ؟
به جنگهای صلیبی شباهت داره ؟

×سیمز رو هم فقط کارناوالش رو بازی کردم که می تونم بگم هیچ خوشم نیومد
تو بازار ، بخاطر غیر مجاز بودن و اینا گویا ، فقط برای پی سی کارناوال رو پیدا کردم و برای pets ِ پی اس دو
اما کلن که میگن سیمز جزوبهترین بازی هاییه ک می تونه یک دختر رو پای کنسول نگه داره . :-?

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از شوکوهــ :
نه راستش ، :-?? چه ویژگی خاصی داره ؟
به جنگهای صلیبی شباهت داره ؟
نه، یه بازیه که مثل سیمز می تونی کاراکترت رو طراحی کنی ولی جنگی به سبک قدیم (شمشیر و تیر کمون و ایناست) هستش که توش تقریبا همه جا می تونی بری و با هر کسی می تونی حرف بزنی و به عبارت دیگه داستان کاراکترت رو خودت تعیین کنی وحتی ازدواج کنی! اینجا می تونی یه مقدار بیشتر باهاش آشنا شی.
منظور کلیم اینه که مولفه ی آزادی ممکنه باعث شه یه همچین بازی رو بکنی یا نه

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

عاغا این حرفا مالِ قدیم بود دخترا میشستن خونه رخت میسابیدن!
بنده شخصن هر بازی ای دستم رسیده بازی کردم! :-"از GTA و کال او دیوتی و... تا سیمز و هری پاتر!
شاید قبلن دخترا فقط میشستن سیمز و تراوین بازی میکردن ولی الان از پسرا هم جلو میزنن گاهی اوقات :-"

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نظر من برای دخترا بهترین بازی ها بازی هایی مثه Heavy rain و فارنهایت هستند. اینا یک جورایی فیلم تعاملی هستند. یعنی شما جای شخصیت ها تصمیم میگیرین. یک کارایی رو هم میکنین. یعنی درواقع جای یک شخصیت زندگی میکنین و تصمیم میگیرین. بعد اینکه خیلی هم این جور بازی ها روی احساسات پلیر مانور میدن و اینا. برا همین مطمئنم این بازی ها دخترا رو هم راضی میکنه (البته به هیچ وجه بازی های دخترونه ای نیستن)

فک نکنم اسکایریم خیلی جذب کنه دخترارو. مگر اینکه به خاطر داستانش باشه :D

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از Black fire :
منظور کلیم اینه که مولفه ی آزادی ممکنه باعث شه یه همچین بازی رو بکنی یا نه

مولفه ی آزادی؟تعریف بیشتر؟
همون پیشبرد بازی با خلاقیت فردی و اینا ؟

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از شوکوهــ :
مولفه ی آزادی؟تعریف بیشتر؟
همون پیشبرد بازی با خلاقیت فردی و اینا ؟
مولفه ی آزادی = عنصر آزادی
آره یه همچین چیزایی + اینکه تقریبا هر کاری که می خوای بکنی رو می تونی بکنی، مثلا می تونی خط داستانی رو بی خیال شی کلنگ بر داری بری تو معدن آهن یا طلا جمع کنی بعدن بری باهاشون جواهر بسازی و بفروشی یا اینکه تیر کمون برداری بری شکار آهو :D یا اینکه مثل من کارد میوه بری برداری بری شکار آهو!!! :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

دقیقا بحثه تلقینه! اینکه اصولا بازی کامپیوتری و فوتبال مال دخترا نیس و شما دیگه "خانوم" شدین(اه متنفرم از این حرف :-&) و اینا مال پسراست و از اینجور حرفا
من خودم از این جور بازیا که به اصطلاح دخترونه س متنفرم،واقعا مسخره هستن :rolleyes: نه گرافیکشون آنچنان قویه نه موضوعاتشون دلچسب :rolleyes:
من خودم وقتی بچه بودم بیشتر بازی میکردم چون وقتم کاملا آزاد بود،ولی خب بعدش درس و اینا سنگین شد و وقت کم شد وگرنه همچنان علاقه دارم حتی بیشتر از اون موقع
مثلا بچگیام عاشق پلنگ صورتی و ماداگاسکار بودم،همه تابسون پای اینا
الانم فیفا و اسسین(تازه شروع کردم) رو به بقیه ترجیح میدم ولی کال او و استرانگ هلد رو بازی کردم خوشم نیومد خیلی :-?? تراوین هم یه زمان بازی میکردم بعد حوصله م سر رفت :rolleyes:
روی موبایل هم انگری بردز که جای خود داره،بعد fruit ninja و دودل جامپ(الان میگن دودل جامپم شد بازی :-" :rolleyes:) نسخه موبایل اسسین مزخرفه،فیفا هم فقط با دسته حال میده :D
+من خودم حرفه ای نیسم اصن،تفریحی بازی میکنم ولی چن تا از دوستام از هر پسری که دیدم بیشتر خوره ی بازی اکشنن :D

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از آیدا-ق :
دقیقا بحثه تلقینه! اینکه اصولا بازی کامپیوتری و فوتبال مال دخترا نیس و شما دیگه "خانوم" شدین(اه متنفرم از این حرف :-&) و اینا مال پسراست و از اینجور حرفا

کامپیوتر و فوتبال نه. اما اینکه پسرا بازی اکشن و خشن و کلا بازی کامپیوتری رو بیشتر دوس دارن از دخترا اصن تلقین و باورهای غلط اجتماعی نیست. کاملا پایه روانشناسی داره. البته دلیل نمیشه اگع استثنایی بود اونا دختر نباشن :D

swoni

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
mash

به نقل از BUG :
کامپیوتر و فوتبال نه. اما اینکه پسرا بازی اکشن و خشن و کلا بازی کامپیوتری رو بیشتر دوس دارن از دخترا اصن تلقین و باورهای غلط اجتماعی نیست. کاملا پایه روانشناسی داره. البته دلیل نمیشه اگع استثنایی بود اونا دختر نباشن :D
این دوس داشتن میتونه یک عادت هم باشه..من خودم چون برادرم بازی های جنگی بازی می کرد و زمان بچگی هم که از یک کامپیوتر اشتراکی استفاده می کردیم،منم جز اون بازی ها بازی ای نداشتم،بازی می کردم و علاقمند شدم....اون زمان کانتر و جی تی ای و هیتمن و.....الانم که کال آو و.........همشون تقریبا تو یک رده اند....اما با 'دوتا' متفاوت اند و من علاقه ای ب این یکی ندارم...نمی دونم شاید چون بچگیام بازی نکردم این مدلی!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از BUG :
همون روحیات هم بستگی به "فرد" داره نه جنسیت اون فرد
اینکه مثلا روحیه دخترا لطیفه و چه میدونم جنگ طلب نیسن و اینا هم خیلی درست نیس،بعدم تو دنیای واقعی آره شاید یه دختر نتونه درگیرشه با یه نفر ولی تو دنیای مجازی به راحتی میتونه این کارو بکنه

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از Black Fire :
مولفه ی آزادی = عنصر آزادی
آره یه همچین چیزایی + اینکه تقریبا هر کاری که می خوای بکنی رو می تونی بکنی، مثلا می تونی خط داستانی رو بی خیال شی کلنگ بر داری بری تو معدن آهن یا طلا جمع کنی بعدن بری باهاشون جواهر بسازی و بفروشی یا اینکه تیر کمون برداری بری شکار آهو :D یا اینکه مثل من کارد میوه بری برداری بری شکار آهو!!! :D

خب هر کاری بخوام بکنم صد در صد بسیار مهم و تاثیر گذاره . :-?
البته خب ، نه هر کاری !
همونطور که اشاره کردم ، مصن توی GTA 4 ، راننده تاکسی شدن کلا برام خیلی جذاب بود .
مصن شکار آهو چندان برام جالب نیست .

× یک بازی ایرانی کم گرافیک و کم حجم هست ، حدود دو سه مگابایته ،
سرزمین رویاها یادمه اینم برام خیلی جذاب بود :-?

رهاـbehemoth

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست

>:p
همه منو به خاطر بازی هایی که انجام می دم مسخره می کنن(جز داداشم و پسر عمه ام)
ولی به نظر من خیلی ربطی به دختر پسر بودن نداره. من همیشه وقتی کوچیک بودم با سگا بازی های اکشن رو به ماریو ترجیح می دادم.
الانم روی صفحه ی کامیوترم:
empire earth
GTA5
siberia 2
assassins creed revelation
هست و واقعا بازی باهاشون به آدم کیف می ده چون من به شخصه دوست دارم یه کم هیجان تجربه کنم چون تو زندگی روزمره وجود نداره!
با کنسول که خوراک بازی های اکشن اول شخص و ماشین بازیه و من فکر کنم بیش از هر بازیه دیگه ای سری call of duty رو بازی کردم. در صورتی که برادرم تمایل چندانی نشون نمی ده.
بازی های فانتزی مثل lord of the rings در هر مدلی اش برام جالبه.
این نشون می ده الزاما علاقه به بازی یا سبک بازی خیلی ربطی به دختر یا پسر بودن نداره. یا لا اقل من این طور احساس نمی کنم.

ghazaleb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
مدال المپیاد
فعلا میخونیم

با تبلت بازی هایی مثه fruit ninja یا subway surfیاlane solitter یاraging thunder 2
با xbox بازی هایی مثی فیفا
با کینکت هم بازی های که بشه انرژی تخلیه کرد(رقصک:))

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

میشه گفت ک مثلا بازی های اکشن رو پسرا خیلی بیشتر میکنن اما نیسک دخترا نکنن مثلا من خودم عاشق بازی های اکشن و 90.درصد مواقع هم یا با کامپیوتر یا ایکس باکس بازی اکشن میکنم

بالا