• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بریم به دارک وب؟!؟!؟!

تا حالا دارک‌وب رو امتحان کردید؟

• رای‌دهندگان
    84
وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
اگه دنبال انجام دادن یه سری از کار های غیر قانونی هستین ، دارک وب بستر خیلی خوبیه و اگه پیگیر باشین می تونین یاد بگیرین چطوری از امکاناتش استفاده کنین . اما اگه نیستین و فقط کنجکاویه احتمالا از سرک کشیدن درش پشیمون بشید ... .

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
من در این رابطه اطلاعی ندارم ولی اگه کسی اطلاع داره بگه اینترنت 7G چی هست و اصلا آیا وجود خارجی داره؟
تنها چیزی که من میدونم اینه که اینترنت 5G هم کلی درباره ی تکنولوژیش و آسیب هاش برای انتقالش از طریق دکل های مخابراتی بحث بود ، بعد صحبت از نسل 7 اینترنت حداقل تو این دوره ی زمانی یه مقداری غیر منطقی میاد
حدسم اینه منظورش یه اینترنت خیلی خیلی خیلی پر سرعت می خواد.

RZWN

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
svh
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
×××
رشته دانشگاه
×××
به نظرم اگه امتحانش کنم جذابیتش از بین بره هر چند خیلی دوست دارم ببینم توش چه جوریه

Negin.Sh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
من خالم در این باره چند تا مقاله نوشته و سمینار رفته ولی اون توضیحاتی که میداد میگفت خیلی توش کثیف کاری میشه
اما حالا که یه چیزایی ازش فهمیدم وسوسه شدم برم مقالاتشو بخونم

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
مثلا ممکنه چه اتفاقی بیفته؟

بحث هک شدن و غیره به کنار . آدم وقتی وارد چنین محیطی بشه نا خوداگاه روش تاثیر میذاره . برای مثال وقتی شما دسترسی ساده به بعضی از کار های غیر قانونی پیدا کنی وسوسه استفاده کردن ازش هم بیشتر میشه . یا مثال دیگه اینه که افرادی برای کنجکاوی رفتن به رد روم اما کم کم بهش علاقه مند حتی شدن یا این که تاثیرات دیدن اون صحنه ها تا مدت ها روی ذهنشون باقی مونده .

DeadEnd

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
:>
برا من نمیییییاد:((:((:((:((

ErfanGH23

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آیت ا... مشکینی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402
تاپیک رو مطالعه کردین کامل؟
حداقل پولی که باید برای رد روم ها بدین تا بتونین یه ویدیوی ضبط شدش رو ببینید 0.2 بیت کوین هست تا جایی که من حساب کردم همین 0.2 بیت کوین ، میشه 24 میلیون تومن( به قیمت دلار الان )
که فکر میکنم برای عده ی معدودی( نزدیک به صفر) مقدور باشه
جدای از این موضوع ، هیچ فیلمی در هیچ جایی از دنیا وجود نداره که تایید کنه آیا حقیقت هست یا نه
ممکنه تو پول رو بدی و هیچ اتفاقی نیفته و هیچ فیلمی پلی نشه
هیچ راهی هم برای شکایت نداری چون در تمام دنیا این کار یک کار غیرقانونیه و در صورت شکایت علاوه بر اینکه حرفت نمیرسه ، خودت هم متهم میشی

پس این حرفی که میزنید که فیلم دیدن باعث اثرات بد میشه ، بطور قطع میتونم بهت بگم که این اتفاق حداقل برای خودم نمیفته چون اونقدرا دیوونه نیستم که بخوام اینهمه هزینه کنم که شاید فیلمی ببنیم یا خیر
فقط بحث ردرومم نیس
فیلمای عجیب غریب رایگان هم توش زیاده
مثلا من یادمه تو یه کانال تلگرام عضو بودم درباره دارک وب بود
فیلمای عجیبی میذاشت نمونش پورن هایی بود که بچه های 8 - 9 ساله توش بودن با یه مردی که معمولا ماسک بز یا همچین چیزی داشت

ErfanGH23

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آیت ا... مشکینی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402
این یه اسکرین شات از یه سایت تو دارک وبه
photo_2017_08_12_14_49_03.jpg

اینم فروش بمب اتم تو دارک وب به قیمت 33 هزار بیت کوین :////
photo_2019_07_19_19_06_32.jpg

ErfanGH23

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آیت ا... مشکینی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402

_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
دکتر شهریاری
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
دو تا نقره
با یک کلمه میشه دارک وب رو توصیف کرد ...
دارک وب شوخی نیست!
با احتیاط وارد آن شوید.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
در موردش یکم مظالعه کردم

حالت بدردبخورش بدست اوردن یکسری اطلاعات هست که نمیشه تو وب معمولی پیدا کرد.
اون یکی هم خرید اسلحه که بزنی یکیو بکشی, که اینم از نطر من بدردنخوره. چون تضمینی نیست بهت بدن اسلحه رو, ترجیح میدم از قاچاقچی ها بگیرم, تازه اسلحه سروصدا داره و بدردت نمیخوره گرونم هست . در کل قتل با اسلحه بیکلاسه و اماتور از نظر من
اون فیلمای قتلشونم چرته. یکم نزاکت ندارن کارشونو تمیز انجام بدن
بهرحال من باهاش حال نمیکنم

چندش:|

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
اگه دارک وب رو بفهمیم دلیلی واسه ترسیدن ازش نمیبینم
و اگه دارک وب رو از نزدیک نبینیم هیچوقت نمیتونیم بفهمیمش
دارکک وب چیزای بدی داره و من منکرش نیستم ......ولی مگه همین سرفیس وب خودمون ک این همه ازش استفاده میکنیم پاک پاکه؟
خب بریم واسه قسمت سوم: امنیت
همونطوری ک قبلا گفتم tor کاملا امنه ...امن تر از هرچیزی ک تاحالا امتحان کردید
(در این حد امنییتیه ک وقتی شما تور رو فول اسکرین میکنید به شما یه وارنینگ میده ک سایز صفحه نمایشتون ممکنه لو بره و از فول اسکرین بیرون بیاید)
حتی واسه وبگردی عادی ...شمارو از دید همه مخفی نگه میداره
در مقابل دارک وب ناامنه کاملا مث همین سرفیس وب
ولی وقتی از ناامنی حرف میزنیم منظورمون چیه؟
خب اینطور نیس ک شما تو دارک وب سرچ کنید و تو سایت های مختلف بچرخید ازونور کلی هکر نشسته باشن تا شمااز کنار سایتشون رد شی هکت کنن
دارک وب مث زیرزمین های اینترنته .... ممکنه آدمای خطرناکی توش فعالیت کنن ک با هک کردن بقیه هم حال میکنن اما باید حواسمون باشه هکر چطوری سوژه خودشو پیدا میکنه

شما تا زمانی ک روی لینک اشتباه کلیک نکنید ....چیزی دانلود نکنید....و جایی ثبت نام نکنید دلیلی نداره ک هک بشید
معمولا میگن بهتره از سایت های شناخته شده دارک وب استفاده کنیم ک بعدا بیشتر راجبش حرف میزنیم
چطور امنییت خودمونو افزایش بدیم؟
استفاده از وی پی ان : یک لایه دیگه بهمون اضاف میشه و میتونه مفید باشه
استفاده از آنتی ویروس :ازین نظر ک احیانا اگه چیزی دانلود و ویروس بود بتونه شناساییش کنه
من ک واسم مهم نیس زیاد ولی میگن وب کمتونو بپوشونید ک عکستون لو نره
از ماشین مجازی استفا ده کنید و اینا

راه حل پدر مادر دارش چیه؟
از Tailsاستفاده کنید
اصن Tails چی هس؟ :(The Amnesic Incognito Live System)
یه توضیع لینوکس مینیمال بر پایه دبیینه ک رو فلش برن میکنید و به شکل لایو سیستمتونو باهاش بوت میکنید و بطور پیشفرض از تور استفاده میکنه

Tails :در عصری که در آن زندگی می‌کنیم، انواع مختلفی از سامانه‌های نظارتی و مراقبتی سعی می‌کنند به اشکال مختلف به حریم خصوصی ما وارد شوند. در مقابل، بعضی از کاربران تمایل دارند به دور از هرگونه دغدغه‌ای به فعالیت‌های خود ادامه دهند. Tails با محور قرار دادن امنیت و حریم خصوصی کاربران طراحی شده است. با توجه به بررسی‌هایی که در این زمینه انجام دادیم، سیستم‌عامل Tails که بر مبنای توزیع دبیان طراحی شده است، در مقایسه با نمونه‌های دیگر به لحاظ امنیتی قوی‌تر است.

اگه چیزی جا مونده شما اضافه کنید
یکم دیگه راجب محیط دارک وب بیشتر حرف میزنیم

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
در مورد tails بیشتر توضیح میدی؟
یعنی اینکه چطوری باید ازش استفاده کرد و اصولا چی هست
قبل تر ها در موردش شنیده بودم ، توضیح بیشتری بده
آیا یه نرم افزاره؟ یا مثل توکن هایی هست که برای بیت کوین ازش استفاده میشه؟ (منظورم اینه که اگه این شکلی هست ، از کجا باید این توکن رو تهیه کرد؟) و اگه نه چطوری میتونیم روی فلش ازش استفاده کنیم؟
یجور سیستم عامله مث ویندوز
درواقع یه توزیعی از لینوکسه ک بر پایه لینوکس دبیین ساخته شده
واسه استفاده ازش لازم نیس رو هارد نصبش کنی
از اینجا میتونی بی دردسر دانلودش کنی
یه فایل iso بهت میده
یه فلش هم نیاز داری ۴ گیگ مناسبه
حالا باید نرم افزار روفوس رو از اینجا دانلود کنی
فلش رو کانکت کن و روفوس رو اجرا کن ...مسیر فایلی ک دانلود کردی رو به روفوس بده
منتظر بمون تا رایتش کنه روی فلش
الان فلش آماده اس
کامپیوتر رو ری استارت کن و فلش رو بوت کن باهاش (با اف ۸ و اینا)
تیلز بصورت لایو اجرا میشه و به محض خاموش کردن سیستم هیچ ردپایی ازت نمیمونه
هرموقع دوباره نیازش داشتی کافیه کامپیوترت رو با فلش بوت کنی
و اینکه اون فلش رو میتونی رو هر کامپیوتر دیگه ای استفاده کنی

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
تاپیک رو مطالعه کردین کامل؟
حداقل پولی که باید برای رد روم ها بدین تا بتونین یه ویدیوی ضبط شدش رو ببینید 0.2 بیت کوین هست تا جایی که من حساب کردم همین 0.2 بیت کوین ، میشه 24 میلیون تومن( به قیمت دلار الان )
که فکر میکنم برای عده ی معدودی( نزدیک به صفر) مقدور باشه
جدای از این موضوع ، هیچ فیلمی در هیچ جایی از دنیا وجود نداره که تایید کنه آیا حقیقت هست یا نه
ممکنه تو پول رو بدی و هیچ اتفاقی نیفته و هیچ فیلمی پلی نشه
هیچ راهی هم برای شکایت نداری چون در تمام دنیا این کار یک کار غیرقانونیه و در صورت شکایت علاوه بر اینکه حرفت نمیرسه ، خودت هم متهم میشی

پس این حرفی که میزنید که فیلم دیدن باعث اثرات بد میشه ، بطور قطع میتونم بهت بگم که این اتفاق حداقل برای خودم نمیفته چون اونقدرا دیوونه نیستم که بخوام اینهمه هزینه کنم که شاید فیلمی ببنیم یا خیر

من این مطلب رو مثال گفتم به عنوان یک جز از کل این قضیه . اولا من دیدم ادمی که از این پولا داره . بذار یه مثال دیگه بزنم که خودم دیدم . دوستی داشتم که بخاطر خرید ال اس دی وارد این فضا شد ، خب خیلی راحت تر از دنیای عادی برای همیشه این دسترسی براش ایجاد شد ، اما بعدش خب فقط به ال اس دی قناعت نکرد . وقتی در اونجا آیواسکا یا دی ام تی به فروش میرسه وسوسه ای که داره زیاده و خب اونا رو هم بعد یه مدت رفت سراغش ، تا اونجا که خبر دارم بعد از خودکشی کردنش که چند ماه پیش بوده تحت بستریه . این یه مثال بود که دیدم خودم .

یا دوست دیگه ای داشتم که در اونجا با افرادی توی همین ایران آشنا شده بود که داشتن دوستمو وارد کار های خلاف می کردن که شکر خدا پشیمون شد و رابطش رو باهاشون قطع کرد .
من نمیگم هر کسی میره اتفاقی میوفته . من منظورم این بود که دارک وب ، و نه دیپ وب ، یک فضا برای انجام کار هایی هست که حتی با سطح آزادی در غرب هم سازگار نیست . گفتم اگه می دونی میخوای بری و برای چی بری بحثش فرق می کنه اما اگه صرفا کنجکاویه ، ادم بخاطر کنجکاوی شاید درست نباشه بره . چون یا میری می بینی که محیط کثیفی داره و با روحیه تو سازگار نیست میای بیرون ازش که قاعدتا لذتی بهت نمیده . یا این که می بینی سازگاره و خب شاید نتیجه خوبی رو به دنبال نداره ...

نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
کاملا حرفتون رو قبول دارم اما اینجا فقط یک سوال پیش میاد
آیا کسی که دنبال خرید ال اس دی هست ، از راهی غیر از دارک وب ، حالا یه مقدار سخت تر ، نمیتونه به خرید ال اس دی برسه؟
پاسخ مثبته ، پس در حقیقت انگیزش، باعث کار اشتباه شده نه محیطی که برای تهیه ش به سراغش رفته

قسمت دوم حرفتون رو قبول ندارم ، چون اگه مطابقت با یه سری از سطح آزادی ها نداشت ، پس علت وجودش چیه؟ مگه اصولا فضای اینترنت و سرورینگ آزاد نیست؟ مگه تجارت اسلحه در امریکا و اروپا آزاد نیست؟ خب اگه پاسخ هردو مثبت باشه که هست ، پس فروش اسلحه در بستر اینترنت هم کاملا کار قانونی هست و از سطح دسترسی های غرب به قول شما هم خارج نیست
در هر حال ، بنده باز هم اذعان میکنم محیط ناسالمی هست ، ما بدنبال پیدا کردن راه هایی برای رسیدن به نکات مثبت این قضیه هستیم ، اگر مشاهده کردیم که فضا کاملا عاری از هرنوع مطلب مفید هست ، ماهم محیط دارک وب رو ترک میکنیم

یه جواب کوتاه بدم فقط . اول این که کسی اگه دنبالش باشه می دونه ال اس دی خوب هم سخت گیر میاد نسبتا چه برسه به دی ام تی . نکته ای هم که میخواستم بگم وسوسه دسترسی اسون بود .
دوم این که هر اسلحه ای در اروپا و امریکا مجاز نیست . خیلی از اسلحه های خودکار خرید و فروشش ممنوعه .
ولی گفتم مثال ها جز از کل هستن . صرفا هم نظرمو گفتم . قاعدتا خودم یه سری چیزا امتحان کردم و در این قضیه کنجکاو بودم و فقط به عنوان نظر شخصی گفتم اینا رو ... .

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
اقا این بمب اتمش که واقعا دیگه چرتی بیش نیست !

فقط همین رو بگم که اگه چرت نباشه ، دست دولت ها هم توی کاره!.....هیچ کس توی کارگاهش نمیتونه بمب اتم درست کنه!

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
فقط همین رو بگم که اگه چرت نباشه ، دست دولت ها هم توی کاره!.....هیچ کس توی کارگاهش نمیتونه بمب اتم درست کنه!
اخه دولت ها از طریق دارک وب که بمب اتم دست به دست نمیکنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا