• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بریم به دارک وب؟!؟!؟!

تا حالا دیپ وب رو امتحان کردید؟

• رای‌دهندگان
    85
وضعیت
موضوع بسته شده است.

RZWN

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
svh
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
×××
رشته دانشگاه
×××
هم هیجان انگیزه هم ترسناک
دوست دارم امتحانش کنم اما میترسم
با گوشی نمیشه رفت توش؟

Yucoodi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1388
دارک وب موتور های جستجو گر مخصوص خودشو داره ولی اونم تمام دارک وب رو نشون نمیده
یه نمونه موتور جستجو گر همون نات اویله
ولی خیلی از سایت هاش نیاز به آدرس مشخص دارن
سایت هایی هستن ک بعضی از آدرس هاشو منتشر میکنن به همراه توضیحاتشون مث سایت ویکی هیدن ک بعدا راجبش مینویسم
یسری سایت هستن ک اصن باید مخفی باشن
مثلا یک فروم رو درنظر بگیر ک مخصوص تمام وارد کننده های موادمخدر آمریکاس ....خب این سایت باید هم مخفی باشه و هم غیر قابل ردگیری یعنی دارک وب ...خب دلیلی نداره موتور های جستجو گر هم نشونش بدن آدرسش رو بین خودشون نگه میدارن و سیکرت نگهش میدارن

اینم بگم دارک وب فروم های زیادی داره ک میشه توشون با خفن های دنیای جنایت آشنا شد:)):))

دقیقا:))دیپ وب جذاب تره:)):))
فک کن میتونی پی ام های مردمو بخونی و ایمیلاشون رو چک کنی:))
کسی ک بتونه سرور های تلگرام رو هک کنه میتونه توش بگرده ولی میشه هکش کرد؟:))
دیپ وب یه گاوصندقه ک اعطلاعات رو توش نگه میدارن
دارک وب یه محیطه ک توش قراره شناسایی نشی
درباره ی دیپ وب از بابت هک نگفتم ، مثلا یه سری سایت ها یا یه سری بلاگ هایی که ممکنه به قول تو مرورگرها نشونشون نمیدن
البته قضیه ی هک هم جذابه ولی نقض حقوق کاربری محسوب میشه ، مدنظر اطلاعاتی بود که ممکنه بصورت عمومی منتشر شده باشن ولی دسترسی بهشون از طریق مرورگرها ممکن نباشه

یه چیزیم درباره ی دارک وب : بیاین سرورهای سمپادیا رو منتقل کنیم به دارک وب ، خصوصی چت کنیم با دوستان ;)

karen.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1397
اینستاگرام
میشه همینجوری از تور استفاده کرد؟
فقط برای دور زدن فیلتر؟!
یس یس
هم هیجان انگیزه هم ترسناک
دوست دارم امتحانش کنم اما میترسم
با گوشی نمیشه رفت توش؟
با گوشی هم میشه
یسری ترموکس نصب میکنن و با اون تور رو میگیرن
یسریای دیگه هم از orbot استفاده میکنن
دومی کم دردسر تره

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
قبلا راجع بش زیاد میشنیدم تو سایتا یه چیزایی درباره اش خونده بودم برا همین پارسال امتحانش کردم چند بار رفتم ولی برام جذابیتش فقط برا همون دفعات اول بود و بعد یه مدتی کنار گذاشتمش و از یادم رفت

h.r

.......کاربر خسته........
نام مرکز سمپاد
ایت الله مشکینی(میری)
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
فک کنم از اولین سایتایی که فعالیت میکرد تو دارک وب سیلک رود بود ..پارسال که رفته بودم یا قبل تر سیلک 2 بوود توش با بیت کوین و اینا فک کنم اسلحه و مواد مخدر می فروختن بعد چن وقته شنیدم بستنش سه ش رو زدن

ErfanGH23

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آیت ا... مشکینی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402
فک کنم از اولین سایتایی که فعالیت میکرد تو دارک وب سیلک رود بود ..پارسال که رفته بودم یا قبل تر سیلک 2 بوود توش با بیت کوین و اینا فک کنم اسلحه و مواد مخدر می فروختن بعد چن وقته شنیدم بستنش سه ش رو زدن
کلا دارک وب رو برا همین سیلک رود ساختن
صاحب سیلک رود یه نفر بود به اسم راس اولبریکت که میخواست یه فضایی داشته باشه و توش بتونه مواد مخدر بفروشه و کسی هم نتونه ردشو بزنه
بعدا یکی از همکاراش که ایرانی هم بود اومد دارک وب رو توسعه داد و سایتای دیگه توش ساختن

PD

واعظِ آن کار دیگر کننده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
D:
سال فارغ التحصیلی
1401
کلا دارک وب رو برا همین سیلک رود ساختن
صاحب سیلک رود یه نفر بود به اسم راس اولبریکت که میخواست یه فضایی داشته باشه و توش بتونه مواد مخدر بفروشه و کسی هم نتونه ردشو بزنه
بعدا یکی از همکاراش که ایرانی هم بود اومد دارک وب رو توسعه داد و سایتای دیگه توش ساختن
هنر نزد ایرانیان است و بس

kia1379

Kvothe
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
کامپیوتر
خیلی جالبه. برای من که جرئت ندارم خودم برم شما میرین استفاده میکنیمD:

صفر بتوان صفر

کاربر معمولی
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
اگه دنبال انجام دادن یه سری از کار های غیر قانونی هستین ، دارک وب بستر خیلی خوبیه و اگه پیگیر باشین می تونین یاد بگیرین چطوری از امکاناتش استفاده کنین . اما اگه نیستین و فقط کنجکاویه احتمالا از سرک کشیدن درش پشیمون بشید ... .

Yucoodi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1388
اگه دنبال انجام دادن یه سری از کار های غیر قانونی هستین ، دارک وب بستر خیلی خوبیه و اگه پیگیر باشین می تونین یاد بگیرین چطوری از امکاناتش استفاده کنین . اما اگه نیستین و فقط کنجکاویه احتمالا از سرک کشیدن درش پشیمون بشید ... .
مثلا ممکنه چه اتفاقی بیفته؟

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
من در این رابطه اطلاعی ندارم ولی اگه کسی اطلاع داره بگه اینترنت 7G چی هست و اصلا آیا وجود خارجی داره؟
تنها چیزی که من میدونم اینه که اینترنت 5G هم کلی درباره ی تکنولوژیش و آسیب هاش برای انتقالش از طریق دکل های مخابراتی بحث بود ، بعد صحبت از نسل 7 اینترنت حداقل تو این دوره ی زمانی یه مقداری غیر منطقی میاد
حدسم اینه منظورش یه اینترنت خیلی خیلی خیلی پر سرعت می خواد.

Yucoodi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1388
ممکنه هکمون کنن و بدبخت شیم فکنم
مگه ما چی داریم که بدبخت شیم
از دار دنیا یه pc داریم کلا ، که چیزی توش نیست ، یه چارتا فیلم و موزیکه توش
یه کارت بانکی داریم ، چندرغاز پول توشه ، که همونم ببرن، یه ماه به سختی میفتیم
گوشیا هم که غیرقابل هک شدنه
چی داریم که بخوایم بدبخت شیم آخه:D

RZWN

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
svh
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
×××
رشته دانشگاه
×××
به نظرم اگه امتحانش کنم جذابیتش از بین بره هر چند خیلی دوست دارم ببینم توش چه جوریه

Yucoodi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1388
به نظرم اگه امتحانش کنم جذابیتش از بین بره هر چند خیلی دوست دارم ببینم توش چه جوریه
آره جذابیتش از بین میره
اما یه نکته ی مهم
اصولا جذابیت ، ترس ، شک و چیزهایی ازین قبیل در سایه ی تاریکی بوجود میان ، یعنی اینکه شاید یه چیزی در حقیقت وجود نداشته باشه ( یا حتی وجود نداشته در گذشته ) اما چون ما دسترسی بهش نداریم ، همیشه به عنوان حقیقت پذیراش بودیم چون ورای باور ما بوده همیشه

اما در مقابل ترس ، روبرو شدن‌ با ترسه ، روبرو شدن با روشنایی و حقیقت
یه سری چیزا جذابیتش رو از دست میده ، ولی دیگه ذهن کنجکاومون آرومتر از گذشته است

Negin.Sh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
من خالم در این باره چند تا مقاله نوشته و سمینار رفته ولی اون توضیحاتی که میداد میگفت خیلی توش کثیف کاری میشه
اما حالا که یه چیزایی ازش فهمیدم وسوسه شدم برم مقالاتشو بخونم

صفر بتوان صفر

کاربر معمولی
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
مثلا ممکنه چه اتفاقی بیفته؟
بحث هک شدن و غیره به کنار . آدم وقتی وارد چنین محیطی بشه نا خوداگاه روش تاثیر میذاره . برای مثال وقتی شما دسترسی ساده به بعضی از کار های غیر قانونی پیدا کنی وسوسه استفاده کردن ازش هم بیشتر میشه . یا مثال دیگه اینه که افرادی برای کنجکاوی رفتن به رد روم اما کم کم بهش علاقه مند حتی شدن یا این که تاثیرات دیدن اون صحنه ها تا مدت ها روی ذهنشون باقی مونده .

Yucoodi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1388
بحث هک شدن و غیره به کنار . آدم وقتی وارد چنین محیطی بشه نا خوداگاه روش تاثیر میذاره . برای مثال وقتی شما دسترسی ساده به بعضی از کار های غیر قانونی پیدا کنی وسوسه استفاده کردن ازش هم بیشتر میشه . یا مثال دیگه اینه که افرادی برای کنجکاوی رفتن به رد روم اما کم کم بهش علاقه مند حتی شدن یا این که تاثیرات دیدن اون صحنه ها تا مدت ها روی ذهنشون باقی مونده .
تاپیک رو مطالعه کردین کامل؟
حداقل پولی که باید برای رد روم ها بدین تا بتونین یه ویدیوی ضبط شدش رو ببینید 0.2 بیت کوین هست تا جایی که من حساب کردم همین 0.2 بیت کوین ، میشه 24 میلیون تومن( به قیمت دلار الان )
که فکر میکنم برای عده ی معدودی( نزدیک به صفر) مقدور باشه
جدای از این موضوع ، هیچ فیلمی در هیچ جایی از دنیا وجود نداره که تایید کنه آیا حقیقت هست یا نه
ممکنه تو پول رو بدی و هیچ اتفاقی نیفته و هیچ فیلمی پلی نشه
هیچ راهی هم برای شکایت نداری چون در تمام دنیا این کار یک کار غیرقانونیه و در صورت شکایت علاوه بر اینکه حرفت نمیرسه ، خودت هم متهم میشی

پس این حرفی که میزنید که فیلم دیدن باعث اثرات بد میشه ، بطور قطع میتونم بهت بگم که این اتفاق حداقل برای خودم نمیفته چون اونقدرا دیوونه نیستم که بخوام اینهمه هزینه کنم که شاید فیلمی ببنیم یا خیر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا