• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ رتبه های برتر کنکور(تجربی.خ رضایی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانـگانــِ امـیـنــِ یکـــ
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام : ) خوب به عنوان اولین سوال خودتونو به صورت کامل معرفی کنید . : )
ممنون که قبول زحمت کردین : )

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : صندلی داغ رتبه های برتر کنکور(تجربی.خ رضایی)

به نقل از نـــگـ◕‿◕ـن :
سلام : ) خوب به عنوان اولین سوال خودتونو به صورت کامل معرفی کنید . : )
ممنون که قبول زحمت کردین : )
سلام
چه یهویی واقعا...الان معلومه هول شدم نه؟ :D

خب نیلوفر رضایی رتبه 125 کشوری کنکور تجربی 91 54 منطقه 1 الانم دارم پزشکی تهران میخونم

دیگه ام اینکه خواهش میشه...امیدوارم بتونم با حرفام به بچه ها کمک کنم...ما که برتر نشدیم اونا بشن حداقل :)

(دفعه بعدم خواستین یهویی صندلی بزنین قبلش خبر بدین خانوم مدیر :-")

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

خوراک من رتبه برتر :))

ساعت مطالعه سال دوم سوم چهارم؟ :D

• شروع کننده موضوع

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانـگانــِ امـیـنــِ یکـــ
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظر خودت رمز موفقیت؟

(چشم در ضمن ;;) )

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Ehem_Ehem :
خوراک من رتبه برتر :))

ساعت مطالعه سال دوم سوم چهارم؟ :D
خب سال دوم که واقعا در حد :-" فقط واسه ی امتحانا میخوندم. اما خب بگم کلا ادم بیخیال درسی نبودم. کلاسای بیرونم میرفتم درسا تکرار میشد. در همین حد دیگه X_X
سال سوم به خاطر تغییر رشته ام از ریاضی به تجربی تابستون زیست 2 3 رو با هم خوندم و خب تستم زدم تا حدودی. در طول سالم بیشتر و جدی تر به ازمونایی که میدادم توجه کردم. اما خب دفتر برنامه ریزی نداشتم که بگم چند ساعت میخوندم. کلا در حدی بود که واسه درسای اختصاصی ی کتابو تست بزنم تا حدودی. بیشتر سعی کردم مفهوم درسا رو بفهمم مثلا در حدی که فیزیکو بدون خودن میتونستم سر جلسه امتحان بشینم.
سال پیش هم که متغیر بود. تابستون کم مثلا هفته ای 20 تا 30ساعت. پاییز 40 تا 50 ساعت از پاییز به بعدم 40 تا 45
به نقل از نـــگـ◕‿◕ـن :
به نظر خودت رمز موفقیت؟

(چشم در ضمن ;;) )
خب به نظرم سرعت بالام تو مطالعه...زیاد استرس نداشتم سال کنکور یا حداقل نشون نمیدادم. این نشون ندادن خودش باعث میشه ادم استرسش بیشتر نشه. به نظرم تستم زیاد و متنوع زدم.

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

منابع مورد استفاده برای
زیست (همه سالا)
شیمی پیش 1و 2
فیزیک پیش 2 ؟

این سوال رو صندلی رتبه 19 هم پرسیدم اینجا هم بپرسم.

من ریاضی و فیزیک تقریبا هیچی نخوندم! :-ss از هرکدوم در حد یکی دو فصل
نمیتونم وقتمو تنظیم کنم. همش میره سر زیست و شیمی.
خیلی کند درس میخونم. همشم این مطالب حفظی زیست با اینکه یکسره کتاب دستمه یادم میره.
مرورها هم تقریبا به اندازه بار اولی که درسو میخونم وقت میگیره.
برای کند درس خوندن راه حلی داری؟
فقطم درسای حفظی نیست که توش کندم، محاسباتی ها هم نسبتا کنده ولی نه به افتضاحی حفظی

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از یـلـدا :
منابع مورد استفاده برای
زیست (همه سالا)
شیمی پیش 1و 2
فیزیک پیش 2 ؟

این سوال رو صندلی رتبه 19 هم پرسیدم اینجا هم بپرسم.

من ریاضی و فیزیک تقریبا هیچی نخوندم! :-ss از هرکدوم در حد یکی دو فصل
نمیتونم وقتمو تنظیم کنم. همش میره سر زیست و شیمی.
خیلی کند درس میخونم. همشم این مطالب حفظی زیست با اینکه یکسره کتاب دستمه یادم میره.
مرورها هم تقریبا به اندازه بار اولی که درسو میخونم وقت میگیره.
برای کند درس خوندن راه حلی داری؟
فقطم درسای حفظی نیست که توش کندم، محاسباتی ها هم نسبتا کنده ولی نه به افتضاحی حفظی
زیست 2: خیلی سبز+تست قرمز+بانک تست ارامفر
زیست 3: خیلی سبز+بانک تست+یکم 8000 گاج
زیست پیش: پیش 1 ارامفر+ بانک تست+ خیلی سبز+ مبتکران پیش+ یکم از قرمز و 8000
کلی هم ژنتیک ارامفر
شیمی پیش 1و 2: مبتکران+خیلی سبز
فیزیک پیش 2: گاج سبز+ گاج سفید

خب کندخوانی چندتا دلیل داره:
1)حواست پیش درس نیست. مثلا استرس فصلای نخونده...فکرت همش میره سراغ اونا...یا هر نوع دغدغه فکری دیگه...من خودم کلا زیاد خیالباف بودم بعد گفتن بهم هر وقت یه فکری اومد سراغت بنویس رو برگه اخر شب بهشون فکر کن مثلا...اینجوری به ذهنت اطمینان میدی که نترس این فکره یادم نمیره...موقع استراحت بهش میفکری. البته من خودم جدی اجراش نکردم ولی به نظرم نتیجه میده.
2)واسه مرور که میگی میتونه از وسواس مطالعه ت باشه. یعنی اینکه میخوای همه چیز یادت باشه یا با همون موشکافی اولیه بخونیش. اینو بدون که تو مطالعه واسه کنکور خیلی نکته ها مخصوصا تو زیست هست که تو تا تست نزنی نمیفهمیش...چون نکته ای که معلم با دونستن یه سری مطالب بیشتر بهش رسیده...
3) من خودم روش مطالعه ی زیستم این بود...اول یه دور اجمالی فصلو میخوندم بعد میرفتم یه سری تست میزدم ازش تا جاهای نکته دارش درستم بیاد...بعد میرفتم یه بار دیگه کتابو میخوندم و نکاتی که بهشون توجه نکرده بودم رو تو کتاب مشخص میکردم و یا مینوشتم.

کلا باید برای سرعت بالا هم فکر متمرکزی داشته باشی هم وسواسی نباشی. قرار نیست بار 1 2 خوندن تمام مطالب دستت بیاد. و اینکه شاید 3 4 دور سریع خوندن بهتر از 1 2 دور وقتگیر باشه. چون به هر حال تو هر دور نکات جدیدی ممکنه به چشمت بخوره.
در مورد ریاضی فیزیکم سعی کن فصلایی که تسلط بیشتری روش داری رو بخونی تا یکم از استرست کم بشه. و لطفا ترس شروع کردن این درسا رو هرچه سریع تر بزار کنار چون هرچی بیشتر بری جلو این استرس بدتر میشه.

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
:-<
رشته دانشگاه
داروسازی

من خوابم قد یه نوزاد شده جدیدا :-<
هر روزم می گم اگه من فردا زود بیدار نشدم! صدف نیستم! :|
اما فرداش اصلا نمی فهمم ساعت داره زنگ می زنه! مامانم 50 دفعه میاد می گم یه مین دیگه!
می دونم آدم به هدف و این جور چیزا فکر کنه متحول میشه بیدار میشه! :D
اما اون موقع من نمی دونم خودم کیم :D چه برسه هدفم :D
خوابم زیاد می بینم! میگم یکم دیگه بخوابم ببینم تهش چی میشه بالاخره :D بعداز ظهرش که به این کارام فکر می کنم خیلی مسخرست به نظرم :D اما صیحش که بر سر دو راهی!!!!! تصمیم گیریم :D این چیزا که حالیم نیست =((
من بیشتر بازدم صبحه دیر بیدار شم بیچارم :-s

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

زیست 2: خیلی سبز+تست قرمز+بانک تست ارامفر
زیست 3: خیلی سبز+بانک تست+یکم 8000 گاج
زیست پیش: پیش 1 ارامفر+ بانک تست+ خیلی سبز+ مبتکران پیش+ یکم از قرمز و 8000

چقدر کتاب :D استرس گرفتم :D
من خیلی سبزا رو دارم و هنوز کامل نخوندم
حداکثر برای هر سال بتونم یه کتاب دیگه رو نصفه نیمه بزنم.
بین تست قرمز و بانک تست آرامفر کدوم بنظرتون مفیدتر و مشابه تر به سوالای کنکوره؟

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از صــــدف :
من خوابم قد یه نوزاد شده جدیدا :-<
هر روزم می گم اگه من فردا زود بیدار نشدم! صدف نیستم! :|
اما فرداش اصلا نمی فهمم ساعت داره زنگ می زنه! مامانم 50 دفعه میاد می گم یه مین دیگه!
می دونم آدم به هدف و این جور چیزا فکر کنه متحول میشه بیدار میشه! :D
اما اون موقع من نمی دونم خودم کیم :D چه برسه هدفم :D
خوابم زیاد می بینم! میگم یکم دیگه بخوابم ببینم تهش چی میشه بالاخره :D بعداز ظهرش که به این کارام فکر می کنم خیلی مسخرست به نظرم :D اما صیحش که بر سر دو راهی!!!!! تصمیم گیریم :D این چیزا که حالیم نیست =((
من بیشتر بازدم صبحه دیر بیدار شم بیچارم :-s
خب دلیلش شاید خستگی از درسه! من خودم یادم میاد حوصله درس نداشتم دیگه داشتم :-& از خوابیدن اما بازم میخوابیدم! خب پس باید چیکار کنیم؟ یه کاری که روش درس خوندنمون جدید بشه. یه مدلی که با علاقه بری سراغش. مثلا من خودم شب فکر میکردم فلان فصل 5 ساعت در صورتی که 3 ساعتم نیاز نداشت. نتیجه ش چی میشد؟ یه خیال راحت برای خوابیدن! برنامه تو فشرده تر کن. اصلا بشین یکم فک کن ببین چه قدر خوندی قبل سال کنکور چه انتظاری از خودت داشتی؟ فک میکردی سال کنکور بشه تو بیخیال 10 12 ساعت بگیری بخوابی؟ کلا اصلا ادم کنکوریو با اینقدر خواب تصور میکردی؟ بعد دیگه از خودت شرم میکنی بیدار میمونی. :D
یا حتی یکم استرس خوبه...ممکنه الان نتایج ازمونات یه حاشیه امنی برات ساخته که خب من مثلا به نتیجه ی مورد نظرم میرسم! این میشه که تلاش قبلی رو نمیکنی. فک کن ببین یهو از همون اول که به اینجا نرسیدی! یاد اون اولا و تلاشت بیوفت. من خودم اول مهر شروع به شرکت تو ازمونا کانون کردم. به خاطر استرسی که داشتم به جای 6 صبح 5.5 بیدار میشدم که اگه قرار بود تو طول روز عقب بی افتم جبران شده باشه! اما بعد یه مدت که آزمونا برام عادی شد روزای تعصیل به زور 10 بیدار میشدم. میدونی ادم وقتی حداکثر تلاششو میکنه هر نتیجه ای هم بگیره خیال راحت داره اما وقتی 10 12 ساعت میخوابه عذاب وجدانه اینقدر حالشو میگیره کلا نمیتونه همون یکم درسم بخونه. تلاش امروزت یه رابطه ی خطی داره با میزان رضایتت بعد از کنکور.

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از یـلـدا :
چقدر کتاب :D استرس گرفتم :D
من خیلی سبزا رو دارم و هنوز کامل نخوندم
حداکثر برای هر سال بتونم یه کتاب دیگه رو نصفه نیمه بزنم.
بین تست قرمز و بانک تست آرامفر کدوم بنظرتون مفیدتر و مشابه تر به سوالای کنکوره؟
خب گفتم که من یاد گرفتنم با تست بود واسه همین زیاد شد...اما الان ادمی هم هست کنار من که داره پزشکی تهران میخونه و 1 تستم واسه زیست نزده. روش هر کس متفاوته...استرس مقدار و تعداد رو هیچ وقت نگیر. نه تو تست نه ساعت مطالعه.
خب من تست قرمز رو بعد از عید زدم واسه همین برام اسون بود و نکته ی زیادی نداشت. کلا به نظرم بانک معقول تر بود. اما خب یادمه ژنتیک جمعیت تست قرمز تستای متفاوتی نسبت به بقیه کتابا داشت. خواستی اون فصل رو از قرمز بزن. (چون من خودم ژنتیک جمعیت رو از سبز نزدم)
کلا هم هیچ کتابی شبیه کنکور نبود تستاش...همش یه جور امادگیه واسه سر جلسه.

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
:-&lt;
رشته دانشگاه
داروسازی

اتفاقا من بیش از حد استرس دارم :( نصف فکرم رسما پیش کاراییه که باید می کردم و نکردم!
سقوط وحشتناک ترازی که داشتم هر چی اعتماد به نفس داشتم گرفته برده! ( 2000 تا! گزینه 2)
مشکلم اینه که از خودم الان بدم میاد [-(
1 درصدم با تصوراتم هم خوانی ندارم در حال حاضر! :(
اصلا نمی تونم فکر کنم که بیوتک نشه اما با توجه به این دوماه اخیر خیلی هم امید ندارم که بشه! =((
راستی کتابی واسه آزمون جامع زیست سراغ داری که تستاش ترکیبی باشن؟ من پارسال سر جلسه هنگ کردم :D

konkoori93

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سبزوار
شهر
sabzevar

سلام نیلوفر خانوم تبریک با ارزوی موفقیت
من خوشحالم چون شما مثل همه اید :D(یعنی مشکلات همه رو داشتین)واقعا خیلی خوبه تونستین غلبه کنید بهشون.یعنی میشه؟ 8->
شما برای ریاضی و فیزیک3 چه کتابی کار میکردین؟برای عربی؟

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از صــــدف :
اتفاقا من بیش از حد استرس دارم :( نصف فکرم رسما پیش کاراییه که باید می کردم و نکردم!
سقوط وحشتناک ترازی که داشتم هر چی اعتماد به نفس داشتم گرفته برده! ( 2000 تا! گزینه 2)
مشکلم اینه که از خودم الان بدم میاد [-(
1 درصدم با تصوراتم هم خوانی ندارم در حال حاضر! :(
اصلا نمی تونم فکر کنم که بیوتک نشه اما با توجه به این دوماه اخیر خیلی هم امید ندارم که بشه! =((
راستی کتابی واسه آزمون جامع زیست سراغ داری که تستاش ترکیبی باشن؟ من پارسال سر جلسه هنگ کردم :D
خب ی استرس خوب باید یه استرس سازنده باشه :D یه نوع استرسی که باعث حرکت آدم بشه نه مشغول کردن فکرش و جلوگیری از درس خوندنش.
افت تراز هم به خاطر افت ساعت مطالعه ت هستش طبیعتا! چون اگه از روش مطالعه غلطت بود از اون اول هم نباید تراز بالایی میگرفتی. بعدم آزمونای مرحله ای یه مشکلی که دارن اینکه ممکنه تو یه ازمون مبحثایی باشه که تو توش ضعف داشتی در نتیجه ترازت یهو کم بشه. مثلا یه ازمون کانون بود ریاضیش فقط هندسه بود منم هندسه م زیاد تعریفی نداشت در نتیجه کم درصد ریاضیم کم شد هم وقت زیادی تو ازمون روش گذاشتم هم استرسش باعث خراب شدن بقیه درصدای درسای اختصاصیم شد. اما کنکور که اینطوری نیست! بعضی وقتا لازمه این اعتماد به نفس رو داشته باشی که کم شدن ترازو به گردن ازمون بندازی نه خودت :D شایدم یه ازمون جامع بوده...در این صورت مشکل اینکه نتونستی ترکیبی سوال کار کنی یا نتونستی مبحث سوال رو تشخیص بدی. به نظر من این مشکل به خاطر کم تست حل کردنه.
در اخر بر میگردیم به همون هدف اینا...با اینکه صبحت کلیشه ای هست! اما خب کاملا درسته. یا تو خودتو در حد هدفت میبینی و براش تلاش میکنی یا نمیبینی پس هدفت رو تغییر میدی و از اون جایی که نمیخوای هدفت رو تغییر بدی باید برگردی به همون وضعیت قبلیت تا در حد هدفت تلاش کرده باشی.
منم هنگ کردم :D اما پارسال زیاد ترکیبی نبودا...یکم سوالاش دقت زیادی میخواست! منواسه مرور یه کتاب مهروماه گفتن گرفتم از این کتاب کوچیکا...که عکس ها قید ها و ... داشت و اخرش 5 تا ازمون جامع که اونا سخت بود تا حدودی خب.

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از achromatic :
سلام نیلوفر خانوم تبریک با ارزوی موفقیت
من خوشحالم چون شما مثل همه اید :D(یعنی مشکلات همه رو داشتین)واقعا خیلی خوبه تونستین غلبه کنید بهشون.یعنی میشه؟ 8->
شما برای ریاضی و فیزیک3 چه کتابی کار میکردین؟برای عربی؟
سلام ممنون
بعله کلا من سراسر مشکل بودم :D خب من به همشم نتونستم غلبه کنم اما خب کسایی رو دیدم که تونستن. پس شدنیه.
واسه ریاضی که مهر و ماه زدم و یه سری فصلا از سبز. کلا من زود از تست تکراری حوصله م سر میرفت برای همین اگه یه کتابو 1 بار میزدم+ 1بار مارک دارشو میرفتم سر یه کتاب دیگه. این حوصله نداشتن هم باعث کم شدن دقت آدم تو ازمون میشه. چون سوال ازمون رو اونطور میخونه که تو ذهنش بوده نه اون طور که ازمون ازت خواسته.
فیزیک 3 هم خود سال سوم مبتکران زدم اما برای کنکور خیلی سبز زدم.
عربی هم اول واسه یاد گرفتن تخته سیاه (زیاد تست نداره و ادمو با یه عالمه نکته گیج نمیکنه) تست هم انرژی اتمی. بعد از عیدم مبحثی از رو خیلی سبز. البته همه ی کتابو نزدم. شاید 1/2

konkoori93

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سبزوار
شهر
sabzevar

ببخشید یک سوال دیگه :-[ :-[
من هنگ میکنم وقتی تست عربی الگو رو میخونم.این طبیعیه ایا؟
دقیقا چه مبحثایی ریاضی سبز؟
بازم ببخشید از این همه سوال.هنگ کردم رتبه برتر دیدم :-\

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

یه سوال
تو کنکور 90 دانشگاه تهران دو کد داشت یکی پورسینا یکی همت هرکدومم مثلا 160 نفر ظرفیت. دقیق هم مشخص کرده بودن کدوم کد برای کدوم پردیسه.
91 فقط یک کد رشته با 380 نفر ظرفیت
چه جوری بچه ها رو بین دو پردیس تقسیم کردن؟
راستی هنوزم دانشجوها رو ترم مهر و ترم بهمنی میکنن؟

من که عمرا رتبم به تهران بخوره ولی خب برام سوال بود :D

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از achromatic :
ببخشید یک سوال دیگه :-[ :-[
من هنگ میکنم وقتی تست عربی الگو رو میخونم.این طبیعیه ایا؟
دقیقا چه مبحثایی ریاضی سبز؟
بازم ببخشید از این همه سوال.هنگ کردم رتبه برتر دیدم :-\
خب کلا هر نوع هنگ کردنی سر خوندن سوال عربی عادیه. :D اما این حالت مال اون اولاست. بعد کم کم درست میشه. در مورد الگو هم از اونجایی که حرکت گذاری نداره معمولا تستاش گیج کننده میشه. به هرحال ادم بخواد به تسلط برسه باید از این مرحله گیج شدن بگذره دیگه. نا امید نشو. عربی یه مدلیه که زمان بره تا بفهمی دقیقا سوال چی میخواد ازت. مخصوصا سوالایی که میپرسید کدوم غلط یا کدوم درسته برای من گیج کننده بود.
خب درست یادم نیست. اما فک کنم هندسه مشتق حد امار ترکیبیات رو کامل زدم. از فصلای کتاب دوم هم 1/2 زدم شاید 1/3 یا کمتر. من هر کدومو وقت کردم زدما! مثلا این جوری نبود که بگم فلان فصل سبز بهتره پس بزار تستاشو بزنم!

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از یـلـدا :
یه سوال
تو کنکور 90 دانشگاه تهران دو کد داشت یکی پورسینا یکی همت هرکدومم مثلا 160 نفر ظرفیت. دقیق هم مشخص کرده بودن کدوم کد برای کدوم پردیسه.
91 فقط یک کد رشته با 380 نفر ظرفیت
چه جوری بچه ها رو بین دو پردیس تقسیم کردن؟
راستی هنوزم دانشجوها رو ترم مهر و ترم بهمنی میکنن؟

من که عمرا رتبم به تهران بخوره ولی خب برام سوال بود :D
خب سوال خیلی خوبیه...چون دقیقا خود من واسم یه مسئله بزرگ شده بود این تقسیم.
امسال دانشگاه تهران همه ی 380 نفر رو با هم گرفت بدون وجود هیچ جور ترم بهمنی و این 380تا رو به 4 گروه بر حسب حروف الفبا تقسیم کرد و تمام امکانات و محل کلاسا هم برای این 4 گروه یه مدل بود. البته استادای هر گروه متفاوت بود (چون برنامه های درسی تداخل داشت) اما این تفاوت به دلیل تفاوت تو سطح درسی و رتبه نبود. خلاصه اینکه دیگه پردیس جدایی وجود نداره و از نفر اول تا 380 یه مدل اموزش و امکانات رو دریافت میکنن.

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

من یه مشکلی که دارم اینه که از قلمچی متنفر شدم.. X_Xچون اگه قلم چی خوب بدمتا دو هفته خوبم..اگه خراب کنم

تا دو هفته حس حقارت میکنم!!! =((وقتی فک میکنم که قلم چی شده تعیین کننده حالت روحی من ازش بدم میاد :-\

طوری که سر جلسه دوس دارم دفترچه رو پاره کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا