• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
اعتراف میکنم که بیشتر اوقات از بقیه ناراحت میشم اما بهشون میگم ازشون ناراحت نیستم چون اگر ادامه بدن ازشون بدتر ناراحت میشم و تصویرشون تو ذهنم خراب تر میشه/:

junoesque

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجرد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
رادیولوژی
اعتراف میکنم بچگیام فکر میکردم همه ی ساعتای دنیا(دیواری!) با سیم به هم وصلن...سیماشونم زیر زمینه که دست و پا گیر نباشه...:-":-?

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
بعد از اعتراف ب نخوردن ته چین؛به دوتا اعتراف بزرگتر زندگیم+1 رسیدم:|

1-من هفته ی پیش فهمیدم مهستی و هایده با هم خواهر بودن
2-من نمیتونم پژو پارس و 405 و آردی و روا رو از هم تشخیص بدم
3-هفته ی پیش ک داشتم ماکارونی رو گرم میکردم،70 درصد ته دیگ رو خودم برداشتم و یواشکی خوردم(خدایا منو ببخش)
بای.

^__^

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
اعتراف میکنم بجز سمپادیا هیچ شبکه اجتماعی دیگه ایو چک نمیکنم
از تله، واتس، اینستا، توییت، انواع و اقسام چت‌روم و هرگونه فضای اینچنینی کشیدم بیرون

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
اعتراف میکنم هشتاد درصد "نه خیلی ممنون دیگه نمیتونم"هام درواقع "وای چقد خوشمزس اگه دوبشقاب‌پر دیگه‌م بکشه میخورم"هستن،ولی بخاطر اضافه وزن،فکر مردم و راه تنفسم حیا میکنم :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
برق
اعتراف میکنم از وقتی که به خاطر کرونا نرفتم مدرسه جمعا چهار بارم عین آدم درس نخوندم که احتمالا اون دفه هایی هم که خوندم به خاطر امتحانایی بوده که واقعا نمیشده توشون تقلب کرد و الان باید پاشم برم مدرسه امتحان بدم از درسایی که حتی اندازه سر سوزن هم ازشون یادم نیس باید چیکار کنم خدا؟؟؟؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
اعتراف میکنم هنوزم بعضی اوقات با تلفن عمومی زنگ میزنم خونه های ملت و میگم الو سلام منزل اقای پفک نمکی؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
اعتراف میکنم که بچه بودم برای اردو رضایتنامه رو یادم رف بدم مامان یا بابام امضا کنه، روز بعدش که داشتن جمع میکردن رفتم تو دستشویی خودم امضاشونو جعل کردم:|
یبارم امتحانم رو گند زدم گفتن بدین مامانتون امضا کنه، منم خودم امضا کردم ( کلا تو کار جعل امضا بودم الان استعدادمو از دست دادم امضا خودمم نمیتونم درست بکشم)
یبار قرار بود امتحان رو کنسل کنیم بچه ها گفتن نخونید ما هم نخوندیم دبیر که اومد همونا گفتن ما خوندیم توروخدا امتحان بگیرید ما:0_0:-??
جواب که اومد با استرس نگاه کردم دیدم از 10 شدم 3 چنان جیغی زدم فکر کردن 10 شدم (آخه گفتن 0/25 هم داشتیم)
خدایی نخونده بودم فکر کنین کشور گلف استریم=))
سال بعدش تو خونه تکونی یهو برگه امتحانیم هویدا شد X_Xبه سرعت نور برداشتمش پاره پاره کردمش انداختمش تو وایتکس/m\

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
اعتراف میکنم دارم پسر لاشی ای میشم..
همچنین اعتراف میکنم اولاش سخت بود الان داره خیلیم خوش میگذره
____
من فک میکردم اعترافاتون هولناک تر باشه نه اینکه جیش میکردین تو خودتون !

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی
خب خب. دلم هوس کرد اعتراف کنم دیدن اون عدد قرمز رو باکس پ.خ و -بیرون از اینجا- تو فیسبوک و بلاه و بلاه، در رده دوم بعد پیتزای طلب نکرده به وجد میارتم:-" همین قدر احساسات زلال کودکانه :))

پ.ن : البته الان که کسی رو نداریم. به یاد قدیما گفتم.

آخرین ویرایش:

junoesque

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجرد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
رادیولوژی
اعتراف میکنم از طرف خودم در ده دوازده سال آینده به خودِ حالم نامه مینویسم:|
(شاید دور از ذهن به نظر بیاد:-? ولی یه فایده فوق العاده ای که داره اینکه از تنبلی های امروزم کم میکنه.. و دید روشن تری نسبت به آینده بهم میده
موقع تصمیم گیری ها واقع بینانه تر عمل میکنم و خب میدونید تاثیر کارام روی شخصیت و جایگاه آینده ام رو خیلی واضح حس میکنم شاید یکم اغراق آمیز بشه ولی در کل تلنگر خوبی به حساب میاد (:/)
از ترس اینکه احمقانه به نظر بیاد تا حالا به کسی نگفته بودم ولی خب شما بدانید:D

آخرین ویرایش:

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
یه عکس از خودم گرفتم-از اینایی ک نصف صورت تو عکس هست- و خیلی دلم میخواد بذارم برا آواتارم اما الان ک دقت میکنم؛بیشتر از خودم پرده ی خونمون تو عکس افتاده و بدبختانه خیلی عکس رو دوس دارم اما ترس از تمسخر دارم
آخرم یه روزی اعلام استقلال میکنم و نظرات رو چپم میگیرم و میذارمش:|

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
اعتراف میکنم بچه بودم فک میکردم که خمینی و خامنه داداشن تازه اولاش فک میکردم ی نفره:/
البته بهتره اعتراف کنم هنوزم میگم خیلیییی شبیهن:))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
برق
اعتراف میکنم که به پشتیبانم میگفتم سوالای آزمون تیزهوشان قلم چی رو تو خونه حل میکنم تا با سوالا آشنا بشم ولی این کارو هیچ وقت تا حالا نکردم :D

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
اعتراف میکنم اصلا با انتقاد شنیدن اوکی نیستم ...ولی خب وقتی یکی با لبخند ازم انتقاد میکنه هیچ جوابی به جز یه لبخند زورکی و گفتن :نه اشکال نداره .نمیتونم بهش بدم...:-":-"
اعتراف میکنم از وقتی وارد این مقطع تحصیلی .(همینی که همه توش مشاور میگیرن)شدم اولین سوالی که درباره ی مشاورم به ذهنم خطور کرد این بود که اگه شما اینقدر کارت درسته چرا خودت موفق نشدی ..الانم هنوز این سوالو دارم ..و هنوزم روم نشده ازشون بپرسم(:/

آخرین ویرایش:

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
اعتراف میکنم هرچندوقت یکبار میرم عنوان سفارشیمو برمیدارم تا ببینم درجه کاربریم چ تغییر کرده:)):))
هنوز ب چرخ‌دنده نرسیده متأسفانه:)):))

بالا