اعترافگاه !

موازی

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
اعتراف میکنم تو مدرسه وقتی یکی دست زخمیشو نشونم میداد صرفا برای اینکه فکر کنه براش ارزش قائلم عکس العمل نشون میدادم و چون نمیدونستم چی بگم میگفتم واییی. وگرنه زخم شده که شده:)) واسه هرکسی پیش میاد. یه زخم سادس شمشیر که نیست:-"

naeemeh79

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
tbz
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
روانشناسی
اعتراف میکنم نود درصد احساساتی که از خودم بروز میدم فقط به خاطر اینه که عجیب جلوه نکنم... :-" و اون بازه ای که از همه میشنیدم که فریک ام دوباره برام تکرار نشه. 8-|

Sobhan81

on the verge of ageing
عضو مدیران انجمن
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
ساوه
سال فارغ التحصیلی
1400
اعتراف میکنم از این که دیگران ازم حساب ببرند خوشم میاد
(که نمیبرن :-"@-) )

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف می کنم در روز خیلی از کلاس ها رو می پیچونم.:-":-"
میرم تو حیاط مدرسه برف بازی :D:D
البته پیچوندن خوب نیست ها!:D:D
امروز که به هر دلیلی از ساعت 8 تا 14:30* سر کلاس نبودم دیروز هم زیاد سر کلاس نبودم
......................................................................................................................
*=البته از 8 تا 12 مسابقات موسیقی بود رفته بودم بعد 41 سال ساز های ما روی صحنه با مجوز از آموزش و پرورش رفت از 12 تا 2:30 هم معلم خوب و پایه ای داریم رفتم گفتم خسته ام گفت زنگ آخر برو عشق و حال منم رفتم برف بازی :D:D:D8->

Sobhan81

on the verge of ageing
عضو مدیران انجمن
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
ساوه
سال فارغ التحصیلی
1400
اعتراف میکنم دوره ی راهنمایی تو مدرسه هفت هشت تا بازی (کامپیوتری) رو تموم کردیم با دوستام

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف می کنم امسال روی همه ی pc های مدرسه ماینکرافت ریختم + چند تا بازی دیگه سفارشی:D:RedHeart:x

*

اعتراف می کنم پارسال تمام ریاضی ام رو از گام به گام نوشتم :-":-":-":-":-" بعد معلممون گفت خودت نوشتی با اعتماد به نفس کامل گفتم بله رفتن پایین کلاس گند زدمX_XX_XX_XX_X

×مدیرنوشت: ادغام شد

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام
بچه ها میخوام با پدیده ای به اسم اگوسنتریسم که من بنا به رشتم درمورد کودکان بیشتر مطالعه داشتم آشناتون کنم.
خودمحوری، خودمیان بینی یا اگوسنتریسم حالت روانی ایه که توی همه ی آدما هست (طبیعی و بهنجاره) آماااا تو بچه های 2 ساله در اوج خودشه، طبیعیش اینه که تا 11 سالگی به پایین ترین حد خودش برسه.
میدونین بچه های 2 ساله چجوری فک میکنن؟ مثلا میگن آقا اگه خورشید صبحا می تابه به خاطر اینه که من بیدار شم و بازی کنم، و من چقد مهمم و همه ی دنیا حول من میچرخه...کیوت ^^
اعتراف میکنم که خود محوری تو دوره ی نوجوونی باز شدت میگیره و من اینو میدونستم اما بهش اشاره نکردم چون از فان قضیه می کاست.:-"
#نه_به_تحریف_علمی
#از_خودمون_شروع_کنیم

PD

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی(شهدا)
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
اعتراف میکنم وقتی تو کلاس معلم یه چیزی میگه که من نمی فهمم باز هم به نشونه تایید سرمو تکون میدم

Soooofi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان منطقه ۱ تهران
شهر
کرج/تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
فیزیوتراپی
اعتراف میکنم که از اعتراف کردن خیلییی میترسمX_X

Mariia51

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
99
اعتراف میکنم یه روز برای اینک از امتحان در برم آبلیمو و گلاب با هم بردم سر کلاس توی قاشق وسط کلاس ریختم خوردم و بالا اوردم کسی هم نفهمید امتحان هندسه البته چون همه بد دادن دوباره امتحان گرفتن

Saghar1911

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۴
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
اعتراف میکنم بعضی وقتا چیزایی ب پدرو مادرم گفتم ک احتمالا دلشونو شکونده و من الان تازه میفهمم چ غلطی کردم و خیلی خیلی پشیمونم و خیلی ادم بیشعوریم :((:((X_X

همچنین اعتراف میکنم قرار بود ی شنبه استراحت باشه بعد برم سر درسم ولی از دو شنبه تا حالا هیچ غلطی نکردمo_O~X(:((

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

dinsiora

کاربر فوق‌حرفه‌ای
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
اعتراف میکنم اوایل عضویتم هر کی لایکم میکرد میرفتم تعداد لایک دریافت شده با تعداد لایک داده شدشو میدیدم ک ببینم این عادتشه همونطوری کشکی لایک میکنه یا واقعا از پست من خوشش اومده:)):)):)):)):)):)):))

Dddd

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۶
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف می کنم خیلی بچه تر که بودم از مامانم پرسیدم مامان مرغ نر و خروس ماده هم داریم؟:)):eek::|

n siasari

Negar
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
اعتراف میکنم وقتی مامانم نتشو وصل میکنه براش فیلم دانلود کنم دو تا فیلمه با کیفیته خفنم برای خودم لود میکنم:D:))

n siasari

Negar
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
اعتراف میکنم همین الان که میخواستم گوشیو با کابل به لپ تاپ وصل کنم برای ریختنه فیلم ، سوکتا رو جابه جا وصل کردم پون سرم تو گوشی بود بعدم با خودم گفتم عهههههه چه راحت وصل شد:)):-??

بالا