• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

naeemeh79

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
tbz
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
روانشناسی
اعتراف میکنم نود درصد احساساتی که از خودم بروز میدم فقط به خاطر اینه که عجیب جلوه نکنم... :-" و اون بازه ای که از همه میشنیدم که فریک ام دوباره برام تکرار نشه. :rolleyes:

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف می کنم در روز خیلی از کلاس ها رو می پیچونم.:-":-"
میرم تو حیاط مدرسه برف بازی :D:D
البته پیچوندن خوب نیست ها!:D:D
امروز که به هر دلیلی از ساعت 8 تا 14:30* سر کلاس نبودم دیروز هم زیاد سر کلاس نبودم
......................................................................................................................
*=البته از 8 تا 12 مسابقات موسیقی بود رفته بودم بعد 41 سال ساز های ما روی صحنه با مجوز از آموزش و پرورش رفت از 12 تا 2:30 هم معلم خوب و پایه ای داریم رفتم گفتم خسته ام گفت زنگ آخر برو عشق و حال منم رفتم برف بازی :D:D:D8->

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف می کنم امسال روی همه ی pc های مدرسه ماینکرافت ریختم + چند تا بازی دیگه سفارشی:D:RedHeartx:

*

اعتراف می کنم پارسال تمام ریاضی ام رو از گام به گام نوشتم :-":-":-":-":-" بعد معلممون گفت خودت نوشتی با اعتماد به نفس کامل گفتم بله رفتن پایین کلاس گند زدمX_XX_XX_XX_X

×مدیرنوشت: ادغام شد

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
بچه ها میخوام با پدیده ای به اسم اگوسنتریسم که من بنا به رشتم درمورد کودکان بیشتر مطالعه داشتم آشناتون کنم.
خودمحوری، خودمیان بینی یا اگوسنتریسم حالت روانی ایه که توی همه ی آدما هست (طبیعی و بهنجاره) آماااا تو بچه های 2 ساله در اوج خودشه، طبیعیش اینه که تا 11 سالگی به پایین ترین حد خودش برسه.
میدونین بچه های 2 ساله چجوری فک میکنن؟ مثلا میگن آقا اگه خورشید صبحا می تابه به خاطر اینه که من بیدار شم و بازی کنم، و من چقد مهمم و همه ی دنیا حول من میچرخه...کیوت ^^
اعتراف میکنم که خود محوری تو دوره ی نوجوونی باز شدت میگیره و من اینو میدونستم اما بهش اشاره نکردم چون از فان قضیه می کاست.:-"
#نه_به_تحریف_علمی
#از_خودمون_شروع_کنیم

RZWN

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
svh
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
×××
رشته دانشگاه
×××
اعتراف میکنم که فعلا چیزی برای اعتراف ندارم

Soooofi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان منطقه ۱ تهران
شهر
کرج/تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
فیزیوتراپی
اعتراف میکنم که از اعتراف کردن خیلییی میترسمX_X

Mariia51

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
99
اعتراف میکنم یه روز برای اینک از امتحان در برم آبلیمو و گلاب با هم بردم سر کلاس توی قاشق وسط کلاس ریختم خوردم و بالا اوردم کسی هم نفهمید امتحان هندسه البته چون همه بد دادن دوباره امتحان گرفتن

Saghar1911

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۴
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امام خمینی قزوین
رشته دانشگاه
مهندسی برق
اعتراف میکنم بعضی وقتا چیزایی ب پدرو مادرم گفتم ک احتمالا دلشونو شکونده و من الان تازه میفهمم چ غلطی کردم و خیلی خیلی پشیمونم و خیلی ادم بیشعوریم :((:((X_X

همچنین اعتراف میکنم قرار بود ی شنبه استراحت باشه بعد برم سر درسم ولی از دو شنبه تا حالا هیچ غلطی نکردمO_o~X(:((

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
اعتراف میکنم اوایل عضویتم هر کی لایکم میکرد میرفتم تعداد لایک دریافت شده با تعداد لایک داده شدشو میدیدم ک ببینم این عادتشه همونطوری کشکی لایک میکنه یا واقعا از پست من خوشش اومده:)):)):)):)):)):)):))

Dddd

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۶
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف می کنم خیلی بچه تر که بودم از مامانم پرسیدم مامان مرغ نر و خروس ماده هم داریم؟:)):eek::|

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
اعتراف میکنم که با دوستم یع بشر بزرگو تو ازمایشگاه شکوندیم و جمعش کردیم و به معلممون و بقیه هم نگفتیم:))

iam._.armi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دوره اول
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1403
اعتراف میکنم از چند نفر بدم میاد اما تظاهر میکنم دوسشون دارم:|

Rhainnon

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
المپیاد آزمایشگاه نفر اول
اعتراف میکنم که چیزی رو که الان میخوام بنویسم رو یه بار دیگه اینجا نوشته بودم ولی چون حواسم نبود و نقل قول کردم حذف شد:))
اعتراف میکنم یه استوانه مدرج تو مدرسه رو پارسال و یدونه دیگه رو امسال شکوندم :eek: به معلم ها هم نگفتم /m\ @iam._.armi هم میدونه :RedHeart
اعتراف میکنم یه بار تو جمع گفتم امام خامنه ای رحمته اله علیه :D آخه فک میکردم رحمته اله علیه برای احترام گفته میشه :)):))

آخرین ویرایش:

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
اعتراف میکنم الان دقت کردم ک لیست متولدینی ک اواتار ندارن جنسیتشونو تو اواتارشون نشون میده با نمادهای ژنتیکی .

بالا