• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فمنیسم؟!

آیا با برابری زن و مرد موافقید؟

• رای‌دهندگان
    113

sombrero04

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1400
فرصت برابر نداشتن.میدونی این امکاناتی که تو سمپاد هس تو دولتیا نیس حداقل تو شهرستانا.کم کمش تو سمپاد جو رقابتی هس ولی تو بیشتر دولتیا انچنان نیس.بحث داره خیلی خیلی منحرف میشه ....و این پست رو احتمال زیاد حذف کنن.ولی کل حرف من اینه که اقا تو هرچیزی بدون در نظر گرفتن جنسیت اون ادم توانایی هاشو بسنجیم.و اینکه انصافا کلی حق ضایع شده خانوما دارن که اونا باید جبران شه
البته بعضی اوقات و تو بعضی رشته ها خانوگا مثل سمپادی ها هستند و اقایا مثل مدارس عادی
تفاوت مثال من با بحث وضعیت امکاناته
زن و مرد بودن ویژکی اکتسابی نیست
ولی سمپادی بودن یا نبودن اکتسابی هست
وتو شرایط یکسان (ببخشید من مثالم حس کنم کمی ناقص بود)

• دیسلایک
امتیازات: uwu

sombrero04

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1400
افتادیم تو یه دور باطل.اصلا این ویژگی های جنسیتی رو کدوم احمقی تعریف کرده؟نمیشه به صرف اینکه طرف زنه یا مرده بگیم که شما فلان ویژگی اای اخلاقی رو داری و فاقد بهمان ویژگی های اخلاقی یا جسمانی هستی.نمیشه.این قید هایی که خودتون استفاده کردین هم حرف منو تایید میکنه بعضی خب راحت تر نیس به جای اینکه با شک و دو دلی در مورد یکی اظهار نظر کنیم اونو به چالش بکشیم؟من حرفم اینه اگه یه شرکتی ۵۰ نفر داوطلب برای یه شغلی داره که ۲۵ تاش خانوم و ۲۵ تاش اقان.بدون در نظر گرفتن جنسیت مصاحبه ش رو انجام بده واگه این اتفاق بیفته مشکلی وجود نداره که ۲۵ تا اقا و ۱ خانوم رو پذیرش کنه .
من کاملا با این حرفت موافقم
و نظر منم دقیقا همینه
فرصت برابر یعنی همین

بالا