• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

(اولا این‌که دیگه بحث رو به سمت مزه پروندن اسپم دادن نبرید)

من یه چیزی بگم٬ قوانین توی هرجایی حالا چه می‌خواد حرف بزن باشه چه می‌خواد کل یک سایت باشه مثه یه فرمول نیست که پست رو بذاری توش یه خروجی بده بهت که بگه این خلاف قوانینه٬ پاک شه یا خلاف قوانین نیست پاک نشه. قوانین مطرح می‌شن به عنوان یه سری ملاک و هر پست با قوانین بررسی می‌شه اگه خلاف قوانین باشه پاک می‌شه اگه هم نه که هیچی البته بالاخره انسانه و امکان داره اشتباه کنه. حالا اگه جایی احساس می‌کنید پستتون اشتباها پاک شده به یه مدیراجرایی یا بالاتر که به سطل آشغال اکسس دارن پ.خ بدید و مطرح کنین اونا هم رسیدگی می‌کنن.

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

سر هر کدوم از پستاییم که پاک شد ، پ.خ دادم به مدیر انجمن ، گفت منم دلم نمی خواد ولی قوانینه !

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از علی ع. :
(اولا این‌که دیگه بحث رو به سمت مزه پروندن اسپم دادن نبرید)

من یه چیزی بگم٬ قوانین توی هرجایی حالا چه می‌خواد حرف بزن باشه چه می‌خواد کل یک سایت باشه مثه یه فرمول نیست که پست رو بذاری توش یه خروجی بده بهت که بگه این خلاف قوانینه٬ پاک شه یا خلاف قوانین نیست پاک نشه. قوانین مطرح می‌شن به عنوان یه سری ملاک و هر پست با قوانین بررسی می‌شه اگه خلاف قوانین باشه پاک می‌شه اگه هم نه که هیچی. حالا اگه جایی احساس می‌کنید پستتون اشتباها پاک شده به یه مدیراجرایی یا بالاتر که به سطل آشغال اکسس دارن پ.خ بدید و مطرح کنین اونا هم رسیدگی می‌کنن.
اول اینکه مشکل ما اینجاست که اونایی که تجزیه و تحلیل میکنن قدرت تجزیه تحلیل ندارن

در ضمن من چه جوری حدود بیست سی پست رو این طوری پیگیری کنم؟

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از الابن البرتقالیه :
اول اینکه مشکل ما اینجاست که اونایی که تجزیه و تحلیل میکنن قدرت تجزیه تحلیل ندارن

در ضمن من چه جوری حدود بیست سی پست رو این طوری پیگیری کنم؟
مسلما داشتن که انتخاب شدن به عنوان مدیر٬ شما ۲۰-۳۰ تا پست یه جا ازت پاک شده؟ مسلما یکی یکی پاک شده هروقت یه پستت پاک شد همون موقع پیگیری کن نه این که بذار همه رو هم جمع شه بعد بیای بگی من چجوری ۲۰-۳۰ تا پست رو پیگیری کنم.

• لایک
امتیازات: N.M

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از علی ع. :
مسلما داشتن که انتخاب شدن به عنوان مدیر٬ شما ۲۰-۳۰ تا پست یه جا ازت پاک شده؟ مسلما یکی یکی پاک شده هروقت یه پستت پاک شد همون موقع پیگیری کن نه این که بذار همه رو هم جمع شه بعد بیای بگی من چجوری ۲۰-۳۰ تا پست رو پیگیری کنم.
مجید جان دلبندم ، چه تضمینی وجود داره که قدرت تجزیه تحلیل دارن ، همشون بر حسب نظر چهارتا آدم دیگه که بر اساس نظر خودشون بوده انتخاب شدن پس معیاری وجود نداره و قبول کنید مدیرایی که راهنمایی یا اول دبیرستان یا بعضیا که دوما اصلا خوب کار نمیکننننننن

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از الابن البرتقالیه :
مجید جان دلبندم ، چه تضمینی وجود داره که قدرت تجزیه تحلیل دارن ، همشون بر حسب نظر چهارتا آدم دیگه که بر اساس نظر خودشون بوده انتخاب شدن پس معیاری وجود نداره و قبول کنید مدیرایی که راهنمایی یا اول دبیرستان یا بعضیا که دوما اصلا خوب کار نمیکننننننن
خب به هر حال هر مدیری با نظر یه سری آدم انتخاب می‌شه دیگه! نظرات هم براساس منطق و استدلال هست. نه براساس دوستی و هم‌مدرسه‌ای بودن و هزارتا چیز خنده‌دار دیگه.
الان هر کسی انتخاب شه شما می‌تونی بگی از کجا معلوم قدرت تجزیه و تحلیل دارن. قدرت تجزیه و تحلیل منظور مثلا قدرت حل مسائل و بارها و مشکلات زندگی نباشد باشه. باید قابلیت تشخیص محتوا پستا و هماهنگ کردن اونا با معیارهای اسپم بودن باشه (تشخیص بدن مطابق با معیارها اسپم هست یا نه) و خب این در اون حد به سن ربطی نداره.

مساله اینه: یه پستی با یه محتوایی داریم و یه سری معیار برای اسپم بودن. حالا اگه طبق استدلال مدیران، این محتوا‌ها طبق اون معیاره‌ها باشه و کفه‌ی سنگین ترازو رو اسپم بودن بود، خب اسپم محسوب می‌شه. اگه نبود، محسوب نمی‌شه.

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

چرا وقتی یکی یک پستی میده باید یکی از مدیران به خودش بگیره؟
بعد چرا باید پاکش کنه؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

خب شاید پستت گزارش گرفته، خود تو هم موردی در گذشته داشتی که مثلا پست سبحان رو درحالی که اسمی از تو نبرده بود به خودت گرفتی و گزارش کردی و حذف شد
اما به هرحال اگه مساله ای هست فکر کنم بشه برش گردوند

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

رو هوا که حذف نمیکنید فرشید جان! می کنید؟

به پست که نگاه می کنید؟

جناب لیموترش با سوت و مسخره بهم پ.خ داده پست شما توهین به شخص حقیقی بنده بود پاک شد! :|

لازم نیسا برگردونید دیگه یکی دیگه نوشتم

مدیریت گفت و شنود مدیریت عادی نیست پس در انتخاب مدیرانش بیش تر دقت کنید

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از علیس(کره الاغ کدخدا) :
رو هوا که حذف نمیکنید فرشید جان! می کنید؟

به پست که نگاه می کنید؟

جناب لیموترش با سوت و مسخره بهم پ.خ داده پست شما توهین به شخص حقیقی بنده بود پاک شد! :|

لازم نیسا برگردونید دیگه یکی دیگه نوشتم

مدیریت گفت و شنود مدیریت عادی نیست پس در انتخاب مدیرانش بیش تر دقت کنید
خب مسلما به پست نگاه شده :D
ببین اینجا بحث مدیریتی درکار نیست، لیموترش اگه یوزر عادی هم بود و پست رو گزارش می کرد خب پست پاک می شد (توی قوانین هست که پست درباره اشخاص با گزارششون پاک میشه) همونور که مثالی هم زدم از خودت

مدیریت گفت و شنود رو اگه شما بزرگش نکنید هیچی نیست، و در انتخاب مدیران به اندازه کافی دقت شده
درباره مسائل شخصی با مدیر یک بخش بارها گفته شده که خصوصا طرحش کنید، به اینجا ربطی نداره

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از GCD :
خب مسلما به پست نگاه شده :D
ببین اینجا بحث مدیریتی درکار نیست، لیموترش اگه یوزر عادی هم بود و پست رو گزارش می کرد خب پست پاک می شد (توی قوانین هست که پست درباره اشخاص با گزارششون پاک میشه) همونور که مثالی هم زدم از خودت

مدیریت گفت و شنود رو اگه شما بزرگش نکنید هیچی نیست، و در انتخاب مدیران به اندازه کافی دقت شده
درباره مسائل شخصی با مدیر یک بخش بارها گفته شده که خصوصا طرحش کنید، به اینجا ربطی نداره

خوب من بیام پست یکی رو گزارش بدم شما پاک می کنید ؟

توهین توی پست من نبوده به هیچ کس!

Sisyphus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

آقا من تو حرف بزن یرخی پست میذارم و هیشکی هیچی نمیگه
اصلا شما از یه قانونایی میگی که واسه من غریبه

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

برای آشنایی با قوانین حرف بزن، پست اول حرف بزن یا تاپیک قوانین و اطلاعیه ها رو بخون

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

برای ماه رمضون چون نسبت به روزای دیگه بچه‌ها بیشتر بیدارن و معمولا تا سحر آن هستن برای شب نشینی برنامه‌ای ندارید؟ شب نشینی نمی‌ذارید؟

• لایک
امتیازات: TMNT

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

زیاد داریم تو رمضون، روز اول رمضون که یکی داریم، بازم هست

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

الان این شب نشینی فردا شب قراره حالت صندلی داغ داشته باشه؟ بعد مثلا هر یه ساعت یه نفر؟ خوب این‌جوری فک نکنم چیز جالبی بشه٬ چون مثلا فرض کنیم اگه نفری بیان یک سوال هم بپرسن فرصت برای جواب دادن نخواهد بود و شکل جالبی نخواهد داشت. مگه این که من اشتباه برداشت کردم و منظور یه چیز دیگه‌س.

×پوریا هم که تقریبا می‌شه قطعی گفت توی صندلی داغ انتخاب شده باز دوباره این‌جا هم بیاد سوال جواب بده؟

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از علی ع. :
الان این شب نشینی فردا شب قراره حالت صندلی داغ داشته باشه؟ بعد مثلا هر یه ساعت یه نفر؟ خوب این‌جوری فک نکنم چیز جالبی بشه٬ چون مثلا فرض کنیم اگه نفری بیان یک سوال هم بپرسن فرصت برای جواب دادن نخواهد بود و شکل جالبی نخواهد داشت. مگه این که من اشتباه برداشت کردم و منظور یه چیز دیگه‌س.

×پوریا هم که تقریبا می‌شه قطعی گفت توی صندلی داغ انتخاب شده باز دوباره این‌جا هم بیاد سوال جواب بده؟

قطعا کسی نمیاد اون سوال های بلند بالای توی صندلی داغ رو اونجا بپرسه! یک سوال مثلا !

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از علی ع. :

نه اینجوری نیست، قرار نیست حالت پرسش و پاسخی باشه
صرفا کاری رو که تا الان انجام میدادیم (شوخی و... با بقیه اعضا) به صورت منسجم تری انجام مبدیم که 20 صفحه اول شب نشینی نباشه "حالا چیکار کنیم؟"

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

آخه سرعت ارسال پست ها به حدی زیاد میشه که فک نکنم بشه همچین کارایی کرد !‌ :-??

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به هر حال امتحانش ضرری نداره، ما همیشه در حال امتحان روش هایی هستیم که بتونه به نظم کمک کنه

بالا