• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

من عصبانی میشم از اینکه پست هام پاک میشه و منطقی در موردش وجود نداره !
خب من که اون استفاده بد رو نکردم از کپی پیست !
اومدم یه بیت شعر نوشتم !
چرا باید پاک شه ؟

میشه محدودیت گذاشت :
مثلا بگیم مطلب علمی نمیشه کپی پیست کرد .
کپی پیست بیشتر از 10 خطم نمیشه کرد .
با اینکه این دومی بازم به نظرم لزومی نداره .
فک کنید که حالا چه کپی پیست ، چه غیر اون ، مگه یه نفر نمی تونه خودش 700 خط بنویسه و بذاره تو حرف بزن ؟ چه اشکال داره که اینا نوشته های خودش نباشه ، نوشته های یکی دیگه باشه اگه حرفش باشه ؟!
بیایم بگیم چیزایی که انحصارا مرتبط با یه تاپیکای دیگه ای از انجمنند و هیچ ربطی به گفت و شنود ندارن رو این جا ننویسید ! مثلا چی ؟ مثلا یهو بیاد یه معما بذاره ! خب این قطعا ربطی نداره به حرف بزن دیگه ! پس حذف میشه ! ولی یکی میاد یه خط شعر می ذاره ، اصلا یه خطم نه ، 700 خط ! یا میاد یه متن می ذاره که حسشو بیان میکنه ! این انحصار به انجمن ادبی نداره صرفا ، چون می تونه کاربردای دیگه داشته باشه ( مثلا بیان احساس ) ، پس اون پست حذف نمی شه !

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

یه مساله‌ای به جزو فلسفه‌ی کپی پیست هم وجود داره. اگه من بیام یه جک بنویسم که حرف دلمو بزنه طبق استدلال شما مشکلی نداره. اگه من بیام یه داستان خیلی کوتاه تو حرف بزن بنویسم که حرف دل قهرمان داستان، حرف دل منه طبق استدلال شما مشکلی نداره. اگه بیام یه ترول بذارم که حرف دل منو می‌زنه طبق استدلال شما مشکلی نداره و خیلی مثال‌های دیگه!

اگه حرف دل دارید، به صورت خیلی ساده و مستقیم بیاین بیان کنید. شیوه‌های غیرمستقیم مثل بیت شعر و ... بیخیال شید.

الان اگه مثلا بگیم با شرط حرف دل همه چی آزاده، طرف عکس می‌ذاره مگه تو از کجا می‌دونی حرف دل من نبود؟ همینطور راه‌های دور زدن قانون بیشتر می‌شه.

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از پویا م :
یه مساله‌ای به جزو فلسفه‌ی کپی پیست هم وجود داره. اگه من بیام یه جک بنویسم که حرف دلمو بزنه طبق استدلال شما مشکلی نداره. اگه من بیام یه داستان خیلی کوتاه تو حرف بزن بنویسم که حرف دل قهرمان داستان، حرف دل منه طبق استدلال شما مشکلی نداره. اگه بیام یه ترول بذارم که حرف دل منو می‌زنه طبق استدلال شما مشکلی نداره و خیلی مثال‌های دیگه!

اگه حرف دل دارید، به صورت خیلی ساده و مستقیم بیاین بیان کنید. شیوه‌های غیرمستقیم مثل بیت شعر و ... بیخیال شید.

الان اگه مثلا بگیم با شرط حرف دل همه چی آزاده، طرف عکس می‌ذاره مگه تو از کجا می‌دونی حرف دل من نبود؟ همینطور راه‌های دور زدن قانون بیشتر می‌شه.
اصلا مسئله این نیست ، سر چشمه مسئله اینجاست که یکی مینویسه ای کاش زمستون بود بعد هیچکس باهاش کاری نداره
ولی تو هر چی میگی بهت میگن اسپم میدی

من می‌خوام بدونم بار معنایی ای کاش زمستون بود چیه؟
مسئله اینه که اونی که پست بالا رو میده چون سابقه‌اش زیاده هیچ مدیری حق اعتراض نداره ولی تویی که دو سه تا ستاره داری همه میگن این اسپمره

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

من با اون قسمت عکس گذاشتن کلا خودم یه مقداری مشکل دارم . یعنی به نظرم باید محدود تر بشه ، لینک فقط از عکسا گذاشته باشه مثلا .
بقیه شم به نظرم عیبی نداره !

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از پسر پرتقالی :
اصلا مسئله این نیست ، سر چشمه مسئله اینجاست که یکی مینویسه ای کاش زمستون بود بعد هیچکس باهاش کاری نداره

مسئله اینه که اونی که پست بالا رو میده چون سابقه‌اش زیاده هیچ مدیری حق اعتراض نداره ولی تویی که دو سه تا ستاره داری همه میگن این اسپمره
دوست من اصلا اینطوری نیست. یه بخشی هست که پست های حذف شدن می‌رن اونجا و بعد یه مدتی حذف می‌شن و بهش می‌گن "سطل اشغال" . من گهگاه که پست‌های حرف بزن تو اونجا رو می‌دیدم، پست‌های کاربرای باسابقه و حتی مدیرای باسابقه هم اونجا بوده. تو حذف کردن پستا و اطلاق کلمه‌ی "اسپمر" ، فقط و فقط محتوای پستا مطرحه. نه خود افراد. البته افراد وقتی با سابقه می‌شن و با تجربه، خب طبعا کمتر اسپم می‌دن.

من با اون قسمت عکس گذاشتن کلا خودم یه مقداری مشکل دارم . یعنی به نظرم باید محدود تر بشه ، لینک فقط از عکسا گذاشته باشه مثلا .
بقیه شم به نظرم عیبی نداره !
یعنی عیب نداره ملت جوک بذارن و بعد در توجیهش بگن از کجا می‌دونی حرف دل ما نبود؟ اینطوری باشه که دیگه سنگ رو سنگ بند نمی‌شه.

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از پویا م :
دوست من اصلا اینطوری نیست. یه بخشی هست که پست های حذف شدن می‌رن اونجا و بعد یه مدتی حذف می‌شن و بهش می‌گن "سطل اشغال" . من گهگاه که پست‌های حرف بزن تو اونجا رو می‌دیدم، پست‌های کاربرای باسابقه و حتی مدیرای باسابقه هم اونجا بوده. تو حذف کردن پستا و اطلاق کلمه‌ی "اسپمر" ، فقط و فقط محتوای پستا مطرحه. نه خود افراد. البته افراد وقتی با سابقه می‌شن و با تجربه، خب طبعا کمتر اسپم می‌دن.
یعنی عیب نداره ملت جوک بذارن و بعد در توجیهش بگن از کجا می‌دونی حرف دل ما نبود؟ اینطوری باشه که دیگه سنگ رو سنگ بند نمی‌شه.

به نظرم اصلا این طوری نیست ، الان تو حرف بزن نمونه زیاده از آدمایی که میان پست بی‌محتوا میذارن و بعد پاک نمیشه

بعد یه مدت که به من گفتن شعر و این چیزا نذارم شعرای خودمو میذاشتم که بازم میگفتن اسپمه ، میشه این رو توضیح بدید؟

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

همین الآنم می ذارن
منتهی بعدش پاک میشه
نه !
به نظر من عیبی نداره !
چرا ؟
به خاطر اینکه جو حرف بزن هر چقدرم جوک بذارن ملت توش ، از این غم و غصه ای که همیشه توش برقراره خارج نمیشه . دو تا جوک هم به نظرم فقط یه کم جو غمگینش رو به تعادل می رسونه .

می تونیم قانون بذاریم که تو هر پست ، فقط یه دونه نقل قول مستقیم می تونیم داشته باشیم . ( یعنی یه مطلب تحت عنوان نقل قول مستقیم ! بقیه ش باید توضیح داشته باشه ! )

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از پویا م :
الان من یه پست گذاشتم تو حرف بزن ، یعنی گذاشته بودم ، حذف شده برید پست رو ببینید و بگید چرا حذف شده؟

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از پسر پرتقالی :
به نظرم اصلا این طوری نیست ، الان تو حرف بزن نمونه زیاده از آدمایی که میان پست بی‌محتوا میذارن و بعد پاک نمیشه
خب حرف بزن جای پست‌های با محتوا نیست :D برای همین بوده که در بازه‌های زمانی خیلی زیادی، به حرف بزن ایرادات زیادی گرفته شده که مانع رشد محتوایی فروم می‌شه.

البته معیارها با محتوا بودن ممکنه از نظر دو کاربر متفاوت، متفاوت باشه. ( هر چند که اصولا محتوا داشتن معیار های واحد داره)

نه !
به نظر من عیبی نداره !
چرا ؟
به خاطر اینکه جو حرف بزن هر چقدرم جوک بذارن ملت توش ، از این غم و غصه ای که همیشه توش برقراره خارج نمیشه . دو تا جوک هم به نظرم فقط یه کم جو غمگینش رو به تعادل می رسونه .
الان یه مقدار سخت‌گیری می‌شه که وضع اسپما بهبود پیدا کنه تو حرف بزن، وضعیت اینه. وای به حال اینکه این چیزا رو هم ازاد بشن :D عین علف هرز پدر فروم رو در میاره.

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از پویا م :
خب حرف بزن جای پست‌های با محتوا نیست :D برای همین بوده که در بازه‌های زمانی خیلی زیادی، به حرف بزن ایرادات زیادی گرفته شده که مانع رشد محتوایی فروم می‌شه.

البته معیارها با محتوا بودن ممکنه از نظر دو کاربر متفاوت، متفاوت باشه. ( هر چند که اصولا محتوا داشتن معیار های واحد داره)
الان متوجه شدید ؟ این پست من هیچ گزینه ای برای اسپم بودن نداشت ، پس چرا حذف شده ؟ چون ... ؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

مشکلات اون زمان با قانون 3 پست در روز و خاطرات روزانه (!) نویسی بود، که الان هیچکدومش نیست و فقط شما دونفر فشار میارید که بشه!
اما ابدا نخواهد شد چون هیچ آمار یا دلیل منطقی که اگه حرف بزن محدود شه فعالیت انجمن های علمی بیشتر میشه نیست و محدودیت صفحات هم نداریم

نیلوفرو هم که پویا گفت، دقیقا به همین دلیل نمیشه، چون به تعداد آدم ها راه برای کپی پیست و دور زدن قانون هست، پس بهتره بگیم ممنوع و در موارد کمی استثنا قائل شیم تا این که بگیم آزاد به شرطی که... [یک کتاب 500 صفحه ای قوانین کپی پیست در حرف بزن]

به نقل از پسر پرتقالی :

موضوع اینجاست که شما به حرف بزن یا به دید یک محل علمی و جایی که باید محتوا داشته باشه نگاه می کنید، یا به دید یک جای کاملا آزاد و بی هیچ محدودیتی
و هنوز براتون مفهوم یک تاپیک برای نوشتن حرف های دل کاربران در چارچوب قوانینی برای نظم داشتن جا نیافتاده

در قوانین حرف بزن این نیست که طرف نتونه بخواد "کاش زمستون بود" چون اصلا گذاشتن همچین قانونی امکان نداره، طرف مثلا گرمش شده میگه کاش زمستون بود یا تو زمستون یک اتفاق خوب براش افتاده یا مدرسه بوده یا هزارتا دلیل دیگه که میتونه بگه کاش زمستون بود
اما مثلا کپی پیست ممنوعه، چه برای پگاه که 4 چرخ دنده داره و چه برای تو که 4 ستاره سبز داری

البته من هنوز نفهمیدم پستی که از تو پاک شده چی بوده، چون من پاکش نکردم و تو هم صرفا گفتی درباره ماهواره امید بوده، من گفتم پس شاید کپی پیست بوده و تو گفتی "چرا اسمایلا ، اسمایله بیلاخ ندارن ؟"
دیگه بیشتر از این کمکی از من بر نمیومد، اگه کپی پیست نبود بگو تا بگم برگردونن، اگه بود، میتونی به همون بیلاخ اکتفا کنی چون کاری نمیشه کرد

• لایک
امتیازات: N.M

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از پسر پرتقالی :

ممکنه شما هر موقعی یه پست اسپم از یه شخصی با 5 تا چرخ دنده ببینی که پاک نشده.خب واقعا نمیشه تعمیم داد که چون این ستاره هاش زیاد بوده یا چرخدنده دار بوده پستش پاک نشده. سیستم رو انسان ها دارن میچرخونن و دقت پاکسازی انجمن ها اونقدری بالا نیست که خطا نداشته باشه. ممکنه اصلاً هنوز دیده نشده باشه چون مدیر که 24 ساعت آن نیست :D این کلاً نه تو این انجمن فقط بلکه همه جای سایت هست... گاهی وقتا من یه اسپمی میبینم که به وضوح بی محتوا و چرته که مربوط به مثلاً دو هفته قبل میشه و هیچ کسی پاکش نکرده. حالا ممکنه شخص دو ستاره داشته باشه ممکنه 5 تا چرخدنده داشته باشه...

ببینید نقل قول تو حرف بزن چه سودی داره؟ :D پست های حرف بزن معمولاً چیز های شخصی هستن.اگه میخوای جواب بدی به راحتی میتونی تو پ.خ جواب شخص رو بدی. مثل جاهای دیگه ی فروم نیست که نقل قول شما از یه پست و جوابت برای بقیه ی بیینده ها سودی داشته باشه. تو جاهای دیگه ی فروم مثلاً اگه جواب یه پست رو میدی و ازش نقل قول میکنی داری یه بحثی ایجاد میکنی که برای بقیه هم مفیده اما تو حرف بزن تقریبا 90٪ نقل قول ها برای سایر حاضرین ارزشی نداره و یه چیزه بین دو سه نفر که تو پ.خ هم میشه انجام بشه.

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از GCD :
مشکلات اون زمان با قانون 3 پست در روز و خاطرات روزانه (!) نویسی بود، که الان هیچکدومش نیست و فقط شما دونفر فشار میارید که بشه!
اما ابدا نخواهد شد چون هیچ آمار یا دلیل منطقی که اگه حرف بزن محدود شه فعالیت انجمن های علمی بیشتر میشه نیست و محدودیت صفحات هم نداریم

نیلوفرو هم که پویا گفت، دقیقا به همین دلیل نمیشه، چون به تعداد آدم ها راه برای کپی پیست و دور زدن قانون هست، پس بهتره بگیم ممنوع و در موارد کمی استثنا قائل شیم تا این که بگیم آزاد به شرطی که... [یک کتاب 500 صفحه ای قوانین کپی پیست در حرف بزن]

موضوع اینجاست که شما به حرف بزن یا به دید یک محل علمی و جایی که باید محتوا داشته باشه نگاه می کنید، یا به دید یک جای کاملا آزاد و بی هیچ محدودیتی
و هنوز براتون مفهوم یک تاپیک برای نوشتن حرف های دل کاربران در چارچوب قوانینی برای نظم داشتن جا نیافتاده

در قوانین حرف بزن این نیست که طرف نتونه بخواد "کاش زمستون بود" چون اصلا گذاشتن همچین قانونی امکان نداره، طرف مثلا گرمش شده میگه کاش زمستون بود یا تو زمستون یک اتفاق خوب براش افتاده یا مدرسه بوده یا هزارتا دلیل دیگه که میتونه بگه کاش زمستون بود
اما مثلا کپی پیست ممنوعه، چه برای پگاه که 4 چرخ دنده داره و چه برای تو که 4 ستاره سبز داری

البته من هنوز نفهمیدم پستی که از تو پاک شده چی بوده، چون من پاکش نکردم و تو هم صرفا گفتی درباره ماهواره امید بوده، من گفتم پس شاید کپی پیست بوده و تو گفتی "چرا اسمایلا ، اسمایله بیلاخ ندارن ؟"
دیگه بیشتر از این کمکی از من بر نمیومد، اگه کپی پیست نبود بگو تا بگم برگردونن، اگه بود، میتونی به همون بیلاخ اکتفا کنی چون کاری نمیشه کرد
دقیقا تو آخرین صفحه حرف بزن اولین پست از من بود و الان پاک شده در همین چند دقیقه اخیر یعنی اولین پست صفحه 2761 ، می‌خوام ببینم کی پاکش کرده ؟ چرا؟ نظر بقیه مدیرا چیه ؟

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

خب پس استثنا ها رو قائل شید لطفا !

@درنا : گذشته از نقل قول ، نقل مطلب رو می گیم .
کلا پستای حرف بزن مگه قراره غیر اون فرد واسه کس دیگه ای فایده ای داشته باشه ؟!
حتی به نظرم با محدودیت 5 پست تو روز و یک پست تو صفحه ، اگه حالت چت هم پیدا کنه خواسته ناخواسته خیلی طولانی نمی شه و اشکالی نداره .

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از نیـلوفر :
خب پس استثنا ها رو قائل شید لطفا !

@درنا : گذشته از نقل قول ، نقل مطلب رو می گیم .
کلا پستای حرف بزن مگه قراره غیر اون فرد واسه کس دیگه ای فایده ای داشته باشه ؟!
حتی به نظرم با محدودیت 5 پست تو روز و یک پست تو صفحه ، اگه حالت چت هم پیدا کنه خواسته ناخواسته خیلی طولانی نمی شه و اشکالی نداره .
مسئله این نیست ، یک بیت شعر هیچ اشکالی رو در بر نداره ، همونطور که گفتی چون به جای یه چرت و پرت طرف حرف دلشو زده و با وجود قانون نقل قول دیگه اون بیت ادامه پیدا نمیکنه ، آقای فرشید جان چرا یکی می‌تونه بگه که زمستون باشه به هر دلیلی ولی یکی نمی‌تونه بگه یه بیت شعر رو به هر دلیلی؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

اصولا همه پستای حرف بزن به صلاحدید کنترل میشن، چون مثلا عدد نیست که قانون بزاریم اگه 0 بود بره تو سطل آشغال اگه 1 بود بمونه، نوشته ست و هزار ریز و درشت داره

به نقل از پسر پرتقالی :
دقیقا تو آخرین صفحه حرف بزن اولین پست از من بود و الان پاک شده در همین چند دقیقه اخیر یعنی اولین پست صفحه 2761 ، می‌خوام ببینم کی پاکش کرده ؟ چرا؟ نظر بقیه مدیرا چیه ؟
وقتی میگم پستت چی بود ینی این که چی نوشته بودی، نه این که کی و کجا بوده
مثل این که ازت بپرسم اون مرده که اونجا وایساده کیه و بجای این که بگی "اصغره" بگی "یک مرد که لباس آبی پوشیده و در ساعت 20:56 در نقطه مختصات فلان از زمین ایستاده"

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از GCD :
اصولا همه پستای حرف بزن به صلاحدید کنترل میشن، چون مثلا عدد نیست که قانون بزاریم اگه 0 بود بره تو سطل آشغال اگه 1 بود بمونه، نوشته ست و هزار ریز و درشت داره

وقتی میگم پستت چی بود ینی این که چی نوشته بودی، نه این که کی و کجا بوده
مثل این که ازت بپرسم اون مرده که اونجا وایساده کیه و بجای این که بگی "اصغره" بگی "یک مرد که لباس آبی پوشیده و در ساعت 20:56 در نقطه مختصات فلان از زمین ایستاده"
یه متن طولانی که شبیه کپی پیست هم بود :D
این اولش :زندگی کن که بمیری زندگی نکن که زنده بمونی

:D
ازین حرفای الکی،ادبی، شاید :D
× حرف دل هم نبود فی الواقع :))

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

:(
من احساس می کنم بی عدالتی داره میشه !
طبق اینایی که گفته شد ، هر چی پست من که تو حرف بزن پاک شد ، دلیلی واسه پاک شدن نداشت !
نمی دونم چی باید بگم دیگه .

• لایک
امتیازات: sayna

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از fireball II :
یه متن طولانی که شبیه کپی پیست هم بود :D
این اولش :زندگی کن که بمیری زندگی نکن که زنده بمونی

:D
ازین حرفای الکی،ادبی، شاید :D
× حرف دل هم نبود فی الواقع :))
طولانیشو خوب اومدی ولی بقیه شو گند زدی

آقا حرف دل من این بوده ، آخه چرا پاک شده ، پستو پاک میکنن بعد دیگه اثری ازش نمیمونه ، کسیم نمیگه چرا

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از نیـلوفر :
:(
من احساس می کنم بی عدالتی داره میشه !
طبق اینایی که گفته شد ، هر چی پست من که تو حرف بزن پاک شد ، دلیلی واسه پاک شدن نداشت !
نمی دونم چی باید بگم دیگه .
me 2 madam
تبعیض در حد بوندسلیگا ، چمپیونز لیگ فینال ، لالیگا ال کلاسیکو :(

بالا