• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطره نویسی روزانه

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
فردا ۳ تا امتحان دارم. یعنی رسما وات د هل....!
بعدالان همش اهنگ گوش میدم و خوشحالم چون میخوان مبلای جدیدمونو بیارن.
خب مهم هم نیست. ولی چقدر وضع امتحان مجازیا بد شده...
این احتمال هست که تا اخر همینطوری باشه هم زیاده.
مهم نیست.
اینکه اره یه کم همه چیز عوض شده. کلا انگار دنیا داره به سمت کمتر شدن سرعت زندگی ادما پیش میره.
ولی خیلی بد میشه اگه این ویروس باقی بمونه یا اگر ویروس های دیگه بیان و وضع دنیا همیشه به همین شکل باقی بمونه... خب اون وقت چی میشه؟
خلی دلم میخواد دوباره بدون ماسک رژ لب بزنم و ادما رو بغل کنم و راحت تردد کنم. :(

اه...شتتتتت...

فاکینگ شت د هل

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
اره ساعت ۵ صبحه و به قول اکبر عبدی : باز ری..ه شد به تایم خوابم...هوووم :(
بدین وسیله نهایت تنفر خود را نسبت به امتحانات اعلام میدارم که زندگیمو به هم ریختن.

اره...مسیرش فقط ۳ سال زمان نیاز داره. فقط.
میخوام همه جنبه هارو در نظر بگیرم.
خدا جون کمک کن این مسیر طی شه من به خواسته م برسم. پیلیییییییزززززز

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
هه مردن از هر روز بدون هدف مشخصی زندگی کردن و وقت رو هدر دادن بهتره
واقعا چقدر در طی روز کار انجام میدید خوش بحالتون من که فقط روز ها حسرت میخورم شب هاهم فکر و خیال نمیزاره بخابم
خاطره ای نیست که بنویسم... :-<

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
در خصوص خبر خوشحال کننده ای که از جانب د. مبنی بر موندگار شدنش شنیدیم بسیار مسرور گشته و اظهار مسرت می نمایم.(در این حد بگم که ما تقریبا دیگه نا امید شده بودیم و داشتیم سناریوی نبود د. رو میچیدیم... ولی خدا مهربونه و خب در اوج ناامیدی یه حرکتی میزنه که پرهای جمع کثیری از انسان ها...)
در راستای لطف و محبت اون استاد که کلی کار بهمون داد در طول ترم ولی بعدش ۲۰ داد باید به عرض برسانم که : باورم نمیشههههههههههه :/

بنابراین امروز رو روز خوبی اعلام میدارم.
خیلی جاها تفکر کردم .

آقا خلاصه هیچوقت نباید کار بد رو انجام بدین حتی اگه بقیه انجام میدن و "بازخورد میگیرن"
یه لحظه فکر
یه لحظه تفکر
اگر فلانی که الگوی منه و فلان رفتار بد رو داره ولی این رفتارش هم برای من جذابه دلیلی نمیبینم اون رفتار رو انجام بدم
یه مثال: انیشتین موهاشو شونه نمیکرد.
?so what

از کوچه برگشتم به سمت آرامش
زمانو برگردون به اولین دیدار
تا قهوه مون داغه فنجونتو بردار
من مطمینم که تنها نمیمونم
من شک ندارم به احساسی که دارم

در نماز ها اول برای اطرافیان دعا کنید و بعد برای خودتان. فکر میکنم نوع دوستی مون از این طریق زیاد بشه. how do you think about that?

بالاخره یه روز از دانشگاه به خاطر اضافه وزنم در این ایام طلایی امتحانات غرامت میگیرم :(

کلا بدم میاد از دستاوردهام بگم. واقعا بدم میاد. مثلا بخوام به یه دانشگاه خوب خارجکی رزومه بفرستم فکر کنم باید مامان بیاد بگه
اینطوره اونطوره :))(البته در کل هیچ عن خاصی نیستم در وضعیت فعلی)
اسیر شدیم. اسیرمون کردن.

آخرین ویرایش:

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
واقعا نیاز دارم برم لیزر

امیدوارم این عمل محقق بشه و "مامان پول بده"
همچنین نیاز به میکرونیدلینگ صورت دارم

راستش ... مهم نیست.
اومدم بگم که دلم تنگیده بعد دیدم نه... احساسی نبود و
بهتره به جای این چیزای الکی روی چیزای مهم تر تمرکز کنم و خب راستش رو بخواین اینا ترشحات یه ذهن خیال بافه!

اصالت احساسات به تاثیری هست که روی ما میذارن٬ نه ماندگاریشون...

story of my life
i give her hope
and I'll be waiting until you come around
but baby running after you is like chasing in the clouds

با این هجوم رسانه و فضای مجازی سخته که ما نخوایم show off کنیم. سخته جلوی نشون دادن خودمونو بگیریم. سخته. همش فکر میکنیم عقبیم از بقیه.
شده پول میدیم کتاب میخریم ۳ جمله ازش رو میفهمیم (شایدم؟؟) و همونا رو با عکس کتاب پست میکنیم و بقیه رو تشویق به خریدش میکنیم. پول میدیم لباسی میخریم که فقط چند تا عکس و استوری باهاش بگیریم و بعدم رهاش کنیم یه گوشه. صرفا واسه یه ایده گرفتن کوچولو کلی پیج فالو کنیم و بعدشم اونا همش محصول تبلیغ کنن و پول در بیارن و این ماییم که وقتمون رفته رسما!
ما آدما میشه گفت دیگه خودمون نیستیم. برای دیگرانیم. یه لحظه از بقیه غافل بشی دیگه مورد توجه شون نیستی. چرا اصلا باید بخوایم برای بقیه باشیم که تازه بعدش جدا بیفتیم؟
اینه...دنیای جدید و مدرن خوبی هایی داشته ولی به بدیهاش نمی ارزه. من دلم میخواد با گاو و مرغ و خروسم توی یه روستای خوش آب و هوا باشم و نگران این باشم که اگه زودتر گندمم رو اسیاب نکنم امروز ظهر نونم حاضر نیست که با سوپم بخورم و خب با شکم گرسنه شاید نشه به مزرعه رسیدگی کرد! نه اینکه نگران پولم باشم که ممکنه اگه توی بورس نباشم و چارتا کانال خوب پیدا نکنم ممکنه به ... خوردن بیفتم. اگه با ادمای شاخ کانکشن نسازم ممکنه (بخوانید۱۰۰ درصد) آینده کاریم جالب نباشه. یا در بهترین حالت نگران این باشم که این دمنوشی که دارم میخورم الان رنگه یا طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باز برین ربات انسان نما بسازین.
حالم ازتون بهم میخوره.

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
همیشههههه ی خدا از آدما در مورد چیزایی که بهشون مربوطه اجازه بگیرین.
اون لحظه که اجازه نمیگیرین داغین نمیفهمین. اما بعدش ناراحت میشین و اون شخص رو هم ناراحت میکنین.

شایدم دختر دیوونه تون چون حساسه فکر میکنه اینطور و شاید شما که حساس نیستین واستون یه کم ناراحتی ایجاد بشه اگه در مورد اینکه یه سوالیو ازتون نپرسن یا وسایلتون رو بی اجازه بردارن. واسه همین: It's not a big deal for you
ولی خب من ناراحت شدم. و ناراحت میشم حقوق دیگران رو هم ضایع کنم. واسه همین اجازه گرفتن رو خوب میدونم ولی حالا نه اونقدر افراطی!
دل آدما رو با یه جمله ساده: من اجازه دارم این کار رو انجام بدم؟ این وسیله تون رو بردارم؟این تب گوشیتون رو ببندم? نرم کنین و شاد کنین! بهشون یه احساس امنیت بدین :) I mean a cozy feeling8-><':

بیخیال...قرار نیست بقیه همیشه طبق میل من حساس رفتار کنن. امکان داره بد رفتار کن و بعدشم اصن یادشون نباشه. من نباید مغزمو اذیت کنم! سلول های خاکستری عزیزی که میتونن برای درس خوندن و کارم مصرف بشن :)

LISTEN TO TITANIUM - DAVID GUETTA FEAT SIA

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
خودافشایی بده؟

میگم واسه اینکه روانی نشی کمتر روی خودت تمرکز کن.
اصلا اینکه من کیم و اینا مهم نیست و مهم اینه که زندگی رو به جلو باشه و بعد از هر زمین خوردن گنده ای باید خودتو جمع کنی.
دختر خودتو جمع کن.
DO NOT be a snowflake
AH

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
بی تو من هیچی ندارم
اگه تو نباشی هیچی ندارم
تو رو اون ستاره دیدم که میخوام اونو بچینم
همیشه من به یاد تو همیشه تو فرار از من
کنار مهتاب اون بالا بالاها
چه افسوس
که تا اینجاها اومدم راهو من به عشق یارم
اومدم دلشو به دست بیارم
با این خیال که منو سر راهش
ببینه و بیفته به یادم

اینا همش مسترررررر میخوان اه اه اه اه.

- ـ - ندارم ندارم ندارم ...

all I'm going to be is incomplete
Empty spaces fill me up with hope
I pray for this heart to be unbroken

چیست این زندگی؟ آیا امکان دارد ۱ ساعت قبل از مرگمان یاد گرفته باشیم چگونه زندگی کنیم که نه سیخ بسوزد و نه کباب؟
ببینید
این تابستون دارم میرم مفید باشم. یه مفید واقعی. از این مفید الکیا نه.
I WISH THAT I COULD BELIEVE....

JUST WANNA YOU TO KNOW...

در ضمن مرگ بر امتحانات. It's like they are not gonna be over

incompelete- back street boys
kenere mahtab - sirvan khosravi and milad derakhshani

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
قرار شد وقتی یه چیزیو شروع کردی به نهایت ش فکر نکنی.
یاد سریال برره افتادم که شیرفرهاد به کیانوش میگفت: هاااا تو الان باید نظر ودی. نظر وده... الان نظر وده.
حکایت خیلی از ماهاس. چرا نظر ودم وقتی ...(خیلی چیزها)

وای امتحان دارم خیلی کم خوندم. البته بی تاثیر هم نیست که از خوندن این موضوع عجیب گریزانم. عجیبا! شاید چون بی در و پیکره و یا شایدم به گرایشی که میخوام بخونم ربطی نداره یا حالا هر چی.
۵۵ صفحه جزوه که از صبح تا الان فقط ۶ صفحه خوندم... فکر کنم گویای همه چیز باشه :)
دعا کنید فقط برام. :/

بعد برای بار هزارم: و من شر حاسد اذا حسد.

اونایی که حسودن خیلی توی زندگی عقب میمونن چرا؟ چون به جای تمرکز روی زندگی خودشون روی زندگی دیگران متمرکز میشن و از خودشون غافل میشن.
بعد دوباره به دست دیگران نگاه میکنن و به نداشته هاشون و دوباره حسودی بعد دوباره جلو نمیرن و این چرخه معیوب تکرار میشه تا جایی که به خودشون بیان.
خلاصه که جونم براتون بگه: آدم حسود ....یده با زندگی کردنش.

من بهت فکر میکنم هر روز هفته رو
از تو خواهش میکنم از پیش من نرو.
این دل همش داره واسه ی تو لک میزنه

چقدر راه مونده ولی.
چقدر راه.

من تو رو کم دارم و تو دل دیوونه مو...

حرفی نیست
چون فقط یه مسیره و تو هی تجربه به دست میاری و به هدف الهی نزدیک میشی.

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
میبینی دارم میرمو هیچ کاری باهام نداری
تو با غرور بی جات حرصمو در میاری
آخه دو ست دا رم
من بیچاره
مگه دلم تو دنیا جز تو کسیو دارههههه؟؟؟؟

چرا و واقعا چرا این آهنگ هیچ زمانی قدیمی نمیشه و به قوت خودش حس تزریق میکنه؟

به هر روی... yak امتحانی دادم که اصن هولو!
فکر کن ساعت ۱۰ شروع میشد
۱۰ و یک ! دقیقه از خواب پریدم.
ایشالله که خوب باشه همه چی :)

من ناراحت نمیشم. من خودمو میسازم. زندگی سخته و واسه هیچکس اسون نیست.
و خب من در برزخی از اوهام بودم. برززخخخاااا...!
خدایا یاری کن واقعا نیاز دارم بهت!

بیاید حس خوب بهتون بدم: ایشالله همه مون موفق باشیم و دنیا پر از انسان های شاد و موفق بشه. :)

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
خب فکر کنم بهتر شد.
انگار بعضیا بلدن و ما هم باید یاد بگیریم!
اوج اوج اوج اوج
بوم بوم بوم بومممممم دددددد ددددد

I'm on it.
اولش اومدم حسودی کنم و ناراحت بشم که اره فلانی همش تقلید میکنه ولی مسیله ای که پیش اومد این بود که فلانی به نظرش تو اینقدر قابل میای که تقلید میکنه و بنابراین از خودت لذت ببر عشقم!

ببین جان من...زمان چه زود گذشت! ۳ سال مثه برق و باد و خب خیلیه این!
FAR AWAY ... FAR AWAY...
beats

خیلی خوبه مامان امید بده و وقتی این کارو میکنه حسابی شارژم تا چند روز.

اگه د. بره نمیدونم. شاید صلاح من در این است. اما من نمیخوام د. بره. د. باشه همه چیز راحت تره و خب وقتی بمونه به نفعشه چرا بره؟

تمرکز. . . . . . . . فقط یه سری چیزا.

she said: be an expert
she was living my dreams and maybe not
من فقط زندگی خودمو میکنم. کس دیگه ای هم به جای من این کارو نمیکنه.

بچه ها بیاین ارزو کنیم دنیا بدون مریضی بشه :)

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
د. عزیز... دنیا خیلی منعطفه....بخواه ازش. بخواه.

بیا منفی نباش. اگه اونجا نشد یه جای دیگه. چرا خودتو ناراحت میکنی؟ هان؟ دنیا به اندازه کافی ناراحت کننده هست. ما میتونیم دست به انتخاب بزنیم. من راستش دارم برات اینو مینویسم چون دیدم داری خیلی ناله میکنی و خب متاسفم اگه نتونستم خوب باهات هم دردی کنم. از این به بعد!
امیدوارم زندگی بر وفق مرادت باشه. امیدوارم اونقدر خوشحال باشی که بتونی بقیه رو خوشحال کنی. د. عزیز... تو قابلیت های زیادی داری...متاسفم که نمیتونم اینا رو بهت بگم. چون هر وقت بهت گفتم منفی بافی کردی. هی میگی نمیشه. من اما میگم میشه. بالاخره یه راهی هست. د. عزیز! امیدوارم موفق باشی و جا نزنی. فقط ادامه بده. خواهش میکنم. :(

ببخش منو که گاهی جوری رفتار میکنم که ناراحتت میکنه. من نباید جلوی تو از دستاوردهام بگم. تو دل نازکی در این زمینه داری و ناراحت میشی. ببخشید. دیگه نمیگم. البته چیزایی که من انجام دادم دستاوردهام نبودن. یه سری کار معمولی بودن که شاید من دیوانه چون احساسات قوی ای دارم اونقدر با اب و تاب تعریف کردم که تو ناراحت شدی.
دیگه نمیگم. خیالت راحت. دیگه حرفی نمیزنم که خودت رو در مقام مقایسه قرار بدی. دیگه سکوت میکنم. سکوت مطلق.

ما ادما گاهی فکر میکنیم داریم موفقیت هامونو با بقیه فاکینگ share میکنیم ولی مسیله اینه که شاید دیگران رو ناراحت کنیم. من اینو از هیچ جا یاد نگرفتم. من معذرت میخوام اگه کسیو ناراحت کردم. با صحبت از دستاوردهام.

دیگه سکوت. دنیا ارزش نداره با صحبت راجع به یه چیز که مربوط به زندگی خودمه٬ دیگران رو ناراحت کنم. :(
شرمنده ام د. عزیز.

من رسما اعلام میکنم که: گه خوردم.

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
مشاور فقط مشاور مدرسه ما...
در حدی این مشاور خبره و با تجربه است یه بدبخت بیچاره ای رو با رتبه ۸۵۰ قانع کرد بره زیست شناسی زنجان.....
یعنی خاک تو سر ما با این مشاور مون...

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
خسته شدم.
از اینکه هیچی راجع به آدما نمیدونم.
من الان که فکر میکنم حالا میفهمم چرا ک. تونست حل بشه توی محیط...چطوری تونست با همه ارتباط برقرار کنه. اون راجع به آدما میدونست.
من نمیتونم به خودم فحش بدم. من نمیدونستم و ... :(

Magnesium

A drop of rain
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
1397
رایجل و وِگا یاد گرفتن پرواز میکنن میرن رو گلدونای خونه میشینن، برگارو میجون و میخورن!
دارن کم کم بهم عادت میکنن، میذارن بوسشون کنم x:
یعنی ی ماه دیگ چقد رفیق شدن باهام؟

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
اوه خدای من!
چقدر نکته....چقدر چیزا که من به اشتباه فهمیده بودم. مثلا من فکر میکردم منفی ۱۰۰ و بعد شد ۱۰۰
و خب شاید در آخرین حرکات فهمیدم.
البته الان دیگه فکر کردن راجع بهش مسخره س.

خیلی سخته که خودتو نشناسی و ندونی چی میخوای و خب این انگار مثل یه سوزنه که میره توی پهلوت!
میدونم باید توی زندگی هی از اون چیزی که هستیم بهتر باشیم. اما خیلی چیزا بوده که از خیلی وقت ها درباره شون میخوندم ولی تا الان نفهمیدم. خیلی سخته!
مهم میدونم اینه که الان باز یه سری حرفا رو میفهمم. اما بازم یه سری حرفا رو احساس میکنم درک نمیکنم درست و حسابی. نمیخوام مثال بزنم. ولی بدونید که مسایل روانشناختی.
زنذگی مال ادمای جدیه. شاید از بچگی یاد نگرفتم که زندگی جدی تر اونه که ما میگیریمش!
شاید علت اینکه آدما توی ۳۵ سالگی بهتر درس میخونن همینه! چون قبلا درک نمیکردن که خب چه اهمیتی داره؟
من خیلی دوس دارم مفهوم کارایی که میکنم رو بدونم. مثلا اگر درس میخونم بدونم واسه چی؟ یا مثلا چرا باید رفتارم اونجوری باشه؟
احساس میکنم وقتی علت ها رو میدونم سعی میکنم درک کنم و اون رفتار رو بهتر انجام بدم!
خسته شدم از ندونستن چیزای خیلی عادی و روتینی که بقیه در مناسبات اجتماعیشون انجام میدن ولی من نه!
میدونی چیه؟ اشکالات تربیتی من میتونه تقصیر هر کسی باشه که در آموزش من نقش داشته ولی خب الان من اینم که متوجه این نقص ها شدم و خب حتی نمیدونم در مرحله ی پذیرش این نقص ها قرار دارم یا نه؟

امیدوارم بهتر بشم. نمیخوام خودمو بکوبونم چون من نمیدونستم. یعنی مثلا تو حساب کن ندونی که اگه به نظافتت اهمیت ندی کثیف میشی و مریض میشی!
ولی وقتی بدونی کم کم یاد میگیری باید بری دوش بگیری بعد مثلا کم کم یاد میگیری باید چند روز یه بار یا گاهی هر روز بری دوش بگیری و بعد کم کم یاد میگیری که چه جوری بدنت رو بشوری یا موهات رو و....

گاهی نمیدونم اما این مانع من نمیشه که خودمو عقب بندازم.

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
گاااااااااااااد
گااااااااااااااااااااااد
گااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد

باورم نمیشه از بابت نمره م.

خدایا تو چقدددددرررررررر خوبی.... چقدددددددررررر....چقددرررررررررر.
خدایا تو بسیاری
تو رحمانی
تو رحیمی
تو همه چیز تمامی.

I JUST CAN NOT BELIEVE THAT...REALLY...:))

خب... قدم بعدی ستاره...

آخرین ویرایش:

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
santa clause is coming to town...

خب... مبلغ زیادیه و ناراحتم. چرا؟
خیلی باید حواسم باشه.
stay tuned

واقعا بگیرش و محکم نگه ش دار. البته فشار معقول.
چشمم روشن. انرژی بالا. حواسا جمع.
من باید بهش برسم.

دعا میکنم کرونا بره. دعا میکنم رها شیم.

شاید ماها الان همه مون یه حس و حال داریم ولی خب میتونه متفاوت باشه. حرکت ها فقط رو به جلو و خب به قول دکتر هلاکویی زندگی هیچوقت آسون نبوده و قراری هم نبوده آسون باشه.

به نظر من در تعریف زندگی باید بگیم که زندگی مجموعه ای از چالش های بزرگ و کوچیکه که ما اینا رو طی میکنیم. بعد از گذشت سالها هر آدمی چالش های بیشتری رو پشت سر گذاشته باشه در موقعیت هایی که قرار میگیره میزان نشون دادن رفتار های پخته ش بیشتره و از یه جایی به بعد این تجربه ها به کارش میاد. مثلا از ۵۰ سالگی به بعد که آدما معمولا به یاد تجربه های گذشته شون میفتن و خب قراره اونجا این سختی کشیدن ها و دستاوردها به کمکمون بیان. اونجاس که برمیگردی فکر میکنی در این دنیا چه کردی؟ چه چیز مثبتی برای این دنیا به ارمغان آوردی؟ و خب همیشه رسیدن هدف نیست. شاید همین مسیر و همین فکر و همین تایپ کردن و خب این جور چیزای کوچولویی دارن زندگی رو میسازن. من آرزو میکنم ما همگی در ۵۰ سالگی انسان های خوشحالی باشیم.

و من میخوام دنیا جای مثبتی باشه. مطمینا یه روزی کرونا میره و ما میریم بیرون و آزادانه فعالیت میکنیم و همو میبوسیم. تاریخ اینجور نشون میده و خب چاره ای نداریم جز اعتماد به تاریخ.

حالتون خوب و دلتون خوش!

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
نمیخوام زندگی رو سخت بگیرم

شاید باید عادت کنم. باید عادت کنم و بدونم که زندگی همیشه یه جور باقی نمیمونه.
و دقیقا همینه ها!
هیچوقت یه شرایط توی زندگی باقی نمیمونه. هر موفقیتی بالاخره تکراری میشه و بیشترشو میخوای و خب بعدش آرامش خودتو به هم میزنی و خب این یه کم عجیبه واسم.
نه خوب باقی میمونه و نه بد. بالا پایین بالا پایین... تناوب.

حالا واقعا چرا فکر بد میکنی؟ راحت بکیر...
دل خودت رو خون نکن و خودتو وفق بده و اینو یاد بگیر. تو در طول زمان ثابت مردی که چقدر خوب خودتو با شرایط وفق میدی و تلاش خودتو میکنی.

م. لطفا کارت اوکی شه. چی میشه؟ خدایا کمکش کن.

شروع مسیر جدید و هندل کردن پروژه های جدید و خب چه میشه گفت؟ میخوام تلاشمو بذارم.

از آدمایی که گند میزنن به زندگیمون به اعصاب و استرس وارد میکنن بدم میاد. آدما باید اروم باشن. اسم اضطراب درونی خودشون رو برندارن بچسبونن روی بقیه:/

منو درگیر خودت کن تا جهانم زیر ور ور شه
بی هوا بدون مقصد سمت طوفان تو میرم
منو درگیر خودت کن تا که آرامش بگیرم با من غریبگی نکن

چشماتو از من برندار من مات تصویر توام... تو همینجایی و همیشه با تو شب مثل یه رویاس...آخرین نقطه دنیا تو جهان من همینجاس.

wouldn't wanna be anybody else.

امروز خوشحالم. البته مقداری هم غمگین. مجموعه ای از احساساتم الان. من انسانم.

دسته جمعی دعا کنیم م. بره و بیاد و بمونه ( خدایا تو رو به خودتتتتتت)

**ستاره**

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
-10
چقدر صحبت با بابا بهم انرژی میبخشه... یعنی بلدیم همو... وقتی با هم حرف میزنیم میدونیم چی بگیم اون یکیمون خوشش بیاد.
با مامان راستش نمیدونم... واقعا نمیدونم چی بگم که حرفمو تایید کنه... پند و اندرز میده... منم دوسش دارم و عاشق راهکاراشم. اونم خوبه صحبت کردن باهاش اما اون موقع هایی که باهاش مثل زمانای بابا میشه کمتر پیش میاد. خب... نمیدونم شاید با مامان بیشتر حرف میزنم تا با بابا... who knows?

به نظرت چی میشه؟ دیروز گفتم گاهی دعا کردن واسه خودت رو بذار کنار و واسه دیگران هم چیزای خوب بخواه. واسه اون موندن و بودن سود های زیادی داره فارق از اینکه برای تو چی داره... پس خدایا کارشو درست کن!
اصلا هدف از صحبت با بابا واسه همین بود که همینو بهش بگم... بگم که ای که دستت میرسد کاری بکن!

امیدوارم زندگی خوب پیش بره.
اون تحقیق کوفتی رو هنوز انجام ندادم... شما حساب کن یه چیز چقدر میتونه به تعویق بیفته... البته این تعویق به اون تعویق تقریبا یکساله جزوه استاد نمیرسه :)) که البته اخرش هم کامل انجام نشد. استاده گفت: ممکنه جزوه رو بیاری عزیزم؟ :/
یعنی من اگر در مورد یه چیزی نسبت به خودم به شناخت رسیده باشم همین مسيله تعویقه... یعنی انجام ندم دیگه انجام نمیدم. مگر اینکه سودی درش باشه... مثل این تحقیقه که نمره م رو تضمین میکنه. البته همین رو هم خوب انجام نمیدم. کلا تعویق = من نمیخوام انجامش بدم!
واسه هیمن تصمیم دارم کارهام رو انجام بدم و به نعویق نندازم چون فقط استرس یه چیز انجام نشده رو دارم.

میخواستم بگم همه چیز ساخته ذهن ماست و عدم آموزش. من تصمیم گرفتم زندگی کنم. شرایط زندگی میتونه خیلی متفاوت باشه ولی خب من میتونم مثل مامان همیشه در بین خار ها هم یه گل پرورش بدم. توانایی انسان زیاده . نمیخوام بگم آسونه. سخت هست. به هر حال اونطوری راحت تره. ولی چه میشه کرد؟ میتونم خودمو عذاب بدم؟

من برم تحقیقم.

بالا