• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازیکن سال فوتبال جهان

چه کسی برنده ی توپ طلای امسال می شود؟

• اینیستا

رای‌ها: 7 29.2%
  • رونالدو

رای‌ها: 7 29.2%
  • مسی

رای‌ها: 10 41.7%

• رای‌دهندگان
    24
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

math.messi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله ی اول المپیاد ریاضی 92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : بازیکن سال فوتبال جهان

/m\

640x360_messi_4_pilotes_V2.v1357586434.jpg

اخی گواردیولا 8->

2013-01-07_VIAJE_BALON_ORO_46-Optimized.v1357575460.JPG

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

لطفا منطقي صحبت كنين! مراقب صحبت كردنتون باشيد جناب ...M30... لطفا!

امسالم دقيقا مثل 2010! قبول دارم كه مسي خوب كار كرد اما ارجح تر از مسي هم بودن! ولي همون طور كه گفتم تا وقتي پلاتيني زندس توپ طلا به يك رئالي نخواهد رسيد!
درسته كه مسي چهارمين توپ طلاشو گرفت و از اين حيث ركورد زد اما هنوز خيلي خيلي خيلي كار داره تا بشه انگشت كوچيكه زيدان و رونالدو!
اينم از تيم برتر سال كه هر 11 بازيكنش در لاليگا بازي ميكنن و اين گواه يكه تازي اسپانيا در عرصه جهانيه!
538033_409767012435315_1596552443_n.jpg

دل بوسكه هم به حقش رسيد! >:D<

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Fateme.RMA :

امسالم دقيقا مثل 2010! قبول دارم كه مسي خوب كار كرد اما ارجح تر از مسي هم بودن! ولي همون طور كه گفتم تا وقتي پلاتيني زندس توپ طلا به يك رئالي نخواهد رسيد!
درسته كه مسي چهارمين توپ طلاشو گرفت و از اين حيث ركورد زد اما هنوز خيلي خيلي خيلي كار داره تا بشه انگشت كوچيكه زيدان و رونالدو!
اينم از تيم برتر سال كه هر 11 بازيكنش در لاليگا بازي ميكنن و اين گواه يكه تازي اسپانيا در عرصه جهانيه!

قدیما خبرنگارا و ژورنالیست های سراسر دنیا بازیکن سال رو انتخاب میکردن جدیدا پلاتینی شده ؟ :D :-"
+ اینکه بازم میگم واقع بین باشید ، رونالدو و اینیستا هیچ حرفی برای گفتن نداشتن

آقا این مسی چه لباس احمقانه ای هست پوشیده ؟ :)) مگه اومده سیرک ؟
من توپ طلا میبردم تیپ دامادی میزدم رفتم :D
دنیا و ابهت کاسیاس تو لباس پوشیدن /m\

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از NEO :
قدیما خبرنگارا و ژورنالیست های سراسر دنیا بازیکن سال رو انتخاب میکردن جدیدا پلاتینی شده ؟ :D :-"

والا خيلي وقته كه پلاتيني خيلي چيزارو مشخص ميكنه!
واقعا به نظرت رونالدو حرفي براي گفتن نداشت؟! لاليگاي ركورد ها و يوروي عالي؟!
اينيستا هم كه شايستگي هاش بر كسي پوشيده نيست!

+منم دقيقا ميخواستم همين حرفو در مورد لباس مسي بزنم! منتها گفتم شايد به دوستان بر بخوره! خداييش لباسش مضحكه! =))

morera

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شریف ؟!

ولی واقعا قیافه رونالدو بعد از انتخاب مسی دیدنی بود ! :)) :))

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

لباس ُ که خودشون انتخاب نمیکنن مطمئن باشین از چند ماه قبل براشون تهیه کردن.قبول دارم جالب نبود لباسش اما خداییش سه سال قبل همش لباساش خوب بود.بعدشم مسی هیچ وقت آدم "خوش تیپی" نبوده برعکس کسایی که شما اسم بردین.

اینم اسطوره ی ایرانی در زوریخ

699340_774.jpg

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :

نه امسال مثه 2010 نیس اصلا! امسال مسی از نظر فردی بینظیر بود و این یه جایزه فردیه،اما 2010 واقعا حق مسی نبود،سالی که رقابتای ملی برگزار بشه به نظر من باید بازیکنای تیم قهرمان اون رقابتا شانس بیشتری داشته باشن،2010 حتی مسی حقش نبود جزو 3 تا بشه
ولی امسال حقش بود چون از نظر فردی عالی کار کرده بود و واقعا بی انصافیه بگیم پلاتینی داد! مسخره س!
قرار نیس مسی بشه زیدان! مسی،مسیه و خصوصیات خاص خودشو داره،و زیدان زیدان بود و خصوصیات خاص خودشو داشت،قطعا هیچیکی زیدان نمیشه!قرارم نیس بشه!
تیم برتر سال که الحق مضحک بود! من به عنوان یه بارسایی نمیدونم چیجوری پیکه جزو بهترین مدافعای 2012 میشه! :-?? آبا واقعا شایسته تر از پیکه و ژابی آلونسو نبودن؟ واقعا هوملز و پیرلو حقشون نبود اون تو باشن؟و خیلیای دیگه حتی! دروگبا به نظر من محق تر از فالکائو بود
دل بوسکه واقعا حقش بود <D= و بازم میگم که پپ و مورینیو اصلا جزو 3 تا هم نباید میبودن،پراندلی و دی متئو شایسته تر بودن
به نقل از Fateme.RMA :
والا خيلي وقته كه پلاتيني خيلي چيزارو مشخص ميكنه!
واقعا به نظرت رونالدو حرفي براي گفتن نداشت؟! لاليگاي ركورد ها و يوروي عالي؟!
اينيستا هم كه شايستگي هاش بر كسي پوشيده نيست!

+منم دقيقا ميخواستم همين حرفو در مورد لباس مسي بزنم! منتها گفتم شايد به دوستان بر بخوره! خداييش لباسش مضحكه! =))
توهم :rolleyes:
رونالدو خیلی هم حرف واسه گفتن داشت،ولی از نظر فردی واقعا از مسی ضعیف تر عمل کرده بود و از اول این فصلم خیلی عالی نبوده(به هر حال جزو 2012 محسوب میشه)
اینیستا شایستگیش از همه بیشتر بود! هم یورو بهترین بازیکن شد،هم با یورو قهرمان شد،هم بازیکن سال اروپا شد و... ولی خب ببینین دیگه فقط روزنامه نگارا و ژورنالیستای ورزشی نیستن،مربیا و کاپیتانا هم قاطی شدن و کیفیت خیلی پایین اومده،اگه هنوزم فقط خبرنگارا و ژورنالیستا بودن،اینیستا شانسش بیشتر از بقیه بود
به نقل از NEO :

جدیدا کاپیتانا و مربیای تیمای ملی هم بهشون اصافه شدن و کیفیتش پایین اومده،و اصولا کاپیتانا و مربیای تیمای ملی(مثلا مالدیو هم جزوشونه) خیلی نمیشه گف صلاحیت دارن واسه این کار...خیلی به مهاجما اهمیت میدن و اصولا بیشتر به آدمایی که تو چشن(مسی و رونالدو)توجه میکنن
ببخشید من نمیدونم به ما چه ارتباطی داره که مسی چی پوشیده! سالن مُد که نبود بهترین بازیکن سال بود
بعد میگین نباید در مورد زندگی شخصی کسی حرف زد! اونوخ باید در مورد لباس کسی حرف زد؟
از نظر خودش خیلیم شیک بوده حتما! من و شما و خیلیا نمیپسندیم و به نظرمون خیلی مضحکه ولی خودش دوس داشته خب! دیگه مکافاته اینم؟

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

آفرین به لباس خز مسی ولی خداییش حق کریستینو بود.
مسی نود و یه گل زده...رونالدو قهرمان لالیگا مسی نود و یه گل زده...رونالدو قهرمان سوپر لیگ مسی نود و یه گل زده...رونالدو هف تا هتریک تو یه فصل
مسی نود و یه گل زده...رونالدو تنها بازیکنی که تو هف ال کلاسیکو امتیاز آورده متوالی
مسی نود و یه گل زده...رونالدو به همه تیما تو یه فصل گل زده.

خب نمیخوام به مسی توهین کنم ولی واقعا حق رونالدو بود.

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Fateme.RMA :

کاملامنطقی گفتم.این جایزه هیچ ربطیم به پلاتینی نداره L-:
شمایه رئالیو نام ببرکه واقعاازهرنظربهترازمسی باشه.هیشکی نمیگه رونالدو بدبودولی قبول کنین بهترازمسی که نبود
ازهرنظرکه حساب کنین مسی امسال انصافاحقش بود.
بعدشم قرارنیس که مسی بشه زیدان مسی, مسیه باویژگی های خودش /m\اگه میشدزیدان پس مسی چراوجودداره :D

به نقل از Breeze :
لباس ُ که خودشون انتخاب نمیکنن مطمئن باشین از چند ماه قبل براشون تهیه کردن.قبول دارم جالب نبود لباسش اما خداییش سه سال قبل همش لباساش خوب بود.بعدشم مسی هیچ وقت آدم "خوش تیپی" نبوده برعکس کسایی که شما اسم بردین.
نه دیگه خدایی لباسش ضایه بود.فقط میخاست نشون بده که بابقیه متفاوته :D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
نه امسال مثه 2010 نیس اصلا! امسال مسی از نظر فردی بینظیر بود و این یه جایزه فردیه،اما 2010 واقعا حق مسی نبود،سالی که رقابتای ملی برگزار بشه به نظر من باید بازیکنای تیم قهرمان اون رقابتا شانس بیشتری داشته باشن،2010 حتی مسی حقش نبود جزو 3 تا بشه
ولی امسال حقش بود چون از نظر فردی عالی کار کرده بود و واقعا بی انصافیه بگیم پلاتینی داد! مسخره س!
قرار نیس مسی بشه زیدان! مسی،مسیه و خصوصیات خاص خودشو داره،و زیدان زیدان بود و خصوصیات خاص خودشو داشت،قطعا هیچیکی زیدان نمیشه!قرارم نیس بشه!
تیم برتر سال که الحق مضحک بود! من به عنوان یه بارسایی نمیدونم چیجوری پیکه جزو بهترین مدافعای 2012 میشه! :-?? آبا واقعا شایسته تر از پیکه و ژابی آلونسو نبودن؟ واقعا هوملز و پیرلو حقشون نبود اون تو باشن؟و خیلیای دیگه حتی! دروگبا به نظر من محق تر از فالکائو بود
دل بوسکه واقعا حقش بود <D= و بازم میگم که پپ و مورینیو اصلا جزو 3 تا هم نباید میبودن،پراندلی و دی متئو شایسته تر بودن توهم :rolleyes:
رونالدو خیلی هم حرف واسه گفتن داشت،ولی از نظر فردی واقعا از مسی ضعیف تر عمل کرده بود و از اول این فصلم خیلی عالی نبوده(به هر حال جزو 2012 محسوب میشه)
اینیستا شایستگیش از همه بیشتر بود! هم یورو بهترین بازیکن شد،هم با یورو قهرمان شد،هم بازیکن سال اروپا شد و... ولی خب ببینین دیگه فقط روزنامه نگارا و ژورنالیستای ورزشی نیستن،مربیا و کاپیتانا هم قاطی شدن و کیفیت خیلی پایین اومده،اگه هنوزم فقط خبرنگارا و ژورنالیستا بودن،اینیستا شانسش بیشتر از بقیه بود جدیدا کاپیتانا و مربیای تیمای ملی هم بهشون اصافه شدن و کیفیتش پایین اومده،و اصولا کاپیتانا و مربیای تیمای ملی(مثلا مالدیو هم جزوشونه) خیلی نمیشه گف صلاحیت دارن واسه این کار...خیلی به مهاجما اهمیت میدن و اصولا بیشتر به آدمایی که تو چشن(مسی و رونالدو)توجه میکنن
من چون شنيدم كه ميگفتن مسي با چهار بار پياپي توپ طلا گرفتن ديگه بهترين بازيكن تاريخه و ركورد همرو شكسته و اينا گفتم كه هنوز نميتونيم بگيم كه مسي از اسطوره هاي بي مانند فوتبال جهان مثل زيدان و رونالدو برتره! مسي اصلا نميتونه مثل زيزوي كبير باشه (نه توناييشو داره و نه پستش با اسطوره يكيه و نه هيچ نقطه ي مشترك ديگه اي!) و قرار هم نيست باشه! چون زيدان يك بازيكن تكرار نشدنيه و ديگه هيچكس مثل اون زاده نخواهد شد! صرفا به خاطر ارجح بودن اسطوره هاي قبلي نسبت به مسي اينو گفتم! :)

اخه اگه بخوايم از نظر توانايي فردي در نظر بگيريم پارسال كريس از نظر فردي خيلي عالي بود! ولي گفتن چون موفقيت تيمي نداشته درخشش فرديش چون به نتيجه اي نرسيده نميشه اونو مستحق توپ طلا دونست! اگه اين نظر رو درست بگيريم پس امسال هم درخشش فردي مسي به نتيجه اي منجر نشد و نميتونيم اونو شايسته ي توپ طلا بدونيم!

مورينيو نبايد جزو سه نامزد برتر ميبود؟! :O لاليگاي به اون سختي؟! شكستن تمام ركورد ها؟! 121 گل و 100 امتياز همش كشك؟!؟
به نظرم به جاي پپ بايد پراندلي نامزد ميشد چون واقعا شاهكار كرد! دي متئو هم كه به نظرم به هيچ وجه شايسته ي بودن بين نامزد ها نبود! چون از نيم فصل سرمربي شد و تو ليگ برتر هم مفتضحانه بود! دل بوسكه بدون شك امسال بهترين بود!

در مورد تيم برتر سال، شخصي شايسته تر از ژابي آلونسو كه واقعا نيست! ژابي بهترين هافبك دفاعي جهانه و فكر نميكنم كسي روي اين موضوع حرفي داشته باشه! ژابي وقتي تو يك بازي هست زياد به چشم نمياد ولي وقتي نيست كاملا ضعف در انتقال توپ از دفاع به حمله ديده ميشه! اون پاسهاي بلند و خط كشي شدش بي ماننده! منو به شدت ياد روزهاي اوج بكهام ميندازه! x: به نظرم واقعا حق ژابي الونسو بود! در مورد پيكه هم به خودم اجازه ي نظر دادن نميدم چون زياد به بازيهاش توجهي نداشتم! و اينكه به نظرم جاي اوزيل واقعا تو اين تيم خاليه! اوزيلي كه عالي بود و تعداد پاس گلهاش از پاس گل هاي ژاوي + اينيستا بيشتر بود! به نظرم حق مسوت بود كه بين اين 11 نفر باشه!

با اينكه كاپيتانها و مربيا كيفيت راي گيريو آوردن پايين كاملا موافقم! مثلا سرمربي تيم تايلند راي 5 امتيازشو داده به بوسكتز! :)) يا مثلا سرمربي نيجيريه راي داده به يحيي توره! يا باكستان به زلاتان 5 امتياز داده! راي كاپيتانها و مربيان واقعا سليقه ايه!
و يا همين علي دايي خودمون كه من شنيدم به گوارديولا راي داده! آخه واقعا پپ چيكار كرد كه بخواد بهترين مربي باشه؟!

asal far

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan5
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی

به نقل از morera :
ولی واقعا قیافه رونالدو بعد از انتخاب مسی دیدنی بود ! :)) :))
دوس داشتم شما خودت جای کریس میبودی حقت اینطوری ضایع میشد تا اون موقع قیافتو اونجا میدیدم
مسی فقط پاس هاش خوبه اما یه نگاه عمیق به بازی کریس بنداز تا گلای تکنیکیشو ببینی،اصلا خدای تکنیک کریسه حرکت نمایشی هاشو ببین کی مثل اون میتونه خوب این حرکاتو انجام بده
و در اخر انتخاب مسی جووه همین

XIROX

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی اصفهان / مهندسی برق

به نقل از asal far :
دوس داشتم شما خودت جای کریس میبودی حقت اینطوری ضایع میشد تا اون موقع قیافتو اونجا میدیدم
مسی فقط پاس هاش خوبه اما یه نگاه عمیق به بازی کریس بنداز تا گلای تکنیکیشو ببینی،اصلا خدای تکنیک کریسه حرکت نمایشی هاشو ببین کی مثل اون میتونه خوب این حرکاتو انجام بده
و در اخر انتخاب مسی جووه همین
خب درسته که هرکس دیگه ای هم جای رونالدوبودناراحت میشد ولی نمیشه قیافه ی ضایع ودیدنی رونالدوروانکارکرد :))
به نظرمن مسی حقش بود....
رونالدوضربه آزادهای خوبی میزنه
ولی نمیشه گفت مسی تکنیک نداره
مسی فوق العادس

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Fateme.RMA :
اخه اگه بخوايم از نظر توانايي فردي در نظر بگيريم پارسال كريس از نظر فردي خيلي عالي بود! ولي گفتن چون موفقيت تيمي نداشته درخشش فرديش چون به نتيجه اي نرسيده نميشه اونو مستحق توپ طلا دونست! اگه اين نظر رو درست بگيريم پس امسال هم درخشش فردي مسي به نتيجه اي منجر نشد و نميتونيم اونو شايسته ي توپ طلا بدونيم!
اما مسی برای این جایزه مطمئنا از همه شایسته تر بود. همونطور که سال 2009 و 2011 بدون شکل بهترین بود سال 2010 هم به همراه ژاوی به یک اندازه لیاقت کسب این افتخار رو داشتن.

مسی از لحاظ تیمی امسال موفق تر از رونالدو بود. رئال اگه نیمه ی اول سال قهرمان لالیگا شد بارسا بعد از 18 هفته قهرمانیشو در لالیگای امسال مسجل کرده و ارزش برابری با قهرمان شدن داره.

بارسا کوپادل ری رو برد و رئال سوپرکاپ رو. در لیگ قهرمانان بارسا به عنوان تیم اول از گروهش صعود کرد اما رئال .....

پس مسی از لحاظ تیمی بهتر کار کرده در طول سال 2012

امسال در تیم ملی هم لئو کارش حرف ندشت. قبلا همه کار میکرد اما آمار گلزنیش بالا نبود که این مشکل هم برطرف شد.

از لحاظ فردی هم شکستن 53 رکورد مختلف و بهدست آوردن آقای گلی های پیاپی باعث شد سال 2012 برای لئو رویایی تموم شه.
پس سعی نکنین انقدکینگ لئو روبی ارزش کنین

• لایک
امتیازات: XIROX

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از XIROX :
خب درسته که هرکس دیگه ای هم جای رونالدوبودناراحت میشد ولی نمیشه قیافه ی ضایع ودیدنی رونالدوروانکارکرد :))
به نظرمن مسی حقش بود....
رونالدوضربه آزادهای خوبی میزنه
ولی نمیشه گفت مسی تکنیک نداره
مسی فوق العادس
کجای مسی از کریستینو بهتره؟
سرعتش؟؟هیکلش؟؟تکنیکش؟؟قدرت شوتاش؟؟
حرکات نمایشیش؟؟
یا اثن حتی قیافه اش؟؟

XIROX

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه

به نقل از LORD CRSM 7 :
کجای مسی از کریستینو بهتره؟
سرعتش؟؟هیکلش؟؟تکنیکش؟؟قدرت شوتاش؟؟
حرکات نمایشیش؟؟
یا اثن حتی قیافه اش؟؟
جایزه ی بهترین هیکل وقیافه رویه جادیگه میدن....
حرکات نمایشی مسی که حرف نداره

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ...M30... :
اما مسی برای این جایزه مطمئنا از همه شایسته تر بود. همونطور که سال 2009 و 2011 بدون شکل بهترین بود سال 2010 هم به همراه ژاوی به یک اندازه لیاقت کسب این افتخار رو داشتن.
مسی از لحاظ تیمی امسال موفق تر از رونالدو بود. رئال اگه نیمه ی اول سال قهرمان لالیگا شد بارسا بعد از 18 هفته قهرمانیشو در لالیگای امسال مسجل کرده و ارزش برابری با قهرمان شدن داره.
بارسا کوپادل ری رو برد و رئال سوپرکاپ رو. در لیگ قهرمانان بارسا به عنوان تیم اول از گروهش صعود کرد اما رئال .....
پس مسی از لحاظ تیمی بهتر کار کرده در طول سال 2012
امسال در تیم ملی هم لئو کارش حرف ندشت. قبلا همه کار میکرد اما آمار گلزنیش بالا نبود که این مشکل هم برطرف شد.
از لحاظ فردی هم شکستن 53 رکورد مختلف و بهدست آوردن آقای گلی های پیاپی باعث شد سال 2012 برای لئو رویایی تموم شه.
پس سعی نکنین انقدکینگ لئو روبی ارزش کنین
دريغ از ذره اي فكر و منطق! :rolleyes:
آخه دختر من بخش مهمي از معيار انتخاب بهترين بازيكن، عملكرديه كه در فصل قبل داشته! يعني فصل 2011-2012! كه رئال لاليگاي ركوردها رو برد و بارسا كوپا! و قهرمان سوپر كاپم كه رئال! از لحاظ تيمي در سال 2012 رئال بهتر از بارسا كار كرده! (تاكيد ميكنم! سال 2012 نه از نوامبر 2012!)
سال 2010 مسي با وجود اسنايدر و ژاوي و اينيستا حتي شايسته حضور بين 3 نامزد پاياني هم نبود چه برسه به اينكه بخواد شانسي برابر با ژاوي داشته باشه!
اگر هم امسال آمار گلزني مسي تو تيم ملي بهتر شده از صدقه ي سر آگوئرو و دي مارياس! نه شايستگي هاي فرديش! چون همه ميدونن كه مسي تو تيم ملي آرژانتين تا چه اندازه فضاحت بار كار كرده!
همه به ارزش هاي مسي واقفيم اما اينكه كي شايسته تر بود مسئلست!
53 ركورد رو از كجا اوردين دقيقا؟!

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از XIROX :
جایزه ی بهترین هیکل وقیافه رویه جادیگه میدن....
حرکات نمایشی مسی که حرف نداره
آره یادم رفت بگم امسال کریستینو جذاب ترین ورزشکار جهان شد و مسی جزو ده تای اولم نبود.

وقتی کریس یه نفرو با حرکاتش دریبل میکنه اصن آدم کیف میکنه.
ولی مسی توپو میندازه و برو دنبالش.
استاد حرکات نمایشه کریسه

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

اينجا بحث در مورد جذاب بودن يا نبودن نيست! چون كوچكترين اهميتي نداره!

مقايسه ي كريس و مسي از لخاظ تكنيك و آناليز و مقايسه حركاتشون كاملا بي فايدست چون هركدومشون يه سري خوبيهايي دارن كه اون يكي نداره!

XIROX

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه

اگه کسي خوبه نيازنيست براي اثبات خوبيش ديگران روسرکوب کرد!
آره رونالدوخوبه،ولي مسي بهتره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا