• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازیکن سال فوتبال جهان

چه کسی برنده ی توپ طلای امسال می شود؟

• اینیستا

رای‌ها: 7 29.2%
  • رونالدو

رای‌ها: 7 29.2%
  • مسی

رای‌ها: 10 41.7%

• رای‌دهندگان
    24
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : بازیکن سال فوتبال جهان

از انتخاب بهترین بازیکن که مسی حقش بود بگذریم،این تیم منتخب جهان روی اعصابمه! :|
کاسیاس،آلوس،پیکه،راموس،مارسلو،ژاوی،اینیستا،ژابی آلونسو،مسی،رونالدو و فالکائو،
بازیکنایی رو که Bold کردم اصلا شایستگی حضور در این لیست رو ندارن!
دفاع راست فیلیپ لام عملکرد بهتری نسبت به آلوس داشت، دفاع وسط حضور پیکه قابل توجهه در حالی که فصل پیش فقط 38 بازی
برای بارسلونا انجام داد و البته بارسا کاپ مهمی نبرد،میتونست وینسنت کمپانی یا تیاگو سیلوا جای پیکه باشن و دفاع چپ بدون شک
مال اشلی کول بود.
هافبک ها پیرلو باید به جای ژاوی قرار بگیره و البته یحیی توره هم میتونست جای آلونسو باشه. خط حمله هم به جای فالکائو میتونست
بازیکنای دیگه باشه که بهتر بودن،مثل دروگبا،ون پرسی،...

+این انتخاب ها، آدمو یاد انتخاب فدراسیون ایران به عنوان بهترین فدراسیون میندازه :-"

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Fateme.RMA :
دريغ از ذره اي فكر و منطق! :rolleyes:
آخه دختر من بخش مهمي از معيار انتخاب بهترين بازيكن، عملكرديه كه در فصل قبل داشته! يعني فصل 2011-2012! كه رئال لاليگاي ركوردها رو برد و بارسا كوپا! و قهرمان سوپر كاپم كه رئال! از لحاظ تيمي در سال 2012 رئال بهتر از بارسا كار كرده! (تاكيد ميكنم! سال 2012 نه از نوامبر 2012!)
سال 2010 مسي با وجود اسنايدر و ژاوي و اينيستا حتي شايسته حضور بين 3 نامزد پاياني هم نبود چه برسه به اينكه بخواد شانسي برابر با ژاوي داشته باشه!
اگر هم امسال آمار گلزني مسي تو تيم ملي بهتر شده از صدقه ي سر آگوئرو و دي مارياس! نه شايستگي هاي فرديش! چون همه ميدونن كه مسي تو تيم ملي آرژانتين تا چه اندازه فضاحت بار كار كرده!
همه به ارزش هاي مسي واقفيم اما اينكه كي شايسته تر بود مسئلست!
53 ركورد رو از كجا اوردين دقيقا؟!

اینومیدونم #-oاصلا بیخیالِ همه این حرفا :|
خداییش من به رونالدو اعتقاد دارم
مسی با مسی بودنش به نطر من توی سرعت از رونالدوخیلی پایینتره
ولی باید به برتری مسی اذعان کرد.
بیاییم منطقی فکر کنیم
مسی 1 بار با تبانی این عنوان رو کسب کرد
2بار
3 بار :O
نه دیگه 4 بار :>

asal far

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan5
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی

دوست عزیز چیو بگذریم تاپیک راجب اونه.
به نظر من چن نفر از افراد حرفه ای مسی رو گندش کردن بقیه ام بدون فکر به تبعیت از اونا ماشالله ماشالله وایول ایول میکنن چرا کسی نیمه پر لیوانو ندید که کریس فصل پیش عالی بازی کردو به خود حقیقیش تو من سیتی رسید،اخلاقشم که بهتر شد
هرکسی رو باید با قبلش مقایسه کرد
اینکه ادم بهتر بشه به نسبت قبل جای تشویق داره والا کسی که خوبه که بره خودش ارزش قایله
تیم برتر 2012هم که بیشتر از بارسا بود با وجود اینکه ریال قهرمان شد

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از asal far :
تیم برتر 2012هم که بیشتر از بارسا بود با وجود اینکه ریال قهرمان شد
جالبه برام .چرا بدون پشتوانه حرف میزنین؟!از بارسا و رئال هر کدوم 5 بازیکن تو تیم منتخب بودن.

asal far

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan5
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی

به نقل از Breeze :
جالبه برام .چرا بدون پشتوانه حرف میزنین؟!از بارسا و رئال هر کدوم 5 بازیکن تو تیم منتخب بودن.
اکسیوز دوست عزیز ژاوی الونسو رو یادم رفت
ادم چقد خوبه مودبانه صحبت کنه میشد که بگی 5_5بود دعوا نداری که

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از asal far :
اکسیوز دوست عزیز ژاوی الونسو رو یادم رفت
ادم چقد خوبه مودبانه صحبت کنه میشد که بگی 5_5بود دعوا نداری که
ببخشید ولی بهانه های بیجای دوستان رئالی متاسفانه تمومی نداره. (;

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از asal far :
دوست عزیز چیو بگذریم تاپیک راجب اونه.
باشه دوست عزیزنمیگذریم :)
به نقل از Fateme.RMA :
دريغ از ذره اي فكر و منطق! :rolleyes:
آخه دختر من بخش مهمي از معيار انتخاب بهترين بازيكن، عملكرديه كه در فصل قبل داشته! يعني فصل 2011-2012! كه رئال لاليگاي ركوردها رو برد و بارسا كوپا! و قهرمان سوپر كاپم كه رئال! از لحاظ تيمي در سال 2012 رئالبهتر از بارسا كار كرده! (تاكيد ميكنم! سال 2012 نه از نوامبر 2012!)
سال 2010 مسي با وجود اسنايدر و ژاوي و اينيستا حتي شايسته حضور بين 3 نامزد پاياني هم نبود چه برسه به اينكه بخواد شانسي برابر با ژاوي داشته باشه!
اگر هم امسال آمار گلزني مسي تو تيم ملي بهتر شده از صدقه ي سر آگوئرو و دي مارياس! نه شايستگي هاي فرديش! چون همه ميدونن كه مسي تو تيم ملي آرژانتين تا چه اندازه فضاحت بار كار كرده!
همه به ارزش هاي مسي واقفيم اما اينكه كي شايسته تر بود مسئلست!
53 ركورد رو از كجا اوردين دقيقا؟!
بخشی از رکورد های مسی:
4
مسی تنها بازیکنی است که توانسته چهار سال پیاپی عنوان بهترین بازیکن سال فیفا را به دست آورد. وی چهارمین توپ طلای خود را به دست آورد و به تاریخ پیوست!

4
تنها بازیکنی که توانسته 4 سال پیاپی آقای گل رقابت‌های اروپایی شود!

4
مسی در کنار دنیلسون تنها بازیکنانی هستند که در جام جهانی باشگاه ها 4گل به ثمر رسانده‌اند.

5
مسی تنها بازیکنی است که توانسته در یک بازی لیگ قهرمانان اروپا، 5 گل به تنهایی به ثمر برساند (بازی در برابر بایرن لورکوزن).

7
تعداد دقایقی که مسی در سال 2012 گلزنی نکرده است! مسی در سالی که گذشت فقط در این دقایق نتوانست دروازه حریفان را باز کند: 1، 2، 10، 14، 15، 46 و 69.

8
رکورد بیشترین تعداد هت‌تریک در یک فصل لالیگا که توسط مسی ثبت شد.

10
مسی، رونالدو (لوییز نازاریو دلیما) و ماریانو مارتین تنها بازیکنانی هستند که توانسته اند در 10 بازی پیاپی لالیگا گلزنی کنند.

10
مسی با 10 گل بهترین گلزن مسابقات سوپرکاپ اسپانیاست.

12
مسی و باتیستوتا تنها بازیکنان آرژانتینی هستند که توانسته‌اند در طول یک سال میلادی 12 گل به ثمر برسانند.

14
مسی در کنار خوزه آلتافینی (میلان – فصل 1963-1962) تنها بازیکنانی هستند که موفق شدند در طول یک فصل از مسابقات اروپایی 14 گل به ثمر برسانند.

15
رکورد بیشترین تعداد هت تریک در لالیگا توسط یک بازیکن از بارسلونا هم در اختیار مسی است.

15
مسی این فصل توانسته 15 گل در خانه حریفان در لالیگا به ثمر برساند. این رکورد بهتر از رکورد گلزنی خارج از خانه تمام باشگاه های اسپانیایی منهای رئال مادرید است!

17
مسی بهترین گلزن بارسلونی ها در بازی های ال کلاسیکو است.

17
سریع ترین هت تریک تاریخ بارسلونا: مسی در بازی با مایورکا توانست تنها در 17 دقیقه هت تریک کند!

21
بیشتر ین تعداد هت تریک توسط یک بازیکن بارسایی در تمامی رقابت ها! این رکورد هم در اختیار مسی است.

25
مسی و ویویان وودوارد بیشترین گل های بین المللی (گلزنی با پیراهن یک باشگاه خارجی) را به ثمر رسانده‌اند.

50
بیشترین تعداد گل برای آقای گل لالیگا. همین رکورد باعث شد مسی کفش طلایی 2012-2011 را به دست آورد.

56
تعداد گل های مسی در لیگ در سال 2012. تنها پنج تیم لیگ برتری منچستریونایتد، ‌منچسترسیتی، آرسنال، تاتنهام و اورتون آمار بهتری نسبت به مسی ثبت کردند!

56
مسی تنها بازیکن تاریخ بارسلوناست که توانسته 56 گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر برساند.

57
مسی تنها بازیکن تاریخ بارسلوناست که توانسته 57 گل در رقابت های اروپایی به ثمر برساند.

63
مسی در سال 2012 با پیراهن بارسونا و تیم ملی آرژانتین به طور میانگین هر 63 دقیقه یک بار گلزنی کرد.

72
بیشترین تعداد گل زده برای بازیکن یک باشگاه در طول یک فصل. این رکورد پیش از این در اختیار آرچی استارک بود که با پیراهن بتلهم سیتی در لیگ آمریکا در فصل 1925-1924 به ثبت رسیده بود.

74
بیشترین گل زده در یک سال توسط یک بازیکن باشگاهی.

82
رکورد بیشترین تعداد گل برای یک باشگاه و تیم ملی در یک فصل هم به مسی تعلق گرفت.

86
مسی توانست رکورد بیشترین گل زده در یک سال میلادی با پیراهن تیم باشگاهی و تیم ملی را شکسته نام خود را در تاریخ فوتبال ثبت کند. پیش از این، گرد مولر از تیم آلمان غربی (بایرن مونیخ) این رکورد را به خود اختصاص داده بود.

91
تعداد گل هایی که مسی در سال 2012 به ثمر رساند (5 گل در بازی های دوستانه با پیراهن بارسلونا).

192
مسی با 192 گل در لالیگا بهترین گلزن تاریخ بارسا در لالیگا شد و سزار رودریگوئز با 190 گل را پشت سر گذاشت.

249
مسی در سال گذشته در 352 بازی فوتبال حضور پیدا کرد و 249 پیروزی به همراه بارسلونا به دست آورد: یعنی 70.7 درصد بازی‌ها را برنده به اتمام رساند.

283
بیشترین تعداد گل زده برای یک بازیکن بارسا در تمامی رقابت ها. بدین ترتیب مسی، سزار رودریگوئز با 232 گل را پشت سر گذاشت.

5405
مسی 5404 دقیقه در سال 2012 فوتبال بازی کرد! چیزی بیش از 60 بازی کامل فوتبال.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

گل های مسی از صدقه سر آگوئرو و دی ماریاس؟

باز هم از اون حرفای ...
در اکثر گل هایی که آرژانتین به ثمر رسونده مسی به طور مستقیم یا غیر مستقیم نقش داشته

اگه مسی در آرژانتین افتضاح بود پس برای توصیف رونالدو باید از چه صفتی استفاده کرد؟

وقتی که پرتغال 1-0 به روسیه باخت هیچ کاری نتونست بکنه. وقتی که تو پرتغال میزبان ایرلند شمالی بودن و پرتغال دقایق آخر تونست به زور 1-1 کنه رونالدو عملا هیچ کاری نتونست برای تیم ملیش بکنه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
حالا اینا به کار اون سالی که مسی کمتر از رونالدو گل زده بود ولی در عوضش جام های بیشتر و معتبری رو برده بود از جمله:لالیگا-لیگ قهرمانان-سوپر کاپ اسپانیا-سوپر کاپ اروپا-جام باشگاه های اروپا و فقط جام حذفی رو از دست داده بود

ولی رونالدو فصل پیش فقط لالیگا و سوپر کاپ رو برد
------------------------------------------------------------
مسی در اکثر فاکتور ها بر رونالدو برتری داره(از نظر فنی به جز ضربات سر) به اینها اخلاقش رو هم اضافه کنید که به تماشاچیان حریف بی احترامی نمی کنه و با حرکات زشتش اونا رو وادار به سکوت نمی کنه. /m\

شاید رئالیا بگن اخلاق نباید در کسب توپ طلا تاثیر داشته باشه ولی همه این فاکتورها دست به دست هم میدن تا شایسته ترین بازیکن از بین 3 نامزد انتخاب بشه :>

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
من چون شنيدم كه ميگفتن مسي با چهار بار پياپي توپ طلا گرفتن ديگه بهترين بازيكن تاريخه و ركورد همرو شكسته و اينا گفتم كه هنوز نميتونيم بگيم كه مسي از اسطوره هاي بي مانند فوتبال جهان مثل زيدان و رونالدو برتره! مسي اصلا نميتونه مثل زيزوي كبير باشه (نه توناييشو داره و نه پستش با اسطوره يكيه و نه هيچ نقطه ي مشترك ديگه اي!) و قرار هم نيست باشه! چون زيدان يك بازيكن تكرار نشدنيه و ديگه هيچكس مثل اون زاده نخواهد شد! صرفا به خاطر ارجح بودن اسطوره هاي قبلي نسبت به مسي اينو گفتم! :)

اخه اگه بخوايم از نظر توانايي فردي در نظر بگيريم پارسال كريس از نظر فردي خيلي عالي بود! ولي گفتن چون موفقيت تيمي نداشته درخشش فرديش چون به نتيجه اي نرسيده نميشه اونو مستحق توپ طلا دونست! اگه اين نظر رو درست بگيريم پس امسال هم درخشش فردي مسي به نتيجه اي منجر نشد و نميتونيم اونو شايسته ي توپ طلا بدونيم!

مورينيو نبايد جزو سه نامزد برتر ميبود؟! :O لاليگاي به اون سختي؟! شكستن تمام ركورد ها؟! 121 گل و 100 امتياز همش كشك؟!؟
به نظرم به جاي پپ بايد پراندلي نامزد ميشد چون واقعا شاهكار كرد! دي متئو هم كه به نظرم به هيچ وجه شايسته ي بودن بين نامزد ها نبود! چون از نيم فصل سرمربي شد و تو ليگ برتر هم مفتضحانه بود! دل بوسكه بدون شك امسال بهترين بود!

در مورد تيم برتر سال، شخصي شايسته تر از ژابي آلونسو كه واقعا نيست! ژابي بهترين هافبك دفاعي جهانه و فكر نميكنم كسي روي اين موضوع حرفي داشته باشه! ژابي وقتي تو يك بازي هست زياد به چشم نمياد ولي وقتي نيست كاملا ضعف در انتقال توپ از دفاع به حمله ديده ميشه! اون پاسهاي بلند و خط كشي شدش بي ماننده! منو به شدت ياد روزهاي اوج بكهام ميندازه! x: به نظرم واقعا حق ژابي الونسو بود! در مورد پيكه هم به خودم اجازه ي نظر دادن نميدم چون زياد به بازيهاش توجهي نداشتم! و اينكه به نظرم جاي اوزيل واقعا تو اين تيم خاليه! اوزيلي كه عالي بود و تعداد پاس گلهاش از پاس گل هاي ژاوي + اينيستا بيشتر بود! به نظرم حق مسوت بود كه بين اين 11 نفر باشه!

با اينكه كاپيتانها و مربيا كيفيت راي گيريو آوردن پايين كاملا موافقم! مثلا سرمربي تيم تايلند راي 5 امتيازشو داده به بوسكتز! :)) يا مثلا سرمربي نيجيريه راي داده به يحيي توره! يا باكستان به زلاتان 5 امتياز داده! راي كاپيتانها و مربيان واقعا سليقه ايه!
و يا همين علي دايي خودمون كه من شنيدم به گوارديولا راي داده! آخه واقعا پپ چيكار كرد كه بخواد بهترين مربي باشه؟!
من با لفظ"بهترین بازیکن تاریخ" کلا مشکل دارم! آخه نمیشه گف پله بهتره یا زیدان،مسی بهتره یا زیدان،کرایف یا مارادونا و... چونکه به نظر من اصولا هر بازیکنی تو دوره خودش خوبه،ما نمیدونیم اگه زیدان الان بود یا اگه مسی اونموقع بود چه اتفاقی میفتاد

خب منم که گفتم اینیستا مستحق تر بود! چون از نظر تیمی و فردی موفقیت داشت(بیشتر تیمی)
البته مسی هم نمیشه گف مستحق نیس چون موفقیتای فردی این فصل مسی از اون فصل رونالدو بیشتر بود

من مورینیو و پپ رو به شدت از نظر فنی قبول دارم و اصلن شکی نیس که جزو بهترین مربیای دنیا هستن ولی نه 2012...بله مورینیو لالیگا رو با رکورد شکنی برد ولی با داشتن یه تیم عالی،در عوض پراندلی و دی متئو تیمای نابود رو بالا کشیدن
دی متئو شایسته بود،من اصولا از سبک بازی تیمش که متنفر بودم ولی دی متئو یه تیم نابود شده رو قهرمان جامی کرد که بایرن و بارسا و رئال توش بودن
پراندلی هم که یه تیم از پیش حذف شده رو آورد فینال،واقعا شایسته بود،یورگن کلوپ هم میتونس باشه چون اونم جام حذفی و بوندس لیگا رو با رکورد شکنی برد به عنوان تیم اول از گروه مرگ صعود کرد،خیلی بود

نمیگم نباید میبود ولی واقعا شایسته تر از اونم بودن تو سال 2012 ،پیکه بازیکن خوبیه،خیلیم خوبه ولی مسئله اینه که 2012 کم بازی کرد اصن و هوملز واقعا عملکردش عالی بود ،اوزیل رو به شدت قبول دارم واقعا حقش بود باشه

حتی مربیای بزرگ و مطرح هم باز یه جور جانب داری کردن،مثلا لوو :اوزیل،نویر،ژاوی
خب من خودم طرفدار آلمانم ولی خدایی نویر؟ یا مثلا اوزیل به عنوان انتخاب اول؟ شکی نیس که نویر و اوزیل بازیکنای عالین ولی خب اینکه بازیکن لوو بود خودش تاثیر داشته
به قلعه نویی هم بگی کی بهترینه میگه برهانی :-" والا :-"

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

چند تا عکس خوشمل

2013-01-07_VIAJE_BALON_ORO_02-Optimized.v1357573236.JPG

2013-01-07_VIAJE_BALON_ORO_04-Optimized.v1357573238.JPG

2013-01-07_VIAJE_BALON_ORO_20-Optimized.v1357573254.JPG

2013-01-07_VIAJE_BALON_ORO_21-Optimized.v1357573258.JPG

2013-01-07_VIAJE_BALON_ORO_55-Optimized.v1357589740.JPG

2013-01-07_VIAJE_BALON_ORO_56-Optimized.v1357589744.JPG

2013-01-07_VIAJE_BALON_ORO_72-Optimized.v1357589773.JPG

2013-01-07_GALA_BALON_ORO_05-Optimized.v1357589747.JPG
.

2013-01-07_GALA_BALON_ORO_06-Optimized.v1357589750.JPG

2013-01-07_GALA_BALON_ORO_07-Optimized.v1357589753.JPG

2013-01-07_GALA_BALON_ORO_18-Optimized.v1357589777.JPG

2013-01-07_GALA_BALON_ORO_27-Optimized.v1357589798.JPG

3t9560ouh9pwf5da1yh.jpg

h.mahmoodzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
allameh tabatabaii high school of bonab
شهر
bonab
مدال المپیاد
فیزیک
رشته دانشگاه
مهندسی برق

بازم قهرمان تکراری اه اه بابا درسته که این بهترینه ولی خیلی دیگه بد شده هی مسی هی مسی.

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

این عکسا از نظر شما "خوشمله" ولی هیچ لزومی نداره بذاریشون تو این تاپیک، چون اصن ربطی نداره.
+دوستان بارسایی که نمیدونن خوشحالیشونُ چه جوری بروز بدن.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
من مورینیو و پپ رو به شدت از نظر فنی قبول دارم و اصلن شکی نیس که جزو بهترین مربیای دنیا هستن ولی نه 2012...بله مورینیو لالیگا رو با رکورد شکنی برد ولی با داشتن یه تیم عالی،در عوض پراندلی و دی متئو تیمای نابود رو بالا کشیدن
دی متئو شایسته بود،من اصولا از سبک بازی تیمش که متنفر بودم ولی دی متئو یه تیم نابود شده رو قهرمان جامی کرد که بایرن و بارسا و رئال توش بودن
پراندلی هم که یه تیم از پیش حذف شده رو آورد فینال،واقعا شایسته بود،یورگن کلوپ هم میتونس باشه چون اونم جام حذفی و بوندس لیگا رو با رکورد شکنی برد به عنوان تیم اول از گروه مرگ صعود کرد،خیلی بود

نمیگم نباید میبود ولی واقعا شایسته تر از اونم بودن تو سال 2012 ،پیکه بازیکن خوبیه،خیلیم خوبه ولی مسئله اینه که 2012 کم بازی کرد اصن و هوملز واقعا عملکردش عالی بود ،اوزیل رو به شدت قبول دارم واقعا حقش بود باشه

حتی مربیای بزرگ و مطرح هم باز یه جور جانب داری کردن،مثلا لوو :اوزیل،نویر،ژاوی
خب من خودم طرفدار آلمانم ولی خدایی نویر؟ یا مثلا اوزیل به عنوان انتخاب اول؟ شکی نیس که نویر و اوزیل بازیکنای عالین ولی خب اینکه بازیکن لوو بود خودش تاثیر داشته
به قلعه نویی هم بگی کی بهترینه میگه برهانی :-" والا :-"
در مورد يورگن كلوپ به شدت باهات موافقم! عملكردش عالي بود... عالي! از بازيكناش واقعا بهترين بازي رو ميگيره! به نظرم كلوپ تو چند سال آينده ميتونه خودشو به عنوان يكي از بهترين هاي دنيا مطرح كنه!
يه نگاه اجمالي به بازيهاي هوملس كردم! عملكرد خوبي داشت!
اوزيل هم كه واقعا ميتونست به جاي ژاوي قرار بگيره!

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

چند وقت پیش یه مقاله خوندم که انسان تو آزادترین حکومت ها هم آزاد نیست و این آزادی کاملا" یه اسمه
و افکار و رفتارات انسان به شدت تحت تاثیر تبلیغات و مطبوعات و... کنترل میشه
به طوری که انسان نمیفهمه طوری داره حرکت میکنه که اونایی که کنترلش میکنن میخوان
و حالا چه کسانی این کنترل رو انجام میدن؟
این موضوع فقط مربوط به حوزه سیاست نیست
چه کسانی این تبلیغات رو انجام میدن؟
توروخدا بهش فکر کنید
نمیخوام موضوع رو بیشتر از این باز کنم چون رنگ و بوی جانبدارانه و هوادارانه به خودش میگیره ولی باور کنید فارق از علاقم به رئال دارم این حرفارو میزنم
همونطور که تو تاپیک رئال هم گفتم مهمتر از وضعیت رئال اینه که فوتبال داره به سمت نادرستی حرکت میکنه
میدونم باز هم خیلیا لفظ توهم و... رو تکرار خواهند کرد ولی یه بارم که شده فارق از تعصبات و علایقتون به اتفاقات چند سال اخیر فوتبال جهان فکر کنید...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
در مورد يورگن كلوپ به شدت باهات موافقم! عملكردش عالي بود... عالي! از بازيكناش واقعا بهترين بازي رو ميگيره! به نظرم كلوپ تو چند سال آينده ميتونه خودشو به عنوان يكي از بهترين هاي دنيا مطرح كنه!
يه نگاه اجمالي به بازيهاي هوملس كردم! عملكرد خوبي داشت!
اوزيل هم كه واقعا ميتونست به جاي ژاوي قرار بگيره!
دورتموند بازیکناش مثه بارسا و رئال فوق ستاره نیستن ولی سطح تیم کلا بالاس و استعدادای جوون زیادی داره که کلوپ تونسته با همین بازیکنای جوون و مستعد عملکرد عالی داشته باشه(نه با یه تیم پرستاره و خرج زیاد)
به نظرم همین الانم از بهترینای دنیا هست ولی حیف که توجه به بوندس لیگا و آلمان کلا کمه :rolleyes:
زوج هوملز-سوبوتیچ واقعا عملکرد خوبی داشتن فصل پیش،هوملز توی آلمانم قبل از بازی با ایتالیا واقعا خوب بود(تو بازی رفت و برگشت با رئالم خوب بود)
به نظرم به خاطر این بود که اوزیل با تیم ملی آلمان نتونس انتظارات رو برآورده کنه،عملکردش خیلی خوب بود(حتی تو بازی با ایتالیا) ولی آخرش اسپانیا قهرمان یورو شد و ژاوی هم واقعا نمیشه گف لیاقت نداش(چون هم تو قهرمانی اسپانیا تاثیر داش هم تو بارسا خوب بود و درصد پاسای صحیحشم خیلی بالا بود)
به نظرم توجه به لالیگا و بارسا و رئال بیش از حد شده ینی درخششون بقیه رو محو کرده انگار در صورتیکه اینطور نبوده واقعا،بارسا یا رئال به فینال پارسال چمپیونز نرسیدن ولی دو تا تیم فینالیست یه نماینده هم ندارن تو تیم سال

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از amir h :
چند وقت پیش یه مقاله خوندم که انسان تو آزادترین حکومت ها هم آزاد نیست و این آزادی کاملا" یه اسمه
و افکار و رفتارات انسان به شدت تحت تاثیر تبلیغات و مطبوعات و... کنترل میشه
به طوری که انسان نمیفهمه طوری داره حرکت میکنه که اونایی که کنترلش میکنن میخوان
و حالا چه کسانی این کنترل رو انجام میدن؟
این موضوع فقط مربوط به حوزه سیاست نیست
چه کسانی این تبلیغات رو انجام میدن؟
توروخدا بهش فکر کنید
نمیخوام موضوع رو بیشتر از این باز کنم چون رنگ و بوی جانبدارانه و هوادارانه به خودش میگیره ولی باور کنید فارق از علاقم به رئال دارم این حرفارو میزنم
همونطور که تو تاپیک رئال هم گفتم مهمتر از وضعیت رئال اینه که فوتبال داره به سمت نادرستی حرکت میکنه
میدونم باز هم خیلیا لفظ توهم و... رو تکرار خواهند کرد ولی یه بارم که شده فارق از تعصبات و علایقتون به اتفاقات چند سال اخیر فوتبال جهان فکر کنید...
دنيا داره به سمت نادرستي حركت ميكنه! فوتبال يكي از كوچكترين جلوه هاي نادرستي دنياست!
لابي در فوتبال غير قابل انكاره! زلزله اي كه اون زمان فوتبال ايتاليا رو لرزوند الان همه جا فراگير شده!
بازي هاي از پيش تعيين شده... بهترين هاي از پيش تعيين شده و خيلي چيزهاي ديگه!
مثلا بارسلونا به عنوان بهترين تيم باشگاهي سال 2012 انتخاب شد! :| آخه واقعا تا چه حد؟! يك جام حذفي اسپانيا اينقدر ارزش داره يني؟! دادن اين عنوان به باشگاهي كه هيچ موفقيت قابل توجهي كسب نكرده اونم از طرف فدراسيون آمار و ارقام فيفا چه چيزي رو ثابت ميكنه؟! حتما توهم توطئه ي هواداران ديگه ي فوتبال! آدم فقط ميتونه بخنده! و ته دلش ناراحت باشه كه همين سايه ي كمرنگي كه الان از ((فوتبال)) داريم هم تا چند سال آينده نابود خواهد شد! فوتبال و حالا هر ورزش ديگه اي زماني جذابيت داره كه غير قابل پيش بيني باشه! ولي با اوضاع فعلي (حداقل در مورد برخي تيمها) همه چيز كاملا قابل پيش بينيه! گلهاي سالمي كه مردود ميشن، پنالتي هايي كه الكي گرفته ميشن، گلهايي كه توسط افراد ديگه اي زده ميشه و به نام بقيه ثبت ميكنن و و و و ....!

+تو كشور مام كه ديگه بدتر! آخه يكي نيس به مثلا حميد استيلي بگه كه ميخواي كاپ اخلاق بدي يا توپ طلا؟! البته اگه به كاپ اخلاق باشه هم حتما اخلاقو كسايي كه به سمت تماشاگراي حريف توپ شوت ميكنن و سمت نيمكت حريف تف ميكنن و وقتي طرف مقابل ميخواد بهشون دست بده روشونو برميگردونن دارن! ~X(

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
دنيا داره به سمت نادرستي حركت ميكنه! فوتبال يكي از كوچكترين جلوه هاي نادرستي دنياست!
لابي در فوتبال غير قابل انكاره! زلزله اي كه اون زمان فوتبال ايتاليا رو لرزوند الان همه جا فراگير شده!
بازي هاي از پيش تعيين شده... بهترين هاي از پيش تعيين شده و خيلي چيزهاي ديگه!
مثلا بارسلونا به عنوان بهترين تيم باشگاهي سال 2012 انتخاب شد! :| آخه واقعا تا چه حد؟! يك جام حذفي اسپانيا اينقدر ارزش داره يني؟! دادن اين عنوان به باشگاهي كه هيچ موفقيت قابل توجهي كسب نكرده اونم از طرف فدراسيون آمار و ارقام فيفا چه چيزي رو ثابت ميكنه؟! حتما توهم توطئه ي هواداران ديگه ي فوتبال! آدم فقط ميتونه بخنده! و ته دلش ناراحت باشه كه همين سايه ي كمرنگي كه الان از ((فوتبال)) داريم هم تا چند سال آينده نابود خواهد شد! فوتبال و حالا هر ورزش ديگه اي زماني جذابيت داره كه غير قابل پيش بيني باشه! ولي با اوضاع فعلي (حداقل در مورد برخي تيمها) همه چيز كاملا قابل پيش بينيه! گلهاي سالمي كه مردود ميشن، پنالتي هايي كه الكي گرفته ميشن، گلهايي كه توسط افراد ديگه اي زده ميشه و به نام بقيه ثبت ميكنن و و و و ....!

+تو كشور مام كه ديگه بدتر! آخه يكي نيس به مثلا حميد استيلي بگه كه ميخواي كاپ اخلاق بدي يا توپ طلا؟! البته اگه به كاپ اخلاق باشه هم حتما اخلاقو كسايي كه به سمت تماشاگراي حريف توپ شوت ميكنن و سمت نيمكت حريف تف ميكنن و وقتي طرف مقابل ميخواد بهشون دست بده روشونو برميگردونن دارن! ~X(
اون بهترین تیم سال از طرف فدراسيون آمار و ارقام فيفا رای گیری نیس،معیاراشون رو دقیق نمیدونم ولی امتیازی که دادن بیشتر بوده(نمیدونم اون سوپرکاپا هم حساب میشن یا نه :-??)
×اصن دنیا کلا مشکل داره و فقط بعضیا دارن به سمت درستی میرن حتما :rolleyes:

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

بچه ها جبهه گیریای بچه گانه انجام ندید
آدم یاد دعواهای مدرسه راهنمایی میفته:
"اصن بعضیا..."

واقعا" وقایع چند سال اخیر فوتبال جهانو بچینید کنار هم ببینید به چی میرسید
خیلی واضحه
نیاز به بحث و جدل نداره اصن
همین امسالشم کاملا" گویاس حتا!!!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
بچه ها جبهه گیریای بچه گانه انجام ندید
آدم یاد دعواهای مدرسه راهنمایی میفته:
"اصن بعضیا..."

واقعا" وقایع چند سال اخیر فوتبال جهانو بچینید کنار هم ببینید به چی میرسید
خیلی واضحه
نیاز به بحث و جدل نداره اصن
همین امسالشم کاملا" گویاس حتا!!!
بله دیگه من بچه گانه حرف میزنم فقط شما منطقی هستین،مشکل از همین جا شروع میشه که وقتی میبینین وقایع چن سال اخیر فوتبال به نفعتون نبوده نتیچه میگیرین که فوتبال داره به سمت اشتباهی میره،واقعا اگه به نفعتون بودم همین حرفو میزدین؟ بعید میدونم
درضمن اگه تو چن سال اخیر به "سمت اشتباهی" میرفته،قبلنم تو همین "مسیر اشتباه" بوده و چیز زیادی عوض نشده حرف چن سال پیش نیس،قبلنم همینجوری بوده و خیلی وقتا انتخابا سلیقه ای بوده،ناداوری بوده،ناحق شده و... چیز جدیدی نیس

• لایک
امتیازات: MePeR

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

دوستان از بالا اخطار اومده که توهین نکنید. اگه رعایت نشه مجبورم موقت این تاپیکُ قفل کنم بر خلاف میلم.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

دوست عزیز شما چند سال فوتبال یادت میاد که داری این حرفارو میزنی؟

باز داری با همون منطق کودکانه حرف میزنی که اصن همه فلان شما فلان!
خوبه من تاکید کردم که بدون تعصبات و علایق به این بحث فکر کنید
این انگار برای بعضیا امکان پذیر نیست

بعد قبل از این فوتبال به سمت نادرستی میرفته؟
شما فقط یک نمونشو ذکر کن که 5 سال پیاپی این اشتباهات به سمت یه تیم جهت گیری کرده باشه من بدون هیچ بحثی متقاعد میشم!

من اصلا" بحثم سر رئال و بارسا نیست که بگین از سر تعصب یا چیزای دیگس!
اتفاقا" شما داری بحثو با علایق شخصی قاطی میکنی و اینو به منم نسبت میدی
شما فکر کنم احتمال نخوندی
ولی دو تیم x و y رو فرض کن
که 5 سال متوالی همه این اشتباها به سود یه کدوم از اینا بوده
و به ضرر اونیکی, مخصوصا" در مصافهای رودررو!
چه نتیجه ای میگیری؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا