• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازیکن سال فوتبال جهان

چه کسی برنده ی توپ طلای امسال می شود؟

• اینیستا

رای‌ها: 7 29.2%
  • رونالدو

رای‌ها: 7 29.2%
  • مسی

رای‌ها: 10 41.7%

• رای‌دهندگان
    24
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
پاسخ : بازیکن سال فوتبال جهان

انصافا حق تهامی بود .آخه کی میتونه درجا 15 نفرو دریپ کنه ؟بنده خدا رو حقشو خوردن.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
دوست عزیز شما چند سال فوتبال یادت میاد که داری این حرفارو میزنی؟

باز داری با همون منطق کودکانه حرف میزنی که اصن همه فلان شما فلان!
خوبه من تاکید کردم که بدون تعصبات و علایق به این بحث فکر کنید
این انگار برای بعضیا امکان پذیر نیست

بعد قبل از این فوتبال به سمت نادرستی میرفته؟
شما فقط یک نمونشو ذکر کن که 5 سال پیاپی این اشتباهات به سمت یه تیم جهت گیری کرده باشه من بدون هیچ بحثی متقاعد میشم!

من اصلا" بحثم سر رئال و بارسا نیست که بگین از سر تعصب یا چیزای دیگس!
اتفاقا" شما داری بحثو با علایق شخصی قاطی میکنی و اینو به منم نسبت میدی
شما فکر کنم احتمال نخوندی
ولی دو تیم x و y رو فرض کن
که 5 سال متوالی همه این اشتباها به سود یه کدوم از اینا بوده
و به ضرر اونیکی, مخصوصا" در مصافهای رودررو!
چه نتیجه ای میگیری؟
فقط یاد گرفتین از رو سن آدما قضاوت کنین که چقد میفهمن و چقد منطق دارن و هر کی کوچیک تر بود منطقشم کودکانه س :rolleyes: از حرفای شما اینطور برداشت نمیشه که کاملا بی طرفانه و فارغ از جهت گیری و تعصب قضاوت کرده باشین
من میتونم بدون تعصب و جهت گیری بهش نیگا کنم و ببینم که قبلن هم بوده،ناداوری بوده تو دیدار های رو در رو،تبانی بوده(تبانی که ثابت شده)،انتخابای اشتباه بوده و... و اگه اینا باعث میشه فوتبال به سمت نادرستی بره خب پس قبلن هم میرفته

من نمیتونم بگم 5 سال پیاپی به نفع یه تیم بوده چون به نظرم هیچ موقع 5 سال پیاپی همه اشتباها به نفع یه تیم نبوده نبوده هیچ وقت

نه نخوندم(حالا شما هی سن رو به رخ بکشین :|) من نتیجه میگیرم که این اشتباها سهوی نبوده و عمدی بوده
ولی مشکل اینه که همچین تیم های x , y ای وجود خارجی ندارن که 5 سال "پیاپی" "همه" ی اشتباها به نفع یکیشون باشه مخصوصا تو دیدار های رو در رو
شما اگه این دو تا تیم رو پیدا کردین که 5 سال پیاپی همه ی اشتباها کاملا به نفع یکیشون باشه من قبول میکنم که این اشتباها عمدی ه و سهوی نیس
(البته این بحثا جاش اینجا نیس قطعا)

so what?

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان

به نقل از Fateme.RMA :
دنيا داره به سمت نادرستي حركت ميكنه! فوتبال يكي از كوچكترين جلوه هاي نادرستي دنياست!
لابي در فوتبال غير قابل انكاره! زلزله اي كه اون زمان فوتبال ايتاليا رو لرزوند الان همه جا فراگير شده!
بازي هاي از پيش تعيين شده... بهترين هاي از پيش تعيين شده و خيلي چيزهاي ديگه!
مثلا بارسلونا به عنوان بهترين تيم باشگاهي سال 2012 انتخاب شد! :| آخه واقعا تا چه حد؟! يك جام حذفي اسپانيا اينقدر ارزش داره يني؟! دادن اين عنوان به باشگاهي كه هيچ موفقيت قابل توجهي كسب نكرده اونم از طرف فدراسيون آمار و ارقام فيفا چه چيزي رو ثابت ميكنه؟! حتما توهم توطئه ي هواداران ديگه ي فوتبال! آدم فقط ميتونه بخنده! و ته دلش ناراحت باشه كه همين سايه ي كمرنگي كه الان از ((فوتبال)) داريم هم تا چند سال آينده نابود خواهد شد! فوتبال و حالا هر ورزش ديگه اي زماني جذابيت داره كه غير قابل پيش بيني باشه! ولي با اوضاع فعلي (حداقل در مورد برخي تيمها) همه چيز كاملا قابل پيش بينيه! گلهاي سالمي كه مردود ميشن، پنالتي هايي كه الكي گرفته ميشن، گلهايي كه توسط افراد ديگه اي زده ميشه و به نام بقيه ثبت ميكنن و و و و ....!

+تو كشور مام كه ديگه بدتر! آخه يكي نيس به مثلا حميد استيلي بگه كه ميخواي كاپ اخلاق بدي يا توپ طلا؟! البته اگه به كاپ اخلاق باشه هم حتما اخلاقو كسايي كه به سمت تماشاگراي حريف توپ شوت ميكنن و سمت نيمكت حريف تف ميكنن و وقتي طرف مقابل ميخواد بهشون دست بده روشونو برميگردونن دارن! ~X(
ینی عاشقتم!
آره راسته همه اینا
آخه مسی تو این سال برا تیمش چهکار کرد؟
تیمشو به قهرمانی لالیگا رسوند؟یا به نیمه نهایی یورو رسوند؟چه کار مفیدی انجام داد؟

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از آیدا-ق :
فقط یاد گرفتین از رو سن آدما قضاوت کنین که چقد میفهمن و چقد منطق دارن و هر کی کوچیک تر بود منطقشم کودکانه س :rolleyes: از حرفای شما اینطور برداشت نمیشه که کاملا بی طرفانه و فارغ از جهت گیری و تعصب قضاوت کرده باشین
من میتونم بدون تعصب و جهت گیری بهش نیگا کنم و ببینم که قبلن هم بوده،ناداوری بوده تو دیدار های رو در رو،تبانی بوده(تبانی که ثابت شده)،انتخابای اشتباه بوده و... و اگه اینا باعث میشه فوتبال به سمت نادرستی بره خب پس قبلن هم میرفته

من نمیتونم بگم 5 سال پیاپی به نفع یه تیم بوده چون به نظرم هیچ موقع 5 سال پیاپی همه اشتباها به نفع یه تیم نبوده نبوده هیچ وقت

نه نخوندم(حالا شما هی سن رو به رخ بکشین :|) من نتیجه میگیرم که این اشتباها سهوی نبوده و عمدی بوده
ولی مشکل اینه که همچین تیم های x , y ای وجود خارجی ندارن که 5 سال "پیاپی" "همه" ی اشتباها به نفع یکیشون باشه مخصوصا تو دیدار های رو در رو
شما اگه این دو تا تیم رو پیدا کردین که 5 سال پیاپی همه ی اشتباها کاملا به نفع یکیشون باشه من قبول میکنم که این اشتباها عمدی ه و سهوی نیس
(البته این بحثا جاش اینجا نیس قطعا)

از سنتون قضاوت نکردم از منطق و ادبیاتتون قضاوت کردم
بحث اینجاس که شما نمیخوای قبول کنی این اشتباهات متوالی رو در صورتی که چیزی نیست که بخوام ثابت کنم و جای بحث نداره
و قطعا" کسی نگفت همه اشتباهات داوری به نفع یه تیم بوده
واژه همه و حکم کلی در هر منطقی سنگینه
ولی میشه گفت و به راحتی میشه گفت که تو نفع اشتباهات داوری بارسلونا با اختلاف زیاد از سایر تیمها اوله!
اونم 5 سال متوالی!
و شواهدشم کاملا" واضحه و هممون دیدیم و میتونمم نام ببرم!
ولی درکل ترجیح میدم درمورد این مساله دیگه صحبت نکنم چون این توالی فقط با چشم غیر متعصب قابل دیدنه!!!

• لایک
امتیازات: mn13

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

خیلی زوده ک از الان بخوایم بگیم ولی فک کنم کریستینو امسال دیگه بشه
اگه رءال قهرمان چمپیونز بشه صد درصد کریسه
آخه واقن سبک بازیش بهتر از لءو هستش
از هر نظر سرتره کریس
سرعت و قدرت و تکنیکش واقن شاخه
ب نظرم این چن ساله ام حقش بود
امسال ولی باید بشه

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

کریس؟!
خدا خیرت بده خیلی خندیدم.... :))
بهترین بازیکن جهان مسیه که رکوردی باقی نمونده که نشکونده باشه....
نه کریسی که نه گل میزنه..نه پاس میده هیچی فقط یه پا دو پا میزنه بعد با توپ میره بیرون!
خسرو حیدری شانسش برای بهترین بازیکن جهان بیشتر از رونالدو هستش...لااقل سانترو خوب بلده...

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخرش توش هیچی نشدیم :((

به نقل از reza7 :
کریس؟!
نه کریسی که نه گل میزنه..نه پاس میده هیچی فقط یه پا دو پا میزنه بعد با توپ میره بیرون!
خسرو حیدری شانسش برای بهترین بازیکن جهان بیشتر از رونالدو هستش...لااقل سانترو خوب بلده...
ديدگاه غير متعصبانه داشته باش

پارسال وقتي كه مسي انتخاب شد چند نفري كه به اينيستا و رونالدو راي داده بودند ديدن كه تو سايت ها زده كه به مسي راي دادن ولي در صورت اينكه اينگونه نبوده

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خوب به احتمال 99.9درصدمسی اون0.1درصدخطاشه :D ه ه ه :D :))

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

اولا زوده بعدم درست بحث کنید!

پست های مربوط به اشتباهات داوری رو پاک نکردم ولی دیگه تو هر تاپیکی این بحث رو نکشونید دیگه!

امسال یکی از بازیکن های بایرن یا دورتمند بهترین بازیکن سال میشه! ریبری انتخاب خوبی میتونه باشه!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
اولا زوده بعدم درست بحث کنید!

امسال یکی از بازیکن های بایرن یا دورتمند بهترین بازیکن سال میشه! ریبری انتخاب خوبی میتونه باشه!
بله خیلیم زوده!
دو تا بحث به وجود میاد، 1-کی حقشه 2-کی میبره
خب قطعا حق یکی از بازیکنای بایرن یا دورتمونده(خصوصا بایرن) ولی اینکه کی میبره،اون کسی که اون افراد واجد شرایط بهش بیشتر رای میدن که سرمربی مالدیو هم جزوشونه پس نمیشه با قاطعیت گفت یکی از بازیکنای بایرن یا دورتموند
به نظر منم محق ترین بازیکن ریبریه. حتی نویر هم انتخاب خوبی میتونه باشه ( دروازه بان 8->)

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

خواهشا این تاپیکُ از الان بالا نیارید همون دسامبر اینا بیاد بالا بهتره پارسالم سابقه ی دعوا تو این تاپیک داشتیما. :D

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

چشم بالا نمیاریم ولی مسی بهترین بازیکنه جهانه ببینین کی گفتم اگه نشد فوتبالو میذارم کنار!

mn13

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
ش . خ
شهر
Mind ! . ! . ! .
مدال المپیاد
علمپیاد?!!!
دانشگاه
خدا داند و بس.
رشته دانشگاه
خدا داند و بس.

به نقل از reza7 :
کریس؟!
ایا دروازه خالی زدن . لابی کردن . دختر کش بودن و احیانا رابطه غیر اخلاقی با پلات و لات ملاکه؟
بنده خدا گرد مولر که کلا خراب شد با این رکورد!
و در ضمن تاریخ مصرف هرمون های مسی تموم شده!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

اولین توهین نکنید ممکنه دلخوری پیش بیاد!

والا دختر کش بودن که از صفات کریس رونالدو هست که کاملا بهش افتخارم میکنه! (;

و اینکه جایی دیده نشده به کسی که 91 گل توی یه فصل زده باشه رو بهترین بازیکن کنند و بعدش بگن با لابی شده و اون کسی که 67 گل زده باید میشده! (; راستی حرف از پنالتی و دروازه خالی نزنید که با عرض معذرت باید ارجاعتون بدم به گل های این فصل رونالدو در چمپیونز لیگ!

همکار ارجمند هم گفتند لطفا نکشید بالا تاپیک رو از الآن اگه میکشید اینطوری باهم حرف نزنید که مجبور به قفل تاپیک بشیم!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Ariou :
ایا دروازه خالی زدن . لابی کردن . دختر کش بودن و احیانا رابطه غیر اخلاقی با پلات و لات ملاکه؟
بنده خدا گرد مولر که کلا خراب شد با این رکورد!
و در ضمن تاریخ مصرف هرمون های مسی تموم شده!
ببخشید این ویژگی های سطر اول واقعا ویژگی های کیه؟ در خصوص اولی که باید بگم هیچ جای دنیا یکی از ملاک های ارزش گل،خالی بودن یا نبودن دروزاه نیس(حالا هر بازیکنی،رونالدو،مسی،کاوانی یا قوچان نژاد) و رونالدو هم دروزاه خالی و پنالتی کم نزده(که مشکلی هم نداره قطعا!) در خصوص دومی،دقیقا شما با کودوم مدرکی این اتهام رو وارد میکنین؟ در مورد سومی و چهارمی هم ترجیح میدم حرفی نزنم واقعا :|
دقیقا چرا خراب شد؟

:| نمیدونم منظورتون جدی بود یا شوخی ولی لازم دیدم این دو تا مطلب کوتاه رو بذارم اینجا

راه درمان اين بيماري آن است که هورمون رشد را از بيرون به بدن برسانيم و چون هورمون رشد را نمي‌شود به شکل قرص يا شربت درآورد، تنها راه رساندن آن به بدن کودک، تزريق است. کودکي که کمبود هورمون رشد دارد بايد براي مدت چند سال، هر روز، هورمون رشد را تزريق کند.
مدت درمان خیلی طولانی است و در حد یک یا چند سال است. با این کار، پزشک از کودک انتظار رشد قدی دارد اما اگر صفحات رشد بسته شده باشد، ما دیگر انتظار پاسخ به درمان با هورمون رشد را نداریم.- در چه سنی و چگونه می‌فهمند صفحات رشد بسته شده است؟در دختران حدود 14 سالگی و در پسران حدود 15 تا 16 سالگی این صفحات رشد بسته می‌شود

واضح هستن به قدر کافی مطالب.

به نقل از LEGEND :
همکار ارجمند هم گفتند لطفا نکشید بالا تاپیک رو از الآن اگه میکشید اینطوری باهم حرف نزنید که مجبور به قفل تاپیک بشیم!
قصد دخالت ندارم ولی به نظرم تاپیک تا دسامبر قفل باشه بهتره چون واقعا بحث مفیدی توش اتفاق نمیفته

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از LEGEND :
تاپیک رو قفل میکنیم.متاسفانه دوستان نتونستن یکم صبر کنن سر وقتش بحث بشه. :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا