• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و مشاوره برای المپیاد فیزیک

• شروع کننده موضوع

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد
سال اول که بودم براالمپیاد فیزیک می خوندم
سلام به بچه های عزیز من می دونم که قبلا تاپیکی با این مفهوم نوشته شده ولی در حال حاضر من می خوام بدونم چند نفر از بچه ها توی سمپاد به طور واقعی هدف خود را سر المپیاد فیزیک گذاشتند ؟؟؟؟ تا الان چه مطالب یا کتاب هایی رو خوندن ؟؟؟؟ از امکانات دبیر المپیاد و از این جور چیز ها بهره مند اند ؟؟؟؟ یا یا چه تعداد خودشان در حال تلاش هستند و با چر خش روزگار (اومدن یا نیو مدن معلم المپیاد ) وسایر موضوعات کاری ندارند؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا زود جواب بدین تا برنامه دستمون بیاد B-) B-) B-)

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : برنامه ریزی و زمان بندی برای المپیاد

تو مدرسه ما هم 15 نفری میخونن (سال سوم فقط) ولی 4 تاشون مرحله اولشون قطعیه واسه مرحله دوم میخونن من که خودم واسه فیزیک نمیخونم

• شروع کننده موضوع

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد

خوشحالم که این قدر زود جواب دادین <D= :) بچه ها حالا پایه این خودمون حالا از دختر و پسر بیاییم یک گروه تشکیل بدیم وباهم شروع کنیم به خوندن ؟؟؟؟ پایش هم زیاد مهم نیس ولی اگه دوم وسوم باشه بهتره . لطفا رضایت ویا عدم رضایت خودتون رو تا فردا اعلام کنید B-) در ضمن من خودم دوم دبیرستان هستم وقا عدتا رشتم ریاضی . البنه من اونقد نا جور برا المپیاد نمی خونم چون پار سال که اول بودم این کارو انجام دادم وضربش رو هم دیدم . ( توی معدل واینجور چیزا ) من فقط می گم اوقات بی کاری خود را به جای الاف ( اگه املاش درس باشه معنی بی کار میده ) بودن بشینیم برا المپیاد بخونیم . این ط.ری بهتره . من تجربه دارم . از من گوش کنین
با آرزوی موفقیت

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Master King :
خوشحالم که این قدر زود جواب دادین <D= :) بچه ها حالا پایه این خودمون حالا از دختر و پسر بیاییم یک گروه تشکیل بدیم وباهم شروع کنیم به خوندن ؟؟؟؟ پایش هم زیاد مهم نیس ولی اگه دوم وسوم باشه بهتره . لطفا رضایت ویا عدم رضایت خودتون رو تا فردا اعلام کنید B-) در ضمن من خودم دوم دبیرستان هستم وقا عدتا رشتم ریاضی . البنه من اونقد نا جور برا المپیاد نمی خونم چون پار سال که اول بودم این کارو انجام دادم وضربش رو هم دیدم . ( توی معدل واینجور چیزا ) من فقط می گم اوقات بی کاری خود را به جای الاف ( اگه املاش درس باشه معنی بی کار میده ) بودن بشینیم برا المپیاد بخونیم . این ط.ری بهتره . من تجربه دارم . از من گوش کنین
با آرزوی موفقیت

دوست عزیز باید وقتی المپیاد میخونی انتظار افت نمرات رو هم به صورت نسبی داشته باشی. آقای مصطفوی لایق که دو دوره ی قبل مدال نقره از مدرسه ما گرفته بود میگفت که ما خیلی وقتا معلم ها رو میپیچوندیم.

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از H O S E I N :
دوست عزیز باید وقتی المپیاد میخونی انتظار افت نمرات رو هم به صورت نسبی داشته باشی. آقای مصطفوی لایق که دو دوره ی قبل مدال نقره از مدرسه ما گرفته بود میگفت که ما خیلی وقتا معلم ها رو میپیچوندیم.
اره موافقم من خودم واسه المپیاد میخونم معدلم ساله پیش که شروع کردم 4 نمره افت کرد
به نقل از Master King :
با آرزوی موفقیت
من که میگم اگه واسه همه رشته ها یه سری جمع شیم (تو نت) به جای همین الافی سوال حل کنیم خیلی مفیده . ولی من خودم واسه فیزیک شرکت نمیکنم

• شروع کننده موضوع

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد

ببین من با این که خیلی به فیزیک علاقه دارم و واقعا می خواستم یه روزی مدال طلا رو بگیرم و بشم از نخبگان ملی ایران ولی یکی از دبیرایی که ارادت خیلی خاصی خدمتشون دارم بم گفت فلانی تو وقتی می تونی انقد را حت در سی مث فیزیکو به را حتی بخونی یعنی نمی تونی که در س هایی مث عربی :(( :(( دین وزندگی O0 O0و.... رو بخونی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون واقعا از حق هم بگذریم همه ی این کارای ما براکنکوره X-(اگه دروغ می گم بگیین دروغ می گم :-ss

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Master King :
ببین من با این که خیلی به فیزیک علاقه دارم و واقعا می خواستم یه روزی مدال طلا رو بگیرم و بشم از نخبگان ملی ایران ولی یکی از دبیرایی که ارادت خیلی خاصی خدمتشون دارم بم گفت فلانی تو وقتی می تونی انقد را حت در سی مث فیزیکو به را حتی بخونی یعنی نمی تونی که در س هایی مث عربی :(( :(( دین وزندگی O0 O0و.... رو بخونی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون واقعا از حق هم بگذریم همه ی این کارای ما براکنکوره X-(اگه دروغ می گم بگیین دروغ می گم :-ss

عذرمیخوام ولی : دروغ میگی (البته اگاه نیستی) :D

به نقل از Karo :
اره موافقم من خودم واسه المپیاد میخونم معدلم ساله پیش که شروع کردم 4 نمره افت کرد
من که میگم اگه واسه همه رشته ها یه سری جمع شیم (تو نت) به جای همین الافی سوال حل کنیم خیلی مفیده . ولی من خودم واسه فیزیک شرکت نمیکنم
دیگه نه 4 نمره :-\
من امتحان کردم جواب نداده. نمونش تاپیک سوالات فیزیک توی انجمن کار و انرژی.

• شروع کننده موضوع

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد

آقای عزیز آگاه نیستی یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می گم خودم تجربه کردم . شما هم هی با اعصاب من بازی کن

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

اگر خودت تجربه کردی (یعنی المپیاد دادی و رفتی کشوری و ...) و یا چند بار زندگی کردی که تجربه ی خودتو رو به همه نسبت میدی پس چرا اومدی تاپیک زدی برای جمعی خوندن؟

اگر هم المپیاد ندادی پس شما میگی تجربه کردم ؟

• شروع کننده موضوع

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد

ببین اگه متن رو درست خونده با شی من گفتم امسال دوم هستم ورشتم هم ریاضی در نتیجه هنوز المپیاد ندادم ولی منظور من این بود که بچه ها بیاین با هم دیگه بخونیم ولی نه جوری که زندگیمون فقط صرف المپیاد شه چرا که به شخصه 2 ساله دیگه کنکور دارم واز آنجا که تمام در س های دوم جز کنکور است نباید کامل بی خیال اونها بشم. مگر نه به نظر حضرت عالی اگه من تجربهی کشوری واین چیزا داشتم که نمی گفتم بچه ها بیاین با هم بخونیم [-(با آرزوی موفقیت

SMA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

سلام
شنیدم امسال بچه های سال دوم هم می تونن المپیاد فیزیک شرکت کنن !شما اطلاع دارید یا نه؟

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اره سال دوم میتونه تو همه المپیادا شرکت کنه ولی تو همه المپیادا بجز ریاضی و کامپیوتر برگه مرحله دوم اونا بررسی نمیشه و فقط میتونن سر جلسه مرحله دوم برن تو سایت دانش پژوهان میتونی ببینی

http://ysc.ac.ir/showNews.aspx?id=422

• شروع کننده موضوع

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد

بچه ها سلام کیا دوما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه بخواین المپیاد بخونین توی این کمتر از دو ماه می خایند چه کار کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :Oکلا چه برنامه ای دارین ؟؟؟؟ احساس نمی کنین خیلی زود به ما گفتن می تونیم المپیاد شرکت کنیم؟؟؟؟؟؟

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Master King :
بچه ها سلام کیا دوما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه بخواین المپیاد بخونین توی این کمتر از دو ماه می خایند چه کار کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :Oکلا چه برنامه ای دارین ؟؟؟؟ احساس نمی کنین خیلی زود به ما گفتن می تونیم المپیاد شرکت کنیم؟؟؟؟؟؟
با توجه به اینکه نمیتونید مرحله دوم شرکت کنید (برگتون تصیح نمیشه) مشکلی نیست شما فقط به صورت ازمایشی شرکت میکنید قبول شدنتون که مهم نیست امسال

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

این خیلی خوبه. یه فرصت قانونی

• شروع کننده موضوع

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد

می دونم قبلا تو بخش بچه های پایه المپیاد فیزیک روی این موضوع بحث کرده ایم اما می خوام بدونم برنامه ی خاصی رو دارین یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه دارین بگین تا اوضاعمون دستمون بیاید راستشو بگین می خاین چه کار کنین؟؟؟؟؟؟؟؟

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

من انشاالله تا یکی دو هفته ی دیگه مکانیک رو میبندم و میرم سراغ الکترو و البته مرور مکانیک از ابتدا. بعد از مرورش قصدم اینه که برم سراغ حل مسئله ها (متوسط مشکل خیلی سخت !). برای ترمو هم برنامه ای ندارم.

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

نام تاپیک تغییر یافت و مهم هم میشه.

• شروع کننده موضوع

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد

سلام دوست عزیز .شما پایه ی چندم مین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هم مکانیک تقریبا بلدم واز پارسال موقعی که سال اول بودم مسئل ایرودوفو حل روم البته فقط جلد مکانیک چون با اینکه فیزیک 3 رو خوندم ولی واقعا ازش هیچی حالیم نمی شه :Oولی بتون پیشنهاد می کنم دوره ی در سی فیزیک جلد 1 رو حل کنین مسئله های خیلی جالبی داره . منم دارم مسئله های اونو حل می کنم B-)با آرزوی موفقیت

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Master King :
سلام دوست عزیز .شما پایه ی چندم مین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هم مکانیک تقریبا بلدم واز پارسال موقعی که سال اول بودم مسئل ایرودوفو حل روم البته فقط جلد مکانیک چون با اینکه فیزیک 3 رو خوندم ولی واقعا ازش هیچی حالیم نمی شه :Oولی بتون پیشنهاد می کنم دوره ی در سی فیزیک جلد 1 رو حل کنین مسئله های خیلی جالبی داره . منم دارم مسئله های اونو حل می کنم B-)با آرزوی موفقیت

بله مسائل دوره درسی خیلی خوب هستن. به پیشنهاد معلم المپیاد در ابتدا مسائل مسابقات فیزیک رو حل کردیم و الآن باید بریم سراغ دوره درسی. البته 85 درصد سوالای مرحله اول رو میتونم حل کنم (از مکانیک و قسمت هایی از الکترو)

بالا