• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمای خرید: موبایل

طوطو

اقامت دائم تورتوگا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
سراغش نرفتم
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
فعلاً ژنتیک!
بین آیفون x و ۸ تفاوت زیاده؟
آیا ارزش داره عوض کنم؟

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
جایی که اگه اورژانس اجتماعی بیاد چارتا اتوبوس آدم جمع میکنه میبره
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
خب میخوام گوشیمو عوض کنم
Xs max یا 11 normal یا S21?

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
ببین من واقعیتش چیزای بدی در مورد شیائومی شنیدم برا مامانم هم شیائومی خریدیم ولی در کل نمیتونم باهاش کار کنم زیاد شناختی ازش ندارم
سامسونگ رو هم که گوشی الانم سامسونگه و میخوام یه برند دیگه بگیرم یکم تنوع بشه
دیگه گزینه ای جز اپل نمیمونه و بودجم هم به اینا میرسه دیگه بیشتر نمیتونم

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
ولی زیادم قدیمی نیستنا
نهایتا برا سه سال پیشه
یک بخشی از پولی که برای موبایل میدی بابت آپدیت‌های نرم افزاری‌ای هست که موبایل میگیره.
اپل تا ۵ سال و سامسونگ تا ۴ سال برای موبایل‌هاشون آپدیت میدن. با خرید موبایل قدیمی از آپدیت های جدید محروم میشی. علاوه بر اون موبایل‌های قدیمی باتری‌هاشون عمر خودشون کردن و عملا موبایل با باتری خراب میخری(بخشی که احتمالا مهمترین بخش برای اکثر افراده)

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
یک بخشی از پولی که برای موبایل میدی بابت آپدیت‌های نرم افزاری‌ای هست که موبایل میگیره.
اپل تا ۵ سال و سامسونگ تا ۴ سال برای موبایل‌هاشون آپدیت میدن. با خرید موبایل قدیمی از آپدیت های جدید محروم میشی. علاوه بر اون موبایل‌های قدیمی باتری‌هاشون عمر خودشون کردن و عملا موبایل با باتری خراب میخری(بخشی که احتمالا مهمترین بخش برای اکثر افراده)
و هیچوقتم باتری جدید مثل باتری اصلیش نمیشه و هر سال که میگذره احتمال خرابی قطعات بیشتر میشه، همینطور ۲-۳ تومن هم پول برند سامسونگ میدی

شیائومی نمیخوام
ببین من واقعیتش چیزای بدی در مورد شیائومی شنیدم برا مامانم هم شیائومی خریدیم ولی در کل نمیتونم باهاش کار کنم زیاد شناختی ازش ندارم
سامسونگ رو هم که گوشی الانم سامسونگه و میخوام یه برند دیگه بگیرم یکم تنوع بشه
دیگه گزینه ای جز اپل نمیمونه و بودجم هم به اینا میرسه دیگه بیشتر نمیتونم

من دو ساله poco x3 pro استفاده میکنم که همزمان با من دو نفر از دوستام هم همینو گرفتن و دارن استفاده میکنن، برای مامانم redmi note11 و برای داداشم، پدرم، مادر زن داداشم poco m5s خریدم. برای دو نفر از دوستانم poco x5 pro پیشنهاد دادم و خریدن.

اندروید اندرویده دیگه نتونستم کار کنم چیه، من تقریبن از همه برندای گوشی اندروید استفاده کردم و تفاوت خیلی اندکی باهم دارن (سونی اکسپریا زد۱، هواوی پی۶، هواوی نوا۲ پلاس، پوکو اکس۳پرو)

• لایک
امتیازات: Sep

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
خب منم اینو میگم که اینایی که میگم زیادی هم قدیمی نیستن
ولی آره با حرفات موافقم واقعا دست دوم جای نو رو نمیده متاسفانه

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
و هیچوقتم باتری جدید مثل باتری اصلیش نمیشه و هر سال که میگذره احتمال خرابی قطعات بیشتر میشه، همینطور ۲-۳ تومن هم پول برند سامسونگ میدی

من دو ساله poco x3 pro استفاده میکنم که همزمان با من دو نفر از دوستام هم همینو گرفتن و دارن استفاده میکنن، برای مامانم redmi note11 و برای داداشم، پدرم، مادر زن داداشم poco m5s خریدم. برای دو نفر از دوستانم poco x5 pro پیشنهاد دادم و خریدن.

اندروید اندرویده دیگه نتونستم کار کنم چیه، من تقریبن از همه برندای گوشی اندروید استفاده کردم و تفاوت خیلی اندکی باهم دارن (سونی اکسپریا زد۱، هواوی پی۶، هواوی نوا۲ پلاس، پوکو اکس۳پرو)
ببین واقعا اونطور نیست که سامسونگ پول مارکشو میگیره ، سامسونگ خودم با اینکه ضد آب نیست ، دوبار هم افتاده تو آب ولی باز داره به خوبی کار میکنه
اپل هم پول مشهور بودنشو میگیره قبول دارم ولی واقعا از لحاظ کیفیت عالین
شیائومی هم دیگه گوشی های میان ردش خیلی زیاده و قیمتاش مناسبه ، من خودمو میگم ، چون زیاد ندیدم و استفاده نکردم میترسم کار دستم بده
منم متاسفانه بودجه کافی ندارم تا هر سال یه گوشی جدید بگیرم همینو بگیرمم یه ۳ ۴ سالی قراره ازش استفاده کنم
زیادم تو موبایل گیم و ... نمیزنم کارای سنگین باهاش نمیکنم ولی حداقل باید حداقل یه کیفیت معقولی داشته باشه که بتونه برام کار کنه
شما الان از شیائومی رضایت کامل داری ؟

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
الان 6s چند ساله اومده بازار ؟؟
من گوشی قبلیم 6s بود
یادمه زمانی که آیفون 7 تازه اومده بود و دیگه 6 آخراش بود پسر عموم یکیشو گرفت
4 سال اون استفاده کرد ، یبار هم از دستش افتاد تو رودخونه (آیفون 6 ضدآب نیست) و باز سالم بود بعدش من ازش گرفتم دوسال هم من استفاده کردم باز سالم و سرحال ، دوسال پیش همونو فروختم به یکی از دوستای بابام ، الان دو ساله هم اون داره استفاده میکنه و همچنان داره کار میکنه
بحث کیفیته
الان A51 خودم دوساله گرفتم و واقعا خوش سلیقم و خوب نگهش داشتم و فشار نیاوردم بهش گاها میشه که کلا هنگ میکنه یا تاچش کار نمیکنه ، اپل اینارو نداشت واقعا

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
خب میخوام گوشیمو عوض کنم
Xs max یا 11 normal یا S21?
من خودم با توجه به اینکه دیدم گوشی های بروز اپل تا 6 7 سال بدون مشکل کار میکنن ترجیحم اینه برم اپل بگیرم ولی خب پولش کمی داستان داره
هرچند پرچمدار های سامسونگ هم به خوبی برات حداقل 5 6 سال کار میکنن ولی خب به خوبی اپل نیستن شاید
پشتیبانی اپل از نسخه های خودش قطعا میدونی بهتره سامسونگم سعی کرده این بحث رو حداقل تو پرچمدار هاش بیاره!
من خودم چون خیلی عکس میندازم یکی از فاکتور های اصلیم دوربین هاشه که خب بین این 3 مدل که 11 نرمال معمولی و الترا واید داره و xs مکس معمولی و تله فوتو داره انتخابم xs مکس هست هرچند طراحیش خیلی قدیمی شده ولی خب گوشی خفن سال قبل بهتر از پایین سال بعده به نظرم همچنان
البته s21 هم خیلی گوشی جذابیه اپشن های دوربینشو نمیدونم راستش تله فوتو هم داره یا نه ولی خب من نمیپسندمش خیلی چون سامسونگ زده شدم!!!

بالا