• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

pedarmasih

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
allame helli
شهر
tehran
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

به نقل از MissMarvelous :
اصن اینقد از این تاپیکا استقبال میشه من دیگه خجالت میکشم بیام سایت...! :-"
آقا تخصصی نباشه میگن بار علمی اومده پایین، تخصصی باشه میگن سخته!
باو قرار نی که آدم همه چیو از اول بلد باشه میره یه تاپیک مثلن تخصصی(که فک کنم تعدادشونم خیلی زیاد نیس تو سایت!) میبینه بعد میره یه سرچ میکنه چار تا چیز جدیدم یاد میگیره!

پ.ن: فک کنم من فارغ التحصیل میشم ولی هیشکی تو سایت نام کاربری منو درس یاد نمیگیره...! :-"
ولی آخه بعضی از تاپیک ها هستن که دیگه خیلی خیلی تخصصین :)
تاپیک های شما تخصصی هست ولی کوتاه و قابل فهم ـه
پ.ن : MissMarvelous :)

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

جای مناسبی رو برای مطرح کردن این مسئله پیدا نکردم؛ اما با توجه به اینکه این موضوع جدیداً خیلی مُد شده، لازمه که یادآوری شه.

به نقل از SaϔnA.M :

به نقل از علی ع. :

به نقل از مهسا² :
تاپیک به این خوبی :( 8->
آپ ;;) :-"

به نقل از نرگس² :

این گونه ارسال ها، از نظر محتوایی و فنی، اسپم محسوب میشن! اگر قصد دارید تاپیکی رو که فکر میکنید مفیده بالا بیارید، باید بحث رو دوباره زنده کنید؛ نه اینکه بنویسید "Up" ، بعدشم 2 تا اسمایلی خوشگل بذارید!
این کار نه تنها کمکی به ادامه ی بحث های مفید نمیکنه، بلکه کیفیت بحث رو پایین میاره؛ وقتی بحث در تاپیک ها جریان نداره، به این دلیل هست که حرف تازه ای نمونده. مدیر وظیفه داره تا سوالات جدید رو در بحث ذکر کنه تا پاسخ های جدیدی ارائه بشه.
به خاطر خدا هم که شده، وقتی تاپیکی رو بالا میارید، حداقل در حد 2_3 سطر نظر خودتون رو هم بدین. اگر نظر جدیدی ندارید، اصلاً تاپیک رو بالا نیارید. نبود بحث از بالا آوردنش به این شیوه بهتره...!

با تشکر از اینکه این روش ادامه پیدا نمیکنه! :D

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

اسپم محسوب میشن اما مدیر انجمن باید بعد از یه مدتی که تاپیک اومد بالا و اینا پاک کنه دیگه :-"""
بعضی وقت ها یه تاپیک هایی هست که آدم فکر میکنه حیف ِ که صفه های دوم و اینای انجمنا باشن بعد ولی مثل همون موشک ِ یا اون تاپیک ِ عکس خودش موشکی یا عکسی و اینا نداره اما فکر میکنه اگه تاپیک آپ شه بچه های دیگه بتونن پست بدن و اینجور چیزا .
یا مثن همون تاپیکی که نقل قول از سایناعه ! خب فقط چندتا پست بیشتر نداره و هنوز جای بحث های مفید زیادی هست که بشه و یکی بره تو تاپیک میتونه اون چندتا پست رو بخونه و اینا و راحت بیاد تو بحث و اینا ! ینی تاپیکش جا نداشته که ساینا بخواد سوال ذکر کنه یا چیزی بعد ولی لازم دیده که تاپیک آپ شه میتونه مفید باشه و اینا ( حالا بقیه پست ندادن شاید اطلاعی تخصصی چیزی نداشتن :دي )
همیشه اینجوری نیست که همه ی تاپیک ها اینجوری آپ شن ! بعضی از تاپیکا
مثن خیلی دیده شده همین ساینا تاپیک های قدیمی رو آپ کرده ( به همین روشی که شما گفتی ) و بحث ها مفید شدن و اینا و :دي ! نرگس هم همین طور اما در بعضی موارد واقعا جا نداره که بخوای دو سه سطر :دي توضیح بدی ! مثل تاپیکی که 3 4 تا پست داشته :D

ویرایش: : )) من فک کردم این لینک ِ که صفحه 4 ِ صفحه یکه :- "" : )) دقت نکردم :-"

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

اين روشو به شخصه براي بالا آوردن تاپيکايي که قبلا بحث توش شده و احتمال ميدم بعضي از کاربرا نديده باشن به کار ميبرم ; و فک کنم هميشه يکم بعد اين پستا پاک ميشن ! :D

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

به نقل از مهسا² :
اسپم محسوب میشن اما مدیر انجمن باید بعد از یه مدتی که تاپیک اومد بالا و اینا پاک کنه دیگه :-"""
بعضی وقت ها یه تاپیک هایی هست که آدم فکر میکنه حیف ِ که صفه های دوم و اینای انجمنا باشن بعد ولی مثل همون موشک ِ یا اون تاپیک ِ عکس خودش موشکی یا عکسی و اینا نداره اما فکر میکنه اگه تاپیک آپ شه بچه های دیگه بتونن پست بدن و اینجور چیزا .
یا مثن همون تاپیکی که نقل قول از سایناعه ! خب فقط چندتا پست بیشتر نداره و هنوز جای بحث های مفید زیادی هست که بشه و یکی بره تو تاپیک میتونه اون چندتا پست رو بخونه و اینا و راحت بیاد تو بحث و اینا ! ینی تاپیکش جا نداشته که ساینا بخواد سوال ذکر کنه یا چیزی بعد ولی لازم دیده که تاپیک آپ شه میتونه مفید باشه و اینا ( حالا بقیه پست ندادن شاید اطلاعی تخصصی چیزی نداشتن :دي )
همیشه اینجوری نیست که همه ی تاپیک ها اینجوری آپ شن ! بعضی از تاپیکا
مثن خیلی دیده شده همین ساینا تاپیک های قدیمی رو آپ کرده ( به همین روشی که شما گفتی ) و بحث ها مفید شدن و اینا و :دي ! نرگس هم همین طور اما در بعضی موارد واقعا جا نداره که بخوای دو سه سطر :دي توضیح بدی ! مثل تاپیکی که 3 4 تا پست داشته :D

اگر واقعاً بحث برای 3_4 سطر نوشتن جا نداره، خب دلیلی نداره بالا بیاد!
مشکل اینجاست که از این روش بیش از حد و در مواقع غیر ضروری استفاده میشه. برای مثال، نقل قول هایی که از علی ع. و شما آوردم رو ببینید. یکبار تاپیک بالا آورده شده و بعد شما مجدداً، درست بعد از ارسال این افراد که سعی کردن تاپیک رو بالا بیارن، این کار رو تکرار کردین. خب زور که نیست! :D کاربر با یک بار بالا اومدن بحث، تاپیک رو میبینه. اصرار بر اینکه بحث های مرده رو بالا نگه دارید، فقط از ارزش مباحث کم میکنه.

ارسالی که از خانم ساینا نقل قول شد، در تاپیکی بود که 3 صفحه بحث داشت! 3_4 پست...؟!

در هر صورت، هیچ یک از این حرف ها بهانه های خوبی برای ضعف در احیا تاپیک ها نیستند؛ اگر واقعاً قصد دارید تا بحث ها رو دوباره در جریان نگه دارید، باید از راه و روش درست این کار رو انجام بدید. روش فعلی بعضی از مدیران ساده هست، اما نه کارساز.

(نقل قول های ذکر شده هم فقط مثال بودند؛ نه انتقاد غیر مستقیم به نویسندگانشون.)

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

ربطی به تعداد پست های ِ قبل نداره . ببینید یک تاپیکی هست که شما شاید کلی هم توش بحث کرده باشید و آپش کنید برای ِ این که ببینید کاربرای ِ جدیدی هستن توی انجمن که ممکنه اون رو ندیده باشن . یا مثلا تاپیک های مفید انجمن کم شده و می خواید تاپیکای مفید تر بالا بیان . خودتونم قبلا توی ِ اون بحث شرکت کردید و صرفا برای ِ دیدن بقیه این کار رو می کنید . بعد هم من هر جا این پست ها رو می بینیم پاک می کنم و درستش اینه که پاک شه .

در ضمن پستی که از من نقل قول شده توی ِ تاپیک ِ کارگاه ِ نویسندگی ِ . اصلا چیزی نیست که بشه گفت بحثش مُرده ، دیگه کسی بحث نخواهد کرد و صرفا آپ شده بود برای این که یک سری آدمایی که قبلا توی ِ پست فعال بودن ، بشون یادآوری شه و شاید آدم های ِ دیگه ای ببیننش .

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

موضوع اینجاست که اگه تاپیکی جای بحث داره، برای بالا آوردنش بجای "up ×" یک پست مرتبط با تاپیک بدین، مثلا اگه سوالی توی تاپیک پرسیده شده یه جواب بدین، یا اگه نظری دارین نظرتونو بگین
اگه هم واقعا به نظرتون در این حد حتی جای بحث نداره که خودتون بتونید نظر بدید، یعنی نیازی نیست تاپیک بیاد بالا چون جای بحث نداره

اگه هم هدف اینه که بقیه ببینن، میشه به راحتی تاپیک رو توی بانگ قرار داد، خود من یه مدت یادمه تاپیکایی که به نظرم مفید بودن رو توی امضای خدابیامرز میزاشتم، الان حوصله اشو ندارم، اما شما اگه واقعا هدفتون اینه که تاپیکو بقیه ببینن یا روش نظر بدن همین کارو بکنید! اگه بحثی هست بحث رو ادامه بدید، اگه سوالی هست جواب بدین، اگه میخواین بقیه بخونن تو بانگتون بزارید، تشویقی برای نویسنگان تاپیک های خوب هم هست این کار!
اگه هم هدفتون چیز دیگه ایه، خود دانید و به توجیه ادامه بدید :-?? صرفا پیشنهادی بود مثل هزاران پیشنهاد دیگه که...

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

کاری به بحث ندارم، اینا یه چی دیگه میگن و تا جایی که من خوندم حرفشون درسته، اما up کردن تاپیکای قدیمی با یه پست ِ up کار ِ مرسومی ِ و اینکه مشکلی نداره و به هیچ وجه اسپم محسوب نمیشه!

البته مدیرا (به استثنای یکی دوتاشون که فعالیتشون به صفر رسیده تقریبا") اسپم زیاد میدن و اساسا" از این لحاظ (پست دادن و تشخیص اسپم) در فلاکت به سر می برند

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

به هر حال اگر نظر افراد زيادي روي اسپم محسوب شدن اون هاست ، ما هم موظفيم قبول كنيم :-??

+ بار ها گفته شده اينجوري مبهم حرف نزنيد ؛ چون قطعا با باز نكردن مسئله چيزي حل نميشه ، تاپيك براي انتقاد از همه جور مديري هست ، براي همين حرفا

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از SaϔnA.M :
به هر حال اگر نظر افراد زيادي روي اسپم محسوب شدن اون هاست ، ما هم موظفيم قبول كنيم :-??

+ بار ها گفته شده اينجوري مبهم حرف نزنيد ؛ چون قطعا با باز نكردن مسئله چيزي حل نميشه ، تاپيك براي انتقاد از همه جور مديري هست ، براي همين حرفا
شما هنوز فرق انتقاد و ایراد گرفتن رو نمی‌دونید و با پست‌هایی که جنبه‌ی انتقادی دارن موضع‌گیرانه برخورد می‌کنید. انتظار دارید کسی با این شرایط مسئله شکافی و اینجور کارا بکنه؟!

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

فك كنم از حرف ساينا يه جور ديگه برداشت كردينا.. :-? چون موضع‌گيري‌اي نكرده بود و گفته بود كه قبول!
منظورش اين بود كه انتقاد از شخصِ خاص دارين، چرا مبهم مي‌گين؟ مبهم گفتن چيزيُ حل نمي‌كنه.

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

بنده نسبت به كدوم انتقاد موضع گرفتم ؟

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از SaϔnA.M :
بنده نسبت به كدوم انتقاد موضع گرفتم ؟

ینی الان مورد به مورد بگم؟ در ضمن همه چی قرار نیست در غالب پست باشه. خبرهای بعضی پ.خ ها به هر حال می‌رسه. در ضمن اگه هم مورد به مورد خواستید می‌تونم بهتون نشون بدم که وقتی فردی با توجه به عقیده‌ی خودش از یه کسی/چیزی انتقاد کرده شما اومدی گفتی حالا چون شما خوشت نمیاد دلیل نمی‌شه اینطوری بگی و فلان و بهمان و ...
انتقاد می‌تونه از دیدگاه شخص باشه می‌تونه از دیدگاه واقعیت باشه. دیدگاه واقعیت رو واقعا حماقته که رد کنید! هر چند در بعضی موارد از شما مشاهده شده. بلوف نمی‌زنم که الان بگید کو کو؟!! و من بعدش بشینم پست‌ها رو بگردم. به عنوان پیشنهاد شخصی در نظر بگیرید و برید با خودتون فکر کنید.
از دیدگاه شخص هم که نمونش تو فروم بارزه و هر دفعه نقش فعال شما در زمینه‌ی فعال کردن تاپیک به این صورت می‌بینیم که : "آقا چرا ایراد می‌گیری؟!! الان واضحه دارم بحث رو فعال می‌کنم؟!! خب بچه ها بحث فعال شد. اینم چند تا سوال برای فعال کردن بحث. بای بای . بوس بوس"

بذارید همینجوری پیش بره تا آخرش ببینید چی می‌شه. یادش بخیر پارسال چی بود امسال چی شد. خوش باشید ....

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

فضای سایت یکم داره لوس میشه متاسفنه
من موافق فان بودن هستم و حتی موافقم انجمن سرگرمی هم تشکیل بشه که البته کار زیاد خوبی نیست اما اینکه سیستم لایک دهی و لایک گیری لوس شده است خیل واقعا بده
اینکه چه پستای زیبایی داخل جامعه شناسی یا تاریخ تمدن بدون هیچ گونه توجه از کنارش میگذرن و چه پستای بامزه اما بی هدفو بی مفهومی عین چی لایک میگیرن واقعا زیاد خوب نیست
لایک یک معیاره و این اتفاقی که داره میفته اعتبار این سیستم که قراره معیاری برای سنجش محتوای پست باشه زیر سوال میبره
لایک برای بعضی تاپیک ها کاملا بی مفهمومه بنظر
یک مارک وجود داشته باشه به اسم سرگرمی که اگه به....
--
عذر میخام با موبایل نمیشه زیاد تایپ کرد
یک مارک به اسم سرگرمی باشه تا اگه مدیران داخلی به تاپیکی اختصاصش دادن سیستم لایک درش خاموش بشه
این لایک های نجومی افرادی که پستاهاشون در سوتیها و حرف بزن خلاصه میشه واقعا بی مفهمومه

×پست متوالی×

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

تو کنکور چندجور سوال ادبیات مطرح میشه. معنی کلمات - املا - تاریخ ادبیات - آرایه - زبان فارسی - قرابت معنایی و ...
به نظر من برای هرکدام از اینها ما توی انجمن یک تاپیک داشته باشیم مثل تاپیک آرایه‌ها اگر تو انجمن دیده باشید. بعد به یک شیوه ای هرکدوم رو مطرح بکنیم.
چه روشی رو برای مطرح کردن هرکدومشون پیشنهاد میدین؟

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

اگر تکراریه ببخشید، به نظرم بد نیست که هر چند وقت یکبار یک تاپیک ویژه داشته باشیم که توی اخبار بذاریمش. مثلا همین تاپیکایی که خوبن ولی ازشون استقبال نمیشه ( یا اصلا میشه، فرقی نمیکنه) این شکلی تنوع فروم بیشتر میشه، بازدید از تاپیک ها هم بیشتر میشه. مثلا خمین تاپیک معدل رو در نظر بگیرین بعد از امتحانای ترم دو. ( میدونم که از تاپیکای مناسبتی همین طوری هم به موقع استقبال میشه ولی به نظرم تاپیک ویژه بحث رو بالا میاره و جذاب تر میکنه.)

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

یک سری گروه خود کاربر ها با هم تشکیل بدن و این گروه ها در سایت ثبت بشه و یه انجمن داشته باشه ، بعد برای هر کاری که داخل سایت هستش راحت تر می تونیم برنامه ریزی کنیم چون هم کاربرها دسته بندی و داخل گروها شدن

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از نسترنّگار :
اگر تکراریه ببخشید، به نظرم بد نیست که هر چند وقت یکبار یک تاپیک ویژه داشته باشیم که توی اخبار بذاریمش. مثلا همین تاپیکایی که خوبن ولی ازشون استقبال نمیشه ( یا اصلا میشه، فرقی نمیکنه) این شکلی تنوع فروم بیشتر میشه، بازدید از تاپیک ها هم بیشتر میشه. مثلا خمین تاپیک معدل رو در نظر بگیرین بعد از امتحانای ترم دو. ( میدونم که از تاپیکای مناسبتی همین طوری هم به موقع استقبال میشه ولی به نظرم تاپیک ویژه بحث رو بالا میاره و جذاب تر میکنه.)
توی انجمن مدیران یک تاپیک هست، تاپیکای خوب پیشنهاد میشن اونجا و گذاشته میشن
(تو هم که خودت اکسس داری واسه خبر گذاشتن :D)

• لایک
امتیازات: N.M

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از clever child :
یک سری گروه خود کاربر ها با هم تشکیل بدن و این گروه ها در سایت ثبت بشه و یه انجمن داشته باشه ، بعد برای هر کاری که داخل سایت هستش راحت تر می تونیم برنامه ریزی کنیم چون هم کاربرها دسته بندی و داخل گروها شدن

من هرچی فکر می کنم نمی تونم درک کنم چه سودی داره اینکار...
اینجوری یه عالمه گروه میشه و با یه عالمه انجمن تو اونا در مورد کاراشون بحث و برنامه ریزی میکنن...
یه عالمه هم حجم اشغال می کنه!(مشکلاتی مثل مشکلات اخیر!)
من که فکر نمی کنم فایده ایی داشته باشه!

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

اونو میدونم. بیشتر تاکیدم روی " تاپیک ویژه" بود یه چیزی مثه Featured Topic :D که حتی توی اخبار هم نباشه.

بالا