• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

به نقل از علـی :
اگه کنکوریه دلیل مدیر کل بودنش چیه؟
بعد هم ایشون اگه کنکوریه چرا میتونه فیسبوک بیاد ولی سمپادیا نیاد؟ L-:
ببین حرف شما درسته!
ولی اون بیاد سمپادیا درگیر تاپیکا میشه و کارای مدیریتی و خلاصه بیشتر شبیه وظیفه میمونه و مشغله! ولی اف بی جنبه ی تفریحی داره و طرف قراره یه سال درس بخونه این نقش زنگ تفریح داره! خیلی از کاربرا بودن که سال کنکورشون سایت نمیومدن یا کم میومدن ولی فیسبوک میرفتن! نمونش کوروش،ندا. حالا الان بودن آرم مدیر کل تو پروفایل یه کنکوری از منو شما چیزی کم میکنه؟ از من که نه!
اینا نظر شخصی من بود.

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از زهرا.ج :
ببین حرف شما درسته!
ولی اون بیاد سمپادیا درگیر تاپیکا میشه و کارای مدیریتی و خلاصه بیشتر شبیه وظیفه میمونه و مشغله! ولی اف بی جنبه ی تفریحی داره و طرف قراره یه سال درس بخونه این نقش زنگ تفریح داره! خیلی از کاربرا بودن که سال کنکورشون سایت نمیومدن یا کم میومدن ولی فیسبوک میرفتن! نمونش کوروش،ندا. حالا الان بودن آرم مدیر کل تو پروفایل یه کنکوری از منو شما چیزی کم میکنه؟ از من که نه!
اینا نظر شخصی من بود.
چه ربطی داره مگه من الا به بودن آرم مدیرکل گیر دادم؟
خو موقعی کسی که دیگه نمیخواد بیاد سایت چرا باید بالاترین درجه سایت رو داشته باشه؟ در حالی که خیلی های دیگه هستن که میتونن به جاش باشن و برا سایت وقت بذارن :)

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از زهرا.ج :
ببین حرف شما درسته!
اینا نظر شخصی من بود.
بحث سره چیزی کم شدن یا اضافه شدن نیست اخه!
بحث سر مسئولیت هستش!
اگه ایشون نمی تونن تا بعد از کنکور بیان خب بهتر نیس تا اون موقع استعفا بدن؟! :)
(جانِ ما نیاین بزنین!)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

علی و مهسا ، با جفتتون مخالفم ، حرف بزن حذف شه خون به پا میشه
:D
نه من نگفتم پاک بشه.خودم هم قبول دارم که اگه یه صفحه هم ازش پاک بشه، شورش به پا میشه!
اما همون محدودیت 5تاپست و فاصله 2 ساعت به نظر من هم خوبه.چون حتی خودمم که اینقدر تو این تاپیک فعالم( :D)اعتراف میکنم که پستا داره لوس میشه!و سرعت رشد تاپیک به طرز غیر عادی بالاست.

درمورد عدم فعالیت مدیرا منم موافقم.
من که کنکوری شدم آرمیتا بهم گفت میخوای دیگه معاون نباشی که برات دغدغه فکر نشه؟! منم از خدا خواسته قبول کردم. و به راحتی دیگه معاون نبودم و خیلی هم راحت از مهر تا خود روز کنکور سایت نیامدم!
الان هم من هم دلیل اینکه کسی که هیچ فعالیتی نداره تو سایت کماکان مدیر باشه رو نمی فهمم. مشکل زیادی هم باهاش ندارم.به هرحال من با این جمله زهرا موافقم:
حالا الان بودن آرم مدیر کل تو پروفایل یه کنکوری از منو شما چیزی کم میکنه؟ از من که نه!

اما بقیه مدیرا واقعا خیلی تاثیر گذاره فعالیتشون توی تاپیکها.من وقتی یه جا میبینم محمدمطهری یا بذرکار یا احمدرضا یا مهران یا ندا پست دادن، انگیزه م بیشترمیشه برای شرکت در اون تاپیک.چون مطمئنم تاپیک چرت و پرت نبوده که اینا رفتن توش فعالیت کردن!
بعد هم که کلا بحث کردن با محمدمطهری خیلی حال میده :D (مشخصا تو تاپیکای سیاسی منظورمه!)

یه چیز دیگه هم اینه که مهر که شروع بشه،دیگه فعالیتا خیلی کم خواهد شد.من خودم شاید هفته ای یکبار بیام.(به خاطر دانشجو شدن) و اونم فقط برای جواب دادن سوالات بچه های کنکوری.
پس خیلی خودتونو درگیر طرحهای عجیب غریب نکنین.هرسال تابستون فعالیتها خیلی خیلی خیلی الکی زیاد میشه!(مثل فعالیت خودم تو این تابستون)و این بحثها هم سر محتوای فروم و اینها پیش میاد.بعد مهر که میشه دیگه فعالیت خود به خود میاد پایین.حالا باز الان بین تاپیکای مزخرف تاپیکای مفید هم کم پیدا نمیشه اما 2سال پیش یادمه خیلی خیلی افتضاح بود تابستون!

در آخر اینکه من هم نظر امیر رو دارم.اگر میخواین سایت بهتر بشه وضعش، بی رودربایستی مدیرانی که به هر دلیل فعالیتشون کمه رو عوض کنین تا وضع فروم بهتر بشه.نظر من روی کاربرهای اول تا سوم دبیرستانیه که وقت بیشتری دارن و سنشون هم به گروه غالب کاربرها نزدیکتره.

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از علـی :
چه ربطی داره مگه من الا به بودن آرم مدیرکل گیر دادم؟
خو موقعی کسی که دیگه نمیخواد بیاد سایت چرا باید بالاترین درجه سایت رو داشته باشه؟ در حالی که خیلی های دیگه هستن که میتونن به جاش باشن و برا سایت وقت بذارن :)
به نقل از علـی :
بعد هم ایشون اگه کنکوریه چرا میتونه فیسبوک بیاد ولی سمپادیا نیاد؟ L-:
در جواب خطی که نقل قول کردم جواب داده بودم :د

ولی در مورد مورد دیگه ای که تو و ریحانه گفتین ، درسته! حرف حق جواب نداره :د

×ویرایش: و مهسا :د

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

به نقل از مهران م. :
اشتباهت همین‌ جاست. جمله درسته،‌من هم همینو می‌گم. این جمله ممکن به نظرت بچه‌گانه و ناراحت‌کننده بیاد؛ اما مشکل به خاطر برداشت غلطت هستش!
کوروش، مگه این «مشغلهٔ مدیریتی» به قول خودت، فقط مربوط به نگهداری و مواظبت از کاربراست؟!
قسمت‌ خیلی کمی از بحث‌هایی که داریم مربوط به این چیزاست، خیلی کم. این بیش‌تر وظیفهٔ مدیران داخلی هستش که انصافا حضور خوبی توی بحث‌ها دارن.
ما محور اکثر بحث‌هامون روی گسترش سمپادیا و امکاناتش و ... هستش و باور کنید انرژی و وقت خیلی زیادی ازمون می‌گیره. باور کن برادر من! کوروش عزیز!
دهن من یکی رو صاف کرده به شخصه! کلی طرح هست که نیازمند زحمت زیادی هستش و واقعا به شخصه واسه من وقتی نمی‌مونه.
اولوبت هم با این کاراست تا پست دادن و شرکت کردن در این بحث‌ها.
بعدش هم، مگه قراره ما تمام وقت آنلاین باشیم و تو سایت باشیم؟! ما هم آدمیم خب به هر حال! زندگی خودمون رو داریم! من الان توی زندگی شخصیم کلی درگیری دارم با این وجود سعی می‌کنم با تمام قوا به مسوولیت‌هام توی سایت برسم.
اون آرمیتا هم کنکوریه امسال، علت نیومدنش اونه.

اما به هر حال، سعی می‌کنیم بیش‌تر توی بحث‌ها شرکت کنیم. :D
حالا هر چقدر شما توجیه کنید و بگید سر مدیران و مسئولان شلوغه، مشکلات حل نمی شه.
همین رو داشتم تذکر می دادم، شما درست می گی، قطعا سرتون خیلی شلوغه، اما اگر به دمبال حل مشکل هستید، این که بگید ما سرمون شلوغه باعث نمی شه تفکر و جو پیش اومده درست شه... دست ما نیست، این حس خود به خود ایجاد می شه.
متوجهی چی می گم مهران جان؟
یه مثال می خوام بزنم که مفهوم رو برسونم؛ ببین یک زن و شوهر که فرزند دارن، چه پنج سالش باشه چه بیست سال، نیاز به توجه و محبت و مراقبت داره. اون بچه این رو می خواد، پدر و مادر اما بهش می گن زندگی خیلی سخت شده دخترم/پسرم... تو که نمی دونی ما چقدر کار می کنیم و زحمت می کشیم، ما به تو توجه می کنیم و پول در می آریم تا در اختیار تو قرار بدیم.
اما آیا این حرفا مشکل رو حل می کنه؟ اون بچه مگه از عمد دچار کمبود محبت می شه؟ وقتی پدر و مادرش براش توضیح می دن، درک نمی کنه؟ درسته، درک می کنه، متوجه سختی ها هست، اما دست خودش نیست...

مثال یه خرده نامربوط بود و ما الان اینجا کمبود محبت نداریم، اما مطمئنم مفهوم رو رسوند. بحث ما اینجا نبود مشارکت مدیر هاست، شما می فرمایید مشغله بسیار دارید، ما کاملا متوجه هستیم، لیکن از روی لج بازی نیست که این حرف ها رو می زنیم و مشکلمون همچنان ادامه داره. تعمدی نیست مهران جان...
فروم به فعالیت مدیرانش در کنار کاربر هاش نیاز داره.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من مخالف این نظریه هستم که اگر مدیران وارد مباحث سایت بشن بحث ها خیلی فرق میکنه ! مدیران کل و ارشد و معاون سرجمع 5-6 نفر هستیم که قبل مدیریتمون چندان خفن هم نبودیم در فعالیت. حالا اون موقع فروم خالی بود خیلی جا داشت بحث ایجاد بکنی ولی الان خیلی پرتر شده و به اون آسونی ها هم نیست. اینکه یک نفر هم عنوان مدیریت داشته باشه و فعال نباشه اصلا هم فکر نمیکنم اونقدر موضوع مهمی باشه.

موافق این هم نیستم که افراد فعال سایت به رسمیت شناخته نشدن و باید بهشون سمت داده میشد و ... اونقدر task مدیریتی وجود نداره که لازم باشه تعداد مدیران بیشتر بشه. از یک طرف هم روش کاریمون جوری نیست که عنوان های مصنوعی و نمایشی بسازیم. تاحد امکان سعی شده تعداد رنگ های متفاوت کاربران آنلاین کم باشه. این هم که میگیم سرمون شلوغه به خاطر اینه که زیاد باهم حرف میزنیم و مشورت میکنیم و اضافه شدن فرد جدید یعنی زیادکردن بحث ها و به انحراف کشیدن یک کاربر دیگه :D

خلاصه بگم یا ما باید کارها و بحث هامون رو بیخیال بشیم و بیایم تو فروم حرف بزنیم یا اینکه به کارهای مدیریتیمون برسیم. یا خدا یا خرما !

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

چندتا مدیر مقابل 500-600 تا کاربر فعال در ماه ، حساب نمیشه !

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از محمّد :
من مخالف این نظریه هستم که اگر مدیران وارد مباحث سایت بشن بحث ها خیلی فرق میکنه ! مدیران کل و ارشد و معاون سرجمع 5-6 نفر هستیم که قبل مدیریتمون چندان خفن هم نبودیم در فعالیت.
البته خود شما مدیر کل هستید، احتمالا فرقشو حس نمیکنید. اما برای بقیه کاربرا کاملا قابل حسه که مدیرا وقتی تو یه تاپیکی پست میدن ارزش اون تاپیک برای همه میره بالا. حتی شده خیلی از کاربرا برای اینکه با یه مدیر بحث کنند و جوابش رو بدن میان تو همون تاپیک پست میدن.
اصلا خود من شخصا وقتی میبینم اسم یکی از کسانی که رنگش فرق داره (!) تو آخرین ارسال ها هست میرم تاپیک و پست رو میخونم.

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

محمّد خیلی خوبه که کلا" مخالفی ، داری یه چیزی میشی مثه فراستی تو هفت !
اون زمان (به قول فرشید پرکامبین) گذشته ، الان شاید بیشتر شده باشیم (که قطعا" شدیم) ، اما بازم این دلیل نمیشه که مدیرا فعالیت نکنن ، اصلا" فعایت مدیر تو فروم چیز دیگریست ! گفتم تو پستای قبلی ولی چون ظاهرا" نخوندی 2باره میگم ، کاربر تمام چشمش به مدیره ! بیشتر از هر کسه دیگه ای از مدیر یاد میگیره و حرف شنوی داره و مدیر رو الگو قرار میده یه جورایی ، تا یه مدتی که فروم دستش بیاد و یه شخصیتی پیدا کنه و به قولی به استقلال برسه ، که مدیرا مهمترین نقش رو تو اون شخصیت کاربر دارن (بعد از خودشون) ،برای اینکه من اگه اسپم بدم ، اگه تاپیک خیلی خوب بزنم ، اگه بحث جنجالی راه بندازم ، اگه دعوا کنم با یکی تو سایت ، اگه خلاف قوانین عمل کنم ، ... ، هیچوقت کاربر جدید به من نگاه نمی کنه تا جایی که مدیر هست و اون لوگویه مدیریت میدرخشه :D ، این قسمت روش کاریمون جوری نیست که عنوان مصنوعی بسازیم رو میشه توضیح بده ؟ روش کاریتون چطوریه ؟ ، نگا کن ، الان این جمله :
این هم که میگیم سرمون شلوغه به خاطر اینه که زیاد باهم حرف میزنیم و مشورت میکنیم و اضافه شدن فرد جدید یعنی زیادکردن بحث ها و به انحراف کشیدن یک کاربر دیگه
خودش کلی بار منفی داره ، یعنی عملا" داره دامن میزنه به شایعات مافیای مدیریت و ... :D ، بعد این کارهای مدیریتی رو بگو ، حتما" تمام مدیران که قسمت های مختلف سایت رو تغییر نمیدن ، تغییر 4تا مدیر و اومدن 4نفر جدید انقد سخته ؟ واقعا" انقدر ضربه میزنه ؟ :-? :-??

به هر حال فک نمی کنم دیگه حرفی نمونده باشه ، نظرات گفته شد و معلومه ...

و اما نظر محسن ، این که مشخص نباشه کیا مدیرن خوب نیست ، چون اسم مدیریت خیلی چیزا میاره برای کاربرا ، اما خب شاید لزومی نداره ، این همه لوگوی مدیریت باشه ، شاید کمتر شه و به قول تو عده ای مخفی مدیر باشند بهتر باشه ... (اگر مخالفت نشه البته)

×اشتباه تایپی :|×

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

بی خیال آقا... من دیگه حرفی ندارم.

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از close :
احمد رضا گفتن که چه تاثیری داره پست دادن مدیرا تو یک تاپیک!!!
1- وقتی منِ کاربر می بینم که مثلا اِ تو اخرین ارسالها مثلا نوشته احمدرضا.ج پست داده تو فلان تاپیک شک نکن با خودم می گم: اوف چه تاپیک توپیه که احمدرضا رفته توش پست داده
2- وقتی میام میبینم یه مدیر پست داده تو اون تاپیک کمترین چیزش اینه که میام و اون تاپیک رو می خونم و مطمئن باش پست می دم و این یعنی بالا بردن امار انجمن!
3- وقتی میام میبینم اِ محمد بذرکار اومده تو فلانجا پست داده ، احساس نزدیکی می کنم!یه چیزی می گن چی بود؟!هان!می گم شماها از جنس خودمونین!بخدا جوری شده من حس می کنم که بخوام به یکی از مدیر کلا پ.خ بدم فک می کنم باید نوشتارم جوری باشه که انگار دارم با رئیس سمپاد می حرفم و حتی سخت تر!!چرا باید اینجوری باشه؟!؟بخدا سخت ترین کاره دنیا واسم اینه که فک کنم مدیر کل ها از جنس خودمونن!
4-وقتی من کاربر تازه وارد میبینم مثلا مدیر کل اومده پست من رو نقل قول کرده و در جوابش چیزی گفته مشتاق می شم اون تاپیکو دنبال کنم و دوباره پست بدم و...

کوروش!گل گفتی...!!!

در جواب علی هم که گفته بود "تو تاپیکای مخفی مخصوص مدیرا پست می دن و سرشون شلوغه" باید بگم که اینو مطهری یه بار گفته بود، اما روم نشد بهش بگم بابا اون تاپیکی که شما می می گی مثلا همه ی مدیرا توش پست می دن و فِلان رو که من کاربر عادی که نمی تونم ببینم و فقط بین خودتونه!!

مدیریت می دونم سخته...می دونم خیلی زمان بره!اما نه به اندازه ی روزی 5-6تا پست دادن تو تاپیکایی که همه بتونن ببینن.....

بحث فان رو هم دوباره دارم مطرح می کنم!!!من نمی گم بیایم یه انجمن مث انجمن فکاهی بزنیم چون می دونم هنوز نگفته همه میان می گن:فعالیت انجمن تو بخش های دیگه می خوابه و فلان و بهمان....!من می گم همین سرگرمی که گاهی تو تاپیکای خلاقیت و معما و هوش می بینیم رو بیشتر کنین!من نمیام نت که برم تو تاپیک درسی!صادقانه بگم من 1سال و خورده ای هست اینجام اما اصن رغبتی در من ایجاد نمی شه که برم تو تاپیک درسی!بابا تو مدرسه و هزار تا کلاس کوفت و زهره مار دارن تو مخمون علم تزریق می کنن!!من میام اینجا چون می خوام علاوه بر درس سرگرمیه مفید داشته باشم....!

دستم شکست :D

محمد این پستو خوندین؟!؟!؟

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

بچه ها, الان جداً شما به من میگین غیر فعال ؟ :D ;;)

حالا جدا از شوخی, من با این حرفتون موافق نیستم خیلی :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Amir - Eblis :
محمّد خیلی خوبه که کلا" مخالفی ، داری یه چیزی میشی مثه فراستی تو هفت !
به شدت لایک! :D
ببین محمد، برای من به شخصه هیچ فرقی نمیکنه سایت چی میشه! من خودم مهر که بشه فعالیتم به شدت پایین میاد و همون هفته ای یکی دوبار به خاطر بچه های کنکوری فقط...
پس مطمئن باش اگه حرفی میزنم
به خاطر اینه که اونموقعی که دبیرستانی بودم خیلی خیلی سایتو دوست داشتم.پس بدون اگه میام وقت میذارم نظری میدم، هیچ منفعتی برام نداره!
پس لطفا درست بخون حرفای مارو!
ما داریم به عنوان کاربرای عادی میگیم تاثیر داره!تو میای میگی نداره!
آخه تو بهتر میدونی چی روی ما تاثیر داره یا خودمون؟!
به خدا این حرفت خیلی زوره!
ببخشید اینو میگم.ولی مخالفتت کاملا برجسته میکنه این قضیه مافیای مدیریتو!!!
من هیچ موقع، اعتراضی نداشتم به سیستم مدیریت. اما الان دارم! چون واقعا به نظرم مسخره شده این قضیه مدیریت!
من خودم مدت کوتاهی معاون بودم و میتونم احساس کنم کاملا این جور تفاوتهارو.
پس لطفا یه کم فقط یه کم ارزش قائل باش واسه این همه نظراتی که دادیم!
من احساس میکنم اصلا نخوندیشون!یا اگه خوندی، هیچ اهمیتی ندادی.درسته همیشه دموکراسی خبو نیست،اما همیشه هم استبدادی برخورد کردن تاثثیر مثبت نداره!!
مطمئن باش خیلیها معترضن و حرفی نمیزنن.
اما ما بعد از چند سال فعالیت حق خودمون دونستیم که تذکر بدیم به سیستم رو به افول سایت محبوبمون!
همین!
به نقل از Amir - Eblis :
موافقم.
ما نظرمونو گفتیم و اینکه بخواید بهش اهمیت بدید یا نه، دیگه به خودتون برمیگرده. ما نظرمونو کاملا واضح بیان کردیم!
اینکه میگین مخالفم، دیگه معنیش مشخصه...

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

خب هی بچه ها حرف زدن نظر دادن بعد آقای مهران ( معاون) اومد حرفهای قبلی رو تکرار کرد و عدم فعالیت رو به همون شکل قبل توجیه کرد!
بعد محمد اومد گفت من با این نظر مخالفم! یعنی بستونه دیگه برید به کارتون برسید!!! 8->

به نقل از کوروش :
بی خیال آقا... من دیگه حرفی ندارم.
محمد این پستو خوندین؟!؟!؟
احساس میکنم با این صحبتها که بالا شده دوباره یک سری ها برن دیگه نیان سایت!!!! ^-^

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

احساس کردم خیلی تند بوده لحنم، اومدم ویرایش کنم، دیدم وقتی 3 نفر اومدن خوندن، کار درستی نیست.

به هرحال ببخشید که لحنم تنده.اما واقعا دیگه توجیه کردنای شما برخورنده شده!
میتونین بیاین بگین اگه ناراضی هستی نیا سایت!اما چون مطمئن بودم منطقتون این نیست، حرفم وزدم.اگر نه که فعالیت من از اول تابستون تا حالا مشخص بوده!!! همه ش تو 2-3 تا انجمن خلاصه میشه...

به نقل از Ali pasha :
احساس میکنم با این صحبتها که بالا شده دوباره یک سری ها برن دیگه نیان سایت!!!! ^-^
نه اصلا
بقیه رو نمیدونم.اما من اصلا همچین قصدی ندارم!! من چون سمپادیارو دوست دارم نظرمو گفتم. تا وقتی کسی بنم نکنه( :D) دلیلی ندارم واسه اینکه نیام سمپادیا ;;)
امیر و علی و کورش هم فکر نمیکنم قصد نیامدن داشته باشن!

mehran

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از کوروش :
همین رو داشتم تذکر می دادم، شما درست می گی، قطعا سرتون خیلی شلوغه، اما اگر به دمبال حل مشکل هستید، این که بگید ما سرمون شلوغه باعث نمی شه تفکر و جو پیش اومده درست شه... دست ما نیست، این حس خود به خود ایجاد می شه.
متوجهی چی می گم مهران جان؟
یه مثال می خوام بزنم که مفهوم رو برسونم؛ ببین یک زن و شوهر که فرزند دارن، چه پنج سالش باشه چه بیست سال، نیاز به توجه و محبت و مراقبت داره. اون بچه این رو می خواد، پدر و مادر اما بهش می گن زندگی خیلی سخت شده دخترم/پسرم... تو که نمی دونی ما چقدر کار می کنیم و زحمت می کشیم، ما به تو توجه می کنیم و پول در می آریم تا در اختیار تو قرار بدیم.
اما آیا این حرفا مشکل رو حل می کنه؟ اون بچه مگه از عمد دچار کمبود محبت می شه؟ وقتی پدر و مادرش براش توضیح می دن، درک نمی کنه؟ درسته، درک می کنه، متوجه سختی ها هست، اما دست خودش نیست...

مثال یه خرده نامربوط بود و ما الان اینجا کمبود محبت نداریم، اما مطمئنم مفهوم رو رسوند. بحث ما اینجا نبود مشارکت مدیر هاست، شما می فرمایید مشغله بسیار دارید، ما کاملا متوجه هستیم، لیکن از روی لج بازی نیست که این حرف ها رو می زنیم و مشکلمون همچنان ادامه داره. تعمدی نیست مهران جان...
فروم به فعالیت مدیرانش در کنار کاربر هاش نیاز داره.

مثالت کوروش جان خودت گفتی مورد داره.
کلی نوشتم توضیح دادم پاک کردم همه رو؛ دیدم فایده نداره.
هر کدوم از طرف خودمون داریم نگاه می‌کنیم و به یه درک متقابل فکر نمی‌کنم برسیم؛ اما من و اکثر ما (مدیرا) هم خب کاربر معمولی بودیم، می‌فهمیم چی‌ می‌گین، که فعالیت مدیرا خوبه و همهٔ اینا.
اما این طرف قضیه، تو تیم مدیریت هم هستیم.
ما تا حدودی هر دو طرف رو می‌بینیم و درک می‌کنیم؛ و من با این وجود دارم این حرفارو می‌زنم و توضیحاتو می‌دم و از خودمون دفاع می‌کنم و می‌گم ما داریم کار درست رو انجام می‌دیم.
درسته که فعالیت ما کمه توی بحث‌ها؛ اما فعالیت توی بحث‌ها واقعا وظیفهٔ ما نیست و ما در انجام مسوولیت‌هامون کوتاهی نکردیم. به هر حال ما هر کاری می‌کنیم پیشرفت همه‌جانبهٔ سمپادیا رو می‌خوایم.[nb]می‌دونم باز جا داره مثال پدر و مادر و بچه رو مطرح کنی؛ اما اون مثال از پایه غلطه و به درد این‌جا نمی‌خوره![/nb]
از طرفی، من اگه مدیر هم نمی‌بودم باز هم توی بحث‌ها شرکت نمی‌کردم؛ چون شخصا علاقه‌ای به شرکت در بحث‌ها ندارم. به هر حال هر کس خلق و خوی خاص خودش رو داره.
با این وجود، به خاطر مسوولیتی که دارم و دلایلی که دوستان گفتن خودم به شخصه تمام تلاشم رو می‌کنم که فعالیت بیش‌تری داشته باشم. :)

پ.ن. ۱: دوباره می‌گم اینا نظرات شخصی من بود و ممکنه همهٔ مدیران موافقش نباشن.
پ.ن. ۲: مخاطب من فقط کوروش نیست!

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ببینید من بخشی از انتقاد ها که مربوط به اینه که ما شاید در بحث ها کم شرکت می کنیم وارد می دونم اما این که فعالیت نداریم رو اساسن قبول ندارم با کمال احترام.چون ما حداقل 6 7 تا انجمن دیگه هم هست که داریم توش بحث می کنیم و کار هایی انجام میدیم.(نمونش همین طرح های پشتیبانی، تماشای گروهی، کتاب خوانی و ...)
برای اون مورد اول هم خوب ببینید علایق ما شاید فرق داره نمونش من به جامعه شناسی و سیاست علاقه دارم و توی بحث های اونجا هم هستم[nb]بیشترین تاپیک های اونجا رو من و مطهری زدیم[/nb] اما خوب من اونجا 5 6 نفر رو بیشتر ندیدم و برای مثال من از وقتی عضو شدم تا امروز شاید 20 بار تا الان گفت و شنود نرفتم[nb]از 20 بار فکر کنم 18 بارش بعد از معاون شدنم بوده[/nb] و توی بحثاش هم شرکت نکردم.
اما شاید بعضی ها علاقه نداشته باشن و اونجا نیان و اون وقت فکر کنن فعالیت ندارن.
در ضمن من جا داره بگم که ما کلن 7 نفریم الان که مدیر هستیم و این میشه از هر 1000 کاربر 1 مدیر و طبعن شاید فعالیت ما به چشم هم نیاد.

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از مُحسن :
کار های مدیریتی آنچنان زیاد نیستن که وقت شرکت افراد رو توی بحث ها بگیرن
اگه کسی هم کار مدیریتی داشت یه اکانت مشترک باشه که هرکس وقت کرد بهش سر بزنه و بررسی کنه..کلا هم رنگ جماعت بشید و بشیم...
آهان مشکل اصلی همین جاست . ببین محسن ، کار های مدیریتی مثل قبل فقط شامل سایت و دنیای مجازی نیستن دیگه . زمانی که تو یا مهسا مدیر بودین ، منم بودم . اون موقع بحث هایی که بین ما شکل می گرفت قسمت خیلی خیلی زیاد ش در مورد سایت بود . مثلاً درجه های کاربری - اسپم - کاربرایی که دچار اشتباه می شدن - وضعیت سایت - قالب - ... . ولی الان بحث هایی که بین مدیرا شکل میگیره ، نصف نصف شده . نصف ش مربوط به سایت و دنیای مجازی هستش ، نصف ش مربوط به دنیای حقیقی و سمپادیا . الان سمپادیا صرفاً یه سایت نیست ، کلی چیزای دیگه هست که لزومی نداره ذکر کنیم . البته قرار ِ در آینده شما ها ببینین این قسمت حقیقی رو . نتیجه ای که می خواستم از این حرف ها بگیرم این بود که رسیدگی به قسمت مجازی سمپادیا ، نسبتاً کمتر وقت میگیره و مشکلی از این بابت نداریم ؛ ولی رسیدگی به قسمت واقعی و پیگیری کار هاش ، واقعاً هم وقت زیادی می خواد و هم انرژی زیادی می گیره .
در مورد پیشنهادی که دادی ، واقعاً عملی نیست . هماهنگی چند نفر با یک اکانت خیلی مشکل تر از اونی هستش که تصور می کنی .
به نقل از Amir - Eblis :
خودش کلی بار منفی داره ، یعنی عملا" داره دامن میزنه به شایعات مافیای مدیریت و ... :D ، بعد این کارهای مدیریتی رو بگو ، حتما" تمام مدیران که قسمت های مختلف سایت رو تغییر نمیدن ، تغییر 4تا مدیر و اومدن 4نفر جدید انقد سخته ؟ واقعا" انقدر ضربه میزنه ؟ :-? :-??
منظور محمّد این بود که برای یه تغییر کوچیک تو سایت ، ما کلی بحث می کنیم و سعی می کنیم همه جنبه های کار رو پیش بینی کنیم و با ورود فرد جدید ، اون هم مجبور میشه رو این مسائل فکر کنه . اشتباه برداشت نشه . :D
به نقل از مهســـــــــــــا :
من خودم مدت کوتاهی معاون بودم و میتونم احساس کنم کاملا این جور تفاوتهارو.
من احساس میکنم اصلا نخوندیشون!یا اگه خوندی، هیچ اهمیتی ندادی.درسته همیشه دموکراسی خبو نیست،اما همیشه هم استبدادی برخورد کردن تاثثیر مثبت نداره!!
همونجوری که بالا گفتم ، مدیریت سمپادیا با زمانی که شما معاون بودی خیلی فرق کرده ؛ واسه همین ِ شما تفاوت ها رو احساس می کنی .
اتفاقاً اهمیت هم داده به نظرات تون و به من شخصاً تذکر داد که تو بحث های سایت بیشتر فعالیت داشته باشم .

خلاصه اینکه حرفاتون در مورد شرکت کردن تو بحث ها قبول ، ولی خب سعی کنین یه مقدار هم به ما حق بدین .

پ . ن : اینکه میگین حضور ندارین رو من قبول ندارم ، شخصاً روزی 5-6 ساعت هستم تو سایت .

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از مُحسن :
یک زمانی اون قسمت حقیقیش رو هسته مرکزی انجام میداد، مدیر ها حداقل از مدیر ارشد به بعد تا مدیر داخلی مسئول امور مجازی بودن نه حقیقی :-? بهتر نیست این کار ها مسئولیتش جدا بشه و اگر کسایی می خوان تو اون حوضه کار کنن که کسی هم ازشون انتظار نداشته باشه؟
چون تعریفی که الان از یه مدیر ارشد وجود داره صرفا مدیری وقف شده در جهت مسئولیت های مجازی و سایت هست و نه حقیقی..
اون زمان گذشته آقا محسن الان از هسته ی مرکزی فقط سعید.ز توی بحث های واقعی هست البته کمی هم آقای مضروب.
این تعریفی هست که شما از مدیر ارشد یا سمت های دیگه داری اما ما به هیچ عنوان این تعریف رو نداریم[nb]حداقل من با این تعریفی که شما توی ذهنت هست معاون نشدم.[/nb]

بالا