• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

من کجا گفتم پاک بشه؟ :O
خوبه گفتم مخالفم ها
برا قوانین حرف بزن هم خوبه یذاریم به عهده ی خود سروش که تصمیم بگیره :-?

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

نه ، اون قسمت مخالفت با مهسا بود :D ، مخالفت با تو سر قانون یک ساعت سه پست بود :-"

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

محتوای سایت...
راستش...سایت داره افت پیدا می کنه!مثلا الان 20-30 نفر ان هستن اما هیچ فعالیتی نمی کنن و فقط صفحه رفرش می کنن،از مدیر کلش گرفته تا کاربره1روزش! چرا؟!چرا باید اینجوری باشه؟!
من یه بار از یه مدیر کلی اینو پرسیدم،ایشون گفتن که چون مدیرا تو اون تاپیکای مخصوص خودشون فعالن و باید به سایت رسیدگی کنن و وقت ندارن و اینا زیاد تو تاپیکای دیگه مشارکت انچنانی ندارن!
خب...درست شما مسئولیت دارین و سرتون شلوغه درس اما وقتی من می بینم مدیر کلا و یا خیلیای دیگه(منظورم پست دارهای سایت هستش) فعالیتی نمی کنن خوب انگیزه هم از من و دیگر کاربرا گرفته می شه!من می گم بیاین اول از خودتون شروع کنین!
مثلا هر مدیر کلی بشه مخصوص یه بخش و بحث!مثلا بگن ارمیتا بشه مسئول علمی و روبوکاپ و ...
ندا بشه فلان جا و... توی اون بحثا بیان و به طور فعالانه شرکت کنن!!چون واقعا این روزا سایت خوابیده!!!

یه بحث دیگه!
دقت کردین وقتی یه شب نشینی می ذارن همه مث قحطی زده ها انچنان میریزیم توش و پست می دیم که واسه هر پستی که می خوایم ارسال شه باید 10 بار تلاش کنیم!از بس تعداد ارسالا زیاد می شه...
من نمی گم هر روز و هر شبش بیایم شب نشینی بذارین!من می گم رهرو ان است که پیوسته و چیچیک برود نه انکه یهو بره!حالا زیاد ضرب المثله هم ربطی نداشتش...نیتم این بوده که بگم بابا!شما ها که میبینین بچه ها انقد از فان و اینجور چیزا استقبال می کنن بیاین فان سایت رو در جهت درست! و اصولی زیادش کنین!!!!
چرا همه فکر می کنن انجمن فان و سرگرمی مفید نیس؟!
ببخشین اگه تو این سن من و شمای نوجوون فان و سرگرمی نداشته باشیم کی داشته باشه؟!باباصبح تا شب تو مدرسه و هزار تا کلاس علم فرامیگیریم...گاهی هم میایم نت واسه فان!همش که نمی شه همه ی تاپیک ها بار علمی و درسی داشته باشه که!اما اگه می خواین تاپیک فانی بزنین باید اصولی باشه!نه اینکه اسپم کده شه و بیهوده باشه!

با تشکر :D

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

شما ها که میبینین بچه ها انقد از فان و اینجور چیزا استقبال می کنن بیاین فان سایت رو در جهت درست! و اصولی زیادش کنین!!!!
چرا همه فکر می کنن انجمن فان و سرگرمی مفید نیس؟!
ببخشین اگه تو این سن من و شمای نوجوون فان و سرگرمی نداشته باشیم کی داشته باشه؟!باباصبح تا شب تو مدرسه و هزار تا کلاس علم فرامیگیریم...گاهی هم میایم نت واسه فان!همش که نمی شه همه ی تاپیک ها بار علمی و درسی داشته باشه که!اما اگه می خواین تاپیک فانی بزنین باید اصولی باشه!نه اینکه اسپم کده شه و بیهوده باشه!
بار صدمه فک کنم این پیشنهاد رو میبینم #-o ولی هیچ وقت نمیگین مثلا چیکا کنیم
تاپیک چی باشه

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

البته فکر می کنم مدیرا هم شرکت داشته باشن تو تاپیک خوبه :D ...

با علی موافقم ، این حرف n دفعه زده شده ، پیشنهاد بدید انجام شه ، طرح کلی به درد نمیخوره... (حداقلش شروعشو خودتون کنید)

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

N دفعه زده شده درس!اما کی اومدن یه فکری به حالش کنن؟!
البته الان تقریبا یکم سرگرمیای سایت بیشتر شده مثلا بعضی تاپیک های خلاقیت!
من می گم بیان دوره ایش کنن!
مثلا هر تاپیکی یه عمری داره!
باز نذارن یه عمر بگذره بعد برن یه تاپیک دیگه برنن!

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ای بابا ! گیری دادیا ، نخ نما شده به خدا !

هنگامه یه حرکت خوب میخواست بزنه ، طرح بدی نبود ، یه چیزایی مثه شب نشینی و اینا ، منتها با اونم مخالفت شد! ( یا حداقل اجرا نشد)

بعدشم به نظر من سایت الان خوب نیست ، اما بد هم نیست ، خیلی خوبه که با این مدیرا کاربرا انقد فعالن و فروم داره می چرخه ...

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

الان سایت خوبه؟!؟!الان تابستونه و اینه وای به حال مهر به بعدش!!!

بازم به نظرم مهم ترین مشکل سایت شرکت نداشتن زیاد مدیرا در بحث ها و تاپیکاس...!!!
بخدا یه بار این مدیرا یه ماه امتحانی بیان این کارو کنن ببینن چقد کاربرا علاقه مند به شرکت در اون تاپیکی می شن که مثلا مطهری یا بذرکار یا مکرم پست دادن و توش فعال هستن!!!!

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

:| الان من چی گفتم ؟ :|

خیلی خوبه اگه بقیه پستارم بخونی !

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Amir - Eblis :
هنگامه یه حرکت خوب میخواست بزنه ، طرح بدی نبود ، یه چیزایی مثه شب نشینی و اینا ، منتها با اونم مخالفت شد! ( یا حداقل اجرا نشد)

[/quote
خودشون اجرا نکردن.
این چند روز تعطیلی هم چون بچه ها مسافرت هستن یه ذره سایت فعالیتش کم شده اما من وضع رو اینجور که میگید نمی بینم.
یعد ما اینجا پست کم می دیم دلیل این نیست که حرفای اینجا رو نمی خونیم حرف قابل عرضی نیست که بگیم.
راجع به این طرح که مدیران مسوول جایی بشن خوب مدیران انجمن ها هستن و مدیرام هرجایی که توی بحثی بتونن شرکت کنن نظرشون رو میان میگن.من به شخصه حضور یه مدیرکل یا هرچی دیگه توی اینکه توی یه جا شرکت کنم تاثیر خاصی نداره.

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من از این پیشنهاد منظورم این نبود که هر کسی تاپیک میزنه خودش مسئول تاپیکش بشه. چون در نهایت نمیشه یقه ی طرف رو گرفت و گفت "چرا حواست به تاپیکت نیست؟" اون مسئولیتی رو قبول نکرده. اما حرف بزن بحثش جداست. به یه مدیر مستقل واسه خودش نیاز داره که به نظر من hespride که خودش این تاپیک رو ایجاد کرده بهتر از بقیه میتونه بفهمه چه حرفی به درد اونجا میخوره و چه حرفی نه. خداییش خیلی داره لوس میشه این تاپیک!

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از ParNiaN.D :
من از این پیشنهاد منظورم این نبود که هر کسی تاپیک میزنه خودش مسئول تاپیکش بشه. چون در نهایت نمیشه یقه ی طرف رو گرفت و گفت "چرا حواست به تاپیکت نیست؟" اون مسئولیتی رو قبول نکرده. اما حرف بزن بحثش جداست. به یه مدیر مستقل واسه خودش نیاز داره که به نظر من hespride که خودش این تاپیک رو ایجاد کرده بهتر از بقیه میتونه بفهمه چه حرفی به درد اونجا میخوره و چه حرفی نه. خداییش خیلی داره لوس میشه این تاپیک!
خوب حسین فعالیتش خیلی کمه
کم میاد
اگه یه مدیر دیگه واسه گفت و شنود انتخاب شه و بیشتر تمرکزش رو حرف بزن باشه فک کنم بد نباشه

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Amir - Eblis :
[quote author= احمدرضا.جlink=topic=54646.msg596403#msg596403 date=1314980257 ]

[/quote
خودشون اجرا نکردن.
این چند روز تعطیلی هم چون بچه ها مسافرت هستن یه ذره سایت فعالیتش کم شده اما من وضع رو اینجور که میگید نمی بینم.
یعد ما اینجا پست کم می دیم دلیل این نیست که حرفای اینجا رو نمی خونیم حرف قابل عرضی نیست که بگیم.
راجع به این طرح که مدیران مسوول جایی بشن خوب مدیران انجمن ها هستن و مدیرام هرجایی که توی بحثی بتونن شرکت کنن نظرشون رو میان میگن.من به شخصه حضور یه مدیرکل یا هرچی دیگه توی اینکه توی یه جا شرکت کنم تاثیر خاصی نداره.
یعنی الان اگه اجرا کنیم کسی مخالف نیستو آزاده ؟ بعدشم من که مدیر نیستم ، اون طرح رو باید یه مدیر انجام بده ، یا حداقل با یه مدیر هماهنگ شه (اگه کسی نباشه و نخواد انجام بده ، من خودم با یه مدیر یا خودت هماهنگ میکنم میزنم تاپیکارو)

جمله ی آخرتو نمی فهمم ، یعنی چی تآثیر خاصی نداره ؟ ما این همه از فواید شرکت مدیرا گفتیم حالا میگی تأثیر نداره ؟
حرف اصلی کم کاری مدیرا و عوض شدن اوناست ، نه اینکه مسئول بخش خاصی شن ...
یعنی الان اگه اجرا کنیم کسی مخالف نیستو آزاده ؟ بعدشم من که مدیر نیستم ، اون طرح رو باید یه مدیر انجام بده ، یا حداقل با یه مدیر هماهنگ شه (اگه کسی نباشه و نخواد انجام بده ، من خودم با یه مدیر یا خودت هماهنگ میکنم میزنم تاپیکارو)

جمله ی آخرتو نمی فهمم ، یعنی چی تآثیر خاصی نداره ؟ ما این همه از فواید شرکت مدیرا گفتیم حالا میگی تأثیر نداره ؟
حرف اصلی کم کاری مدیرا و عوض شدن اوناست ، نه اینکه مسئول بخش خاصی شن ...

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

ببین امیر نبودن مدیرا توی بحثای اصلی نمیتونه دلیل کم کاریشون باشه شاید تو انجمنای مخفی فعال باشن ولی عکسی که پیوست کردم خدایی کم کاریه L-:

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

هم آرمیتا هم مدیرای دیگه ، بقیه رو نگاه می کنی ، فعالیت در حد 1 پست ، شاید هفته ای 1-2 بار باز کنن ، بعد دوباره ببندن ، قول میدم 1 ساعت هم تو سایت نیستن

من نمیگم تو همه ی بحثای سایت شرکت داشته باشن ، اما چنتا بحث دیدی که مدیرا توش باشن ؟ اصلا" کجا پستای مدیرا رو دیدی ؟ یا تو تاپیکای قوانین ، یا مسائل فنی سایت (که مثلا" فلان قسمت فلان شد) نهایتش حرف بزنه !

من کار ندارم ، این تیم مدیریت نمیشه ، باید عوض شه اگه میخواین سایت درست شه ...

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

من یه حرفی می خوام بزنم که از تهِ تهِ دل و از اعماق وجودمه و این مشکل همیشه من رو آزار می داده. درباره این سخنه معروفه که می گه:
"مدیران به دلیل مشغله ای که در بخش های مدیریتی و مسئولیت هاشون دارن نمی تونن در بحث ها شرکت کنند"
:|
می دونید این حرف چه حسی به من می ده؟ انگار تمام کاربر های این سایت بچه های یک مهد کودک هستند و مدیران تمام وقت مشغولِ تحت نظر داشتن ما و انجام کارهای مهدکودک هستند و خودشون رو درگیر این بازی های بچگانه ی ما نمی کنند.
یعنی من جدا الان این حس رو دارم، اوایل تابستون که برگشتم به سایت هنوز کلّم داغ بود و زیاد تو بحثا شرکت می کردم... اما هر چی گذشت بیشتر این حسِّ بچه مهدکودکی بودن بهم دست داد. در حدی که الان روزی یک یا دو پست می دم.
شما هرچقدر هم مشغله داشته باشید و بهانه هاتون هم کاملا منطقی باشه... به نظر من گند زدید!
با اینکه با بعضی از مدیرا تو فیـــسبــوک دوستم و احساس صمیمیت می کنم، اما تو فروم من هیچ صمیمیتی بین مدیر ها و کاربر های "عادی" نمی بینم. خودم هم اصلا با مدیر ها احساس صمیمیت نمی کنم.
به نظر من جو اینجا خیلی شاه و رعیتی شده. ینی من که یه خرده هم قدیمی هستم این وضعیت فروم حس حقارت و بچه بودن بهم می ده.
حالا هر چقدر شما توجیه کنید و بگید سر مدیران و مسئولان شلوغه، مشکلات حل نمی شه.
هرچقدر بگید شرکت مدیران تو بحثا تاثیر آنچنانی هم نداره، من می گم داره! تاثیر روانی داره، چرا نمی ره تو کله تون این حرف من!؟

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به خدا مام از اول داریم همینو میگیم ، هر چند من اهمیت نمیدم به این ، ولی خب جو ، همیشه رو بیشینیه ی جمعیت تآثیر داره و این میشه فروم !

یه جا دیگه هم بحث "پست ندادن کلاس داره" مطرح شد ...

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

احمد رضا گفتن که چه تاثیری داره پست دادن مدیرا تو یک تاپیک!!!
1- وقتی منِ کاربر می بینم که مثلا اِ تو اخرین ارسالها مثلا نوشته احمدرضا.ج پست داده تو فلان تاپیک شک نکن با خودم می گم: اوف چه تاپیک توپیه که احمدرضا رفته توش پست داده
2- وقتی میام میبینم یه مدیر پست داده تو اون تاپیک کمترین چیزش اینه که میام و اون تاپیک رو می خونم و مطمئن باش پست می دم و این یعنی بالا بردن امار انجمن!
3- وقتی میام میبینم اِ محمد بذرکار اومده تو فلانجا پست داده ، احساس نزدیکی می کنم!یه چیزی می گن چی بود؟!هان!می گم شماها از جنس خودمونین!بخدا جوری شده من حس می کنم که بخوام به یکی از مدیر کلا پ.خ بدم فک می کنم باید نوشتارم جوری باشه که انگار دارم با رئیس سمپاد می حرفم و حتی سخت تر!!چرا باید اینجوری باشه؟!؟بخدا سخت ترین کاره دنیا واسم اینه که فک کنم مدیر کل ها از جنس خودمونن!
4-وقتی من کاربر تازه وارد میبینم مثلا مدیر کل اومده پست من رو نقل قول کرده و در جوابش چیزی گفته مشتاق می شم اون تاپیکو دنبال کنم و دوباره پست بدم و...

کوروش!گل گفتی...!!!

در جواب علی هم که گفته بود "تو تاپیکای مخفی مخصوص مدیرا پست می دن و سرشون شلوغه" باید بگم که اینو مطهری یه بار گفته بود، اما روم نشد بهش بگم بابا اون تاپیکی که شما می می گی مثلا همه ی مدیرا توش پست می دن و فِلان رو که من کاربر عادی که نمی تونم ببینم و فقط بین خودتونه!!

مدیریت می دونم سخته...می دونم خیلی زمان بره!اما نه به اندازه ی روزی 5-6تا پست دادن تو تاپیکایی که همه بتونن ببینن.....

بحث فان رو هم دوباره دارم مطرح می کنم!!!من نمی گم بیایم یه انجمن مث انجمن فکاهی بزنیم چون می دونم هنوز نگفته همه میان می گن:فعالیت انجمن تو بخش های دیگه می خوابه و فلان و بهمان....!من می گم همین سرگرمی که گاهی تو تاپیکای خلاقیت و معما و هوش می بینیم رو بیشتر کنین!من نمیام نت که برم تو تاپیک درسی!صادقانه بگم من 1سال و خورده ای هست اینجام اما اصن رغبتی در من ایجاد نمی شه که برم تو تاپیک درسی!بابا تو مدرسه و هزار تا کلاس کوفت و زهره مار دارن تو مخمون علم تزریق می کنن!!من میام اینجا چون می خوام علاوه بر درس سرگرمیه مفید داشته باشم....!

دستم شکست :D

mehran

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از کوروش :
"مدیران به دلیل مشغله ای که در بخش های مدیریتی و مسئولیت هاشون دارن نمی تونن در بحث ها شرکت کنند"
اشتباهت همین‌ جاست. جمله درسته،‌من هم همینو می‌گم. این جمله ممکن به نظرت بچه‌گانه و ناراحت‌کننده بیاد؛ اما مشکل به خاطر برداشت غلطت هستش!
کوروش، مگه این «مشغلهٔ مدیریتی» به قول خودت، فقط مربوط به نگهداری و مواظبت از کاربراست؟!
قسمت‌ خیلی کمی از بحث‌هایی که داریم مربوط به این چیزاست، خیلی کم. این بیش‌تر وظیفهٔ مدیران داخلی هستش که انصافا حضور خوبی توی بحث‌ها دارن.
ما محور اکثر بحث‌هامون روی گسترش سمپادیا و امکاناتش و ... هستش و باور کنید انرژی و وقت خیلی زیادی ازمون می‌گیره. باور کن برادر من! کوروش عزیز!
دهن من یکی رو صاف کرده به شخصه! کلی طرح هست که نیازمند زحمت زیادی هستش و واقعا به شخصه واسه من وقتی نمی‌مونه.
اولوبت هم با این کاراست تا پست دادن و شرکت کردن در این بحث‌ها.
بعدش هم، مگه قراره ما تمام وقت آنلاین باشیم و تو سایت باشیم؟! ما هم آدمیم خب به هر حال! زندگی خودمون رو داریم! من الان توی زندگی شخصیم کلی درگیری دارم با این وجود سعی می‌کنم با تمام قوا به مسوولیت‌هام توی سایت برسم.
اون آرمیتا هم کنکوریه امسال، علت نیومدنش اونه.

اما به هر حال، سعی می‌کنیم بیش‌تر توی بحث‌ها شرکت کنیم. :D

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از مهران م. :
اون آرمیتا هم کنکوریه امسال، علت نیومدنش اونه.
اگه کنکوریه دلیل مدیر کل بودنش چیه؟
بعد هم ایشون اگه کنکوریه چرا میتونه فیسبوک بیاد ولی سمپادیا نیاد؟ L-:

بالا