• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

Ramzi

خسته از درهای بسته
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
قبرستون
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
هعی زندگی
وای وای وای
تو سوپری محل به شیر پاکتی گفتم چیز(:-" )پاکتی :))
انقدر خندید پیرمرده که چیزی ازش نموند :)) :)) :))

dorincii

ز هـمـه خـلـق رمـیـده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
یکی از اقوام، واسه مراسم عزا درآرون لباس مشکی کادو آورده بود :|
*نکته: اگر نمیدونید مراسم عزادرآرون چیه، مراسمیه که بعد از یه مدت از مرگ یه نفر اقوام میرن خونه پدر و مادر و همسر و بچه های متوفی و اینا براشون شیرینی و لباس رنگی میبرن که که مثلا از عزا در بیان..:-"

big cat

SPHINX
نام مرکز سمپاد
سمپاد:')
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
داشتیم صب اول صب با بابام میرفتیم مدرسه.اون موقع ماشین داشتیم.دوستمو و مامانشو دیدیم گفتیم اونارم سوار کنیم .بابام که زد کنار حس جنتلمن بازیم گل کرد از ماشین پیاده شدم به مامان دوستم تعارف کردم که بشینن جلو~X(بعد از من اصرار که خانوم بفرمایین از ایشون انکار که بشین نخواستیم جان مادرت.بابام رفت محو شد تو افق دوستمم به روم نیاورد چه گندی دارم میزنم .وقتی رسیدم خونه فهمیدم چه گهی خوردم.هعی زندگی
یه بار میخواستم بگم فلانی برو از قران کامل نگا کن وسط کلاس.گفتم قران طبیعی
یه بارم یکی از دوستان اهل دل تنبلی ش اومد کسینوس بگه همون cosگفت رد شد.منو بغل دستیش فقط سرمونو گذاشتیم رو میز و هار هار خندیدیم
این دوستا کی بودن؟ کنجکاو شدم :))

رفته بودیم تهران بعد با مامانم رفتیم تا یه روز قبل از کلاسش محلشو شناسایی بکنیم:| بعد من اونروز به شکل عجیبی که اصلا بهم نمیاد نوع دوست شده بودم:)) آره خلاصه تو یه ایستگاه خط بودیم که دیدم یه پیرمرده سرپا وایستاده بلند شدم گفتم آقا بفرمایین شما بشینین:| آره خلاصه همش از من اصرار از پیرمرده نههههه :|
هیچی دیگه اخرش یه پسره جوون دید اوضاع خیطه اون از جاش بلند شد گفت خانم شما بشینین. اونروز من متوجه نکته ش نشدم ولی یه سال بعد فهمیدم چون صندلی بین دیوار و مامانم بود این دراما شکل گرفت:| هرچند که هنوزم واقعا درک نمی کنم. مگه چی میشه خو:|
.
یه مدتم با چندتا از دوستام چت می کردم. از بخت بد پسرم بودن. بعد همش والدین که وارد میشدن پیامشون به چیزهایی مثل من خیلی عاشق بودم، عشق، دوست داشتن و اینا تغییر می کرد:| بعد من از صفحه هم خارج میشدم چون تو دیسکورد بود یه پیام از گوشه ی لبتاب زبونه میزد بیرون:| تازه این خوب بود اونیکی دوستم از یه انیمه چیز مورد دار فرستاده بود بعد پسرخاله م دقیقا پشت سرم وایستاده بود:|
.
یه بارم درمانگاه کودکان بودیم. من و پسرخاله م نشسته بودیم رو این صندلیا بعد داشتیم راجع به انواع روش های شیو کردن صحبت می کردیم:| اون میگفت من فقط ده سانت پایین رو زدم که اگه یهو مجبور بشم شلوارمو بدم بالا ابروم نره:| بعد من گفتم ععععع منم فقط ده سانت ابتداییشو زدم که اگه نشستم شلوار رفت بالا ابروم نره:)) بعدش داشتیم با نیش باز ازینهمه اشتراک حال میکردیم که یهو متوجه شدیم اندکی ولووم صدامون بالا بوده و اطرافیان زیرزیرکی نیگا می کنن مارو:|

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
داشتم حین کلاس آنلاین بالذت عدسی می خوردم و قاشقمو میکشیدم کف کاسه که فهمیدم کلاس ساکته و میکروفونم بازه....

AY..SA

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهدای چهادانگه
شهر
چهاردانگه
سال فارغ التحصیلی
1406
والا از بس موندیم تو خونه پوسیدیم
منه تیزهوش هم میخواستم یه خبری به عمه معلمم بدم (که خیلی هم کنارش از تیزهوش بودنم تعریف کردم)
به خیرین (نیکو کاران) گفتم خییزرییین.

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
خلاصه اگه می‌خواین کسی به استوری های وات دسترسی نداشته باشه یا شماره سیو نکنین یا ایگنورش کنین(((:
سرکلاس ریاضی،معلم داشت گوشیش رو چک میکرد و به استوری یکی از بچه ها رسید که این فیلم استوری شده بود و کاملا به وضعیت نمره های ما اشاره میکرد....و آبروی هممون رفت....

Nzr.f

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1400
رفتیم یه مغازه موقع خرید اومدیم چک و چونه بزنیم، حالا من برای اولین بار در طول عمرم دهن وا کردم! گفتم تخفیف بدین ما مشتریتونیم...
مغازه تازه افتتاح شده بود، هنوز بادکنک هاش کف زمین بود! و من با مغازه بغلی اشتباه گرفتم:' ))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
من روی یه بنده خدایی(F) کراش داشتم(هنوزم دوسِش دارم!با دست بر پیشانی میکوبد)یکبار بهش ابراز علاقه کردم اونم مثل بز کوهی زُل زد تو چشمام و هیچی نگفت!(تحت تاثیر حرفای اینایی که میگن حرفِ دلتونو برین بزنین خام شدم!حتی اگه از شدت عشق طرف داشتین جون میدادین؛نَرین بگین!)

یه مدت به فالو کردنش ادامه دادم ولی خسته شدم از بس فقط استوری هارو سین میکرد و لایک میداد(ریپلای و کامنت نمیداد!من کلا ریپلای خور استوری هام بالا بود؛مثلا از ۳۰۰وخورده ای فالور که داشتم؛شب تولدم بالای ۱۵۰ تا ریپلای خورد:-"ولی این عنتر اصلاریپلای نمیزد و شدیدا رو اعصاب من بود)تصمیم گرفتم آنفالوش کنم و از پیجم بندازمش بیرون

یکی از دوستای این آقا(T) نیمچه کراشی رو من داشت؛برای اثبات صادق بودنش،پسورد اکانت اینستاش رو به من داده بود و چند ماهی با اکانت این پسره؛پیج کراش سابق را دید میزدم:)
یکبار با پیجTاستوریFرو بازکردم که نالان از این بود که چرا من تنها هستم و فلان...منم حواسم نبود که با اکانت خودم نیستم؛ریپلای زدم و کلی حرف زدیم تا اینکه بهش گفتم:من خیلی دوستت دارم و تو هیچ وقت نفهمیدی!بخاطر تو غرورم رو زیر پا گذاشتم!
فقط کم مونده بود که جلوت زانو بزنم و بگم ویل یو مَری می؟!
پوکر شد:/
بعدش گفتم:هردوتامون برای ازدواج خیلی کوچیکیم و این حرفا زوده و...

این همین جور پوکر بود...خیلی هول هولکی بای داد و رفت...

بعد از اتمام چت با Fجان؛اومدم دوباره چت هارو بخونم(همیشه چندبار میخونم♡)
بعد اونجا فهمیدم با اکانت Tکه پسره به یه پسر دیگه راجع به پیشنهاد ازدواج حرف زده بودم!!!

خیلی طولانی شد...بقیشم خودتون میدونین چیشد دیگه لازم نیست بگم:)

آخرین ویرایش:

Sss.lll

Rise of the rain
نام مرکز سمپاد
Farz1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
توی یه جمعی به Disney گفتم Gisnep
و خب خفه شدن از خنده و تیکه:)):-"
تقصیر من نیست اصلا شبیه دیزنی نیست:|

...Tina...

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
1393
این سوتی من نیست:
یکبار یه بنده خدایی امتحان معاینه چشم داشتن؛برای اینکه جمعیت زیاد بودن و جواب ها لو نره؛دانشجوها قرنطینه میشن
چون دانشجوها قرنطینه هستن؛پس از معاینه؛جواب صحیح بهشون گفته میشه
ولی شخص مذکور با استفاده از امداد های غیبی تونسته بود قبل از اینکه نوبتش بشه؛جواب های صحیح رو بدست بیاره

و چون جواب هارو داشته؛خیلی ریلکس معاینه میکنه
و میگه که چی مشاهده میکنه و این عارضه ناشی از چه بیماری هایی هست

در پایان استاد بهش میگه:
آفرین!همه رو درست گفتی!فقط یادت باشه ترم بعد:افتالموسکوپ(چشم بین پزشکی) رو روشن کنی :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
در شیمی تجزیه دستگاهی؛یک دستگاه هست به اسم"تداخل سنج مایکلسون"
یکبار داشتم به یکی از سال پایینی ها؛سوالات پایانترم ترمِ قبلمون رو میگفتم؛بهش گفتم:گفته بود ساختار تداخل سنج مایکل جکسون رو رسم کنید و چگونگی روند دستگاه را توضیح دهید
مایکسل جکسون::|
آلبرت آبراهام مایکلسون::|
دوستم::|:))

Mehrasa~

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1401
یه بار عمم اینا اومدن خونمون و هیچکی نبود من اونموقع کلاس ششم بودم خواستم براشون چایی ببرم همون چایی سرد شده رو بردم :)) شوهرعمم گفت این که یخه من محو شدم~X(

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه بار دیگه هم کلاس دوم سوم بودیم بحث شاه و اینا شد گفتم چقدررررررر از اسم محمدرضا متنفرم یهویی دوستم گفت اسم داییم محمدرضا عه:| من برای جمع کردنش گفتم نه من منظورم خود شاه بوده:-"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه دفعه دیگه هم سر کلاس عربی تو واتساپ بودیم قرار بود بریم تو سایت امتحان عربی بدیم یهویی دیدیم که معلم انسان و محیطمون کلی مطلب و فیلم درس هامون رو داره میفرسته و همش نوتیفیکیشنش میومد(ما اصلا سر کلاسش نمیریم:>) و سر امتحان اگه هنوز نوتیفیکیشناش میومد حواسمون پرت میشد(نمیدونم چرا به فکرم نرسید که نوتیفیکیشنش رو قطع کنم :)) ) بعد من از صفحه گروه انسانو محیط عکس گرفتم زیرش نوشتم همینو کم داشتیم اه#:O بعد خواستم برای گروه دوستامون بفرستم اشتباهی فرستادم تو گروه عربی:-ss و بعدش دیدم اصلا این گروه دوستام نیست سریع پاکش کردم اکثر بچه ها دیدنش حالا نمیدونم معلم عربی دید یا نه... حالا خوبه تو گروه خود انسان و محیط نفرستادم :D

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
با سوتی درخشان دیگری در خدمتتان هستم!

سر کلاس ادبیات داشتم صبحانه میخوردم. مامانم گفت نمیخوای بنویسی؟
گفتم همه اینا رو آخر کتاب نوشته! فقط اسکلا مینویسن!

عاقا کلاس تموم شد و واتسپ دیدم دوستم مایم داده که:
زینب قرار نیست میکتو ببندی؟ صدی هم زدن چایی میاد...

یه پیام دیگه، ده دقه بعد:
خخخخ چی میگی؟

و اینگونه که.....

ShAkIbA08

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
:))یه بنده خدایی موقع امتحان شیمی بعد از گذاشتن پیاما به جا گروه دوستا میره تو گروه شیمی مینویسه بچه ها اگه سخت بود بیاید باهم حل کنیم
ایح ایح ایح
تازه همون بنده خدا سرکلاس عربی به جای میکروفون وبکم روشن میکنه :-"

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
دبیر ادبیاتمون وقتی میخواد بگه میکروفونتو وصل کن، میگه خانوم فلانی بیا پشت خط!
بعدشم میگه الو؟ :))

سوتی دبیر ورزش:
داشتیم واسه مسابقه بدمینتون تمرین میکردیم، دبیر ورزشمون نگامون میکرد.
طرف مقابل من خطا کرد، دبیرمون دوید طرفش، محکم خورد به من، از اونجا که کوه عضلاته و میس ایز عضله صداش میکردیم، بنده رو با ضربش شوت کرد اون سر حیاط، با شونه راستم خوردم به جدول بغل حیاط، کتف راستم انگار که نصف شد(ولی فقط ضرب دید)، دبیرمون هم با جیغ من یهو برگشت گفت:
تو چی میگی دیگه؟!

من::((:Oops:
دبیر:@::|:-?
فرد خطاکار: :| :))

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
داشتیم تو گروه دوستانه مون در مورد معلم عربی مون که خیلی رو مخه حرف می زدیم یکی از بچه‌ها حواسش نبود ویسش رو اشتباهی فرستاد تو گروه مدرسهX_X

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
امتحان طیف داشتیم و اسم گروه تقلب رو بچه ها گذاشته بود"طیف سنجی"[معمولا میذاشتن:شناسایی بتول؛پلیمر نوید؛اصول عطا؛تجزیه احمد(احمدزاده فامیلش بود البته)] و اسم گروه اصلی هم"طیف سنجی"بود
امتحان 8 صبح بود و من تا دیروقت بیدار بودم شاید 2 ساعت خوابیدم
حدود20دقیقه مونده به 8؛گیج و منگ یه پیام نوشتم مبنی براینکه؛دمتون گرم بچه ها که اینقدر امتحانای قبلی پایه بودین این امتحانم مثل قبلی ها همه همکاری کنن و... و فرستادم تو گروه و گوشی رو گذاشتم کنار تا برای لحظات آخر مرور کنم
دو سه دقیقه مونده به 8؛رفتم گوشی رو برداشتم و دیدم نزدیک 30تا میسکال و یههههه عالمهههه پیام تو واتس اپ دارم که همه گفته بودن؛پیام رو اشتباهی فرستادی!!

شانس آوردم پایه ترین استاد دانشکده بود وگرنه دهن هممون رو سرویس میکرد!!و بچه ها دهن منو!!!:/:/
خیلییییی عشقییییی دکتر!!:RedHeart:RedHeartx:x:>:D<>:D<

ShAkIbA08

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
واتساپ من خیلی خیلی شلوغهههه
نزدیک 26 تا چت نخونده ثابت داره
رگباری پیام میاد
جابه جا باز میکنم چت هارو واس همین باعث سوتی میشه
همین الان خواستم برم تو گروه بچه ها بنویسم:
بچا من رفدم باب اسفنجی ببینم نجف هر زری زد سرکلاس یه سامری بهم بدید بعدا
داشتم ارسال میکردم که دیدم گروه کاروفناوری رو اشتباهی باز کردم:))
نفرستادمش ولی اگر میفرستادم نمره کاروفناوریم صفر بود :-" چون نجف تو گروه دائم الآنه و قطعا سین میزد

آخرین ویرایش:

Mehrasa~

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1401
یکی دیگه یادم اومد که سر زنگ فیزیک معلم میکروفونم رو روشن کرد گفت این سوال رو توضیح بده بعد وسطاش یهویی ایفونمون رو زدن مادروپدرم بودن منم نمیتونستم برم درو بازکنم داداشم هم حموم بود اون صدای ایفونو شنید یهویی لخت اومد بیرون (7 سالشه) با اون صدای نازک جیرجیرکیش گفت خواهرجون دارن ایفونو میزنن درو چرا باز نمیکنی ها؟؟؟ من از اینور هم داشتم از خجالت میمردم هم داداشم رو میدیدم خندم میگرفت هی به معلمم میگفتم ببخشید اون میگفت اشکالی نداره :))

بالا