• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

نمیدانم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
پاسخ : سوتی‌ها

سر کلاس دیفرانسیل

یکی از بچه ها :آقا دیدید این دفعه هم ما میانگینمون از اون کلاس ها بالاتر شد

خواجویی: اره دیدم فکر میکنم بخاطر کار گروهی شما هست شما به کار گروهی بیشتر اهمیت میدید اتفاقا من زنگ پیش به اونا توپیدم حالا قرار شده امشب کار گروهی کنند برای ازمون فردا بترکونندتون

یکی از بچه ها:آقا یعنی امشب تا صبح میخوان بشینند کار گروهی کنند؟ :-"

خواجویی : :):)) :-w :-" =))

بچه ها : =)) =)) =)) =))

دانش اموز مذکور: :-[ :-[ :-" (نه منظورم این بود که اگه میخوان کار گروهی کنند ما هم امشب تا صبح با هم کار گروهی کنیم )

ناگهان همه با هم =)) =)) =)) =)) =)) با کی ؟؟؟؟با آقا =)) =)) =)) =))

-------------------------------

سر کلاس فیزیک

المیرا : نسترن نسترن مهدیه داره غیبتت رو میکنه

نسترن : وایسا زنگ بخوره میام چشمات رو در میارم

المیرا:نه بابا مداد وریمل کشیده دستات کثیف میشه

:)) :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
عمران-مدیریت منابع آب

آقا یه کم بی ادبیه ولی ما خیلی خندیدیم...

من بدجوری سرماخوردم بعد رفتم آمپول زدم، نمیدونم این خانومه چه جوری آمپوله رو زد که بعدش یه عالمه خون امد و جاش سیاه شد و درد میکرد. دیشب خواهرم از تهران برگشته بود داشتم براش تعریف میکردم که جاش سیاه شده و اینا، خواهرمم میگفت دروغ نگو، منم گفتم نه به خدا ،مامان هم دید. در همون لحظه برادر محترم،لازم به ذکره 18 سالشونه، رسیدن و گفتن: مامان چی دیده؟ منم میخام ببینم
من و خواهرم =)) =)) =))
داداشم :O
داداشم بعد از تعریف کردن ماجرا X_X :D

goldengirl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

رفته بودم عروسک فروشی بعد یه دختره هم اونجا بود
بعدش گفت اقا این پلنگ صورتیاتون رنگ بندی داره؟؟؟؟؟
آقایعنی من داغون شدم ...خداشفابده این دوستمونو... :D :D :D :D :D

bella_h

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
شهید هاشمی نژاد مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

سر کلاس ریاضی دبیرمون یه سکه خواست که باهاش یه مطلبی رو حالیمون کنه من یه سکه بهش دادم
درسشو داد اومد پسش بده حواسم نبود گرفتم گفتم ممنون!
دبیرمون:قابل نداره :-w
من ^#^
بقل دستیم =))

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

اول یه چیزی: دایی1 = دایی کوچک - دایی2 = دایی بزرگ
ما(خانواده ی گرام / کل ایل و تبار) بیشتر تابستونا میریم روستامون.(حوالی قم)
بعد یه زمانی که من بچه بودم، دختر دایی1 کوچیک تر بود. پسر دایی2 کوچیک تر تر. دختر دایی2 از من بزرگتر.
بعد دوربین رو از داداشم قرض گرفتم رفتیم بیرون تو کوچه. یه خورده بازی کردیم و اینا.
بعد حوصله مون سر رفت. دختر دایی2 پیشنهاد داد بیا این دو تا بچه کوچیکا(داداش حودش و دختر دایی1) رو سرکار بذاریم و بخندیم. منم از نقشه ی شومش خبر نداشتم گفتم «باشه. حالا چیکار کنیم؟»
گفتش: بیا بهشون بگیم همدیگر رو بوس کنن ازشون عکس بگیریم :O
موافقت کردم بعد من فکر کردم میگه همین بوس های معمولی. دیدم نه! رفت نشوندشون رو تخته سنگ ها هماهنگ کرد به طرز خارجی(!) همدیرو بوس کنن. منم از همه جا بیخبر(بچه بودم دیگه چیکار کنم نمیدونستم که) رفتم ازشون عکس گرفتم.
بعد همون عکس رو رفتم نشون همه از جمله دایی1 و زندایی1 دادم. زنداییم خنده ش گرفت ولی داییم قیافه ش خیلی ترسناک شده بود.
بی جنبه عکس رو پاک کرد.

پ.ن: سوتی نبود؟ الکی تایپ کردم؟ بیمزه ام؟ میدونم...
مدیر مربوطه: چند صدم درصد احتمال داره این پست پاک نشده همین جا بمونه؟

leila27

کاربر فعال

حرف پلنگ صورتی شد گفتم بگم
تولد یکی از بچه های فامیل بود من و مامانم رفته بودیم عروسک بخریم واسش مامانم پلنگ صورتی رو برداشت گفت لیلا ببین این خوبه؟منم حس این و داشتم که تمام عروسکای اون مغازه رو بد جلوه بدم و کلاس بذارم که نه خوب نیست و اینا
در کمال غرور و با یه قیافه گفتم ببخشید اقا پلنگ صورتی رنگ دیگه ای نداره؟ مامانم :O فروشنده :| من :-" منم خودم و خورد نکردم برگشتم گفتم من دیدما فروشنده گفت دخترم حتما تلویزیونتون سیاه سفید بوده :|

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

ایشون که میبینین رفته اردبیل مسافرت بعد با اوشون قرار گذاشتن همو ببین!بعد زنگ زدن به من میگن الو صـــدف ،صدف الان ما لب آبیم :> بعد هر چی میگم بابا من ثمینم چی میگین شماها؟ :))باز میگه صدف :| بعدِ دو ساعت، فهمیدن شماره رو اشتب گرفتن ;))
دو دقیقه بعدش دوباره زنگیدن با گوشی نازی میگن آفرین ثمین ری اَکشنت عالی بود ما میخواسیم تو رو عمدا سر کار بذاریم!!!خیر سرشون میخواستن سوتی شونو ماسمالی کنن :)) آخرش نازی مجبور شد نیم ساعت با خودم حرف بزنه تا نشون بده اشتباهی زنگ نزده =)) آخی شارژش تمومید :D بعد من که بی معرفت نیسم گفتم قطع کن خودم بت میزنگم :-" بعد این وسط هی گوشی رو از هم میگرفتن بحرفن منم صداهاشونو از هم تشخیص نمیدادم به نازنین میگفتم مریم به مریم نازنین :))

m@s0ud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران
مدال المپیاد
ریاضی ؛ کامپیوتر ؛ شیمی (مرحله 1)

همین الان میخواستم یه کتاب سفارش بدم (واسه المپیاد کامپیوتر) طرف گفت: اسم نویسنده؟
توی اونجایی هم که من خوندم فارسی با فونت خیلی ریز نوشته شده بود
منم خیلی با احساس گفتم یهودی منبَر (Yahoodi Menbar ) :-"
طرف یهو ترکید از خنده =))
گفتم : چیزی شده؟
گفت: اون یودی منبر ـه (Youdi Menber) نه یهودی منبِر!!!
من :|
طرف =))
یودی منبر :((
جناب آقای یهودی منبر =)) =)) =))
بازم من :|

جوجه سمپادی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

یه بار تو اتوبوس جامو دادم به یه خانم پیر .خیلی تشکر کرد. وقتی پیاده می شد خواست دو تا بلیط بده .پریدم همچین دستشو گرفتم که کم موند بازوش کنده بشه. : نه حاج خانم!زحمت نکشین! یهو دیدم یه خانم جوانتر هم داره با اون پیاده میشه و مات و مبهوت منو نگاه می کنه. پیرزنه گفت : وای ببخشین ها دو تا بلیط بیشتر ندارم و گرنه بلیط شما رم میدادم! مارو میگین مایع شدیم! :-"

zahra AB

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

سوتی مامانم: این برنامه رو جمعه ها هر روز میزاره! ;;)

m@s0ud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران
مدال المپیاد
ریاضی ؛ کامپیوتر ؛ شیمی (مرحله 1)

من سوتی های زن عموم رو بگم شماها میترکین از خنده ، خودمون عادت کردیم بهش!
1_ دماغمو اورتودنسی کردم :|
2_ الهی شکر ، ایشلا شفره سادی :))
3_ مسعود برو یه گوج ـه رب فرنگی بخر :)) :)) (رب گوجه فرنگی!)
4_سعید عین مرغ عر عر نکن =)) (سعید پسر عمومه)

goldengirl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

چندوقت پیش تلفن زنگ زد منم برداشتمش یه آقایی بود خیلی گرم گفت سلام دخترم من عمو محسنم شناختی؟ :| :|
من عمو محسن ندارم باخودم گفتم حتما یکی ازهمکارای بابامه گفتم سوتی ندم بگم نمیشناسم یه وقت ضایع نشم
رفتم بابامو صداکنم حالا بابامم دم دربودوداشت باهمسایه صحبت میکرد گفت کیه؟گفتم همکارتونه خلاصه بابااومدوخیلی گرم
سلام واحوال پرسی کردبعد یه دفعه دیدم گفت خواهش میکنم خداحافظ :O :O
بعد فهمیدم مرده اشتباه گرفته خلاصه که خیلی ضایع شدم یعنی ادم باچنگال اب بخوره اینجوری ضایع نشه نه؟؟؟؟ :D :D :D

leila27

کاربر فعال

یه بار واس ما کلاس المپیاد گذاشته بودن بعد ما اول دبیرستان بودیم معلم هم پیش دانشگاهی می خوند تا حالا هم جمع دختران نبود گویا بعد این خیلی خجالتی بود و اینا تخته تمیز و پاک می کرد :)) هی راه می رفت اوضاعی بود خلاصه بعد یه سوال داد بهمون اصل لانه کبوتری رو اثبات کنید بعد من و دوستم شروع کردیم به حل سوال من جو گیر بودم کلاس المپیادیم و اینا بعد فکر کردم دارم به جواب می رسم جوگیر تر شدم کسی نتونسته حل کنه بعد معلم برگشت گفت خوب اگه حل نکردیین حل کنم منم جوگیر گفتم نه اقا 2 دقیقه صبر کنید بعد 5 دقیقه سرم و بلند کردم خیلی شیک و مجلسی گفتم ببخشید گزینه هاش چی بودن؟ :|

niloufar joon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یکــــ
شهر
تهران

امروز با عمه‌م‌اینا رفته بودیم بیرون بعد پسرعمه‌ی 20 ساله‌م برگشته با افتخار تمام برامون تعریف می‌کنه که یه روز رفته بوده تو یه کتاب‌فروشی واسه خریدن چن تا کتاب ؛ بعد به فروشنده اسم چن تاشونو میگه و فروشنده میگه نداریم و اون‌قدر اسم کتاب میگه تا فروشنده به این وضعیت =)) درمیاد . ازش می‌پرسه چرا می‌خندی؟! :-w فروشنده میگه که این‌جا فروشگاه کتاب‌های انگلیسی هستش ;))
پسرعمه‌ی ...{بهتره نگم :-" } : خوبالا :-" :-"
فروشنده : :))

فامیل داریم اصن X_X :-"

مت

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

توی کانون زبان بودم ..دوستم گفتم ورک بوک نوشتی گفتم ن بابا توکه میدونی من ورک بوک نوشته شده میارم..گف بده بنویسم دادم بهش..دیدیم عـــــــــــه این نوئه!(مال خودمواورده بودم)بعدضایع شدن گفت بیاازیکی میگیریم
گفتم ن خودم بلدم مینویسم!
بدون اینکه توجه کنم چی ازمون خاسته زیرجاخالی هاکه دوقسمتی بود دور یه قسمت روخط کشیدم ..تیچرمونم بعضی وقتامیاد ورک بوک رویگا میکنه..وقتی اومد گفت اینا چیه؟
- خیلی جدی گفتم من این مورد روانتخاب کردم
ـ عـــــــه باید از هردو قسمت استفاده میکردی!وبعدم ورک رو ورق زد دیدنوهست...
خیلی لحظات خوبی بود..اصلا عااااالی
قیافه دیدنی داشتم..

leila27

کاربر فعال

یه بار کل خانواده نشسته بودیم حرف می زدیم بابام یه چی گفت بعد منم اصلا حواسم نبود فکر کردم دوستمه برگشتم به بابام گفتم (baba safehlama da ) :| بعدش بابام به روم نیاورد اما داداش و مامان :O :-? اینم بابام :)) اینم من :-"
***اون تیکه که نوشتم ترکی بود یه چی تو مایه های چرت و پرت نگو :D :-" :-" :-" :-"

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

سر كلاس زبان تيچرمون خواست بگه:use usually,زبونش گرفت گفت يوژ يوزالي!!(به جاي يوز يوژالي) :D

ALA73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد عزیز
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
پزشکی

وفتی مامانم معاون بود(الان مدیره از بابت پز گفتم :D :D :D)یه بار که بچه هاشونو از طرف مدرسه برده بودن مسافرت همه توی یه نمازخونه اسکان داشتن حدود 200دانش آموز باپرسنل.از قضا منو داداشم که کوچیک بود(حدود6ساله)بامامانم رفته بودیم :)
آقا شب شده بود و حالا مگه این دخترا میخابیدن هی مامانم بهشون میگفت بچه ها بخابید ولی بی اثر بود خلاصه مامانم اومد تز دادو گفت همه ساکت بودن ناگهان خری گفت؟؟؟؟
بعد داداشم پاشد گفت گوینده خر است :)) :)) :)) :)) :)) :)) ;;) ;;)
مامانم :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-"
کل نمازخونه =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) رسمن رفت رو هوا ازخنده =)) =)) =))

بالا