• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

sepi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Tehran
دانشگاه
تهران یا بهشتی!
پاسخ : سوتی‌ها

چند وقت پیش من و خواهرم داشتیم در مورد این صحبت می کردیم ک چه قد بد میشه اون سالی ک محرم و عید یا ماه رمضون و عید منطبق بشن، بعد خواهرم به من گفت تازه فک کن چند سال دیگه محرم و ماه رمضون یکی میشن، منم گفتم وای چه بد!!! :(
بعد یه دفعه مامانم و خواهرم زدن زیر خنده منم اینجوری: :-/ این وضع ادامه پیدا کرد تا 5 دقیقه بعد که منم اینجوری: :-[ :)) :-[ :)) :-[

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

نمیدونم سوتی حساب شه یا نه ولی بیشتر به سوتی میخوره :-"
چن روز پیش میرفتیم مشهد اردو بعد تو قطار مهماندار اومد گف چایی یا قهوه مام فک کردیم یا با پول بلیط حساب شده یا مسئولمون داه پولشو داده دیگه که یارو میگه چایی یا قهوه نمیگه میخورین یانه بعد دوتا بچه ها گفتن قهوه منم با یکی دیه گفتیم چایی آوردو خوردیم بعد نزدیک مشد شدیم مهمانداره اومد گفت بچه ها حساب کتاب کنیم دیگه داریم میرسیم بعد بچه ها اینجوری شدن :O دیگه هیچی موندیم تو آنپاس 2 تومان ر چایی و 4 تومان هر نسکافرو با هامون حساب کرد :-"

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

یه بار رفته بودم کلاس زبان (خونه خالم کنار کلاس زبانمه) تعطیل شدیم یهو شوهر خالمو دیدم رفتم احوال پرسی کردم واینا .بابام اون روز دنبالم نمی اومد باید تاکسی می گرفتم برم خونه.هیچی دیگه دلم لک زده بود واسه اینکه شوهر خالم بگه بیا برسونمت خونتون .یهو اون گفت خداحافظ .منم گفتم مزاحمتون نمی شم (صورت من در اون لحظه :O).بنده خدا داشت از خنده دل درد میشد! =)) =)) =)) =)) =))

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

فكر كنم سوتيه!!
بچه بودمااا
يه روز دايي ناتنيم واسه ناهار اومده بود خونمون
بعد ناهار هم خورش فسنجون بود
اين دايي ما هم داشت هي خورش ميريخت رو برنجش،منم برگشتم گفتم:بسه ديگه چقد ميريزي؟؟؟؟
من: :-w :-w :-w
مامان: :-s :-s :-s [-o
داييم: :|
بقيه: :))

Mahshad-nasr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سيرجان
رشته دانشگاه
کاش می دونستم.

+بزميش X_X
(من در حين فحش دادن به داداشم :D :-[ :-")

+عموم اخونده :-" بعد اومدم به عموم بگم "عمو الان برام استخاره ميكني؟" ;;)
كه گفتم عمو برام فال ميگيري؟ ^#^ :-"

عموم: قيافه ي من به فالگيرا ميخوره؟ :| :-w
ساير عمو ها هم كه پخش زمين شده بودن :)) =)) =)) :-[

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

چقد ما داستان داریم با این خانواده سمپادیا ......اوووووف

از یکی از بچه ها یه سوال پرسیدم نمی دونس گفت الان از داییم میپرسم
من : اااا کی دایی دار شدی فاطمه ؟؟!! کی هس داییت؟؟ من میشناسمش ؟؟ چرا زودتر ب من نگفتی پس...!!!؟؟؟ :D

فاطمه : لیلی میخوام از دایی واقعی بپرسم ...
من : :-"
فاطمه : :)))
من : =)))

armin1272

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي ١
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94

چند روز پيش تهران بودم، بعدش رفتم يه موس واسه كامپيوتر بخرم. بعد تو راه برگشت رفتم تو ايستگاه مترو منتظر موندم بعد ديدم كه موسش usb نيس :-< :ضدلایک
خواستم برم بالا بعد اصن حواسم نبود از پله برقيه كه داشت ميومد پايين خاستم برم بالا! :D ميدويدم روش بعد ب خودم گفتم پس چرا از جام تكون نميخورم؟؟ :)) :| ملت داشتن يجوري نگاه ميكردن كه در چند ثانيه تبديل به عن شدم :-<

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

یه بار یه سوالو بلد نبودم بعد کنارش از اسمایل :-? استفاده کرده بودم معلمه کپ کرده بود.
یه بارم سر امتحان ریاضی سوالو دیدم تعجب کردم :O گذاشتم
و متاسفانه در نامه ای که برای مدیرمون نوشته بودم از :D استفاده کردم :-"
جنبه اسمایلم ندارم :))

هلهله

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین

توباشگاه استادمون به يكي از بچه ها كه يه انگشتر بزرگ دستش بود گفت:ديگه انگشترازاين بزرگتر نبود دستت كني؟گفت: استاد روش دعاي جلب توجه داره استادگفت :دعاي چي؟
من :همون جلب شوي همون دوست X-( استاد :) من :-[

e.razi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

امروز تو كلاس زبان نشسته بوديم...گوشيم زنگ زد.آهنگ زنگمم آهنگ تريلر من نفرت انگيز2 بود كه ميخوندن:بابابا...بابانانا...بابابا...بابانا...[nb]داشتن برا موز ميخوندن[/nb] منم :-[ همه هم مردن از خنده

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

داداشم میگفت کلسترول َم رفته بالا.
خواهرم(بچه س) گفت چه جالب :D منم LCD َم رفته بالا

zahra AB

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

در دوران طفولیت تو دستشویی بودم(توحیاته)
بعد دیدم دارن در میزنن، من فک کردم دارن در حیاتو میزنن، برگشتم گفتم: بفرمایید X_X
داداشم پشت در بود گفت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا مدت ها اذیتم میکرد. :(

Hashie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

یه دفعه یکی داشت با مداد فشاری من زیر ناخن هاش رو چرک گیری میکرد٬ بهش گفتم اگه میخوای میتونی تهش رو هم بکنی تو گوشت٬ بعد گفت حتماً ؛ ... و حتی تو دماغت ... حتماً. گفتم سگ صفت ٬ انگار من اون رو میکنم تو دهنمااااا .... حتماً.
بعد دیدم از رو نمیره٬ همونطور که داشتم معلم رو نگاه میکردم فکر کردم چیکار کنم٬ تصمیم گرفتم مداد فشاریش رو بشکنم. بعد این هم توی همون مدت مداد فشاریم رو گذاشته بود رو میز کنار مداد فشاری خودش٬ منم اشتباهی برداشتم مداد فشاری خودمو شکستم. حس بدی داشت.

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394

یک فرد فروشنده داشت علت گرونی اجناسشو می گفت . منم زیاد گوش نمی کردم . خلاصه داشت می گفت اینا چند روز تو گمرک دبی می مونه
من یهو گفتم : وا ، دبی ؟ برای چی باید تو گمرک دبی بمونه ؟ مگه دبی مال ایران نیس ...
هیچی دیگه فروشنده تصمیم گرفت بقیه اش رو توضیح نده

یعنی هر چقدر فک می کنم درک نمی کنم چرا چنین حرفی زدم . احتمالا با قشم اشتباه گرفته بودم.

armin1272

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي ١
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94

تو تاكسي بودم، صندلي عقب نشسته بودم، سمت چپم يه دختره بود جلو هم يه خانوم ديگه! تو حس و حال خودم بودم كه يه صدايي گفت مرسي پياده ميشم. :-w منم فكر كردم اين كناريه بود راننده كه وايساد سريع پياده شدم تا اين دختره پياده شه! :| يهو ديدم جلوييه پياده شد تازه چند لحظه نفهميدم چي شد! همچنان منتظر بودم اون عقبي هم پياده شه X_X آخرش زير نگاه راننده و دختره دوباره سوار شدم :D

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

دوشنبه مدرسه واسه بچه های دوم تجربی جلسه گذاشته بود خانواده ها با بچه ها اخه مدیرمونم عوض شده سخنرانی داشت تازه چند نفرم از اداره اومده بودن
یکی از خانواده ها برگشت گفت:پزشکی قبول شدن که کار سختی نیست الان ازادم پزشکی داره باید بچه ها دانشگاه خوب قبول شن
مدیر:حرف شما کاملا درسته ایشالله بچه هامون پزشکی دانشگاه تهران،شهید بهشتی،شریف قبول میشن :> :>
خانواده ها با هم:شریف مگه پزشکی داره؟؟ :-/ :-?کی دانشکده پزشکیش تاسیس شد؟؟ :-?? :-/
بعد معاونمون با خنده در گوش مدیر یه چیز گفت :D
مدیرمون: :-"پزشکی دانشگاه بابلم عالیه.بهتر بحث و عوض کنیم در رابطه با مدرسه صحبت کنیم :-"

جوجه سمپادی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

یه روز معلممون زنگ آخر مارو انداخت بیرون. زنگ خونه که خورد من فک میکردم طبق معمول بچه ها و معلما مثل وحش میریزن بیرون. خواستم برم کلاس کیفمو جمع کنم برم خونه ولی چون شر بودم از ته سالن دویدم جف پا رفتم تو در کلاس – فک کردم همه رفتن ، ولی همه + معلم تو کلاس بودن- معلم همون موقعی که جفت پا رفتم خواست از کلاس بره بیرون که در خورد تو صورتش و افتاد. بقیشو خودتون حدس بزنید…

♥KIANA♥

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 همدان
مدال المپیاد
يه سري خاطرات سبز شيميايي...
دانشگاه
علوم پزشکی شهیدبهشتی
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خواهرم سيب زميني سرخ كرده درس كرده بود بعد داد من بخورم.
بهش گفتم خوبه ولي مزه نداره يكم بي نمكه
بعد گفت:بي نمكي از خودتونه!
اين سوتي بود آيا يا از قصد گفت؟ :|

من بي نمكم؟ =((

@Han

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فزانگان1
شهر
طــهـــر0N

من که کلا در کودکی کلماتو چپ اندر قیچی میگفتم مثلا به کرایه میگفتم کیاره به دوربین دیربون :|
حالا هرچی ـم سوتی دادم سر کلاس یه معلمامون بوده!
یه بار امتحان داشتیم دریلو نوشتم دِلِیر
یه بارم داش ازم سوال میپرسید اومدم کلاس بذارم به جا بیشتر وختا بگم غالبا گفتم اغلبا :|
:D :D

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

یادم میاد یه بار سوار تاکسی شده بودم بعد می خواستم پیاده شم .به جای اینکه بگم :ممنون آقا ،پیاده میشم،گفتم ...نه ممنون! X_X:نمایی از چهره ی من در آن لحظه!
خیییلی احساس مچاله شدن بهم دست.آخه یکی از بچه های کلاسمم که تازه باهاش قهر کرده بودم هم تو تاکسی بود حسابی به گند من خندید L-:

بالا