• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

5 سال دیگه تو سمپادیا چه خبره؟

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پست اول رو که خوندم چقدر بغض گلوم رو گرفت. پستی که ده سال پیش واسه پنج سال بعدش نوشته شده بود و همه چیز فرق کرده بود.
به نظرم پنج سال دیگه من هنوزم میام سمپادیا و ح.ب مینویسم و قول میدم هیچ وقت اسم موازی رو عوض نکنم. ولی احتمالا آدمای اینجا عوض شدن.
خب تا پنج سال دیگه من ارشد رو تموم کردم، سرکار میرم، احتمالا مزدوج شدم، هنوز میخوام یوگا رو شروع کنم:)) کلی سفر رفتم، یه وسیله نقلیه شخصی دارم -مثلا دوچرخه:)) - زبان آلمانیم خوب شده، موهام رو رنگ کردم چون تا اون موقع کلی موی سفید خواهم داشت، به چندتا خونواده نیازمند ماهانه کمک میکنم و یه سری چیزایی که احتمالا الان بهش نمیتونم حتی فکر کنم.
البته اگه عمری باشه و زنده بمونم.
راستش چون مسعود و فرشید که توی پست اول درموردشون حرف زده بودن الان نیستن، خیلی بیشتر حس میکنم ممکنه خیلی از ما ها فرصت به دست آوردن چیزایی که مینویسیم رو نداشته باشیم.
چرا من سال ۲۰۲۰ گفته بودم پنج سال دیگه ارشدو تموم کردم :)) یعنی انتظار داشتم پنج سال طول بکشه؟ :)) پارسال تموم شد.
کلا یه حس خیلی ویرد دارم نسبت به چیزایی که نوشته بودم :)) اینا که چیزی نیستن. مدتهاست همشو انجام دادم : ))))))

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
۵ سال دیگه...
اینجا باید بگیم سمپادیا چه خبره... ولی خب ایده خاصی ندارم پس راجع به خودم میگم :))
نگران پایان نامه نیستم
درسم رو تموم کردم
طرحم یا تموم شده یا اخراشه و امیدوارم طرحم توی صنعت بوده باشه...
مسلما یه سری از دوستی‌ها تموم شدن و با آدم‌های جدیدی آشنا شدم،
اکیپ دار شدیم ((((:
شاید هم ازدواج کرده باشم.
نمیدونم!

Flora

Me!
نام مرکز سمپاد
__
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
00
۵ سال دیگه.. میشه سال ۲۰۲۹..اوه!

احتمالا دیگه به سایت سر نمیزنم چون همسن و سالام محو شدن..

احتمالا رترو سابق داره درس های مورد علاقشو
میخونه و دیگه سر کنکور غر نمیزنه..

@hypnos جوراب های بیشتری من رو مهمون کرده اما دیگه از شدت کار زیاد سایت نمیاد.

@Hecate هم احتمالا تبدیل میشه به یکی از آدم بزرگ های مهربون سایت که بچه ها ازش خوششون میاد(البته قطعا ما بیشتر)

احتمالا خیلی از دوستام دیگه کنار هم نیستن... میدونید همون مهاجرت لعنتی که همه دارن انجامش میدن رو میگم...

احتمالا دارم سالای اخر رو تو رشته کامپیوتر یا مکانیک یا عمران تموم میکنم( ایشالله شریف) شایدم معماری و احتمالا آماده رفتنم..

درگیری های عقیده ایم کمتر شده و ذهنم باز تره در این باره

احتمالا آدمای زندگیم عوض شدن( دلم نمیخواد ولی تجربه میگه که میشه:) )

و احتمالا آدمی که میخواستم رو پیدا کردم، یا شاید همون آدمه که از اول فکر میکردم آدم درست بوده..

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی
پنج سال دیگه قطعا من هنوز میام اینجا چون تنهام و حرفامو فقط اینجا با خیال نسبتا راحت میزنم. البته اگر سایتی باشه هنوز.
همچنان تاپیکای کمتری طرفدار دارند و ۹۰ درصد فروم داره خاک میخوره. مگر اینکه مطهری برامون یه شبکه اجتماعی جدید درست کنه :D
۵ سال بعد میام از اشتباهای این روزام مینویسم. روزای اول امید میدم که راهم درست بوده بعد دوباره افسرده اعتراف میکنم که کل این ۱۵ سال من فقط یه لوزر بودم!
فرشید روحت شاد پسر!

نرگسیوم

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ایلام
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
1406
خب، من پنج‌سال دیگه احتمالا دارم توی دانشگاه شهیدبهشتی یا دانشگاه تهران پزشکی می‌خونم.
کلی خوش‌گذرونی می‌کنم احتمالاً
دوستای جدید پیدا می‌کنم
توی ذهنم آرامش دارم
و یه آدم باسواد و سالمم.

Thisvarg

Foremrly Xvarg
نام مرکز سمپاد
حلی ۶
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
سمپادیا دیگه وجود نخواهد داشت یا دیگه همین چند نفر کاربر آنلاین هم نخواهد داشت =(( و خب قاعدتا چون کسی نیست منم احتمالا دیگه سر نمیزنم اینجا
@Retr026 به اون وضعیتی که میخواد از لحاظ تحصیلی و روحی میرسه و دیگه اینقدر غر نمیزنه از این بابت 👀
@BiBi در بدترین حالت تو فونت ایران کار میکنه فونتای قوشگل مژگل درست میکنه جیب ملتو خالی میکنه ;))
@Xpac فارغ از هر چیزی که تو برنامه نویسی میرسه بهش ، جادی مناطق محروم میشه 🗿🗿 خارج از شوخی مرتبط یا غیر مرتبط با شغل آیندش بالاخره رفیقا و رفاقتایی گیر میاره که دیگه هیچوقت حسرت رفاقت رو نخوره
@spy404 فارغ از هر جایی که بهش برسه خفن ترین معلم برنامه نویسی میشه بنظرم واقعا
@وقت تلف کن اعظم دیگع وقتشو اینقدر تلف نمیکنه
@Smohammadreza همینجوری آدم سالم و تلاشگر ( که نتیجه تلاشاشو هم میبینه قطعا ) میمونه تا ابد
@Rhodium بالاخره بین انتخابای مسیرش ااونی که واقعا بدردش میخوره و توش موفق تر میشه رو انتخاب کرده

در مورد تحصیلی صحبت نکردم و نمیکنم
خودم یکی از پروژه هام بالاخره به ثمر نشسته و دارم حالشو میبرم
رفیقای کمی برام میمونن ولی اونا رو از دست نمیدم
همینطوری که از دفعه اخری که رفتم از سایت تغییرای مثبتی کردم
اوضاع رو یمقدار بهتر کنترل میکنم و بابت این شخصیتم و وضعیت تحصیلیم هم
رفته رفته نزدیک تر میشه به چیزی که بنظرم پخته تره و بهتره
ادم اروم تر و ( معتدل تری ) هم خواهم شد به نسبت الان
عالی

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من همچنان دارم اینجا شر میگم..

شیما؛

Shimolii
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1403
5 سال بعد @Artin... یه تاپیک میتینگ زده و من و @Hecate اولین اعلام حضورکننده ها هستیم :))
بعد عسل میگه حوصله شما گودو هارا ندارم و @sara-s و @SinaSabetifard و @برفــــ هم میگن میایم @hadiso هم که دیگه اصلا نمیاد سایت و اونموقع در بلاد کفر مشغول علم آموزی هست صرفا شاید ویدیوکال کنیم باهاش
و وقتی دور هم جمع شدیم انقدر حرف برای گفتن داریم و انقدر کارهای مهم تر که راجبشون غر بزنیم که حتی یاد دوران کنکور هم نمیوفتیم . حالا شاید منم یه بستنی مهمون کردم همه رو :))
.
این خوش بینانه ترین حالت ممکنی بود که تصور کردم

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
5 سال بعد @Artin... یه تاپیک میتینگ زده و من و @Hecate اولین اعلام حضورکننده ها هستیم :))
بعد عسل میگه حوصله شما گودو هارا ندارم و @sara-s و @SinaSabetifard و @برفــــ هم میگن میایم @hadiso هم که دیگه اصلا نمیاد سایت و اونموقع در بلاد کفر مشغول علم آموزی هست صرفا شاید ویدیوکال کنیم باهاش
و وقتی دور هم جمع شدیم انقدر حرف برای گفتن داریم و انقدر کارهای مهم تر که راجبشون غر بزنیم که حتی یاد دوران کنکور هم نمیوفتیم . حالا شاید منم یه بستنی مهمون کردم همه رو :))
.
پنج سال دیگه منم میتینگ اینا رو میرم

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
.
چرا هیچی راجب اینکه لیسانس گرفتیم داریم دفترچه اعزام به خدمت پر میکنیم تا نتایج کارشناسی ارشد بیاد نگفتی؟ 🥶

Artin...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
.
زودتر از پنج سال اوکیش میکنم
شک نکن

تجربه بهم نشون داده اونقدر دریای زندگی موج داره که همیشه با تغییر دادن چیزایی که انتظارشونو نداریم قراره غافلگیرمون کنه. ما هم تنها کاری که میتونیم بکنیم پیشبینی بر اساس خط صافیه که جلومون میبینیم اما خدا میدونه این موجا چندبار قراره اون خط صاف جلومونو تغییر بدن!
با این حال پیشبینیم اینه که سایت هنوز داره کارشو ادامه میده و نسل جدیدی از بچه ها اومدن و ما فقط بعضیامون سایت میایم (از جمله خودم) اما بیرون از سایت با هم ارتباط داریم. احتمالا حرف بزن و بقیه تاپیکای اصلی و خوب هنوز هستن و سایت هم این رکود نسبیش رو پشت سر گذاشته
فکر کنم اینجا توی ذهنمون یه نوستالژی قشنگ میشه که تهش یه تلخی خاصی داره از جهت این که اون آدما که کلی از ساعتای روز یه جا کنار هم جمع بودن دیگه تغییر کردن و جدا شدن. انگار توی ذهنمون هممون میخوایم برگردیم به اون روزا اما خودمون میدونیم که کاملا اونجوری نمیشه.

Awe

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1408
پنج سال دیگه احتمالا سال آخر دانشگاهمه و دارم یه رشته کاملا غیرمرتبط با علایق و استعدادهام رو می‌خونم و ته زورم رو میزنم که فقط اون مدرکه رو بگیرم
با وضع درس خوندن کنونی‌م و در خوش‌بینانه‌ترین حالت ممکن همون دانشگاه یزد رو قبول شدم و در طی 4 سال گذشته‌ش روزی نبوده که بابت تغییررشته و "هیچی نشدن" سرکوفت نشنیده باشم.
بعد از هزار و یکمین باری که از این شاخه به اون شاخه پریدم، بالاخره فهمیدم که روح من با هیچ چیزی به جز هنر به آرامش نمی‌رسه و دارم خیلی جدی طراحی گرافیک رو دنبال می‌کنم (حالا که فکر می‌کنم الان هم حرفه‌ایه ولی خب؛) توی اون هم از این شاخه به اون شاخه می‌پرم.
پنج سال دیگه من همچنان ح.ب میدم و تلاشم برای بامزه جلوه کردن درحالتی که نیستم مثل همین الان درش مشهوده.
احتمالا تنها کاربری که باهاش هم‌کلام میشم @Kallinu باشه؛ اونم نه اینجا.
نوشته‌های آدم‌های موردعلاقه‌م به لحاظ دیدگاه و سبک تفکر رو به‌صورت نامحسوس دنبال می‌کنم درحالتی که هرکسی اگر بخواد انتخاب کنه که شبیه چه کسی باشه، من آخرین نفرم
پیرو بند بالایی پنج سال دیگه همچنان طرز تفکر اشتباه دیگران راجع بهم، آزارم میده و یه انگیزه‌ای می‌گیرم تا آدم بهتری باشم.
پنج سال دیگه مطمئنا تنها آدمی که برام مونده مرسده‌ست چون به جز اون هیچ‌کس نمی‌تونه اخلاق گندم رو تحمل کنه.
با همه دعوا می‌کنم، سر چیزای کوچیک ناراحت میشم، سر چیزای بزرگ ناراحت نمیشم و نهایت تلاشم رو برای پول درآوردن از راه‌های غیرقانونی می‌ذارم:')
امیدوارم تا پنج سال دیگه حس خجالت و سرخوردگی رهام کرده باشه و کتاب شعرهامو به یه نشر غیرمعتبر و گمنام داده باشم برای چاپ.
اون ایده لعنتی توی ذهنم روی کاغذ آورده شده باشه و یک درصد هم که شده بهتر از آدم پنج سال پیشم شده باشم.

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
.
من الان تازه اینو با دقت خوندم منظورت از تاپیک گروه تلگرامیمونه

اگر به ارتین باشه که یه رای گیری کار رو در میاره

هزینه ها هم با آقا ایلیا ؛ تا حالا نشده جایی بره و بزاره کسی دست تو جیبش کنه

Alir3za

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
-
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
پنج سال دیگه من ازدواج کردم به احتمال زیاد . حالا توپ تو زمین شما دختراست ببینم چیکار میکنین 😂😂😂

شیما؛

Shimolii
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1403
من الان تازه اینو با دقت خوندم منظورت از تاپیک گروه تلگرامیمونه

اگر به ارتین باشه که یه رای گیری کار رو در میاره

هزینه ها هم با آقا ایلیا ؛ تا حالا نشده جایی بره و بزاره کسی دست تو جیبش کنه
نه همین سایت رو میگفتم
آرتین نظرسنجی میزاره راجب مکان و زمان بعد اگه دید باب میل نیست مجلس لرد ها
راه میندازه 😁
ولی اگه قراره ایلیا هزینه هارو تقبل کنه پس همون گروه ;))

Xpac

Physics Fucker
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ایذه
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
المپیاد کاشتن خیار
پنج سال زمان زیادیه
اونقدر تغییر میکنی که حد و حساب نداره
کلی اتفاق غیر منتظره خوب یا بد ممکنه بیوفته
ولیخب(نوشابه ضرر داره)
نگرش ام نسبت به همه چیز عوض شده
آدم ساده بگیر تری شدم
دوباره آدم ریلکسی شدم

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
نه همین سایت رو میگفتم
آرتین نظرسنجی میزاره راجب مکان و زمان بعد اگه دید باب میل نیست مجلس لرد ها
راه میندازه 😁
ولی اگه قراره ایلیا هزینه هارو تقبل کنه پس همون گروه ;))
اره ایلیا که ناهار تولد به من کباب ترکی داد

آرتین فکر کنم یه رای گیری سوری میکنه تهش میتینگ میوفته میدون نقش جهان

نام مرکز سمپاد
حضرت محمد(شهید بهشتی1)
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
نه :)
تا ۵ سال دیگه سمپادی باقی نمی‌مونه که سایت سمپادیایی باشه به لطف خیلی ها که چشم دیدن سمپاد و دانش آموز سمپادی و سبک تفکر متفاوتش نسبت به خیلی از هم سن هاشون رو ندارن و میگن وجود مدرسه سمپاد بی عدالتیه!!!
و گاها بحث غیر منطقی منحل کردنش یا مثلا آزمون ورودی دوره دوم برای دانش اموز سمپادی دانش اموزی که سه سال داخل اون مدرسه دوره اول تلاش کرده خب
ولی امیدوارم درخت پر بار سمپاد ضربه هیچ تبری بهش اثر نکنه و سایت هم همچنان وجود داشته باشه.

بالا