Leo

بانگ‌ها ارسال‌ها اطلاعات شخصی

 • سلام
  میگم برنامت برای ادامه‌ی زندگی چیه؟ اگه بخوای دیگه unknown نباشی دیگه این leo نیستی و یه آدم دیگه میشی .
  • لایک
  امتیازات: Leo
  hossein9021
  hossein9021
  به نظرم سربسته بودن و زیاد حرف نزدن از خود، مخرب نیست و دوست صمیمی داشتنم به این وابسته نیست مخصوصا که میگی منظورت پارتنر عاطفی نیست . اکثر آدما صرفا بهشون گوش بدی براشون کافیه و تازه هستن کسایی که نه نیازه تو از خودت بگی نه اون و میشه خیلی صمیمی شد باهاشون .
  Leo
  Leo
  خب این مخرب بودن، آدم به آدم فرق میکنه. ولی احتمالاً برای هر آدمِ نرمالی، اینکه با همه‌ی اطرافیانش درباره‌ی احساسات و عواطف رودروایسی داشته باشه و "زیادی" سربسته باشه، مخربه! دلیلِ خاصی تو ذهنم نیست، ولی مثلاً میشه به نیازهای اجتماعی و اینا اشاره کرد. ضمنِ اینکه زیاد شنیدم که روان‌شناس‌ها میگن آدم باید هیجاناتِ خودش رو تخلیه کنه و با آدم‌های دیگه در میون بذاره تا سلامتِ روانی‌ش حفظ بشه.
  Leo
  Leo
  سوءتفاهم نشه، منظورم این نیست که "شت چرا دوستِ صمیمی" ندارم. در واقع دارم میگم که "شت چرا دوستی ندارم که بتونم بی‌رودروایسی و راحت باهاش درباره‌ی همه‌ی هیجانات و عواطفم صحبت کنم". یعنی کلمه‌ی «صمیمی» رو دقیقاً تو این معنا استفاده کردم که نیاز باشه اون از خودش بگه و من از خودم بگم :))
  آقا حال بد که میگی وابسته به سلامت جسمی هست ولی همه چیزش نیست که اون راه درمان رو ارائه دادی.
  در واقع سلامت روحی وابسته به سلامت جسمی عه و سلامت جسمی وابسته به سلامت روحی.
  و اختلال در هرکدومشون هزاران دلیل و اتفاق میتونه پشتش باشه.
  mahzoun99
  mahzoun99
  قبول دارم انجام اون کارا حال آدمو خیلی بهتر میکنه تا اینکه انجامش ندی... ولی لزومن حال خوب رو همراهش نداره, حال بهتر رو همراهش داره
  Leo
  Leo
  درسته. حرفم یه حکمِ کلی نبود و منطقِ خاصی نداشت اصلاً ((: خطاب به خودم بود بیشتر.
  در واقع من در حالِ حاضر تو موقعیتی هستم که برای درست کردنِ حال بدِ روحی‌م، نیاز به سلامتِ جسمی و این فعالیت‌ها دارم. یعنی مخاطبِ پستم، شخصِ خودم بود :-" وگرنه طبیعتاً نمیشه به کسی که مثلاً پدرش رو از دست داده بگیم ورزش کن حالت خوب شه!
  در کل موافقم با حرفت.
  mahzoun99
  mahzoun99
  عه حله :)) ورزش کن پس :-"
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
بالا