• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا - شعور

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : سمپادیا - شعور

به نقل از Pegior :
باز این فکر بهتریه!
آخه الان این امتیاز پست ها هیچ فرقی با + و - ها ندارن! دارن؟؟
فرقشون اینه که عدد امتیاز ثابت نیست مثل + و - ها، متغیره
وگرنه هیچ فرقی با + و - سابق نداره، توی اون ملت واسه اسپما + میدادن و با هرکی مخالف بودن -
این هم همینه!

*-*

مدیریت، این مده رو من چک نکردم نمیدونم میشه واسش محدودیت زمانی گذاشت یا نه
اگه میشه حتما این کار رو بکن
& یه نکته دیگه که اگه بشه خیلی خوبه: برای امتیاز دهی امتیاز از خود یوزر کم بشه
اینجوری دیگه فکر کنم همه مشکلا حل شه

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از GCD - VAMPIRE :
فرقشون اینه که عدد امتیاز ثابت نیست مثل + و - ها، متغیره
وگرنه هیچ فرقی با + و - سابق نداره، توی اون ملت واسه اسپما + میدادن و با هرکی مخالف بودن -
این هم همینه!

*-*

مدیریت، این مده رو من چک نکردم نمیدونم میشه واسش محدودیت زمانی گذاشت یا نه
اگه میشه حتما این کار رو بکن
& یه نکته دیگه که اگه بشه خیلی خوبه: برای امتیاز دهی امتیاز از خود یوزر کم بشه
اینجوری دیگه فکر کنم همه مشکلا حل شه
و البته فرق ديگه شون اينه كه ميتونه جاي همون تشكر رو بگيره
اخه مثلا ممكنه تو از يكي بدت بياد بهش منفي بدي يا خوشت بياد مثبت ولي فرق اين اينه كه فقط براي پست ها هست
البته من نميدونم كه ميشه دنبال كرد كه كي بهت داده يا نه و براي چه ستي؟
اگه بشه دنبال كرد خيلي بهتره

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از فائزه موحدیان فر :
و البته فرق ديگه شون اينه كه ميتونه جاي همون تشكر رو بگيره
اخه مثلا ممكنه تو از يكي بدت بياد بهش منفي بدي يا خوشت بياد مثبت ولي فرق اين اينه كه فقط براي پست ها هست
البته من نميدونم كه ميشه دنبال كرد كه كي بهت داده يا نه و براي چه ستي؟
اگه بشه دنبال كرد خيلي بهتره
نمیتونه جای تشکر رو بگیره چون اسم نمیندازه
الان حرف مدیریت هم همینه که بعضیا میرن اکانت میسازن تا پستای خودشونو لایک کنن
چون معلوم نمیشه کی پستیو لایک کرده، مثل + و - ها

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

کاملا مشخص ه که کی چه پستی رو لایک کرده.
اگه فرصت بدین و وقت پیدا کنم، بعد از کارای ضروری تر، می تونیم نمایش بدیم کیا به اون پست رای دادن و چه رایی دادن ... حتی میشه توی پروفایل مثه آخرین ارسال ها نشونش داد ... table کاملی داره تقریبا

mamoot

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همونجا

آخه الان + برای شما چه میکند؟

alienboy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت

عذر میخوام من در سطحی نیستم که بخوام نظری بدم اما بهتره وقتی کسی میخواد برای پستی امتیاز بده یه جایی باشه واسه این که دلیلشو برای امتیازش (چه منفی چه مثبت) بنویسه و مدیر اون انجمن یا ناظم یا مدیر کل یا هر کس دیگه ای اگه به نظرش منطقی اومد تأیید کنه

با سپاس از توجهتون

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از alienboy :
عذر میخوام من در سطحی نیستم که بخوام نظری بدم اما بهتره وقتی کسی میخواد برای پستی امتیاز بده یه جایی باشه واسه این که دلیلشو برای امتیازش (چه منفی چه مثبت) بنویسه و مدیر اون انجمن یا ناظم یا مدیر کل یا هر کس دیگه ای اگه به نظرش منطقی اومد تأیید کنه

با سپاس از توجهتون
اُه خداي من
ميدوني چي ميشه؟
مديران همين جوري وقت ندارن
بعد هم كلي دعوا ميشه كه چه نظري از نظر كيب منطقيه؟؟!!
به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
اگه فرصت بدین و وقت پیدا کنم، بعد از کارای ضروری تر، می تونیم نمایش بدیم کیا به اون پست رای دادن و چه رایی دادن ... حتی میشه توی پروفایل مثه آخرین ارسال ها نشونش داد ... table کاملی داره تقریبا
اگه بشه كه خيلي خوبه

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

خوب پس فعالش کن دیگه! منتظر چی هستی؟

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خوب پس فعالش کن دیگه! منتظر چی هستی؟
یک سری کار با اولویت بیشتر وجود داره ... این کار نیاز داره مقداری کد بنویسیم و چک کنیم... چک کردنش سخته!
ولی هروقت فرصت مناسب پیدا کنم، این کار رو می کنم

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

آخه می دونید ، می ترسم مسخره بازی بشه . بچه بازی درآرن آدما ( چیزی که درصدش خیلی تو فروم زیاده ) مثلا برن ببینن کیا بهشون منفی دادن ، اینا هم برن بی دلیل به اونا منفی بدن . کلا به نظرم کار خوبی نیست .

به نقل از مدیریت :
به نظر شما چرا یک نفر باید بره اکانت جدید بسازه برای خودش تا به پست های خودش امتیاز مثبت بده؟
یه همچین آدمی وجود خارجی داره یعنی ؟؟؟

به نقل از فائزه موحدیان فر :
همين؟!! بي محتوا كه پاك ميشه
خب اين يعني اتلاف انرژي مگه نميگي بي محتواست
اتلاف انرژی به همراه تضییع حق دیگران
من هنوز با این دو تا نقل قولی که گذاشتم این آخر ، مشکلات عدیده دارم .
آخه حق کی ضایع می شه ؟ فک کردی مثلا من اگه بخوام برم یه مطلب علمی بخونم ، این تاپیک داره جلوی منو می گیره می گه تو رو خدا نرو ؟ معلومه که این طور نیست . مثلا این پستای اخیری که توی گفت و شنود حذف شدن ، چه دلیلی واسه حذف شدنشون وجود داشت ؟ آقای shadow! نوشته بودند که به خاطر این که حق مطالب علمی ضایع نشه . در صورتی که اشتباهه . مثل اینه که شما بگید چون من هیچ استعدادی ندارم ، بقیه هم استعدادشون رو بروز ندن که یه وقت به من کم توجهی نشه . این طرز تفکر کاملا اشتباهه . ایجاد انگیزه مسئولیت کساییه که تاپیک علمی می زنن و کسایی که در اون رابطه فعالیت می کنن ( مسئول های انجمن ها ، اعضای شورا های مربوطه و ... ) و این رو هم باید در نظر گرفت که :
به نقل از Pegior :
من چند وقت پیش یه نظر سنجی گذاشتم!
وقتی از 64 تا 51 نفر وا3 تفریح میان 28 نفر وا3 کسب علم 4 نفر وا3 تبلیغات 5 نفر وا3 اسپم دهی و 10 نفر وا3 دوست یابی ( استغفرالله!) میان!
( هر کس 2 تا حق انتخاب داشت!)
خوب دیگه چه انتظاریه؟!
اینم لینکش :

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,26763.0.html
و این چه معنی ای داره ؟ غیر اینه که یه سری آدم هستن که واقعا از گشتن توی سایت لذت می برن ؟ و این رو هم در نظر بگیرین که مسخره س اگه فکر کنیم که قراره این جا یه سری آدم باشن که توی زمینه های علمی کار کنن فقط . فکر می کنم که هیچ کسی این جا نیست این جوری . حتی من خودم به عنوان نمونه ، چند تا از ناظما و مدیرای انجمن ها و ... دیدم که این تاپیک ها رو دوست داشتن . این تاپیک ها جنبه علافی نداره .
مثلا من یه آدمیم که خیلی خیلی هر دقیقه تو انجمن هوشم . ولی وقتی می بینم که اون جا تاپیک جدید نداره یا فقط تاپیکایی داره که جوابشون رو نمی دونم ، مثلا می رم سراغ عکس . عکسم که قرار شد اسپم ندیم ، پس به مطالب مثبت می دم . بعد که خیلی دیگه خسته شدم از مثبت دادم ، میام مثلا گفت و شنود .
و به نظرم کار اشباهی نیست . فکر کنم که هر کسی حق داره در مورد کاری که می خواد بکنه و شیوه ای که می خواد وقت بگذرونه ، تصمیم بگیره . علاوه بر این که فکر می کنم بستن تاپیک هایی که خیلی پر بازدیده ، نتیجه ای به جز کم شدن اعضای فعال سایت و رو آوردن اون ها به سایت های مشابه نداره . به نظرم با بستن این تاپیک ها ، هرگز نمی تونین هیچ کسی رو که الآن صلاح دیده که بیاد توی یه تاپیک رو بفرستید تاپیک دیگه .

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

قربون آدم چیز فهم! :D
من خودم هم هزار بار گفتم! یکی اگه واقعا بخواد تو تاپیکای علمی فعالیت داشته باشه 4 تا تاپیک نمی تونن مانعش بشن! اصلا این حرف یعنی چی؟؟
یه موضوع دیگه که هست اینه که ما بچه های سمپاد همینیم! !تاپیکایی که میزنیم اگه مسخره اند ( از نظرشما ) یا علمیه اند شخصیتمون همینه ! مگه این سایت مال همه ی بچه های سمپاد نیس؟ با این کاراتون دارید میگید کسایی که تاپیکای علمی و از نظر شما با محتوا میزنن فقط تاپیک بزنن! چرا؟ چون یه وقت آبروی سمپاد نره!!
واقعا خنده داره! کسایی که دم از زیاد شدن تاپیکای بی محتوا و کم شدن تاپیکای علمی میزنن خودشون فعالیت خیلی کمی تو تاپیکای علمی دارن! ! خنده دار نیس؟؟
من قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم! گوشه و کنایه ای هم تو حرفام نیس، هر چی گفتم کلی گفتم ! :)

o_o

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از Pegior :
قربون آدم چیز فهم!
من خودم هم هزار بار گفتم! یکی اگه واقعا بخواد تو تاپیکای علمی فعالیت داشته باشه 4 تا تاپیک نمی تونن مانعش بشن! اصلا این حرف یعنی چی؟؟
یه موضوع دیگه که هست اینه که ما بچه های سمپاد همینیم! !تاپیکایی که میزنیم اگه مسخره اند ( از نظرشما ) یا علمیه اند شخصیتمون همینه ! مگه این سایت مال همه ی بچه های سمپاد نیس؟ با این کاراتون دارید میگید کسایی که تاپیکای علمی و از نظر شما با محتوا میزنن فقط تاپیک بزنن! چرا؟ چون یه وقت آبروی سمپاد نره!!
واقعا خنده داره! کسایی که دم از زیاد شدن تاپیکای بی محتوا و کم شدن تاپیکای علمی میزنن خودشون فعالیت خیلی کمی تو تاپیکای علمی دارن! ! خنده دار نیس؟؟
من قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم! گوشه و کنایه ای هم تو حرفام نیس، هر چی گفتم کلی گفتم ! :)
با اینکه از این سیستم جدید خوشم نمیاد, ولی برای این کامنت و کامنت قبلی لایک زدم, حداقل میتونم با این کار نشون بدم که نظر منم همینه :-w
باز انگار قراره بعضیا عقاید خدشونو روی سایت پیاده کنن, خب این که اوج دیکتاتوریه [-(
تو پرانتز (بعضی مدیرا هم که ماشاالله ... هر چی دستشون میرسه ... Delete :rolleyes:)
باور کنین با این سیستم جدید, انگیزه ی همون کسایی که تاپیکای علمی میزدن یا توی تاپیکای علمی فعالیت داشتن از بین میره (:|
من خودم وقتی یه تاپیک میزنم, خیلی خوشحال میشم که میبینم حداقل تاپیکم به یک صفحه رسیده, هر چند همش "مرسی +" باشه,
حداقل فکر میکنم که تاپیکم انقدر ارزش داشته که یک نفر توش اومده پست داده
ولی با این سیستم جدید, که هیچ فرقی هم با + و - نداره, گر چه نشون بده که کیا لایک دادن کیا ندادن, من که فکر نمیکنم برام انگیزه ایجاد کنه که تاپیک بزنم :-?

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

این نکته مهمی بود به نظرم!

به نقل از JOYFOOLISH :
آخه می دونید ، می ترسم مسخره بازی بشه . بچه بازی درآرن آدما ( چیزی که درصدش خیلی تو فروم زیاده ) مثلا برن ببینن کیا بهشون منفی دادن ، اینا هم برن بی دلیل به اونا منفی بدن .

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نقل از peg0a2h1 :
این نکته مهمی بود به نظرم!
بهتر از اینه که را به را بهت از سر لج و حسودی منفی بدنو نفهمی کیا بهت منفی میدن× ( گرچه من فهمیدم :D )
کاش یه کم مردم به امضای آقای بذرکار توجه می کردند!

alienboy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت

ببخشید چرا تاپیکی که توی انجمن عکس گذاشتم برام باز نمیشه؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

بذرکار بالاخره چکار میکنی؟ مشخص میکنی کیا + یا - دادن یا نه؟

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز

به نقل از GCD :
بذرکار بالاخره چکار میکنی؟ مشخص میکنی کیا + یا - دادن یا نه؟
میخواستم همین الان بگم !
من احساس میکنم که بعضی از کاربرا یه اکانت جدید میسازن و با اون به خودشون + میدن و بعضی ها هم از سر رفاقت به هم + میدن !
مثلا این پروفایل رو ببینین
این ادمه جز تاپ تن کسایی که رای میدادن بوده و حتی یه ارسال هم نداشته !
نمیدونم ارزش این + و - ها چیه که بعضیا واسش یه اکانت دیگه هم میسازن !
و چیزی که قابل توجه هست اینه که بعضی ها یه روز اصلا تو تاپ تن نبودن و روز بعد اول هستن ! در عرض یک روز !
برای همین واجب هست که مشخص بشه کیا به چه پستی + یا - دادن !

• لایک
امتیازات: Pegi

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بنده این نکته رو متذکر میشم که کشمش هم دم داره

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

بله ... عده ای همینجوری اکانت میسازن و به خودشون مثبت میدن ! خیلی مسخره ست خداییش. بابا به خاطر این مثبت ها نه به کسی جایزه میدن نه اتفاق خاصی میافته...

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نقل از مدیریت :
بله ... عده ای همینجوری اکانت میسازن و به خودشون مثبت میدن ! خیلی مسخره ست خداییش. بابا به خاطر این مثبت ها نه به کسی جایزه میدن نه اتفاق خاصی میافته...
آخر میذارید سیستمی که نشون بده یا نه؟
به نظر منم نشون بده بهتره!

بالا