• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا - شعور

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها
پاسخ : سمپادیا - شعور

این مشکلاتی که ازشون صحبت می کنید ، مختص آدم های بی فرهنگ نیست . من آدم های با شعور زیادی رو دیدم توی این سایت که با وجود تموم شعورشون ، چون دوست دارن ، تصمیم می گیرن وسط تاپیک اسپم بدن . به نظرم دلیلش اینه که اگه این اتفاق نیفته ، جو سایت خیلی خشک می شه . شاید این جوری خیلی مسخره باشه ولی به عنوان یه کاربر معمولی ، احساس می کنم خیلی ارزش و توانایی هایی یه کسی مثل من توی این سایت ، کمتر از آدمای دیگه س . و احساس می کنم که الکی دارم ( داریم ) میام این جا که حس کنیم چقدر کنار همیم با این که یه کسایی هستن که احساس برتری می کنن .
دیگه خیلی کمتر این جا رو دوست دارم .

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از پردیس :
اسپم تو خون خیلیا رخنه کرده با بن کردن هم از بین نمیره
به نظر من همین اسپم هاست که سایت رو نگه داشته البته تو بعضی انجمن های خاص مثل عکس یعنی اگه کسی نیاد و اون اسپم هارو نده که دیگه این انجمن وجود نداره
تو انجمن های علمی هم طرف میاد یه مقاله طولانی از یه سایت کپی میکنه که اینقدر طولانیه نه خودش خونده و خبر داره چی توش نوشته شده نه کاربرا میخوننش و الکی میان میگن خیلی خوب و مفید بود
خوب این مشکلات رو کاریش نمیشه کرد از نظر من سمپادیا نسبت به فروم های دیگه تعداد اسپم هاش خیلی کمتره .و باید خدا رو شکر کرد
شماهام اگه بخواین این اسپم ها از بین بره مطمئن باشن حالا حالاها اتفاق نمیفته
واسه اولین بار توی عمرم یه حرف منطقی ازت شنیدم!

به نقل از JOYFOOLISH :
این مشکلاتی که ازشون صحبت می کنید ، مختص آدم های بی فرهنگ نیست . من آدم های با شعور زیادی رو دیدم توی این سایت که با وجود تموم شعورشون ، چون دوست دارن ، تصمیم می گیرن وسط تاپیک اسپم بدن . به نظرم دلیلش اینه که اگه این اتفاق نیفته ، جو سایت خیلی خشک می شه . شاید این جوری خیلی مسخره باشه ولی به عنوان یه کاربر معمولی ، احساس می کنم خیلی ارزش و توانایی هایی یه کسی مثل من توی این سایت ، کمتر از آدمای دیگه س . و احساس می کنم که الکی دارم ( داریم ) میام این جا که حس کنیم چقدر کنار همیم با این که یه کسایی هستن که احساس برتری می کنن .
دیگه خیلی کمتر این جا رو دوست دارم .
ببین این حرف درسته، ما نمیگیم اسپم نباشه، ولی تاپیکی که سر تا تهشو بخونی نه لازمه یه ذره فسفر بسوزونی، نه یه ذره به دانسته هات اضافه میشه خوب قاعدتا تاپیکی بیهوده است!
توی بخشی مثل عکس خوب تشکر کردن اجتناب ناپذیره، اما مثلا تاپیکی بوجود میاد به نام "مشاعره" (!) با نام فلان چیز، خوب این نه ارزش فکری داره نه فرهنگی، اول و آخرشم هیچ فرقی با هم ندارن، خوب این چیه؟ هیچی! فقط الکی نصف فرومو میگیره بخاطر چرت و پرتای 4 تا آدم بیکار!

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

میشه همتون بگید از نظرتون اسپم چیه؟
ممنون میشم!
( کاری به قوانین سایت نداشته باشید!)

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

به نقل از پردیس :
خوب این مشکلات رو کاریش نمیشه کرد از نظر من سمپادیا نسبت به فروم های دیگه تعداد اسپم هاش خیلی کمتره .و باید خدا رو شکر کرد
شماهام اگه بخواین این اسپم ها از بین بره مطمئن باشن حالا حالاها اتفاق نمیفته
اینجا Full Spam اونوقت میگی از فروم های دیگه بهتره ؟ :)) نمی دونم نسبت به کدوم فروم ها این حرفو زدی و بر اساس چه تجربه ای این نکته رو گفتی اما اینجا یکی از ضعیف ترین فروم هایی هست که من تا حالا دیدم :) چه از لحاظ سیستم عامل سایت :D چه مدیریت ! چه کاربراش ! البته بلا نسبت بعضی ها :D ولی به هر حال اگه بر فرض محال سمپادیا نسبت به بقیه بهتر باشه بازم دلیل قانع کننده ای واسه تحمل این همه کامنت و تاپیک زاید و به درد نخور نمیشه :)

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Dokhtare ariyaE :
میشه همتون بگید از نظرتون اسپم چیه؟
ممنون میشم!
( کاری به قوانین سایت نداشته باشید!)
پستی / تاپیکی که بودن یا نبودنش هیچ تفاوت مثبتی نداشته باشه

Ehsan.IN$PIRE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست میخونم!؟ نه بابا مارو چه به مدال المپیاد

به نقل از Shadow! :
اینجا Full Spam اونوقت میگی از فروم های دیگه بهتره ؟ :)) نمی دونم نسبت به کدوم فروم ها این حرفو زدی و بر اساس چه تجربه ای این نکته رو گفتی اما اینجا یکی از ضعیف ترین فروم هایی هست که من تا حالا دیدم :) چه از لحاظ سیستم عامل سایت :D چه مدیریت ! چه کاربراش ! البته بلا نسبت بعضی ها :D ولی به هر حال اگه بر فرض محال سمپادیا نسبت به بقیه بهتر باشه بازم دلیل قانع کننده ای واسه تحمل این همه کامنت و تاپیک زاید و به درد نخور نمیشه :)
مثلا کاربرای فروم های دیگه چیکار میکنن؟ اصلا این فروم هدفش و موقعیتش با فرومای دیگه فرق میکنه. مثلا من نمیرم تو فروم های دیگه وسط بحث های تخصصی اسپم بیام ولی اینجا که بحثا تخصصی نیست. و جمع یخورده صمیمی تره. بنابراین فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه اگه بچه ها یکم آزاد تر باشن.

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

این فروم هم میشه تخصصی بشه اگه کاربراش بخوان که تخصصی باشن :)
کسی نگفته اگه تو تاپیکی نظر ندین و اظهار وجود نکنین آسمون به زمین میاد :))

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نقل از Shadow! :
این فروم هم میشه تخصصی بشه اگه کاربراش بخوان که تخصصی باشن :)
کسی نگفته اگه تو تاپیکی نظر ندین و اظهار وجود نکنین آسمون به زمین میاد :))
ببین این سایت مال همه ی بچه های سمپاده ! یکی دلش می خواد تو بحثای تخصصی شرکت کنه ، یکی نمی خواد! قبول نداری؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

ببین این سایت مال همه ی بچه های سمپاده ! یکی دلش می خواد تو بحثای تخصصی شرکت منه ، یکی نمی خواد! قبول نداری؟
حاجی، مشکل اینجاست که تو آزادی هرکاری میخوای بکنی، تا وقتی که جلوی آزادی دیگران رو نگیره
خوب وقتی یکی یه تاپیک چرت بزنه & تاپیکه همیشه بالا باشه، تاپیکای دیگه رو زیر خودش گم میکنه و این یعنی مشکل
تعادل چیزیه که ما سرش مشکل داریم

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نقل از GCD :
حاجی، مشکل اینجاست که تو آزادی هرکاری میخوای بکنی، تا وقتی که جلوی آزادی دیگران رو نگیره
خوب وقتی یکی یه تاپیک چرت بزنه & تاپیکه همیشه بالا باشه، تاپیکای دیگه رو زیر خودش گم میکنه و این یعنی مشکل
تعادل چیزیه که ما سرش مشکل داریم
خب! خوبه خودت میگی که همیشه بالا باشه! این یعنی چی؟
یعنی کسایی که نظر میدن توش زیادن! یعنی این موضوع چرت از نظر تو وا3 خیلی از کاربرا چرت نبوده!
ببین من چند وقت پیش یه نظر سنجی گذاشتم!
وقتی از 64 تا 51 نفر وا3 تفریح میان 28 نفر وا3 کسب علم 4 نفر وا3 تبلیغات 5 نفر وا3 اسپم دهی و 10 نفر وا3 دوست یابی ( استغفرالله!) میان!
( هر کس 2 تا حق انتخاب داشت!)
خوب دیگه چه انتظاریه؟!
اینم لینکش :

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,26763.0.html

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

خب! خوبه خودت میگی که همیشه بالا باشه! این یعنی چی؟
یعنی کسایی که نظر میدن توش زیادن! یعنی این موضوع چرت از نظر تو وا3 خیلی از کاربرا چرت نبوده!
نه دیگه این بگی نگی غیر منطقیه ممکنه تاپیک اومده باشه بالا ولی فقط 2 نفر باشن که توش چرت و پرت میگن این احتمال هست مگه نه؟

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نقل از پردیس :
نه دیگه این بگی نگی غیر منطقیه ممکنه تاپیک اومده باشه بالا ولی فقط 2 نفر باشن که توش چرت و پرت میگن این احتمال هست مگه نه؟
بله هست!
ولی تاحالا یه همچین تاپیکی بوده؟

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

بله هست!
ولی تاحالا یه همچین تاپیکی بوده؟
بله تا دلت بخواد تو گفت و شنود هست
همین تاپیک حرف بزن پستای آخر شبش رو بخونی معلومه

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

به نقل از پردیس :
بله تا دلت بخواد تو گفت و شنود هست
همین تاپیک حرف بزن پستای آخر شبش رو بخونی معلومه

پ.ن:تو مدیر چه انجمنی هستی که من خبر ندارم؟! :D
بابا اشکال نداره که!
تاپیک حرف بزن خیلی تاپیک خوبیه! وقتی هم که به 20 صفحه میر3 کلشو از اول پاک کنید ! خیلی مشکلی وا3 سایت پیش نمیاره!! باور کن! :D
البته با پستای آخر شبش موافقم!
بعضی از پستا مثل سلام ، خوبید؟ چه خبر؟ کلا تاپیکو یه چت روم تبدیل می کنه! دلیلش هم اینه که شما پست اول هسپراید رو پاک کردید!

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

اين تاپيك تبديل شده به اسپم
به جايي نميرسه

salary

کاربر حرفه‌ای

.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از سالاری :
به نظر من دلیلی ندارد که در یک انجمن که مطالب متنوعی دارد ما دائم در پی متهم کردن دیگران
باشیم که این مطلبت خوب است یا آن بد است... به قولی فروم مثل برنامه های تلویزیون یا مطالب
مجلاتی است که شما حق انتخاب دارید. قرار نیست من همه ی مطالب انجمن را بخوانم چون وقتش
را ندارم. پس انتخاب می کنم. بنابراین باید به سلایق هم احترام بگذاریم. همین قسمت مشاعره خیلی
جالب است و من شرکت می کنم. چه اشکالی دارد هر کس میزان توانایی خود را در شعر این طوری بسنجد؟!... متشکرم.
آخه ببین آقای سالاری، من با اصل مشاعره هیچ مشکلی ندارم و خیلی هم موافقش هستم، ولی وقتی این تاپیک
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,26233.0.html
همیشه قسمت آخرین ارسال ها رو به خودش اختصاص داده، با پستایی که بود و نبودش هیچ تاثیری نداره، خوب در واقع حق کسی که تاپیک علمی یا فکری زده و انتظار داره 2 نفر تاپیکشو ببینن یا کسی که دنبال یه مطلب خوب میگرده ولی بخاطر اینا نمیتونه پیداش کنه خورده میشه
همچنین وقتی تاپیکی مثل این همیشه بالا باشه خوب هرکسی نا خود آگاه میره توی اون تاپیک و چون مطالب بدرد بخور زیر انبوه تاپیک های اینچنینی گم شده وقتشو پای اینا میگذرونه!

salary

کاربر حرفه‌ای

.

رؤیاکریمی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یزد
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

منم موافقم خسته شدم از دست بعی از تاپیکا نمیگم خودم هم جزو اسپمر ها نیستم و شاید باشم ولی خیلی وقته دارم سعی میکنم درست پست بدم و تعداد پست هام هم اصلا برام مهم نیست مهم نظر مفید یا پست مفیدیه که میدم!
امیورام همه بتونیم به این هدف برسیم و دیگه لازم نباشه مدیرا پست یا اکانتیو حذف کنند :O امیدوارم :-?

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

این هم یه تاپیک بی محتوا تره!!!
هرکی اومده گفته منم موافقم.!
نه بابا؟؟؟؟؟
خب یه پیشنهادی چیزی!
در ضمن خوبه که پ.خ هست.