• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روسپی گری

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
تابو اینجاست که شما فکر میکنی مشکلات از نفس این کار سرچشمه میگیره و چون شغل بد جا افتاده
شما تصور میکنی این مشکلات و خطرات چن برابر چیزی مثل آشپزیه
بد جا افتاده ؟
قانع نشدم متاسفانه
یعنی اگر به یکی از عزیزان شما یا خودتون قرار باشه بین اشپزی و روسپی گری انتخاب کنه روسپی گری هیچ فرقی نداره با آشپزی؟
بد جا نیفتاده
واقعا وحشتناکه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
بد جا افتاده ؟
قانع نشدم متاسفانه
یعنی اگر به یکی از عزیزان شما یا خودتون قرار باشه بین اشپزی و روسپی گری انتخاب کنه روسپی گری هیچ فرقی نداره با آشپزی؟
بد جا نیفتاده
واقعا وحشتناکه
اگر هنر آشپزی نداشته باشه آره برایره

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
شروع شد!تابو هاى جامعه!من كه ارتباطى بين خشونت مردان با روسپى كه باهاش مى خوابند يا بيمارى هاى مقاربتى و روسپى گرى نميبينم!چقدر ازين مشكلات از تابو هاى جامعست و چقدر از نفس كار؟
بله هست.اينطور كه بنظر مياد شما درك صحيحى از بيمارى هاى مقاربتى و وضع زندگى روسپى ها نداريد كه با اشپزى مقايسش مى كنيد.من روسپى رو نامحترم نميدونم چون مسببش فقر شديد و در موارد معدودى شرايط بد خانوادگيه.
چيزى كه بايد از بين بره اون فقر بيمار گونه ايه كه باعث ايجاد بيشتر روسپى ها حداقل در اينجا شده.
و بله من تصور مى كنم چون اينطور هست.در اشپزى شما هر لحظه با خطر خشونت از طرف يك مرد مواجه نيستيد با بيمارى هاى مقاربتى مواجه نيستيد اما در روسپى گرى چرا.

اين حرف ها هم ناشى از عدم درك صحيح از قضيست.شما قضيه رو اينطور مى پنداريد كه اره ديگه بابا طرف هر شب با يكى ميخوابه يه پوليم ميگيره خب مشكلش چيه؟اما اين ديد كاملا غلطه.
روسپى گرى در ايران رو با امريكا مقايسه مى كنى؟
از حرف های شما اینطور برداشت میشه شما مخالف تن فروشی هستی چون معتقدی تنها عاملش فقره یا شرایط بد خوانوادگی در حالی که بسیاری دلیل دیگه هم داره کی میتونی با دلایل بیشترش اینجا اشنا بشی.
اگه برای بیماری مقاربت جنسی و تحقیر فرد میگی که مشکل داره پس تو همه جا مشکل داره.ایران و امریکا نداره!مگه میشه خورد شدن شخصیت یه انسان توی ایران بد باشه توی امریکا نه؟یا مثلا بیماری مقاربتی فقط ما داریم؟
کل روسپی گری فعلی که در حال انجامه چنین عواقبی رو داره.
من فکر نمیکنم بحث توی این تاپیک در مورد روسپی گریی که در حال حاضر با قدمت 4000 ساله در حال انجامه باشه بلکه سر اینه اگه از اول بهتر و اصولی تر جا میوفتاد و بهتر و اصولی تر برخورد میشد بهتر بود و اینکه چه طرز تفکری الان درموردش وجود داشت.
میزان آسیب بین آشپزی و روسپی گریو یک اندازه میدونید ؟ :-?
بله هست.اينطور كه بنظر مياد شما درك صحيحى از بيمارى هاى مقاربتى و وضع زندگى روسپى ها نداريد كه با اشپزى مقايسش مى كنيد.من روسپى رو نامحترم نميدونم چون مسببش فقر شديد و در موارد معدودى شرايط بد خانوادگيه.
چيزى كه بايد از بين بره اون فقر بيمار گونه ايه كه باعث ايجاد بيشتر روسپى ها حداقل در اينجا شده.
و بله من تصور مى كنم چون اينطور هست.در اشپزى شما هر لحظه با خطر خشونت از طرف يك مرد مواجه نيستيد با بيمارى هاى مقاربتى مواجه نيستيد اما در روسپى گرى چرا.

اين حرف ها هم ناشى از عدم درك صحيح از قضيست.شما قضيه رو اينطور مى پنداريد كه اره ديگه بابا طرف هر شب با يكى ميخوابه يه پوليم ميگيره خب مشكلش چيه؟اما اين ديد كاملا غلطه.
شاید درنگاه اول اینکه با اشپز مقایسه بشه چیز خنده داری براتون به نظر بیادمثل من ولی اگه بیشتر فکر بکنی میبینی که ما به غذا نیاز داریم،و غذای مارو خود ما،مادر همسر و یا اطرافیان ما تامیین میکنن.ولی ایا شما از رستوران و تهیه غذا تا حالا چیزی نگرفتی بخوری؟یا مثلا فست فودی نخوردی که یک نفر دیگه جز اطرافیانت برات درست کرده باشه؟
رابطه جنسی هم یک نیازه مثل غذا ! ایا شریک جنسی شما در اینده فقط مسول رفع این نیاز شماست؟یعنی نمیشه با یک نفر دیگه این نیاز رو بر طرف کنید؟همونطور که گرسنه تون باشه میرید و رستوران غذا میخورید!(اره یا نه به خودتون مربوطه و قابل بسط دادن به همه نیست!)

بعد یک جوری از تحقیر و مرد پر زور پشمالو حرف میزنید انگار مثلا همه برای تجربه کاکولد و بی دی اس ام میرن سراغ روسپی!
یا مثلا تن فروشی فقط بین زن و مرده؟
یا گرایشات جنسی دیگه ای وجود نداره که بخواد توش تن فروشی صورت بگیره!
_

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
اخه طورى از زندگى خوب روسپى ها حرف ميزنى انگار كه چقدر وضع مالى همشون عاليه!فكر مى كنى چقدر بابت كارش از هر مرد پول بگيره؟يا بهتره بگم هر مرد چقدر حاضره براى يه روسپى پول بده؟
واقعاً «جوری حرف نزدم راجع به زندگیشون که انگار چقدر وضع مالی همه‌شون خوبه».
هدف این بود که بگم لزوماً دلیلش مالی نیست.
مثل این می‌مونه بگی هر کی هروئین می‌کشه یا می‌فروشه به خاطر فقر مالیه.
به سکس به چشم یه عمل خیلی مقدس هم که نگاه کنی، باز می‌شه خیلی ساده باهاش برخورد کرد و فقط سطحی ازش لذت برد؛ مثلاً سیگار کشیدن برای شمن‌های آمریکایی یه عمل مقدس بوده و هست، در نظرشون با استفاده از سیگار با یک‌سری از ارواح و موجودات دیگه ارتباط برقرار می‌کنن، ولی خب مثلاً یه نوجوون 14 ساله تو خاورمیانه هم داریم که سیگار می‌کشه تا بذاره عکس پروفایلش و ازش لذت ببره. اصلاً این آدما خیلی بیش‌ترن. (تاکید کنم که من هیچ کاری با پیامد‌های این شکلی زندگی کردن ندارم.)
خیلی از آدما تو اسنپ کار می‌کنن چون دنبال پولن، ولی خب شوماخر هم داریم ما!
خلاصه که تو سطوح مختلفی می‌تونی روسپی باشی. ممکنه با صاب‌خونه‌ت بخوابی فقط که اجاره ندی، ممکنه بری کنار خیابون وایسی، ممکنه خیلی تخصصی‌تر نگاه کنی بهش برند کنی خودتو. کم هم نیستن این آدما، حتی تو ایران.

تو می‌گی همواره این روند طی می‌شه که آدما روسپی می‌شن:

پول نداری -> ظاهراً تخصصی نداری و کاری نتونستی پیدا کنی -> روسپی می‌شی

من می‌گم مثلاً همچین روندی هم می‌تونه داشته باشه:

دلت می‌خواد سکس‌های زیاد و متنوع داشته باشی و تو این قسمت دنیا پیشرفت کنی -> شروع می‌کنی با آدم‌های زیادی سکس کردن رو تجربه می‌کنی -> حالا یه آدم متخصصی که می‌تونه درآمدزایی هم بکنه

واقعاً بیش‌تر از این هم چیز خاصی نمی‌دونم، اون‌قدر درک نمی‌کنم و فکر نکرده‌م به روسپی‌ بودن، ولی خب مثلاً تو اورژانس کار کردن رو هم درک نمی‌کنم.

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
بازم مقايسه غلط با غذا.
چقدر از زناى جامعه(نه فقط اينجا بلكه دنيا)حاضرن شوهرشون شب با يه زن ديگه بخوابه؟
تشبيه رابطه جنسى به غذا در صورتى درسته كه اشپز قبليتون از اينكه اشپز جديدى انتخاب كرديد ناراضى نباشه اما اينطور نيست.
حتى در روسيه قديم كه از اين قضيه خيلى زياد و عادى بود زنها ابدا از اين قضيه راضى نبودند.
گرايشات جنسى ديگه هم هست اما اونارو بايد در بحث جداگانه اى بررسى كرد.اينجا روى سخنم با روسپى گرى جنس مخالف بود.
خب من حقیقتش ندیدم تا حالا توی کشورم برای این موضوع که چند درصد با عادی شدن یک تابو موافقن یا مخالف نظر خواهی ای برگزار شده باشه پس نمیتونم بگم اهاااای هیچ زنی/مردی/پسری/دختری(متاهل/مجرد) حاضر به تن فروشی نیست و چه کار بدیه و اه و پیف و همه هم بدشون میاد و همه هم محکوم اند و همین حالاتی که من میگم وجود داره و لاغیر .(لابد الان جوابش میشه چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟:)))
بهتره برای مسایل جنسی،جامعه ای بزرگ تر از ایران و خاورمیانه رو در نظر بگیریم چون توی خاور میانه با موانع زیادی رو به رو هستیم.
اینکه یک سری تعهدات بعد از ازدواج ایجاد میشه خب درست(البته این در صورتیه که شما با برقراری رابطه جنسی بعد از ازدواج و تنها با شریکت موافق باشی و هرگونه رابطه رو بعد از ازدواج با یک فرد دیگه اه و پیف بدونی که خب بازم شخصیه و قابل بسط دادن به همه نیست)و این چیزیه که شما با توجه به عوامل محیطی و شرایط جامعه در ذهنت گنجانده شده.کما اینکه اگر از اول بهش پرداخته میشد از همه لحاظ،الان تن فروشی در اذهان عموم چیز بسیار عادی بود.
اگه قراره چیزی کامل بررسی بشه تن فروشی و اسیب هاش باید برای همه ی اقشار جامعه و همه ی گرایشات جنسی مورد بحث قرار بگیره و نمیشه جدا کرد و یه پارت بزرگی از گرایشات رو ریخت دور.
تن فروشی خیلی وقته در جریانه و با رسیدگی بهش میشه هم اسیب های فعلی رو کم تر کرد هم فهمید این افراد نه شاخ دارن نه دم دارن نه خیلی چیزای جادویی و یا اهریمنی دیگر.
اگر میخواهید ببینید چقدر درامد داره یا فردی که در این کار بوده راضیه یا نه و یا اینکه اگه بهش پرداخته بشه و شرایط محیا بشه چطوریه توصیه میکنم این مصاحبه که واشنگتن پست با یک تن فروش انجام داده رو مورد مطالعه قرار بده.
اگر میخواید ببنید برای یک زندگی متوسط در امریکا چقدر پول مورد نیاز هست هم میتونی به اینجا رجوع کنید.

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
خب شما داريد فرهنگ ايران رو با امريكا مقايسه مى كنيد.سكس زياد و متنوع از خواسته هاى مردم تو فرهنگ ما اگه نباشه براى يه تعداد خيلى كميه و نميشه به كل روسپى ها تعميمش داد.
این‌جا «فرهنگ» به درستی استفاده نشده و تنها کسی که یه چیزی رو تعمیم داده خودتی.
بیش‌تر حس می‌کنم داری لج‌ می‌کنی. مثل همونی که با آشپزی کردن مقایسه‌‌ش می‌کنه. :‌))

بالا