• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون ورودی نهم به دهم

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
من خودم از همون ورودی های به قول شما منفور سال 96-97 هستم. من واقعا به خودم ایمان داشتم و مطمعن هم هستم که اگه آزمون ما عادی میبود ، من باز هم قبول میشدم. ولی هفته ی اول یه معلمی اومد و پرسید که چه کسایی آزمون رو از قبل دیده بودن. حدود 10 نفر از کلاس 25 نفره دستشون رو بردن بالا و اعتراف کردن و که دیده بودن. و دهن ما هایی که ندیده بودیم باز موند. و نکته جالب اینجاست که محیط سمپاد آدم رو مجذوب خودش میکنه. رابطه عالی ای که بچه ها با معلماشون دارن و با هم دیگه اخت میشن و هوای همدیگه رو دارن ، باعث شد حتی اونایی که دیده بودن حتی اگر هم درس نخون بودن ولی خودشون رو رسوندن. ولی اینکه بخوان آزمون بگیرن واقعا کار بیهوده ایه. چون هر آدمی اگه وارد سمپاد بشه و بمونه و نندازنش بیرون ، مطمئنا سطحش بالا میره و اینو میگم چون خودم دیدم. درسته که ما افتادیم تو اون سال و همه نظرات منفی و اینا اومد رو ما ، ولی اگه اون کسی که به نا حق وارد شده بود ، حتما میفتاد بیرون. چون ما عوض شدیم. معلما که عوض نشدن.
پس به نظر من واقعا کار غلطیه.
دقیقا درست میگی

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
سلام.
من که با تکمیل ظرفیت هشتم رفتم. اون آزمون ریون واقعا نمی‌دونم برای چی بود. چون تا جایی که می‌دونم نتایجش متغیره در طول زمان.
حالا جدا از اون، باید صبر کرد تا بخش‌نامه بهمن. ولی به ما که گفتن مطمئن باشید هست.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
سلام.
من که با تکمیل ظرفیت هشتم رفتم. اون آزمون ریون واقعا نمی‌دونم برای چی بود. چون تا جایی که می‌دونم نتایجش متغیره در طول زمان.
حالا جدا از اون، باید صبر کرد تا بخش‌نامه بهمن. ولی به ما که گفتن مطمئن باشید هست.
میگن که بترسونن
به مام میگفتن

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام میشه لطفاً در مورد تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم اگه خبری شد بهم بگین ممنونم

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
سلام میشه لطفاً در مورد تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم اگه خبری شد بهم بگین ممنونم
سلام.
منتظر نباشید.
یک‌بار گرفتن که منم با همون قبول شدم. ولی دیگه این‌کارو نمی‌کنن. بخونید برای نهم به دهم. کتاب‌های تکمیلی متوسطه اول سمپاد رو هم کار کنید. سوالات زیادی از اون کتب طرح می‌شن.

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام.
منتظر نباشید.
یک‌بار گرفتن که منم با همون قبول شدم. ولی دیگه این‌کارو نمی‌کنن. بخونید برای نهم به دهم. کتاب‌های تکمیلی متوسطه اول سمپاد رو هم کار کنید. سوالات زیادی از اون کتب طرح می‌شن.
سلام من برای خواهرم می خواستم.کلاس هفتمه با این شرایط کرونا و سوال های اشتباهشون قبول نشده
خودم که تیزهوشانی ام

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
دوستان به یک موضوعی هم توجه کنید ، اینکه ما این سه سال رو در تیزهوشان درس خوندیما !! خیلی چیزهای بیشتری نسبت به مدارس عادی می دونیم لازم نیست انقدر نگران باشیم .

Rasa Asadi

این نیز بگذرد ...
نام مرکز سمپاد
شهید باهنر 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
بنظر من ، ( نظر شخصیمه حالا اگر باهاش حال کردین یا قبول دارین یا اصلا قبلو ندارین دیگه خودتون می دونین )
ب طور کلی با توجه ب رشد ما و سن بلوغ ، از پایه هفتم ک وارد این مدارس شدیم تا پایه هشتم ، با گذشت زمان هر ساله امکان کاهش میانگین نمرات دانش اموزا بیشتر و بیشتر شده و عواملی چون سخت گیری خانواده ها و خود مدرسه و خود ارضایی و رابطه با جنس مخالف و رشد عاطفی و احساسی و خیلی دلایل دیگه ، این نگرانی رو در دل دانش اموزا می ندازن ک ازمون هستش ک تا حد امکان با سخت گیری هاشون از کاهش نمرات جلوگیری کنن ، حالا کاری با تصمیماتشون و این دلایل خیلی ندارم و کلی گفتم
اما این که امسال ایا ازمون می گیرن یا نه به چند دلیل اساسی تر و مهم ک از شانس بد به ما خورده ، دانش اموزا رو با استرس و نگرانی می ندازه
1- کرونا ، خب ب هر حال ممکنه تو این دوره شگفتی های زیادی پیش بیاد همون طور ک پیش اومده
2- در موقع ازمون دادن هر ساله پشت دفترچه می زنه ک با این ازمون مستقیم ب دوره دبیرستان راه پیدا می کنید ، البته این نوشته خیلی اعتبار نداره خیلی جاها ولی خب توی ازمونی ک ما موقع ورود دادیم ظاهرا همچین چیزی نبوده
3- خیلیا واقعا هستن ک از خیلی تعداد زیادی سمپادی بهترن ولی تو سمپاد نیستن
4- تا این لحظه هیچ بخشنامه ای مبنی بر گرفتن یا نگرفتن ازمون نیومده پس با این حال تا این لحظه مستقیم وارد دوره دبیرستان میشیم و همه چی در حد حرف و احتمال هستش با توجه به اینکه هیچ منبعی از طرف اموزش و پرورش نه تایید نه تکذیبی در مورد گرفتن ازمون دوباره نگفتن
5- در خیلی سایت ها ک در تاپ های 1-10 گوگل هستن (البته توی سرچ و ریزالت نهایی ) امده ک ازمونی در کار نیست
نتیجه گیری : با این حال باید نسبت به درس ها امادگی داشت اما استرس و نگرانی های اضافه رو تا حد امکان باید کاهش داد
با این حال فراموش نکنین ک این نیز بگذرد ...
هم موسم بهــار طرب خیـز بگــذرد
هم فصــل ناملایم پاییــز بگــــذرد
گر نا ملایمی به تــو کـرد از قضــا
خود را مساز رنجه که این نیز بگذرد
امیدوارم از خوندن این دیدگاه ارامش گرفته باشین وهمچنین برخی از ابهاماتتون بر طرف شده باشه

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
بنظر من ، ( نظر شخصیمه حالا اگر باهاش حال کردین یا قبول دارین یا اصلا قبلو ندارین دیگه خودتون می دونین )
ب طور کلی با توجه ب رشد ما و سن بلوغ ، از پایه هفتم ک وارد این مدارس شدیم تا پایه هشتم ، با گذشت زمان هر ساله امکان کاهش میانگین نمرات دانش اموزا بیشتر و بیشتر شده و عواملی چون سخت گیری خانواده ها و خود مدرسه و خود ارضایی و رابطه با جنس مخالف و رشد عاطفی و احساسی و خیلی دلایل دیگه ، این نگرانی رو در دل دانش اموزا می ندازن ک ازمون هستش ک تا حد امکان با سخت گیری هاشون از کاهش نمرات جلوگیری کنن ، حالا کاری با تصمیماتشون و این دلایل خیلی ندارم و کلی گفتم
اما این که امسال ایا ازمون می گیرن یا نه به چند دلیل اساسی تر و مهم ک از شانس بد به ما خورده ، دانش اموزا رو با استرس و نگرانی می ندازه
1- کرونا ، خب ب هر حال ممکنه تو این دوره شگفتی های زیادی پیش بیاد همون طور ک پیش اومده
2- در موقع ازمون دادن هر ساله پشت دفترچه می زنه ک با این ازمون مستقیم ب دوره دبیرستان راه پیدا می کنید ، البته این نوشته خیلی اعتبار نداره خیلی جاها ولی خب توی ازمونی ک ما موقع ورود دادیم ظاهرا همچین چیزی نبوده
3- خیلیا واقعا هستن ک از خیلی تعداد زیادی سمپادی بهترن ولی تو سمپاد نیستن
4- تا این لحظه هیچ بخشنامه ای مبنی بر گرفتن یا نگرفتن ازمون نیومده پس با این حال تا این لحظه مستقیم وارد دوره دبیرستان میشیم و همه چی در حد حرف و احتمال هستش با توجه به اینکه هیچ منبعی از طرف اموزش و پرورش نه تایید نه تکذیبی در مورد گرفتن ازمون دوباره نگفتن
5- در خیلی سایت ها ک در تاپ های 1-10 گوگل هستن (البته توی سرچ و ریزالت نهایی ) امده ک ازمونی در کار نیست
نتیجه گیری : با این حال باید نسبت به درس ها امادگی داشت اما استرس و نگرانی های اضافه رو تا حد امکان باید کاهش داد
با این حال فراموش نکنین ک این نیز بگذرد ...
هم موسم بهــار طرب خیـز بگــذرد
هم فصــل ناملایم پاییــز بگــــذرد
گر نا ملایمی به تــو کـرد از قضــا
خود را مساز رنجه که این نیز بگذرد
امیدوارم از خوندن این دیدگاه ارامش گرفته باشین وهمچنین برخی از ابهاماتتون بر طرف شده باشه
بنظر من
امسال واقعا مشکلات مهم تری تو آموزشو پرورش هست
از نظر برگزاری آزمون هاو ....
حالا اگه بخوان امسال تو این شرایط کرونا کل سمپادیا رو ازشون آزمون بگیرن
اصن خیلی بعید و احمقانه بنظر میاد!!!
اما در هرحال
من از ورودی خودمون از یه جهت راضیم
اینکه امسال بیشتر "تیزهوش ها" ی مناطق اطراف شهر هم تونستن قبول شن و خب
اونها هم تیزهوشن ولی تو آزمون های سال های قبل فقط بچه هایی قبول میشدن که تو مدارس برتر درس میخوندن
در این شکی نیست که یه سریا تو سمپاد اضافن و یه سریا حقشون خورده شده اما...
من معتقدم ورودی سال ما از خیلی جهات عالی بوده
مثلا قبلا تو کل مدرسه دو سه نفر از مدرسه دولتی میومدن سمپاد
ولی امسال دولتی های باهوش بیشتر شدن و همین بنظرم قدم مهمیه
به هر حال به قول خودت بهتره آماده باشیم ولی ما هم بهمون گفتن احتمالش خیلی ضعیفه که بگیرن

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
اون اضطرابی که ما داشتیم برای آزمون دیگه چ سالی داشتن؟
هی میگفتن آزمون برگزار میشه/نمیشه
ما.... تاریخ امتحان هی جا به جا میشد؛حتی شایعه شده بود آزمون امسال کنسله و سمپاد قراره برای همیشه غیرفعال بشه.....مزخرف ترین سوالای تاریخ بود،از تمام ازمون های سال های گذشته سخت تر بود.تک و توک آدم داشتیم که با 0 الی 2 تا نزده قبول شده بود.

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
در تمام ورودی ها چنین دانش آموزانی هستن؛استعداد ربطی به توان مالی نداره
در ورودی های قبل ما اگه دقت کنی
چون آزمون از مباحث درسی بوده
خیلیا به اون منابع دسترسی نداشتن
تو فک کنم هفتمی سال شما هم آزمون بیشترش هوش بود دیگه برا همینه

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
در ورودی های قبل ما اگه دقت کنی
چون آزمون از مباحث درسی بوده
خیلیا به اون منابع دسترسی نداشتن
تو فک کنم هفتمی سال شما هم آزمون بیشترش هوش بود دیگه برا همینه
سال ما از مباحث درسی بوده
و بله
متاسفانه خیلی از اینایی که باهامونن همونایی ان که به اون منابع دسترسی داشتن
و تنها برتریشون همین بوده (و هست)
معلمامون رو هم افسرده کردن

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
دوستان خبری نشد ( حتی غیررسمی )؟! نظری ندارید ؟!:D

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
سلام.
فکر نکنم بگیرن.
اخباری دیدم، مبنی بر این‌که رییس سمپاد یک از شهرها، در جلسه‌ای به مدیران گفته تا به الان چیزی مبنی بر گرفتن آزمون گفته نشده. احتمال زیاد هم نیست.
یه چیز دیگه هم که هست اینه که اگه می‌خوان بگیرن زودتر می‌گفتن بهتر بود. اونایی که المپیاد رو شروع کردن، واقعا بلا تکلیفن.

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
من شنیدم از ۲۶ بهمن تا ۳ اسفند ثبت نام ها انجام میشه... معمولا هم اخبار رو از منابع خوبی دنبال میکنم..! :D :-??

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
(: یکم غر بزنم تخلیه روحی روانی شم
ما سال ششم به هفتم که امتحان داشتیم چهار تا مدرسه تیزهوشان دخترونه (متوسطه ۱)تو شیراز بود (: ناحیه یک و دو و سه و چهار
ناحیه یک و دو بین این چهارتا بهترین بودن سه و چهار خیلی تعریفی نداشتن یعنی تقریبا سه و چهار از نمونه دولتی حتی یه پله هم پایین تر بودن
آقا من نشستم خوندم و خوندم تا یکی از ناحیه های یک یا دو قبول شم): ناحیه یک قبول شدم... بعضیا هم که کمتر تلاش کرده بودن هم ناحیه ۳ و ۴ (((:
گذشت تا ۳ سال بعدش رئیس سمپاد اومد گفت ناحیه ۳ و ۴ باید حذف بشه(((: و بچه ها با بچه های ناحیه ۱ و ۲ ادغام بشن(: حقیقتا وات د فاک؟
فرض کن بدون آزمون بدون ورودی خیلی راحت بیای بشینی سر کلاسی که خیلیاش از تو بیشتر درس خوندن و تلاش کردن تا اونجا باشن(:
به خدا من آدم حسودی نیستم): اصلا نوش جونشون خوش به حالشون ولی یه حقی اینجا خورده شده(=
(بله میدونم واقعا کسایی هستن که خیلی لایق هستن اونا رو نمیگم اونایی رو میگم که کلا شوتن)
از اون سال به بعد راندمان ناحیه یک و دو اومد پایین، چرا؟ چون خیلیا که سطحشون پایین تره اومدن تو مدرسه(= جو مدرسه هم عوض شد و از اون جو درسخون تبدیل شد به سالن مد|:
سبک شدم^-^
-------

رفع اسپم: ببینید اینکه بخوان امتحان ورودی نهم به دهم بگیرن همیشه هست ولی میخوان بگن که شما درس بخونید اما مطمئنن نمیگیرن البته در آینده مطمئن نیستم ولی الان به خاطر این وضع اگر امتحان بگیرن باید به عقل اون کسی که امتحان و میخواد بگیره شک کرد(: همینجوریشم تو برگزاری کنکور (ببخشید این و میگم ولی خب هیچ کلمه ای نمیتونه توصیفش کنه ببخشید(((: ) به معنای واقعی زاییدن
فرض کن چندتا کنکور و نهایی ۱۲ و ۹ حضوری |: حالا یکی میاد تو این اوضاع کرونا امتحان ورودی رو هم میذاره؟|: نه
(البته نمیدونم خیلیم مطمئن نیستم شایدم بذاره چون ما تو ایران زندگی میکنیم||||= )

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
خب همونطوری که اون دوست عزیز بالا گفت
فراخوان ثبت نام برای ششم به هفتم و افراد غیر سمپادی دادن که برن این هفته ثبت نام
اگه تا آخر این هفته خبری نشه دیگه لغوه برا ما خدارو شکرررر

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
خب همونطوری که اون دوست عزیز بالا گفت
فراخوان ثبت نام برای ششم به هفتم و افراد غیر سمپادی دادن که برن این هفته ثبت نام
اگه تا آخر این هفته خبری نشه دیگه لغوه برا ما خدارو شکرررر
اگه برا نهمیا خبری شد بگین
(تاریخ ثبت‌نام)

آخرین ویرایش:

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
اگه برا نهمیا خبری شد بگین
نهمیای امسال؟
خب اگه کسی امسال نهمه و سال دیگه باید بره دهم باید بره ثبت نام کنه برا آزمون ولی فعلا برا کسایی که سال آینده نهمن هنو چیزی نگفتن

بالا