• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون ورودی نهم به دهم

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی(حاج احمد سینائیان و پسران)
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
بنظرتون امسال از بچه های ورودی ۹۶_۹۷( که با آزمون ریون قبول شدن) آزمون ورودی برای دبیرستان(بر خلاف هرسال) میگیرن؟

【Epiphany】

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
2121
نمیدونم
ولی حرفای ازمون گرفتن که تو مدرسه ما پیچیده

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
نمیدونم

آره تو همه مدرسه ها همینطوره، رئیس سازمان هم که عوض شده، توی راهنمای ازمونای قبلی هم نوشتن نمیگیرن
متاسفانه ازمون خوبی نگرفتن برای ورودی هفتم
ولی حداقل زودتر یه نتیجه قطعی اعلام کنن:rolleyes:

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
نه فک نمیکنم
فقط اینو می دونم که اگه بگیرن بهتره چون خیلیا که حقشون نبود قبول شدن

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
نه فک نمیکنم
فقط اینو می دونم که اگه بگیرن بهتره چون خیلیا که حقشون نبود قبول شدن
ببین اونایی که قبول شدن باهوشن همشون
حالا درس نخونم هست ولی اینکه بخوایم تایممونو بزاریم برا این مسخره ها که یه آزمون مسخره دیگه بگیرن بیهودس

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
ببین اونایی که قبول شدن باهوشن همشون
حالا درس نخونم هست ولی اینکه بخوایم تایممونو بزاریم برا این مسخره ها که یه آزمون مسخره دیگه بگیرن بیهودس
بحث من سر درس خونی نیست ولی تقریبا 30 درصد از اونا کسایی هستند که باید خواب سمپاد رو می دیدند...

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
بحث من سر درس خونی نیست ولی تقریبا 30 درصد از اونا کسایی هستند که باید خواب سمپاد رو می دیدند...
من نمیدونم همدان چه خبره
ولی خب معلما مدارس اصفهان میگن هر کلاس نهایت یکی دو نفر ریزش داره
که خب من بعید میدونم بشه سی درصد

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
نمیدونم

حرفای آزمون گرفتن همیشه تو همه مدرسه ها هست محض ترسوندنه زیاد جدی نگیرین
---
من نمیدونم همدان چه خبره
ولی خب معلما مدارس اصفهان میگن هر کلاس نهایت یکی دو نفر ریزش داره
که خب من بعید میدونم بشه سی درصد

معلمای ما ام میگن افتضاح ترین ورودیا وروودی ۹۶_۹۷ ان

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
به نظر من که اینطور نیست.
از نظر فعالیت و شناخت خودم، از بین دو کلاس مدرسمون نهایتا ۴ نفر هستن که باید اخراج بشن. ما یه کلاس ۲۷ یه کلاس ۲۸ نفره داریم که درمجموع میشه ۵۵ نفر و درننیجه تعداد افرادی که احتمال اخراجشون هست و حقشون نبوده اینجا باشن تقریبا میشه ۷.۲۵٪ که این حتی نصف اون مقداری که گفتی نبوده و به نظرم ارزشش رو نداره برای همین یه تعداد ناچیز یه آزمون برگزار بشه!
لااقل واسه مدرسه ما که اینطوره. فکر کنم بهتره اگه راجع به این مسئله شک و تردیدی داری از دبیر های پایه هشتم و هفتمتون درمورد سطح علمی و حتی مستحق بودن دانش آموزا سوال کنی.

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
به نظر من که اینطور نیست.
از نظر فعالیت و شناخت خودم، از بین دو کلاس مدرسمون نهایتا ۴ نفر هستن که باید اخراج بشن. ما یه کلاس ۲۷ یه کلاس ۲۸ نفره داریم که درمجموع میشه ۵۵ نفر و درننیجه تعداد افرادی که احتمال اخراجشون هست و حقشون نبوده اینجا باشن تقریبا میشه ۷.۲۵٪ که این حتی نصف اون مقداری که گفتی نبوده و به نظرم ارزشش رو نداره برای همین یه تعداد ناچیز یه آزمون برگزار بشه!
لااقل واسه مدرسه ما که اینطوره. فکر کنم بهتره اگه راجع به این مسئله شک و تردیدی داری از دبیر های پایه هشتم و هفتمتون درمورد سطح علمی و حتی مستحق بودن دانش آموزا سوال کنی.
شما وضع مدرستون خیلی خوبه، تو مدرسه ما و اکثر مدارس از ۵۰ نفر ۱۵ نفر واقعا درسخونن، و توی مدارس دیگه هم داریم کسایی که واقعا حقشون بوده قبول شن
دوست ندارم بگیرن ولی هیچوقت دعا نمیکنم بخاطر منعفت خودم نگیرن

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
شما وضع مدرستون خیلی خوبه، تو مدرسه ما و اکثر مدارس از ۵۰ نفر ۱۵ نفر واقعا درسخونن، و توی مدارس دیگه هم داریم کسایی که واقعا حقشون بوده قبول شن
دوست ندارم بگیرن ولی هیچوقت دعا نمیکنم بخاطر منعفت خودم نگیرن
واقعا؟!
ما همین چند نفر رو نمی‌تونیم تحمل کنیم. خب پس خوش بحال ما =‌)

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
میگن احتمالش هست بخاطر تکمیل ظرفیت نگیرن
تکمیل ظرفیت ورودی ماهم چیز خوبی بود

DeadEnd

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
:>
ببینید بچه ها به طور کلی چه آزمون باشه و چه نباشه احتیاط شرط عقله . ما باید خودمونو برای بدترین حالت آماده کنیم و فرض کنیم که آزمون هست. اما حرف من اینه که ما کلاس ششم که بودیم اولا اولین بار بود که اصلا با چیزی به نام آزمون وروردی آشنا می شدیم و دوما خیلی خام و بی تجربه بودیم و از روش های درس خوندن یا تست زدنِ درست زیاد مطلع نبودیم . ولی الان ما سه سال بزرگتریم و قطعا تجربه بهتری درباره روشهای درس خوندن و آزمون دادن بلدیم چه بسا تو سمپادم درس خوندیم و حدودا با سطح رقبامون آشناییم. برای همین نیاز نیست در حد ششم نگرانی داشته باشیم . نمیگم خیالمون تخت تخت باشه ولی به هر حال به خودمون مطمئن تریم و بهتر میدونیم چکار باید کرد.علاوه بر اون فقط به اراده و تلاش نیاز داریم .
ته حرف من اینه که هرچی هم که باشه نیاز نداره خودتونو نگران کنید و بیخودی استرس داشته باشید
ممکنه یه کم سختی بکشیم ولی قطعا در حد سال ششم نخواهد بود

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
ببینید بچه ها به طور کلی چه آزمون باشه و چه نباشه احتیاط شرط عقله . ما باید خودمونو برای بدترین حالت آماده کنیم و فرض کنیم که آزمون هست. اما حرف من اینه که ما کلاس ششم که بودیم اولا اولین بار بود که اصلا با چیزی به نام آزمون وروردی آشنا می شدیم و دوما خیلی خام و بی تجربه بودیم و از روش های درس خوندن یا تست زدنِ درست زیاد مطلع نبودیم . ولی الان ما سه سال بزرگتریم و قطعا تجربه بهتری درباره روشهای درس خوندن و آزمون دادن بلدیم چه بسا تو سمپادم درس خوندیم و حدودا با سطح رقبامون آشناییم. برای همین نیاز نیست در حد ششم نگرانی داشته باشیم . نمیگم خیالمون تخت تخت باشه ولی به هر حال به خودمون مطمئن تریم و بهتر میدونیم چکار باید کرد.علاوه بر اون فقط به اراده و تلاش نیاز داریم .
ته حرف من اینه که هرچی هم که باشه نیاز نداره خودتونو نگران کنید و بیخودی استرس داشته باشید
ممکنه یه کم سختی بکشیم ولی قطعا در حد سال ششم نخواهد بود
حرفت در رابطه با بدترین شرایط ممکن درسته ولی باید یه خبر قطعی هم به ما بگن،تو مدرسه ما انواع اقسام افرادی که استعداد های مختلفی دارند وجود داره،و باید علاوه بر مدرسه برا اون هم وقت داشته باشه.یا بچه هایی که دارن برا المپیاد آماده میشن،مجبور هستند از وقتی که برا المپیاد صرف میکنن،کنار بکشن و المپیاد رو حذف کنن.

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
ما نسبت به بقیه ورودیا بدتریم ولی حداقل خوشحالیم از ورودیا سال ما اینه که
یه مش بچه خرخون که فقط بلدن همه چیو حفظ کنن و رقابت ناسالم راه بندازنو اینا نتونستن بیان و ما حتی از حومه شهرم دانش آموز داریم
مشکل درس نخوندنه افراد باهوشه
ولی من معتقدم که آزمون دادن کار چرتیه

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
یه مش بچه خرخون که فقط بلدن همه چیو حفظ کنن و رقابت ناسالم راه بندازنو اینا نتونستن بیان و ما حتی از حومه شهرم دانش آموز داریم
می دونی گلم اکثر افرادی از ششم وارد سمپاد میشن افت شدیدی پیدا می کنن یعنی به جایی می رسع که صندلی اشغال می کنند.به نظر من اگه دانش آموزان سمپاد واقعا درجه یک و باهوشن باید بیان و برای ورودی پایه دهم با دانش آموزان دیگه هم سنجیده شن.
اگه واقعا بخواهیم بحث کنیم این آزمون هوش واقعا استاندارد و مناسب نیست حداقل بهتره یکی دوتا درس هم مثل ریاضی و علوم توی آزمون ششم جابدن یا مثل نهم به دهم کنن.
آزمون ورودی دهم های امسال آزمون بسیار خوبی بود.
سی درصد هم منظورم تو کل کشور هست با یکی دو تا استان نمیشه سنجیده بشه و باید تمامی مراکز کشور رو در نظر گرفت...
----
به دلیل مفهومی بودن سوالات آزمون هیچ خرخونی که فقط حفظ میکنه نمی تونه وارد سمپاد شه...

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
حالا کتاب کمک درسی (هرچی سنگین تر بهتر) چی پیشنهاد میدین؟:D

Ramzi

خسته از درهای بسته
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
قبرستون
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
هعی زندگی
حالا کتاب کمک درسی (هرچی سنگین تر بهتر) چی پیشنهاد میدین؟:D
برای علوم خیلی سبز تیزهوشان-فیزیک تتا(جلد 1 و 2)فوق العادست واقعا عالیه-زیست و شیمی علامه حلی
ریاضی مرشد و خیلی سبز(بیشتر مرشد) و البته که ریاضی علامه حلی نزدیکترین سوالا به آزمون سمپادو داشت و عالیه
ادبیات (ببین به هیچ وجه طالب تبار نگیر الکی اسم در کرده ولی پر اشکاله) خیلی سبز تیزهوشان-گامی تا فرزانگان-شایدم مرشد فارسی تا حدودی
عربی رشادت و مرشدش خوبه

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
برای علوم خیلی سبز تیزهوشان-فیزیک تتا(جلد 1 و 2)فوق العادست واقعا عالیه-زیست و شیمی علامه حلی
ریاضی مرشد و خیلی سبز(بیشتر مرشد) و البته که ریاضی علامه حلی نزدیکترین سوالا به آزمون سمپادو داشت و عالیه
ادبیات (ببین به هیچ وجه طالب تبار نگیر الکی اسم در کرده ولی پر اشکاله) خیلی سبز تیزهوشان-گامی تا فرزانگان-شایدم مرشد فارسی تا حدودی
عربی رشادت و مرشدش خوبه

فیزیک تتا واسه هر سه تا پایه‌ست، واسه هشتم و نهم کدوم جلد رو بخونم؟
یه سوال دیگه اینکه میگن علوم و ریاضی علامه حلی در حد خیلی سبز و رشادت و اینا نیست، سطحش بالاست واقعا؟

SARA.MA

♧♢♡♤
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Al
سال فارغ التحصیلی
1441
چرا میگید این ورودیا که خودمم جزوه شونم کشکی اومدن(مقدار این افراد تو مدرسه ی ما کمتر از۱۰نفره
آمار مدرسه ی ما خیلی بالاس) ولی اینم بدونین آزمونی که آسون برگذار شه رقابت بین بچه ها بیشتره (دانش آموزان سوالارو میتونن جواب بدن و رقابت واقعا سنگین تر میشه بینشون)
با این که ورودیای هفتم برای این اومدن که مستقیم وارد دوره ی دوم بشن معاون مون میگفت که یکی از دلایل برگزاری آزمون اینه که تعدادی از بچه ها ب امید ورود مستقیم ب دوره ی دوم یکم بیخیال میشن و خب دلیل درست و منطقی ایه...
ولی باز هم قطعا بچه های دوره ی اول سمپاد شانس قبولی خیلی بیشتری نسبت به بقیه دارن
----
چرا میگید این ورودیا که خودمم جزوه شونم کشکی اومدن(مقدار این افراد تو مدرسه ی ما کمتر از۱۰نفره
آمار مدرسه ی ما خیلی بالاس) ولی اینم بدونین آزمونی که آسون برگذار شه رقابت بین بچه ها بیشتره (دانش آموزان سوالارو میتونن جواب بدن و رقابت واقعا سنگین تر میشه بینشون)
با این که ورودیای هفتم برای این اومدن که مستقیم وارد دوره ی دوم بشن معاون مون میگفت که یکی از دلایل برگزاری آزمون اینه که تعدادی از بچه ها ب امید ورود مستقیم ب دوره ی دوم یکم بیخیال میشن و خب دلیل درست و منطقی ایه...
ولی باز هم قطعا بچه های دوره ی اول سمپاد شانس قبولی خیلی بیشتری نسبت به بقیه دارن
اینم یادم رفت بگم:
اون اضطرابی که ما داشتیم برای آزمون دیگه چ سالی داشتن؟
هی میگفتن آزمون برگزار میشه/نمیشه
لحظه آخری قطعی شد هست
در مورد سوالا هم بگم:
ما(ورودیای اون سال کلا)آماده بودیم که سوالا مثل سوالای سال های قبل باشه
خودشون سوالارو تغییر دادن:|

بالا