• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون ورودی نهم به دهم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
بچه ها کسی میدونه ثبت نام شروع شده یا نه؟
آخه گفتن ثبت نام کنین ولی همش میزنه خطا در بازیابی اطلاعات
#ششم_به_هفتم

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
اگر آزمون بگیرن واقعا به ضرر المپیادی هاست و باعث میشه در چند سال دیگه سمپادی های کمی مدال بگیرن

Hami J

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
برنز نجوم
اگر آزمون بگیرن واقعا به ضرر المپیادی هاست و باعث میشه در چند سال دیگه سمپادی های کمی مدال بگیرن
دقیقا
اگه اون شخصی که بر فرض محال برای المپیاد میخونده حذف بشه توی آزمون ، قطعا در حقش ظلم میشه. تازشم اون آزمون رو که ما طراحی نکردیم که تاوانش رو ما بدیم.

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
دقیقا
اگه اون شخصی که بر فرض محال برای المپیاد میخونده حذف بشه توی آزمون ، قطعا در حقش ظلم میشه. تازشم اون آزمون رو که ما طراحی نکردیم که تاوانش رو ما بدیم.
و همچنین وقت تلف کردنه برای اون فرد .

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
ببخشید من یه سوالی داشتم
خودم ششم به هفتم قبول شدم میخواستم بدونم نهم به دهم بازم باید امتحان بدم؟

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
آخرین ویرایش:

Rasa Asadi

این نیز بگذرد ...
نام مرکز سمپاد
شهید باهنر 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
من خودم از همون ورودی های به قول شما منفور سال 96-97 هستم. من واقعا به خودم ایمان داشتم و مطمعن هم هستم که اگه آزمون ما عادی میبود ، من باز هم قبول میشدم. ولی هفته ی اول یه معلمی اومد و پرسید که چه کسایی آزمون رو از قبل دیده بودن. حدود 10 نفر از کلاس 25 نفره دستشون رو بردن بالا و اعتراف کردن و که دیده بودن. و دهن ما هایی که ندیده بودیم باز موند. و نکته جالب اینجاست که محیط سمپاد آدم رو مجذوب خودش میکنه. رابطه عالی ای که بچه ها با معلماشون دارن و با هم دیگه اخت میشن و هوای همدیگه رو دارن ، باعث شد حتی اونایی که دیده بودن حتی اگر هم درس نخون بودن ولی خودشون رو رسوندن. ولی اینکه بخوان آزمون بگیرن واقعا کار بیهوده ایه. چون هر آدمی اگه وارد سمپاد بشه و بمونه و نندازنش بیرون ، مطمئنا سطحش بالا میره و اینو میگم چون خودم دیدم. درسته که ما افتادیم تو اون سال و همه نظرات منفی و اینا اومد رو ما ، ولی اگه اون کسی که به نا حق وارد شده بود ، حتما میفتاد بیرون. چون ما عوض شدیم. معلما که عوض نشدن.
پس به نظر من واقعا کار غلطیه.
حرفت کاملا درسته ولی یه نکته ای هس و اونم اینه ک بعضیا هستن ک واقعا می تونستن باشن تو سمپاد ولی بخواطر خرکی بودن ازمون ، نتونستن بیان
برا همین باید همه ی مدارس سمپاد باشه ک ب قول خودت وقتی ادم توی این شرایط باشه خودشو وقف می ده و بالا می کشه ، دیگه فکر کن اگه سطح همه مدارس اینقد بالا باشه چی می شه و چ پیشرفتی تو مملکت پیش می یاد ، جدا از اینکه این اتفاق واقعا در حال حاضر خیلی از ذهن های ما دوره ، حتی اگه مدارس دیگر هم تلاش کنن ک به جای اینکه فقط قبولی بدن ، خودشون یه پا سمپاد باشن ، حتی همون تلاشه هم کلی ویژگی مثبت بین نوجوونا ایجاد می کنه و ...

Dara_Tkd

کاربر جدید
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
????? ???? ????? 3 ??? ???? ?????? ???
شهر
???
سال فارغ التحصیلی
1403
من خودم از همون ورودی های به قول شما منفور سال 96-97 هستم. من واقعا به خودم ایمان داشتم و مطمعن هم هستم که اگه آزمون ما عادی میبود ، من باز هم قبول میشدم. ولی هفته ی اول یه معلمی اومد و پرسید که چه کسایی آزمون رو از قبل دیده بودن. حدود 10 نفر از کلاس 25 نفره دستشون رو بردن بالا و اعتراف کردن و که دیده بودن. و دهن ما هایی که ندیده بودیم باز موند. و نکته جالب اینجاست که محیط سمپاد آدم رو مجذوب خودش میکنه. رابطه عالی ای که بچه ها با معلماشون دارن و با هم دیگه اخت میشن و هوای همدیگه رو دارن ، باعث شد حتی اونایی که دیده بودن حتی اگر هم درس نخون بودن ولی خودشون رو رسوندن. ولی اینکه بخوان آزمون بگیرن واقعا کار بیهوده ایه. چون هر آدمی اگه وارد سمپاد بشه و بمونه و نندازنش بیرون ، مطمئنا سطحش بالا میره و اینو میگم چون خودم دیدم. درسته که ما افتادیم تو اون سال و همه نظرات منفی و اینا اومد رو ما ، ولی اگه اون کسی که به نا حق وارد شده بود ، حتما میفتاد بیرون. چون ما عوض شدیم. معلما که عوض نشدن.
پس به نظر من واقعا کار غلطیه.
دوست عزیز آدم جاهل کم تو این جامعه نیست اون کسایی که میگن ازمون باید گرفته بشه به این فکر نمیکنن که اگر بخوان با این بچه هایی که الان تو سمپادن مقابله کنن کارشون خیلی راحت تره تا شرایط طوری باشه که همه به فکر درس و رقابت باشن
حالا هم اصلا نگرانی نداره من مطمینم ازمونی در کار نیست باشه هم ما یک قدم از همه جلو تریم

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
دستورالعمل ثبت نام و شرکت در آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، در حال تدوین و آماده سازی بوده و به محض نهایی شدن در اواسط اسفندماه در اختیار استانها و مدارس قرار خواهد گرفت.
ثبت نام آزمون های ورودی مدارس سمپاد در سالتحصیلی ۰۱-۱۴۰۰ هنوز آغاز نشده است.
قابل توجه دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم :

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، دستورالعمل ثبت نام و شرکت در آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، در حال تدوین و آماده سازی بوده و به محض نهایی شدن در اواسط اسفندماه در اختیار استانها و مدارس قرار خواهد گرفت. زمان ثبت نام و سایر شرایط و جزییات مربوط به آزمونها و پذیرش، در دستورالعمل مزبور تصریح شده و لذا اخبار منتشره در برخی سایت ها مبنی به شروع ثبت نام در سامانه azmoon.medu.ir مورد تایید نیست.
دانش آموزان گرامی، لطفا اطلاعات و اخبار مربوطه را صرفا از طریق سامانه sampad.medu.ir پیگیری کنند‌.

لازم به ذکر است که دانش آموزان حتما باید در اولین فرصت، نسبت بهدریافت رمز همگام خود ازمدرسه اقدام نموده و آن را تا زمان آغاز ثبت نام و در مراحل بعدی نزد خود نگه دارند

دستورالعمل ثبت نام و شرکت در آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، در حال تدوین و آماده سازی بوده و به محض نهایی شدن در اواسط اسفندماه در اختیار استانها و مدارس قرار خواهد گرفت.
قابل توجه دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم :

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، دستورالعمل ثبت نام و شرکت در آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، در حال تدوین و آماده سازی بوده و به محض نهایی شدن در اواسط اسفندماه در اختیار استانها و مدارس قرار خواهد گرفت. زمان ثبت نام و سایر شرایط و جزییات مربوط به آزمونها و پذیرش، در دستورالعمل مزبور تصریح شده و لذا اخبار منتشره در برخی سایت ها مبنی به شروع ثبت نام در سامانه azmoon.medu.ir مورد تایید نیست.
دانش آموزان گرامی، لطفا اطلاعات و اخبار مربوطه را صرفا از طریق سامانه sampad.medu.ir پیگیری کنند‌.

لازم به ذکر است که دانش آموزان حتما باید در اولین فرصت، نسبت بهدریافت رمز همگام خود ازمدرسه اقدام نموده و آن را تا زمان آغاز ثبت نام و در مراحل بعدی نزد خود نگه دارند
این اطلاعیه جدید سمپاده

سلام دوستان امروز بخشنامه منتشر شد و خدا رو شکر ما نهمی ها آزمون نمی دهیمP:>

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
چندسال دیگه دوباره میایم سراغ این‌جا و می‌خندیم به پی‌گیریمون.

Ich bin ..

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تنگ خرس
شهر
کالیفرنیا
سال فارغ التحصیلی
1404
دعا کنید برایماهم لغو شه

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
(: دوستان منابع برای قبولی تیزهوشان از نهم به دهم پیشنهاد بدید
مرسی :D
ریاضی مبتکران خوبه؟
علوم علامه حلی؟
ادبیات مبتکران؟
اصلا منابع امتحانی چی هست؟ |: از چه درسایی امتحان میگیرن؟
8 ساعت در روز کافیه دیگه؟ یا بیشتر باید خوند؟

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
(: دوستان منابع برای قبولی تیزهوشان از نهم به دهم پیشنهاد بدید
مرسی :D
ریاضی مبتکران خوبه؟
علوم علامه حلی؟
ادبیات مبتکران؟
اصلا منابع امتحانی چی هست؟ |: از چه درسایی امتحان میگیرن؟
8 ساعت در روز کافیه دیگه؟ یا بیشتر باید خوند؟
من خواهرم امسال میره هشتم براش دنبال منابع می گشتم اینا رو اکثرا پیشنهاد دادن:
ادبیات طالب تبار
علوم خیلی سبز
ریاضی یا مبتکران یا خیلی سبز
۳۱ استان نهم پویش که البته در سطح نمونه دولتیه ولی سوالات تیزهوشان چند سال اخیر رو حل کرده
کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز
ایکیوسان نهم
برای استعداد تحلیلی یا همون هوش هم هوش کمپلکس که مخصوص هشتم و نهم هست
پنجاه درصد آزمون تحلیلیه پنجاه درصد تحصیلی که هم از کتابای هشتم سوال میاد هم نهم
از درسای هوش،ریاضی،علوم،فارسی،مطالعات،دینی و قرآن سوال میاد
در مورد ساعت مطالعاتی باید بگم که دختر خالمم امسال نهمه و برای سمپاد میخونه هر روز ۶ ساعت کلا
بقیه روز و به کارای دیگه ش میرسه مثلا کلاس زبانش و ...
به نظرم کیفیت مطالعه اگر بالا باشه روزی دو ساعتم بخونی میتونی قبول بشی

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
@باحال خوش
@armaghannn
@elahe82
شما هم نظری دارید بگید
ادبیات طالب تبار
علوم خیلی سبز
۳۱ استان نهم پویش که البته در سطح نمونه دولتیه ولی سوالات تیزهوشان چند سال اخیر رو حل کرده
پنجاه درصد آزمون تحلیلیه پنجاه درصد تحصیلی که هم از کتابای هشتم سوال میاد هم نهم
در مورد ساعت مطالعاتی باید بگم که دختر خالمم امسال نهمه و برای سمپاد میخونه هر روز ۶ ساعت کلا

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
ادبیات طالب تبار
علوم خیلی سبز
دمت گرم که انقد برا خواهرت پیگیری
من اگه ی خواهر مثل تو داشتم وضعم این نبود :BlueHeart

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
نه

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
ادبیات طالب تبار
علوم خیلی سبز
مرسیییی ازت ((:
بعد یه سوال این بخش هوشش چی هست؟|:
مثلا از همین سوالاست که سه تا شکل با یه الگوریتم خاص میده بعد میگه شکل بعدی کدومه؟
واسه ادبیات خیلی سبز دبیرستان رو بدم استفاده کنه مشکلی پیش نمیاد؟(: چون خیلی فرقی نداشتن به جز یه سری مباحث
بعد اینکه فقط نهم هست یا هشتم و هفتمم مهمه؟(:
بعد یه سوال دیگه از زبان سوال نمیدن؟ کل امید من به زبانش بود):
+ امتحان تیزهوشان و نمونه دولتی جداست یا باید دوبار امتحان بده؟

مرسی

(ببخشید انقدر میپرسم اخه خودم 6 سال پیش امتحان دادم هیچی از فضا و امتحانش یادم نیست الانم برای داداشم میخواستم مرسی بازم)

بالا