• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

وجود تاپیک‌هایی که نمایش آن‌ها محدود به جنسیت باشند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
و در ادامه توجهون رو جلب میکنم به چند مصداق عینی از قضیه محرک-پاسخ (در جواب یارکشی غلط و عصبیت حاصل از اون)که هم اکنون شاهدش هستیم:

خیلی براتون خوشاینده دخترا جلو روتون از عادت ماهیانه و مو و ناخن و... بگن؟!
خب برای ما دخترا خوشایند نیست، بس کنید دیگه این بحث رو سعی کنید به تفاوت های جنسیتی احترام بذارید و مهم تر از اون بپذیریدش!
کل جامعه رو تفکیک جنسیت بیان شده حالا همین یکی خار شده رفته تو چشمتون؟!
پس بس کنید این بحث رو، حق دخترا رو همه جا خوردن این دلخوشیا کوچیک رو نگیرید ازشون!
هر وقت یک ی روز تو این جامعه دختر بودید، اون وقت حق دارید بیایید اینجا نظر بدید انجمن جدا برا دخترا باشه یا نه!
در ضمن قصد مدیریت رقابت با هیچ جا نبوده، قصد این بوده دخترا ی جا بتونن حداقل حرفاشون رو بزنن!
از کاه کوه نسازید با اعصاب منم انقدر بازی نکنید!@:

لطفا هرچی سریع تر تکلیف انجمن رو مشخص کنید، اگه قراره باشه این تاپیک حذف شه، تمهیدات لازم انجام شه و مطابق قوانین انجمن دخترونه آقایونی که برچسب جنسیت رو تغییر میدن و میان انجمن باید بن شن! اگرم قراره حذف شه خب حدفش کنید، ملت شبا راحت خوابشون بره!
و

]

اصلا هم بحث شرم و حیا و اینا نیست.من به شخصه اعصابم خورد میشه اگه حرف بزنو وا کنم و ببینم کلی راجع به فوتبال نوشتن.خب

پس این اصلا چیزی نیست که بخوایم جبهه بگیریم.که چی مثلا؟
جنگ را انداختیم واس چی؟:|
واقعا انقد مهمه؟؟؟

حالا شماها چ موافق باشین چ مخالف . رای گیری ای ک توی ح.ب انجمن دخترانه انجام شد نشون میده 90 درصد دخترا میخوان این انجمن بمونه ((: فقط 10 درصد مخالف بودن :د
نمیتونین ب زور عقایدتونو فرو کنین تو سر یکی . اینو بفهمین . حکومت دیکتاتوری ک نیست . دموکراسی طور ب قضیه نگاه کنیم الان دخترا 90 درصدشون میخوان انجمن بمونه .
پس بحث کردن الکیه .
.

البته نقل قول دوم میزان عصبیتش کمتره اما میخواستم برای بحث اینک ما از نظرات دیگران چرا باید عصبی بشم(چ پسر از جنس کراتین مو و چ دختر از فوتبال) و نتونیم تعامل عادی دیگران رو بپذریم و بخایم جای مخصوص خودمون درست کنیم

اما قسمت های برگزیده از نقل قول اول و آخر مشخص کننده این بود ک همین الانم شما از بحث اجتماعی متواری هستید ک هیچی قصد دون کردن و پایین اوردن بحث رو دارید...پر مسلمه صاحب سایت کاری ب نظرات ما نداره....ما فقط میخوایم نظرموم رو بگیم و دلایلمون رو....کسی هم مجبور ب خوندن و صد البته اطاعت نکردیم و نمیتونیم بکنیم.فقط میخایم بگیم مخالف این تئوری هستیم ب دلایل فلان و فلان....
و این واکنش ک بحث نکنید و جای بحث دیگ نیس و تصمیم گرفته شده....شبیه داستان گالیله و گرد بودن زمین ه :D( البته من نمیگم من نظرم حتمن درسته ..فقط یاد این افتادم ک نمیذاشتن راجع ب یسری موضاعت بحث شه و میگفتن بحث غلط و انحاط اندازه)

Iman Rage

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
نه اینور نه اونور
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1394
وقتی حرف از مغلطه میزنید، باید دقیقا بگید کجا و چرا، وگرنه خودش میشه مغلطه "اتهام مغلطه"
دقیقا آفرین،اشتباه من اتهام به مغلطه بدون آوردن دلیل است.سر فرصت ان شاا...

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
نه نمیتونه سر بزنه.
در پاسخ به اینکه گفتید شاید یه پسر دلش بخواد در خصوص آرایش کردن راهنمایی بگیره ولی محدود شده گفتم اگه به موضوعی علاقه داشته باشه مثل نحوه آرایش کردن که احتمالا دخترا بیشتر میتونند کمک کنند تاپیک مورد نظرش رو توی بخش عمومی بزنه و در خصوص‌ش صحبت کنه.
میشه ایراد کوچیکی تو این جواب پیدا کرد، ولی فعلا ازش میگذرم.
اما با این وجود هم(یعنی سه گانه عمومی، پسرانه، دخترانه)، بازم تعداد قابل توجهی جنسیت باقی میمونه که بنا به فرض خودتون، یعنی اینکه همجنس ها باهم راحت ترن، باید براشون بخش جداگانه داشت. که این همه تفکیک بر اساس جنسیت(که منطقا به همینجا میرسه)، نتیجه عاقلانه ای بنظرم نمیرسه.
فکر کنم اگه متقاضی داشته باشه باید درخواستش به مدیریت بده من اشکالی توش نمیبینم و تصمیم گیرنده این موضوع هم نیستم.
نه تصمیمات باید صرفا بر اساس "متقاضی" باشن(همونطور که هر کسی هم با هرعقیده مضر، نامزد انتخابات نباید بشه) و نه متقاضی، توجیه کننده پیامدهاست.
در خصوص اینکه گفتم به کلیشه دامن نزدم منظورم به اون بخش از صحبت بود که رانندگی رو مخصوص پسرا دونستند یه کلیشه دونستی که گفتم من اینا رو تایید نمیکنم.
این فقط یه مثال بود از کلیشه. بدیهیه که گسترده تر از رانندگیه!

شما ک پسری ب من بگو از کجا میفهمی نظر دخترا چیه ک پیامد برا اجتماع تعریف کنی؟
عزیزم فضای جنسیتی دامن زدن به کلیشه ها "میتونه باشه" مثلا وقتی بگن حق استفاده از موتور فقط برای اقایون چیزی ک تو جامعه می‌بینیم
ولی این ک خود دخترا میخوان جایی داشته باشن که راحت باشن توش نه تنها به چیزی دامن زده نشده بلکه ی حق طبیعیه!
بعدم ما اینجا برای کشور ک سیاست گذاری نمیکنیم داریم راجب ی سایت با رنج سنی ۱۲ تا زیر ۳۰ حرف میزنیم!
اگر صرفا قرار بر تصمیم و دلخواهه، پس این که بسیاری از زنان، خودشون از کلیشه ها و ظلم هایی که بهشون میشه حمایت میکنن و بهش دامن میزنن، هیچ اشکالی نداره.
همونطور که جناب محمدرضا گفتن، اینجا باید تمرینی باشه برای اجتماعی شدن و برخورد درست.
اولا شما فرد ترنس تو دست و بالت داشتی بیار معرفی کن من ب همه بگم و توجیه کنم پسر شن :))
چقدر سکسیست!!
دوما لازم نیست ذیل چیزی تاپیکی زده شده، سمپادیا بیوتی ذیل تاپیک خوشگلاسیون دخترونه نیس، بلکه از خیلی قبل تر بدون وجود این انجمن و این تاپیک بوده! کسی اگه خواست موضوعی شروع کنه تو انجمن مربوطه میاد حرف رو میندازه وسط، ببین مشکل شما اینکه اومدید دخترونه رو ی چیز شاخ جدا فرض کردید هی فلسفه میبافید براش، درستش اینکه اصلا ب روی خودتون نیارید چنین انجمنی هست!
دخترا تو جامعه ما مث پسرا نیستن کسی کاری ب کارشون نداشته باشه، شما اگ عصبانی بشه تو خونه کلافه شی میزنی بیرون با رفیقاتون چارتا تو سر هم میزنید، اروم میشید! ی دختر چی؟ باید بشنه کنج خونه دق کنه رسما! لذا برای بار هزارم عرض میکنم این دلخوشیا مجازی رو از دخترا نگیرید!
(من باب مثال عرض میکنم حالا از همین مثال ۵۰۰ تا فلسفه در میارید :| )
بخش زیادی از این بخش، بنظرم در واقع بی معنیه! اما درباره اینکه تیه موضوع، هم تاپیک پسرونه داره هم دخترونه هم عمومی، ارجاعتون میدم به متنوع تر بودن جنسیت از دوگانه زن و مرد، که باید برای اوناهم به همین شکل باشه

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0
بعد مدت‌ها سایت یه تغییر مفید داره میکنه اونوقت اومدید به اسم " تفکیک " همه‌ی مزایاش رو زیر سوال میبرید؟ مسخره‌س.

خیلی ساده‌س٬ یه جایی درست شده که حرفاشون رو راحت‌تر به " مخاطب خودش " بزنن و جوابش رو از همون افراد بشنون.
درک نمیکنم این اصرارها اگر به اسم کنجکاویه٬ روشش این نیست که راحتی عده‌ای سلب بشه و جاش اینجا نیس.
جدای از اینکه خود دخترا ها دارن میگن راحتی‌شون چیه و دوست دارن کجا مسائل رو مطرح کنن٬ ما بیایم بگیم نه نظر شما اصلن اهمیتی نداره هر چن‌نفر که هستین بیاین تو فلان تاپیک بگین که یوقت سیاست های فکری ما ضربه نخوره. :-فیس‌پالم
از کی تاحالا واسه راحتی بقیه تصمیم می‌گیرید وقتی خودشون هستن و دارن نظرشون رو میگن؟

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
بعد مدت‌ها سایت یه تغییر مفید داره میکنه اونوقت اومدید به اسم " تفکیک " همه‌ی مزایاش رو زیر سوال میبرید؟ مسخره‌س.

خیلی ساده‌س٬ یه جایی درست شده که حرفاشون رو راحت‌تر به " مخاطب خودش " بزنن و جوابش رو از همون افراد بشنون.
درک نمیکنم این اصرارها اگر به اسم کنجکاویه٬ روشش این نیست که راحتی عده‌ای سلب بشه و جاش اینجا نیس.
جدای از اینکه خود دخترا ها دارن میگن راحتی‌شون چیه و دوست دارن کجا مسائل رو مطرح کنن٬ ما بیایم بگیم نه نظر شما اصلن اهمیتی نداره هر چن‌نفر که هستین بیاین تو فلان تاپیک بگین که یوقت سیاست های فکری ما ضربه نخوره. :-فیس‌پالم
از کی تاحالا واسه راحتی بقیه تصمیم می‌گیرید وقتی خودشون هستن و دارن نظرشون رو میگن؟

کسی برای راحتی بقیه تصمیم نگرفت برای اعتلای جامعه و حرکت بسوی راه درست و فرهنگ صحیح نظر دادیم....
ب نظر بنده همین راحت طلبی های گذرا و مسکن های موقتی جلوی راه درمان صحیح و ایجاد فضای مناسبتر در بلند مدت(پایدار) برای جامعه رو گرفته...اینک ریشه ای برخورد نکردیم و گفتیم هرچه سطح و الان میگه صحیحه

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
این خیلی بده چون خودمون با مسائلی مثل شرم و حیا و خجالت کشیدن مواجه نشدیم یه عده رو که این مسائل براشون مهمه مجبور کنیم جلومون حرف بزنن یا با اینکار کلا حزف نزنن ،این دقیقا کاریه که الآن حکومت داره انجام میده
دوستان مسائلی مثل اینکه : خوب چرا برای جنسیت های دیگه یا اقلیت های دیگه و یا گروه هایی مثل قد کوتاها تاپیک نزنیم؟؟ از نظر من اگه این افراد تعدادشون زیاد باشه و به عنوان خواسته مطرح بشه تقاضاشون واقعا ،باید بزنیم .ولی خیلی در اقلیت هستن و اینجا ام یه انجمنه نه مدینه ی فاضله

اینکه دوست داریم تابو شکنی کنیم و آموزش بدیم خیلی خوبه ولی بقیه هم مجبور به گوش دادن و عمل به تز های ما نیستن .
4C97A8CC_F751_4E1E_B42D_3C1B69C79C1C.jpeg

من خیلی وقتا با چیزایی مثل شرم و حیا مخالفم ،ولی در عین حال به این حس واقعی احترام میزارم

نکته: یادمه یه بحثی بود بر سر آزادی امر به معروف و نهی از منکر در راستای آزادی بیان !و اونجا خیلیا مخالف این قضیه بود که ما مجبور کنیم مخاطبو بهمون گوش بده !!حالا اینجا شاهد اینیم که مخاطبو مجبور می کنیم جلومون حرفی که نمی خواد رو بزنه . زیبا نیست ؟؟؟

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
متاسفانه خیلی اصرار هست که به جای نگاه کردن به پیامدهای چنین کاری، و اصلا معنی عبارت "دختر و پسر" و چیستی "جنسیت"(که چه بسا بی معنی باشه!)، مقابله با تمسخر و بدفهمی پسر و دخترِ موهوم از هم و...، همه چیز به تصمیم و علاقه شخصی، تقلیل داده بشه!

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
مرسی اینو گفتی :)) چون دو ساعته دارم فکر میکنم چطور اینو بیان کنم!
جدا ب نظرم مشکل پسرا ک انقدر گیردادن ب این موضوع اینه!
ارضا شدن اون حس کنجکاویه! در حالی ک واقعا اینجا جاش نیس! بعد گیر دادن ب مسائل سیاست گداری و تفکیک و صدتا چیز دیگه!

@finn
من ب محمدرضا هم گفتم، اینجا جای تغییر عقاید نیست! شما نمیتونی تربیت خانوادگی ملت رو عوض کنی، اما میتونی تو نسل بعد ک خودت پدر شدی به بچه هات یاد بدی نباید از این ک دختر و ی سری مسائل دارن خجالت بکشن! میتونی هم یاد بدی بهشون چون دخترن برن ی گوشه و حرف نزن!
این کارت فقط باعث میشه دخترا تو انزوا خودشون بیشتر فرو برن!
خیلی از حرفا منو نمیفهمی بهت حق میدم چون دختر نیستی، منم حرفا زدم ولی متاسفانه نمیتونم برای درکشون بهت کمکی کنم چو!
همینقدر سکسیست!

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
اگر صرفا قرار بر تصمیم و دلخواهه، پس این که بسیاری از زنان، خودشون از کلیشه ها و ظلم هایی که بهشون میشه حمایت میکنن و بهش دامن میزنن، هیچ اشکالی نداره.
یه زن حق داره دوست داشته باشه بهش ظلم بشه تا وقتی که حقوق دیگران رو ضایع نکرده مثل یک زن مازوخیست

نه تصمیمات باید صرفا بر اساس "متقاضی" باشن(همونطور که هر کسی هم با هرعقیده مضر، نامزد انتخابات نباید بشه) و نه متقاضی، توجیه کننده پیامدهاست
اینجا یک انجمن با محدودیت هاست !من اگه بودم امکان ایجاد انجمن خصوصی رو برای هر اقلیتی می زاشتم که البته الان هم هست (پیام های خصوصی رو میشه به صورت گروه ی مثل یک گروه به وجود اورد)

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0
کسی برای راحتی بقیه تصمیم نگرفت برای اعتلای جامعه و حرکت بسوی راه درست و فرهنگ صحیح نظر دادیم....
ب نظر بنده همین راحت طلبی های گذرا و مسکن های موقتی جلوی راه درمان صحیح و ایجاد فضای مناسبتر در بلند مدت(پایدار) برای جامعه رو گرفته...اینک ریشه ای برخورد نکردیم و گفتیم هرچه سطح و الان میگه صحیحه

راحت طلبی گذرا و مسکن موقتی چه مزخرفیه دیگه؟‌
شما تصور کن که یک مهمانی دخترونه هست. یک مهانی یک کلوپ هرچی اسمش رو دوست دارید بذارید. که دختر ها قرار گذاشتن جایی جمع بشن و صحبت کنن.
از نظر شما باید یک پسر بذاریم اون وسط که یوقت راه حرکت درست به سوی فرهنگ صحیح در خطر نیوفته؟ جالبه

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
@mohammadreza128
یار کشی نیست، خاله بازی ک نمیکنیم!
من واست از تابو شکنی تو ی جامعه بزرگ مثال زدم،
از مشکلات دخترا برات گفتم، از آموزش های غلطی ک تو مدارس بهشون میدن، باز اومدی حرفا خودت رو میزنی!
من دوست ندارم "اینجا" خیلی از مسائل رو باز کنم اما جدا شما اگ دلت میخواد بیا خصوصی جواب همه حرفاتو بی پرده بهت بگم!
شما اینجا تابو شکنی کنی، ۴ روز دیگ این دختر با تفکرات اینجا ک بهش یاد داده جلو هر پسری هر چیزی خواستی بگو بره تو جامعه میدونی چه القابی بهش نسبت میدن؟ میدونی از همین جای کوچیک و حرکتی که به نظرت مفیده داری چه ضربه ای میزنی؟
بهت گفتم اون دفعه هم بحث سر اینجاست، میخوای مشکل حل کنی بسم الله من نفر اولیم ک میام تو تیمت باید از تک تک مدرسه های دخترونه شروع کنیم!
ببین فکر نکن ما تو قرن ۲۱ امیم ملت همه باشعورن! یه سر برو بیمارستان‌های شهرا کوچیک، هنوز دارن دخترا رو به زور شوهر میدن و دختر ۱۵ ساله زایمان دوم، سوم میکنه! یعنی اوضاع ما خیلی خراب تر از این حرفاس!
کاش میفهمیدید یکم از حرفای منو!
بحث با شماها جدا بی‌فایدس
شبتون خوش
من شما رو به خودتون واگذار میکنم (:

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
@finn
من ب محمدرضا هم گفتم، اینجا جای تغییر عقاید نیست! شما نمیتونی تربیت خانوادگی ملت رو عوض کنی، اما میتونی تو نسل بعد ک خودت پدر شدی به بچه هات یاد بدی نباید از این ک دختر و ی سری مسائل دارن خجالت بکشن! میتونی هم یاد بدی بهشون چون دخترن برن ی گوشه و حرف نزن!
این کارت فقط باعث میشه دخترا تو انزوا خودشون بیشتر فرو برن!
خیلی از حرفا منو نمیفهمی بهت حق میدم چون دختر نیستی، منم حرفا زدم ولی متاسفانه نمیتونم برای درکشون بهت کمکی کنم چو!
همینقدر سکسیست!
هیچ جور تغییر عقایدی، وقتی به اجبار باشه، خوب نیست.
ولی دقیقا عین همین، بنظرم اینم بده که عقاید خودمون رو ثابت بدونیم و از بحث و به چالش کشیدنشون، سر باز بزنیم. اعمال و مدیریت جامعه، بر اساس همین نظراته و اگه نسبت به درست بودنشون بی توجه بشیم، اجازه حاکم شدن خیلی چیزهای مضر و بد رو به خودمون میدیم، حتی برآمدن دوباره فاشیسم!

یه زن حق داره دوست داشته باشه بهش ظلم بشه تا وقتی که حقوق دیگران رو ضایع نکرده مثل یک زن مازوخیست
ینجا یک انجمن با محدودیت هاست !من اگه بودم امکان ایجاد انجمن خصوصی رو برای هر اقلیتی می زاشتم که البته الان هم هست (پیام های خصوصی رو میشه به صورت گروه ی مثل یک گروه به وجود اورد)
مازوخیسم با چیزی که اینجا هست فرق داره، اما در کل درباره این موضوعات که خودِ فرد تابع چیزهایی غلط و مضر و ظالمانه برای خودشه:
جامعه، و بطور کل حوزه عمومی، نباید این موارد رو خوب و عادی بدونه، یا حتی در جهتشون حرکت کنه. گرچه نباید ممنوعشون هم کنه.
حالا بخوایم درباره خودِ سایت صحبت کنیم، چیزی که درسته، اینه که خودِ سایت از عقایدی ارتجاعی مثل تفکیک جنسیت یا سایر تفکیک های بی معنی، با به رسمیت شناختن این ها در قالب کلی، حمایت نکنه. این ها چیزهایی غلط هستن که نباید ازشون حمایت کرد.
اما، نباید آزادیشونم گرفته بشه. به اینصورت که مثلا همین مورد گروه های پ.خ که گفتید. فرضا کسانی که به این تفکیک غلط معتقدن، میتونن در پ.خ انجامش بدن(مثل یه گروه خصوصی و دخترونه).
ولی وقتی خودِ سایت، به نمایندگی از "همه" اینکارو میکنه(یجورایی مثل یک جامعه که افراد مختلفی در اون حضور دارن)، داره تفکیک هایی خاص رو به رسمیت میشناسه، اما یکسری تفکیک های دیگه، که هیچ فرقی با قبلیا ندارن رو نه. مثل سایر گرایشات جنسی، قد کوتاه ها و...
یک اجتماع، باید تا جای ممکن بی طرف و فاقد جانبداری باشه.

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
راحت طلبی گذرا و مسکن موقتی چه مزخرفیه دیگه؟‌
شما تصور کن که یک مهمانی دخترونه هست. یک مهانی یک کلوپ هرچی اسمش رو دوست دارید بذارید. که دختر ها قرار گذاشتن جایی جمع بشن و صحبت کنن.
از نظر شما باید یک پسر بذاریم اون وسط که یوقت راه حرکت درست به سوی فرهنگ صحیح در خطر نیوفته؟ جالبه
اولن کلمه مضخرف اونم در راستای کلمات و حرف های شخصی من بار لمپنیسم داره...و ما اینجاییم ک با ادبیات احترام صحبت کنیم
کلمات معادلی چون:
"حرف غلط"
"اشتباه "
و... میتونن جایگزینای مناسبی باشن(چون در جواب مستقیم ب من بود لازم دونستم بگم چون من توی تاپیک های دیگ شاید این ادبیات رو هم خودم بکار ببرم هم بهم بگن...ولی جایی ک دارم جدی بحث میکنم ابدا)

در مورد حرفتونم ارجاعتون میدم ب پست اولم....این انجمن یک مهمانی دخترانه نیست...یک موازی کاری با کل انجمن هست ...
و من دقیقا منظورم خود کنترلی بود....خودمون بتونیم در جامعه ای ک همه هستند خودمان رو بسازیم....وگرن محفل های دخترونه زیاده....همینا میتونن ی گروه تلگرام داشته باشن....ولی اونوخ دیگ موازی کاری نیست....و تیم کشی از درون سایت هم اتفاق نمی افته.......

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
@finn
مشکلت اینه ک خیلی چیزا رو خیلی جدی گرفتی!
بهت گفتم اینجا تصمیمات کشوری و لشکری نمیگیرن!
مجتبا مثال خوبی زد، انجمن دخترونه مث ی مهمونی دخترونس! ببخشید اگ دخترا تو کل این جامعه و این همه محدودیت ی مهمونی گرفتن!
اونم بیایید ازشون بگیرید!

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
به نمایندگی از "همه" اینکارو میکنه
«و یک اجتماع باید تا جای ممکن فاقد جانب داری باشه»

الآن اگه رای گیری بشه و اکثریت موافق این مسئله باشن مشکل حله یا این جزو مسائلیه که اکثریت نمی فهمن و شما باید درست و غلطشو تعیین کنید؟؟

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
@mohammadreza128
یار کشی نیست، خاله بازی ک نمیکنیم!
من واست از تابو شکنی تو ی جامعه بزرگ مثال زدم،
از مشکلات دخترا برات گفتم، از آموزش های غلطی ک تو مدارس بهشون میدن، باز اومدی حرفا خودت رو میزنی!
من دوست ندارم "اینجا" خیلی از مسائل رو باز کنم اما جدا شما اگ دلت میخواد بیا خصوصی جواب همه حرفاتو بی پرده بهت بگم!
شما اینجا تابو شکنی کنی، ۴ روز دیگ این دختر با تفکرات اینجا ک بهش یاد داده جلو هر پسری هر چیزی خواستی بگو بره تو جامعه میدونی چه القابی بهش نسبت میدن؟ میدونی از همین جای کوچیک و حرکتی که به نظرت مفیده داری چه ضربه ای میزنی؟
بهت گفتم اون دفعه هم بحث سر اینجاست، میخوای مشکل حل کنی بسم الله من نفر اولیم ک میام تو تیمت باید از تک تک مدرسه های دخترونه شروع کنیم!
ببین فکر نکن ما تو قرن ۲۱ امیم ملت همه باشعورن! یه سر برو بیمارستان‌های شهرا کوچیک، هنوز دارن دخترا رو به زور شوهر میدن و دختر ۱۵ ساله زایمان دوم، سوم میکنه! یعنی اوضاع ما خیلی خراب تر از این حرفاس!
کاش میفهمیدید یکم از حرفای منو!
بحث با شماها جدا بی‌فایدس
شبتون خوش
من شما رو به خودتون واگذار میکنم (:
ما هرجایی ک کاردمون ببرد اونجا فعالیت میکنیم....فلن توی سمپادیا میتونم پست بدم...ایشالا ی روزی اگ تونستم به مدارس دخترانه هم برسم اونجا هم میرم....
بحث سر اینه ک من میگم این مشکلات راهشون اصلا و اصلا تفکیک دادن و قائل شدن ب فضای اعتماد ب نفس کاذب نیست( انجمن خصوصی اعتماد ب نفس کاذب میده) شیر در خانه و روباه بیرون تربیت میکنه....و این یعنی قدم اول رو برای ازدواج اجباری غلط برداشتیم....ینی تو فقط حق داری جلوی مادر و خواهرت بگی این مرد رو نمیخام...جلو پدر و عاقد و مردان دیگ تو نمیتونی حرف بزنی...

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
اولن کلمه مضخرف اونم در راستای کلمات و حرف های شخصی من بار لمپنیسم داره...و ما اینجاییم ک با ادبیات احترام صحبت کنیم
کلمات معادلی چون:
"حرف غلط"
"اشتباه "
و... میتونن جایگزینای مناسبی باشن(چون در جواب مستقیم ب من بود لازم دونستم بگم چون من توی تاپیک های دیگ شاید این ادبیات رو هم خودم بکار ببرم هم بهم بگن...ولی جایی ک دارم جدی بحث میکنم ابدا)

در مورد حرفتونم ارجائتون میدم ب پست اولم....این انجمن یک مهمانی دخترانه نیست...یک موازی کاری با کل انجمن هست ...
و من دقیقا منظورم خود کنترلی بود....خودمون بتونیم در جامعه ای ک همه هستند خودمان رو بسازیم....وگرن محفل های دخترونه زیاده....همینا میتونن ی گروه تلگرام داشته باشن....ولی اونوخ دیگ موازی کاری نیست....و تیم کشی از درون سایت هم اتفاق نمی افته.......
دیدت اشتباه دیگه، حالا تا صدسال بحث کنیم!
هدف همین مهمونیه بوده!
من باز اینم بهت گفتم ما سعی کردیم تاپیکایی ک میزنیم صحبت هایی ک میکنیم اصلا طوری نباشه ک دخترا جاهای دیگ صحبت نکنن یا حضور نداشته باشن!
صرفا تاپیکایی زدیم ک توش حرفایی زده شه ک دلشون میخاد پیش دخترا بزنن اما تو جمع کلی نه!
این میشه همون مهمونیه!
حتا بهت گفتم من خودم ی تاپیک زدم، گفتم حذف شه چون نگران شدم نکنه باعث یارکشی و تفرقه تو سایت شه!
برادر من انجمن دخترونه چیز جدایی نیست ک انقد حساس شدی روش!

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
@finn
مشکلت اینه ک خیلی چیزا رو خیلی جدی گرفتی!
بهت گفتم اینجا تصمیمات کشوری و لشکری نمیگیرن!
مجتبا مثال خوبی زد، انجمن دخترونه مث ی مهمونی دخترونس! ببخشید اگ دخترا تو کل این جامعه و این همه محدودیت ی مهمونی گرفتن!
اونم بیایید ازشون بگیرید!
من هیچ ربطی بین مهمونی دخترونه-پسرونه با سایتی با محدودیت جنسیتی نمیبینم! بیشتر قیاس مع افارق بنظرم میرسه
«و یک اجتماع باید تا جای ممکن فاقد جانب داری باشه»

الآن اگه رای گیری بشه و اکثریت موافق این مسئله باشن مشکل حله یا این جزو مسائلیه که اکثریت نمی فهمن و شما باید درست و غلطشو تعیین کنید؟؟
نه هیچ جای دنیا اینطوریه، و نه طبق هیچ تئوری جدی ای در اینباره، "صرفا" نظر اکثریت ملاک هر سیاست گذاری جمعی ای نیست. یه چیزی شبیه اردوغان برای برگردوندن حکم اعدام!
درباره چرایی مخالفت با این موضوع و بد بودنش هم که قبلا گفته شده.

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
دیدت اشتباه دیگه، حالا تا صدسال بحث کنیم!
هدف همین مهمونیه بوده!
من باز اینم بهت گفتم ما سعی کردیم تاپیکایی ک میزنیم صحبت هایی ک میکنیم اصلا طوری نباشه ک دخترا جاهای دیگ صحبت نکنن یا حضور نداشته باشن!
صرفا تاپیکایی زدیم ک توش حرفایی زده شه ک دلشون میخاد پیش دخترا بزنن اما تو جمع کلی نه!
این میشه همون مهمونیه!
حتا بهت گفتم من خودم ی تاپیک زدم، گفتم حذف شه چون نگران شدم نکنه باعث یارکشی و تفرقه تو سایت شه!
برادر من انجمن دخترونه چیز جدایی نیست ک انقد حساس شدی روش!
وقتی میشه مهمونی ک هفتع ای/ماهی/سالی یک تاپیک زده شه مث شب نشینی و دخترونه باشه و دسترسی پسرا بسته باشه...اونطوری فضا مهمونیه....ن وختی شما بصورت دائم فضایی شبیه کل فروم دارید ک میتونین توش تاپیک ایجاد کنید و همیشه کارایی ک در سایت میشه کرد رو اونجا هم انجام بدید

پ.ن: من حساس نشدم....اول هم گفتم سایت ملک شخصیه یکیه و اصن دوس داشته باشه محمدرضا128 رو حذف اکانت کنه.....من فقط حرفی ک فکر میکنم درسته میزنم...وگرن باور کن بحال من ک چند روز دیگ وارد 10مین سال فعالیتم تو سمپادیا میشم و سنم با میانگین سنی فعال سایت حداقل 5سال فرق داره هیچچچچچچ هیچچچچ فرقی نمیکنه (برای شخص محمدرضا 128)ک سمپادیا انجمن تفکیکی داشته باشه یان...فقط این محمدرضاس ک میگه حرفی ک فکر میکنی درسته رو بزن

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
متاسفانه خیلی اصرار هست که به جای نگاه کردن به پیامدهای چنین کاری، و اصلا معنی عبارت "دختر و پسر" و چیستی "جنسیت"(که چه بسا بی معنی باشه!)، مقابله با تمسخر و بدفهمی پسر و دخترِ موهوم از هم و...، همه چیز به تصمیم و علاقه شخصی، تقلیل داده بشه!
من واقعا پیامد خاصی تو این قضیه نمیبینم یک گروه خواهان یه چیزی هستند و شما در مقابل خواستشون گارد گرفتی.
در واقع ترجیح میدی سلب آرامش بشه تا بقیه شبیه ایده‌هایی که فکر میکنی درستند بشند.
شما فقط مختاری که در خصوص ایده‌ها اطلاع رسانی کنی.
چیزی که در حال حاضر میبینم یک گروه خواهان یه بخش اختصاصی هستند و بنظرم به خواستشون بها داده بشه حالا شما دوست داری در خصوص اینکه این ایده قابل پیاده سازی برای تمامی گروه ها هست یا خیر فکر کن.
کلمات معادلی چون:
"حرف غلط"
"اشتباه "

در مورد حرفتونم ارجائتون میدم ب پست اولم....این انجمن یک مهمانی دخترانه نیست...یک موازی کاری با کل انجمن هست ...
من قبول ندارم که موازی کاری یا یارکشی باشه.
مثال درس عمومی هم قبول ندارم اگه بخوام مثالی نزدیک به مثالی که بزنی رو زده باشم میتونم بگم که عده ای درخواست داده باشند درس تنظیم خانواده تک جنسیتی برگزار بشه.
شما یه اصولی بنظرت درستند میتونی اون اصول رو اطلاع رسانی کنی ولی تحمیل کردن چیزی درست نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا