• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اینجا کسی هست که به ایرانی بودنش افتخار کنه؟؟

sombrero04

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1400
ببینید
حتی کشور های اسکاندیناوی هم دارن مهین پرستی رو توی جامعه شون رواج میدن چون
میتونن با این روش مردم رو جهت منافع حکومت بسیج کنن
توجه کنین هر چیزی رو که بپرستین دربرابر ایراداتش سکوت میکنین
در ضمن من نقشی توی ایرانی بودنم ندارم
پس چرا باید بهش کنم؟
مثل اینه که افتخار کنم توی اسیا به دنیا اومدم
خوشحالم ولی افتخار نمیکنم
چون این افتخار کردن در نهایت به نژاد پرستی تبدیل میشه

toofanh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1396
نمیدونم افتخاره یا چیز دیگه ای
ولی خوب من واقعا ایرانو دوست دارم
کلا این حسو دارم به مکان هایی که توشون بودم و هستم
مثلا تو همین ایران عاشق اهوازم که توش به دنیا اومدم و بزرگ شدم
هر جای ایران هم برم باز دلتنگ اهواز میشم
بیشتر علاقه قلبی میتونم بگم به این حس خودم

sombrero04

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1400
فکر نمیکنم میهن پرست عاقلی در ایران باشه که موافق حکومت باشه
من در برابر ایراداتش سکوت نمیکنم.چون همشو ملت که خودمم توشم ساخت.
من به ایرانی بودنم افتخار به شکلی که تو میگی نمیکنم و نژاد پرست هم نیستم.چون کشور من چندین نژاد داره.
من از واژه افتخار رو مناسب نمیدونم.علاقه بهتره
الان اگه یه انگلیسی بیاد بگه ایران کشور جهان سومیه و مشکلات سیاسی زیادی داره و کشور تروریستیه چی میگی و چیکار میکنی؟؟؟؟

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
الان اگه یه انگلیسی بیاد بگه ایران کشور جهان سومیه و مشکلات سیاسی زیادی داره و کشور تروریستیه چی میگی و چیکار میکنی؟؟؟؟
فک کردی همه ی کشورای جهان اول از همون اول جهان اولی بودن؟ ایران ی کشور در حال توسعس
مشکلات سیاسی و اقتصادی رو ک همه کشورا دارن
تروریستی هم ک ی حرف مسخرس چون همه میدونن تروریست داعش و القاعدس ن حزب الله و الحشدالشعبی..
بعدم نمیدونم مشکل شما با کشورمون چیه؟
تاریخ نداریم ک داریم فرهنگ نداریم ک داریم استقلال نداریم ک داریم نفوذ نداریم ک داریم قدرت نظامی نداریم ک داریم پیشرفت نمیکنیم ک میکنیم و هزار تا چیز دیگه ..
حالا میاید میگید مشکلات اقتصادی و فلان و بمان..
این مشکلا همه جا هست ولی اینجا بیشتر خوب اینم تقصیر خود مردمه.. هر وقت مردم خودشونو اصلاح کنن کشور اصلاح میشه..مردمی ک همه ب فکر خودشونن و دنبال فرصت برای مهاجرت معلومه بهتر از این نمیشه کشورشون ب قول معروف از ماست ک بر ماست

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
تاریخ نداریم ک داریم فرهنگ نداریم ک داریم
اینکه دیروز ناهار چی خوردم تا وقتی که امروز گشنه ام مهم نیست... به کسی توهین نمی کنم ولی دور و اطرافم خیلی هارو دیدم که فرهنگ چیزایی رو که دارن ندارن

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
مشکلات اقتصادی مهم نیستن؟ ملت نیاز دارن اول غذا بخورن زیر سقف خونه اشون با ارامش و بی استرس، بعد میتونن بشینن فکر کنن و ایده بسازن و کشور رو توسعه بدن! تا وقتی تو فکر کار نداشته و خونه نداشته و غذای نداشته ان کی حوصله توسعه سازی داره آخه!؟
اگ یروز ی جامعه ای همه ی اینا ک گفتی رو داشت دیگه چ نیاز ب ساختن جامعه هست؟ جامعه دیگه مشکلی نداره هر چی بخواد داره..
منم نگفتم مهم نیستن گفتم مقصر خودمونیم ..
نباید انتظار داشته باشیم کسی بیاد برامون کشورمونو بسازه چون هیچ کس اینکارو نمیکنه خودمون باید باهم کشورمونو بسازیم..
------------------------------------------
چرا پیامتو پاک کردی ؟ :)

Atbin

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
سمرقند و بخارا
سال فارغ التحصیلی
1400
هيچكدوم از اينايى كه گفتى تقصير كشورت نبود.تقصير ملت بود كه تو هم عضوشى اتفاقا.هيچ كشورى خودش كارى نمى كنه.مردمش ميسازنش.پس اگه با ملت مشكل دارى گردن كشور ننداز.
در ضمن به نظر من كسى كه پايبند به عقايد دينيشه مرده پرست نيست.اگه اينطور باشه از اسپانيا و ايتاليا تا هر كشور و ملت ديگه اى مرده پرستن چون به ايين هاى هزار و چند صد ساله مسيحيت باور دارن.البته نه عقايد دينى افراطى و ناصحيح.
ملت و دولت رو هم كه ميكوبى حواست باشه كه اونا از مريخ نيومدن و تو هم تكه اى از اونايى.كشور تو بدبخت نبود.ملتى مثل تو بدبختش كرد.ملت احمقى كه فكر مى كنه فقط حق داره قربانى باشه.
دوست عزیز وقتی ینفر حرف از افتخار به ایرانی بودن میزنه منظور فرهنگ و ملت ایرانه نه خود کشور ایران . خود کشور ایران که فقط خاک و آبه . مثل همه کشورهای دیگه . خاک ایران نه توانایی افتخار آفرینی داره نه توانایی ذلت آفرینی . وقتی یکنفر میگه من به ایرانی بودنم افتخار میکنم منظورش اینه که به تاریخ و ملت ایران افتخار میکنم نه به صرف خاک ایران . پس اگر به ایرانی بودنمون افتخار کنیم به ملت و تاریخه و اگر ازش خجالت بکشیم از ملت و تاریخه . و اینکه شما از این دوستمون ایراد میگیرید که اینا تقصیر ملته نه کشور ، حرفی بسیار ناپخته و عجیب هستش . مگر صرف کشور ایران یا هر کشور دیگه ای چیزی بجز خاکه که از ابتدای تشکیل کره زمین اونجا بوده ؟ کسی هم که کشور رو به این روز انداخت ما نبودیم . پدران من و حضرتعالی بودن و من الان حق اعتراض به این وضعیت بسیار وحشتناک ایران رو برای خودم و این دوست عزیزمون که شما کاملا بی معنی و بی ربط بهش میپری محفوظ میدونم . چون بقیه احمق بودن کشورو به این روز انداختن ما دیگه نباید حرف بزنیم ؟ مطمئن باشید دیر یا زود نسل ما این وضعیت رو درست خواهد کرد .

sombrero04

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1400
همشو باهاش موافقت می کنم جز اخری
ایران تروریست نیست حکومتش حامی تروریسمه
در ضمن اینکه اینا گناه ملته.ایران مادرزاد اینطور نبوده!
خوبه خوشم اومد (ولی این به معنای تاییید حرفت نیست)

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
اگ یروز ی جامعه ای همه ی اینا ک گفتی رو داشت دیگه چ نیاز ب ساختن جامعه هست؟ جامعه دیگه مشکلی نداره هر چی بخواد داره..
منم نگفتم مهم نیستن گفتم مقصر خودمونیم ..
نباید انتظار داشته باشیم کسی بیاد برامون کشورمونو بسازه چون هیچ کس اینکارو نمیکنه خودمون باید باهم کشورمونو بسازیم..
------------------------------------------
چرا پیامتو پاک کردی ؟ :)
مقصر خودمونیم چون ادمای غلطی رو بزرگ کردیم حرف از کس خاصی نمی زنم تو فامیل خودم هم کسایی هستن که مدرک دانشگاهی اشون از یه دانشگاه پرت دور افتاده است هر واحدی رو چند بار خوندن معلدشونم افتصاح چیزای خیلی کوچیک هم ازشون بپرسی نمی تونن بهت بگن همش هم بقیه رو مسخره میکنن که فلانی درس خوند و همین فرد تو شرکت نفت آدمه کارعه ایه و از اون طرف خیلی از نخبه های کشور یا بیکارن یا تو کاری ان که دانشش رو ندارن
اینکه میگی مهاجرت می کنن و میرن همین میشه درسته ولی خیلی از آشنا های من مهاجرت کردن چون کار نبود براشون
در ضمن اینکه یه جامعه اگه اینا رو داشته دیگه نیاز به ساختن نداره دقیقا حرف منم همینه منم میگم اگه یه جامعه در رفاه باشه اونوقت میره تو پیشرفت اگه قرار باشه بخواد فقط سعی کنه در رفاه باشه و تهش هم نباشه انگیزه پیشرفت رو از کجا بیاره آخه؟!
مقصر خودمونیم کاملا حق باهاته مقصر فقط ماییم
ولی فقط کی باید کشور رو بسازه ؟ آدمای پرت بی سواد که به تنها چیزی که اهمیت میدن اینه که کارت بزنن و زودتر برن خونه بخوابن؟

Asalmatiin

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه خوزستان
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
مقصر خودمونیم چون ادمای غلطی رو بزرگ کردیم حرف از کس خاصی نمی زنم تو فامیل خودم هم کسایی هستن که مدرک دانشگاهی اشون از یه دانشگاه پرت دور افتاده است هر واحدی رو چند بار خوندن معلدشونم افتصاح چیزای خیلی کوچیک هم ازشون بپرسی نمی تونن بهت بگن همش هم بقیه رو مسخره میکنن که فلانی درس خوند و همین فرد تو شرکت نفت آدمه کارعه ایه و از اون طرف خیلی از نخبه های کشور یا بیکارن یا تو کاری ان که دانشش رو ندارن
اینکه میگی مهاجرت می کنن و میرن همین میشه درسته ولی خیلی از آشنا های من مهاجرت کردن چون کار نبود براشون
در ضمن اینکه یه جامعه اگه اینا رو داشته دیگه نیاز به ساختن نداره دقیقا حرف منم همینه منم میگم اگه یه جامعه در رفاه باشه اونوقت میره تو پیشرفت اگه قرار باشه بخواد فقط سعی کنه در رفاه باشه و تهش هم نباشه انگیزه پیشرفت رو از کجا بیاره آخه؟!
ولی فقط کی باید کشور رو بسازه ؟ آدمای پرت بی سواد که به تنها چیزی که اهمیت میدن اینه که کارت بزنن و زودتر برن خونه بخوابن؟

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
نمیدونم تاریخ میخونی یا ن..
بعد جنگ جهانی دوم وضع اقتصادی المان خیلی بد شد بخاطر قرارداد ورسای 8 سال جنگ فرسایشی و غیره و غیره..
پولشون اینقدر بی ارزش بود ک باهاش لباس درست میکردن..
مردم المان اگ میخواستن اینجوری فک کنن ک اول باید دولت برای ما رفاه تهیه کنه تا ما بتونیم کار کنیم ایا حدود 21 سال بعد ( از سال 1918 تا سال 1939 ) المان دوباره ب یکی از ابر قدرتای جهانی تبدیل میشد؟
حرفت درسته ولی اگ کار نیست چرا کار درست نمیکنیم؟ چرا تلاش برای بهبودی اوضاع نمیکنیم؟باید دستمونو بزاریم توی دستای هم و خودمون رفاه رو ایجاد کنیم...ن اینکه بشینیم و منتظر باشیم دولت برامون کاری بکنه

آخرین ویرایش:

Shahrzad99

شهرزاد
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1397
هيچكدوم از اينايى كه گفتى تقصير كشورت نبود.تقصير ملت بود كه تو هم عضوشى اتفاقا.هيچ كشورى خودش كارى نمى كنه.مردمش ميسازنش.پس اگه با ملت مشكل دارى گردن كشور ننداز.
در ضمن به نظر من كسى كه پايبند به عقايد دينيشه مرده پرست نيست.اگه اينطور باشه از اسپانيا و ايتاليا تا هر كشور و ملت ديگه اى مرده پرستن چون به ايين هاى هزار و چند صد ساله مسيحيت باور دارن.البته نه عقايد دينى افراطى و ناصحيح.
ملت و دولت رو هم كه ميكوبى حواست باشه كه اونا از مريخ نيومدن و تو هم تكه اى از اونايى.كشور تو بدبخت نبود.ملتى مثل تو بدبختش كرد.ملت احمقى كه فكر مى كنه فقط حق داره قربانى باشه.
کشور خاک و زمینهاشه ؟ کشور همین مردمن . کشور همین جامعست . کشور منو توییم . من و تو عه بی غیرت و نا انسان ک نشستیم فقر و فحشا و بدبختی مردم رو میبینیم ولی چون خودمون سیریم خونه داریم لباس داریم هیچ کاری نمیکنیم ک حاکماش عوض شن .

ایتالیا فرانسه هر کشوری هر ایینی ک بخواد هر ساله یک روز رو کلی خرج اهن و اینا کنه وقتی ک کلی فقیر تو اون جامعست اهن پرسته ! مرده پرسته . مسیحیت یهودیت اسلام هر دینی نمیخواد باشه !

آخرین ویرایش:
بالا