• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پروژه هاي كامپيوتري

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
سلام
خب ما همه سعي مي كنيم يك زبون برنامه نويسي ياد بگيريم تا بتونيم برنامه اي كه لازم داريم رو خودمون توليد كنيم در واقع اون زبان يك وسيلست برايه توليد كردنه چيزي كه لازم داريم و انجام پروژه
و پروژه مستقل از راه حل و زباني كه برنامه نويس استفاده مي كنه يه سواله براي حل كردن
خب مثلن من الان از بيشتر از يك ساله از پايتون استفاده مي كنم چون راحته و خيلي فانكشن هايه از پيش توليد شده داره
و من باهاش راحتم (خيلي برام مهمه كه راحت باشم پايتان واقعن قابل خوندنه و اين خيلي اهميت داره)
پروژه :
١. جدا از سوال هاي الگوريتميك و رياضي مسايل ديگه اي هم هستن مثلن يك فروم با اسپم هايي مواجهه كه بايد به هر شكلي پاك بشن
حالا وقتي حرف از ١٨ فروم با ١٢٠٠٠٠٠ كاربره ديگه نميشه دستي چك كرد. و خوب اسپم ها همه از يك روش پيروي نمي كنن و نميشه براي همشون يك نسخه ي ثابت پيچيد
من رويه اسپم هايي كه تبليغات غير قانوني براي پر بازديد كردن يك ليست استفاده ميشن كار مي كنم
حالا يه ايده مطرحه : من تعداده زيادي از اين اسپم هارو برسي كردم و فهميدم تعداد كلماته محدودي رو با فريكونتلي زياد استفتده مي كنن. خوب راه حل نوشتن يك فانكشن بود كه بتوننه يه عدد قابل برسي بهم بده
خب مرحله بعدي انتخابه يك زبان بود كه كارو براي باز كردن پيج و خوندن كود اچ تي ام ال و پارس كردن اون رو انجام يده خوب بديهتا پايتون باز هم انتخابه خوبي بود
و به اين شكل اين برنامه الان يك هفتس داره تو سايت يوداسيتي اجرا ميشه و خوب عمل كرده تا امروز

حالا من از گيتهاب هم خبر دارم ولي دوست دارم جايي باشه كه بتونم ايده هام رو توش بنويسم (به فارسي)
و خوب من تا ابد قرار نيست مجاني كار كنم و نياز به پول دارم
ولي به هر حال تاحالا پول درخواست نكردم

الان سوال اينه كه من مي خوام با فرمت دي بي ايكس فايل هايه ميل هايه ياهوو رو سيو كنم
براي اين كار در حالت عادي بايد سالي ١٩ دلار به ياهوو پرداخت كرد
ولي من نمي خوام به ياهوو پول بدم يه راه پيدا كردم و مي تونم ميل هارو دانلود كنم ولي از فرمت دي بي ايكس سر در نميارم
راهنمايي هاتون در اين مورد مفيد خواهد بود

پروژه ي ديگه اي كه همزمان دارم انجام ميدم اينه كه يك سايت مسخره تويه گوگل اپ انجين درست كنم(براي خودمه و فقط مي خوام استفاده از گوگل اپ انجين رو ياد بگيرم)

مسلمن اگه پروژه اي داشتيد قبول مي كنم (اگر بابتش پول بديد كه ديگه حتمن :دي)

در كل شما هم اگه ايده اي داريد بنويسيد خوشحال ميشم

بالا