• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علاقه ی دختران به فوتبال

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی
پاسخ : علاقه ی دختران به فوتبال

ما که تو کلاسمون تقریبا هممون عاشق فوتبالیم ولی تعداد کممون خوب بلدیم بازی کنیم قبلا که اصلا نمی شد بازی کنیم چون مانتو و مقنعه و این چیزا کلا مانع بودند ولی الان که مدرسمون خودش سالن داره و لباسامونو عوض می کنیم بهتره ولی در کل خوش می گذره از یه سری می خندیم یه سری هم ازشون یاد می گیریم

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Cristiano Ronaldo :
من خودم نمیدونم چرا علاقه دارن ؟ :-/
چن سال پیش با دختر داییم یکبار فوتبال بازی کردم ک اصن نمیتونست دریبل کنه..فقط شوت و شوت و شوت
ولی چن وخ پیش ی اروپاییو دیدم ک تکنیک فوق العاده ای برای حرکات نمایشی داش
در کل کم دیدم بازی کنن
خیلی دوس دارم از نزدیک اونایی ک ادعا میکنن و بازیشونو ببینم
شما چرا علاقه دارین؟ :-/
بعد اصن من مشکل دارم با این بازی کردن...خب شاید اون آدم خیلی بلد نباشه ولی خیلی علاقه داشته باشه،نمیشه؟ مگه تمام مردا یا پسرا در حد لالیگا بازی میکنن؟! اصلا قرار نیس چنین چیزی باشه.فوتبال حرفه ای جایگاه خودش رو داره و فوتبال نمایشی هم جایگاه خودشو.علاقه به فوتبالم جایگاه خودشو که خب اصولا علاقه به فوتبال علاقه به بازی کردن هم در پی میاره

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

توایران کمبودامکانات وآموزش واین صوبتافوتبال دختراروسطحشُ آورده پایین.

علی فرشباف

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی تبریز
شهر
تبریز
مدال المپیاد
نقره زیست شناسی

فوتبال همه رو تو دنیا مجذوب خودش کرده و فکر کنم دخترا هم مستثنی نیستن اما اینکه بتونن به خوبی یه پسر فوتبال بازی کنن کمی دور از ذهنه!

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

به نقل از Alibio :
فوتبال همه رو تو دنیا مجذوب خودش کرده و فکر کنم دخترا هم مستثنی نیستن اما اینکه بتونن به خوبی یه پسر فوتبال بازی کنن کمی دور از ذهنه!
اصلا اینطور نیست شاید تو ایران به خاطر محدودیت حجاب اینجوری باشه ولی بدون حجاب با حرفتون موافق نیستم

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

دلیل اینکه سطح فوتبال بازی کردن دخترا به نظرمون پایین تر از پسراس به این دلیله که اونا میدانی برای تمرینو افزایش مهارت هاشون ندارن.
حتی اونا اجازه حضور در استادیوم های ورزشیم ندارن...
قطعا بین دخترام کسایی هستن که بهتر از پسرا فوتبال بازی میکنن...
من ی کلیپ از گل های برگزیده ی جام جهانی فوتبال دختران زیر 21 یا 17 سال دقیق یادم نیستو دیدم انصافا خیلی خوب بازی میکردن...

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Breeze :
همون طور که میدونید از نظر بیشتر مردم فوتبال ورزشیه که بیشتر پسرونه به حساب میاد و دخترا قاعدتا باید کمتر بهش علاقه مند باشن ولی در حقیقت اینطور نیست و اغلب دخترا هم به این ورزش تمایل نشون میدن تو این تاپیک میخوایم درباره ی علاقه ی دخترا و دلیل علاقشون به فوتبال صحبت کنیم. :)
بابا چه علاقه ای.من فقط دیدن فوتبال رو میدوستم.

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

به نقل از reihanxxx :
بابا چه علاقه ای.من فقط دیدن فوتبال رو میدوستم.
به جاش من عاشق فوتبالم هر روزم تو مدرسه یا پارک با دوستان بازی می کنیم+خیلی از دخترا رو هم میشناسم ک دوست دارن
قیول دارم ک تعداد دوست داران فوتبال پسرا بیشتره اما دلیل نمی شه مشکل از امکانات الان یه کلاس درست حسابی فوتبال برای دخترا نیس
بازم مث همیشه یه تبعیض نامردانه دیگه هرچند الان فوتبال دخنرا داره پیشرفت میکنه خداروشکر

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از reza7 :
دلیل اینکه سطح فوتبال بازی کردن دخترا به نظرمون پایین تر از پسراس به این دلیله که اونا میدانی برای تمرینو افزایش مهارت هاشون ندارن.
حتی اونا اجازه حضور در استادیوم های ورزشیم ندارن...
قطعا بین دخترام کسایی هستن که بهتر از پسرا فوتبال بازی میکنن...
من ی کلیپ از گل های برگزیده ی جام جهانی فوتبال دختران زیر 21 یا 17 سال دقیق یادم نیستو دیدم انصافا خیلی خوب بازی میکردن...
وضعیت کلا تو ایران با جاهای دیگه دنیا قابل مقایسه نیست.ولی تو جاهای دیگه الان سرعت پیشرفت فوتبال زنان بیشتر از مردانه
مثلا امسال تیم زنان ولفسبورگ 3 گانه برد(جام حذفی و بوندس لیگای زنان و لیگ قهرمانان زنان) ولی خب تیم مردان ولفسبورگ تو تاریخش چنین افتخاری نداره.یا مثلا تیم زنان لیون که 3 بار پشت هم قهرمان چمپیونز لیگ زنان شده.

shinymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
tbriiizzzz
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

اخه من نمیدونم کی گفته فوتبال واسه پسراس کی گفته ورزش مردونیه ها کی گفته بگین بیاد پیش من بش میگم....!!! :|

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
وضعیت کلا تو ایران با جاهای دیگه دنیا قابل مقایسه نیست.ولی تو جاهای دیگه الان سرعت پیشرفت فوتبال زنان بیشتر از مردانه
مثلا امسال تیم زنان ولفسبورگ 3 گانه برد(جام حذفی و بوندس لیگای زنان و لیگ قهرمانان زنان) ولی خب تیم مردان ولفسبورگ تو تاریخش چنین افتخاری نداره.یا مثلا تیم زنان لیون که 3 بار پشت هم قهرمان چمپیونز لیگ زنان شده.
منم منظورم ایران بود وگرنه تو جاهای دیگه امکانات مردانو زنان برابره و طبیعیه اونام پیشرفت میکنن...

hony moon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan arak
شهر
اراك
دانشگاه
اراک
رشته دانشگاه
پرستاری

خب من به شخصه از فوتبال بدم میاد یعنی نظر شخصیمه
ولی امیدوارم هر کسی تو این راه هست موفق باشه
تا حالا حتی ی بازی هم ندیدم حتی 15 دقیقه :D

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Cristiano Ronaldo :
من خودم نمیدونم چرا علاقه دارن ؟ :-/
چن سال پیش با دختر داییم یکبار فوتبال بازی کردم ک اصن نمیتونست دریبل کنه..فقط شوت و شوت و شوت
ولی چن وخ پیش ی اروپاییو دیدم ک تکنیک فوق العاده ای برای حرکات نمایشی داش
در کل کم دیدم بازی کنن
خیلی دوس دارم از نزدیک اونایی ک ادعا میکنن و بازیشونو ببینم
دلیلی نداره کسی که به فوتبال علاقه داره قطعا بازیکن خوبی باشه

علاقه یه چیز کاملا شخصیِ و من درک نمیکنم تاپیک چی میگه؟ چرا دخترا به فوتبال علاقه دارن ؟ داشتن یا نداشتن علاقه مسئله این است؟چی میخواد این تاپیک منم قرمه سبزی خیلی دوست دارم تاپیک داره؟!
گذشته اون زمانی که بقیه تصمیم بگیرن دخترا چی رو دوست داشته باشن چی رو نه.
به نقل از Alibio :
یه زمانی هم دور از ذهن بود خانوما پزشکان ماهری بشن دور از ذهن بود رانندگی یاد بگیرن و بتونن تو مسابقات رالی آقایون رو ببرن دور از ذهن بود حق رای داشته باشن و بتونن درک سیاسی داشته باشن بعد کم کم تکامل پیدا کرد عقل بشری درست شد.

Mahshad-nasr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سيرجان
رشته دانشگاه
کاش می دونستم.

من خودم به شخصه خيلى فوتبالو دوس دارم
هم بازى ميکنم و هم نگاه ميکنم و اخبارشو دنبال ميکنم
بين دوستامم خيليا هستن که به فوتبال علاقه دارن حالا يکى به بازى کردنش و يکى به نگاه کردنش و يکى به نقدش مثلا يکى از دوستام توى مسابقه ى نقد فوتبال بين کلى دختر و پسر ديگه که اکثرا ازش بزرگتر بودن،اول شد.بازيشم خوبه مثله خودم تو پست مدافع کار ميکنه
پسرايى هم ديدم که از فوتبال بدشون مياد براى مثال داداش خودم يا شوهر يکى از معلمامون :D
و نميشه گفت که چرا من به فوتبال علاقه دارم چون اساسا علاقه ى واقعى چيزى نيست که دليل داشته باشه! گفتم علاقه ى واقعى چون بعضيا واقعا علاقه اى به فوتبال ندارن و صرفا به خاطر يه فوتباليست يا يه مربى و يا... خودشونو فوتبال دوست نام گذارى ميکنن

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از آیدا-ق :
این حرفت ایراد داره شدید!

فوتبال توی زنان جدید تره تا مردان! مردان خیلی جلوتر زنان هستن و لیگ های حرفه ای زیادی در جهان دارن!

برا همین خوب پیشرفت زنان بیشتره! برای اینکه ملموس تر بشه اینطوری بگم!

یک کشوری که جهان سومیه و مثلا از نظر تولید علم داره پیشرفت میکنه درصد پیشرفتش بیشتره کشوری مث آمریکاست! چون اون 100 سال از نظر علم عقب تره و وقتی امریکا 1 پله میره و اون 3 پله میگیم اون بیشتر پیشرفت کرده در صورتی که اون رو در نظر نمیگیریم که امریکا خیلی جلوتره و اون پله ای که قرار داره پیشرفت بیشتر طول میکشه!

امیدوارم درست رسونده باشم منظورم رو! :D

مثلا الآن کسی توی ایران رو فوتبال باشگاهی زنان سرمایه گذاری کنه بیشتر سود میبره تا مردان! چون غول های جا افتاده ای مث پرسپولیس سپاهان استقلال و ... هستند!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
این حرفت ایراد داره شدید!

فوتبال توی زنان جدید تره تا مردان! مردان خیلی جلوتر زنان هستن و لیگ های حرفه ای زیادی در جهان دارن!

برا همین خوب پیشرفت زنان بیشتره! برای اینکه ملموس تر بشه اینطوری بگم!

یک کشوری که جهان سومیه و مثلا از نظر تولید علم داره پیشرفت میکنه درصد پیشرفتش بیشتره کشوری مث آمریکاست! چون اون 100 سال از نظر علم عقب تره و وقتی امریکا 1 پله میره و اون 3 پله میگیم اون بیشتر پیشرفت کرده در صورتی که اون رو در نظر نمیگیریم که امریکا خیلی جلوتره و اون پله ای که قرار داره پیشرفت بیشتر طول میکشه!

امیدوارم درست رسونده باشم منظورم رو! :D

مثلا الآن کسی توی ایران رو فوتبال باشگاهی زنان سرمایه گذاری کنه بیشتر سود میبره تا مردان! چون غول های جا افتاده ای مث پرسپولیس سپاهان استقلال و ... هستند!
خب دقیقا منم همینو گفتم.سرعت پیشرفتشون بیشتر ه نه که پیشرفته ترن. مثل وقتی که رشد اقتصادی یه کشور جهان سومی از آمریکا بیشتره.
قطعا فوتبال مردان پیشرفته تره(تو همه جای دنیا) ولی سرعت پیشرفت فوتبال زنان تو همه جای دنیا بیشتره.(یکی از دلایلش هم همون جا افتادن غول هاست که خب تو فوتبال اروپا هم هست)

m.f.a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
کرمان
دانشگاه
ایشالا شریف یا تهران

من خودم فوتبالودوست میدارم >:D< >:D<

به طوری که پارسال تا به وقت بیکاری میخوردیم می پریدیم روحیاط مدرسه بابچه هافوتبال بازی میکردیم

یه دفعه هم معاونمون اومدتوپوازمون گرفت :D :D

دختراهم می تونن فوتبال رودوست داشته باشن

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

من عاشق تماشای فوتبالم.ولی بازی کردنشو دوس ندارم.اما دخترای خیلی زیادی هسن که کارشون حرف نداره تو بازی کردن.اگرم میبینید که فوتبال زنان تو ایران خوب جا نیفتاده بخاطر شئونات اسلامیه :-"

• لایک
امتیازات: s123

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

راستشو بخواین ....
دخترا بی ادعاتر از پسرا هستن و فقط میخوان خودشونو با عمل نشون بدن...
اما پسرا خیلی زرت و پرت میکنن(البته خودمو نمیگم)
چون واقعا توی کلاس ما همچین آدمی خیلی زیاد پیدا میشه...
من خودم خودخواهانه بازی میکنم دریبل و شوت و گل یا شاید کلا دریبل
اما قبلا فقط پاس میدادم اما دیدم با این پاس ها جا برای ادعا دارنده ها رو خیلی بزرگتر میکنم....
دخترا هم اگه فقط یه بار تو مسابقات خوب ظاهر شن مطمئنا خیلی پیشرفت میکنن و سطح امکانتاشون بالا میره....
یه کم هم ادعا بگیرین واسه خودتون ....
من خودم هر جور فوتبال بازی کردن پسری رو دیدم که واقعا به اندازه ی ادعاشون نبود ....
اگه میخواین به اون چیزی که میخواین برسین فقط:
اعتماد به نفس بالا...
انتظارتون از خودتون خوب باشه...
و در کل موفق باشین.... (; (; (; (;

سمانه

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه بجنورد
رشته دانشگاه
مهندسی عمران- نقشه برداری

واقعا خیلی جذابه هم نگاه کردنش هم بازی کردنش ای کوفت این پسرا شه همه چی مال پسراس :-<

بالا