• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علاقه ی دختران به فوتبال

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-_-
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
طلای هدر دادن وقت
خب بازی جذابیه فوتبال...بعد ی جوری هم هست ک همه می فهمنش یعنی پیچیدگی خاصی نداره...در ضمن خیلی از دخترا ب خاطر این ک داداش بزرگتر دارن فوتبالی میشن(مث خود من:D)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
تاپیک قدیمیه و پستهایی که میخوام راجبشون حرف بزنم، دست کم مال چند سال پیشن و شاید نویسنده هاشون اصلا حرف منو نبینن ولی شاید بین شما هم کسی داره مثل اونا فکر میکنه :
خب من برادر ندارم
پدرم هم مخالف بود و میگفت درس بخون به اینا مشغول نشو
خودش نگاه میکرد و من یواشکی از لای در فوتبال تیمم رو می دیدم
پس من کاملا خودخواسته علاقمند شدم
واقعا نمیفهمم چطور به خودتون اجازه میدین اینطور راجب بقیه قضاوت کنید:|
ما فوتبال می بینیم چون ادم مشهور دوست داریم؟؟:)) شما چرا میبینی؟
اگه این باشه که علاقه و هواداری از یه تیم خاص کاملا بی معنا میشه
اگه قصد من اون بود که پشت تلویزیون نمیشستم استرس بازی رو داشته باشم :|
شبکه هارو میگشتم و تو دفترچه ام به قیافه هاشون امتیاز میدادم :|

شاید بعضی ها اینجور باشن ولی این دلیل نمیشه راجب همه اینطور تصور کنین
هر بازیکنی پا تو باشگاه میزاره و خوب بازی می کنه میشه عزیز دل ما
پاشو از در باشگاه هم بزاره بیرون میگیم خدانگهدارش

ببخشیدا ولی طرز تفکراتون بوی نا میدن :-"
سمپادی مملکت اینطور بیرحمانه قضاوت کنه، چه توقعی از بقیه باید داشته باشیم؟
ما بشینیم خونه نوکری اقایون رو بکنیم، حله؟

دل آدم رو میشکنین واقعا :|

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
والا دخترا میتونن فوتبال بازی کنن ولی نمیتونن با پسرا بازی کنن تو ببین یه داور زن آوردن چ بالایی بسرش اوردن بازیکنای تو زمین نمیشه
البته اگه بازی هم باشه مسی و رونالدو تیم بانوان گرامی را ب فنا میدن :)
- اتفاقاً همین امسال دو سه تا تیم فوتبال مردان تو اروپا، بازیکنِ زن جذب کردن!(یکی‌ش تو هلند بود اگه اشتباه نکنم)[اخبار ورزشیِ صدا و سیما هم میگفت حتی:))]
- چه بلایی سرش آوردن؟ والا من زیاد تو این اخبار سررشته ندارم. ولی تا جایی که اطلاع دارم، حضورِ داور یا کمک‌داورِ زن تو فوتبالِ مردان یه مسئله‌ی نرمال و رایج شده واقعاً. تو بازی‌های لیگ‌های اروپایی هم خیلی این کار رو انجام میدن اخیراً.
- تصورت از فوتبالیست‌های زن چیه واقعاً؟ :)) مثلاً تو یوتیوب درباره‌ی مارتا ویرا و الکس مورگان و مگان راپینو یه سرچی بکن و چند تا کلیپ ببین، شاید نظرت عوض شد جدی :)) این پست رو هم ببین.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
نظرم درباره فوتبالیستای زن اینع اگه کریستیانو رونالدو به یه بازیکن زن تو بازی تنه بزنه اون زن باید از فوتبال خداحافظی کنه
چه ربطی داره؟ خب پس بیا مسی رو هم از دنیای فوتبال کنار بذار چون اگه رونالدو بهش تنه بزنه زمین میخوره! قرار نیست تو فوتبال هم‌جثه‌ها رو جمع کنیم یه جا و بگیم جدا از بقیه باز کنن! قدرتِ بدنی، تو فوتبالِ مردان ملاکی برای دسته‌بندی نیست‌. پس چرا باید فوتبالِ مردان و زنان رو با این ملاک جدا کنیم؟

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
چه ربطی داره؟ خب پس بیا مسی رو هم از دنیای فوتبال کنار بذار چون اگه رونالدو بهش تنه بزنه زمین میخوره! قرار نیست تو فوتبال هم‌جثه‌ها رو جمع کنیم یه جا و بگیم جدا از بقیه باز کنن! قدرتِ بدنی، تو فوتبالِ مردان ملاکی برای دسته‌بندی نیست‌. پس چرا باید فوتبالِ مردان و زنان رو با این ملاک جدا کنیم؟
چون بازم نفهمیدی هر ساق پای مسی دوبرابر پای فوتبالیستای زنه مسی شاید کوتاع قد باشه ولی از نظر بدنی خیلی آمادس میدونی چه شکلیه ؟، نث اینه یه تیم دبیرستانی با یه اول راهنمایی بازی کنن مسی هم استثناس...

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
چون بازم نفهمیدی هر ساق پای مسی دوبرابر پای فوتبالیستای زنه مسی شاید کوتاع قد باشه ولی از نظر بدنی خیلی آمادس میدونی چه شکلیه ؟، نث اینه یه تیم دبیرستانی با یه اول راهنمایی بازی کنن مسی هم استثناس...
ببین، درباره‌ی فیزیک بدنیِ مسی صحبت نمیکنیم الان :)) بحث اینجاست که تو میگی مثلاً رونالدو از بازیکنای زن بزرگتره و اگه تنه بزنه زمین میخورن پس نمیشه زنا و مردا با هم بازی کنن. من میگم خب تو فوتبال مردا از قد 160 پیدا میشه تا 2 متر! پس چرا مردا رو دسته‌بندی نمیکنی؟‌ یا مثلا چرا بازیکنای زن قدبلندی مثل اَبی وامباک رو از زنا جدا نمیکنی تا بیاد با مردا بازی کنه؟
اگه قراره با فیزیک بدنی دسته‌بندی کنی، ملاک باید قد و وزن و اینا باشه نه جنسیت‌.
+که مشخصاً حتی اون دسته‌بندی هم اشتباهه!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
موهام سیخ شد ازین تشابه و استدلال قانع کنندت :|

صبایام:)

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
روان شناسی
- اتفاقاً همین امسال دو سه تا تیم فوتبال مردان تو اروپا، بازیکنِ زن جذب کردن!(یکی‌ش تو هلند بود اگه اشتباه نکنم)[اخبار ورزشیِ صدا و سیما هم میگفت حتی:))]
الن فوکمن هلندی اولیش بود ، تازگیام یه خانم ژاپنی به تیم مردان پیوسته!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
والا دخترا میتونن فوتبال بازی کنن ولی نمیتونن با پسرا بازی کنن تو ببین یه داور زن آوردن چ بالایی بسرش اوردن بازیکنای تو زمین نمیشه
البته اگه بازی هم باشه مسی و رونالدو تیم بانوان گرامی را ب فنا میدن :)
من ندیدم به داور کسی تنه بزنه :|
مگه ایرانه که ساق پای طرف رو له کنن داور خطای اون یکی رو اعلام کنه و امثال م.زاده هم بیان تو یه برنامه ای ماست مالیش کنن؟

در ضمن در یکی از بازی های اقایون که داورش خانم بوده، وقتی داور به یکی از بازیکنا کارت قرمز مستقیم میده، طرف میاد میگه زن باید بره تو آشپزخونه و از طرف فیفا بخاطر توهین جنسیتی محروم میشه :)
کریم نامی بود از ترکیه فکر کنم :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
آها باشه فک کنم باید مردا تو بازی تک تک زنا رو له کنن که قانع شی ؟
چرا همه چیزو فمنیستی میکنید قرار نیست تو همه چی زن و مرد مختلط باشن
الان این تویی که با اون استدلای چرت ت تبعیض گذاری جنسیتی میکنی

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
من دارم واقعیتو میگم زن ها دخترا و جنس مونث از نظر جسمانی کم می آورند
زن فراتر از اونیکه که تو ذهن ت جا بشه هر کس تلاش کنه تو هر زمینه ای و به خودش ایمان داشته باشه به هدفش خواهد رسید

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
من داورو گفتم ولی حرف از بازی مختلط کردم....
تو یه تفکر قدیمی داری که میگی اون بازیکنای زن فلان تیم نمیتونن خوب بازی کنن ، اونا حتما انقدر شایسته بودن که راه پیدا کردن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
اقا من چرا باید شما بحث کنم برید با تلاش و کوشش یه مسابقه بین مردان و زنان بزارید بعد بیاید تعریف کنید چیشد تا عبرتی شود برای آیندگان
خدانگهدار
اره برو یکم راجع به زنان قدرتمند و ورزشکار جهان مطالعه کن بنظرم

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
+ ما مجبور نیستیم زن ها و مردها رو مقابل هم قرار بدیم!!!
چرا از این بعد بهش نگاه نمی‌کنید!؟ ^^
اقا من چرا باید شما بحث کنم برید با تلاش و کوشش یه مسابقه بین مردان و زنان بزارید بعد بیاید تعریف کنید چیشد تا عبرتی شود برای آیندگان
خدانگهدار

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
ببین دخترا مث پسرا ادمن ، آدم هم یه سری علایق و استعداد داره ، اگه اون خانومی که تو فوتبال استعداد داره واقعا چرا نباید بازی کنه؟؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
دختر داریم هرکول ، قوی و قدرتمند
پسر داریم سوسول ، ترسو و پفکی
نمیشه همه رو با هم جمع کرد که :|

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
ببین، درباره‌ی فیزیک بدنیِ مسی صحبت نمیکنیم الان :)) بحث اینجاست که تو میگی مثلاً رونالدو از بازیکنای زن بزرگتره و اگه تنه بزنه زمین میخورن پس نمیشه زنا و مردا با هم بازی کنن. من میگم خب تو فوتبال مردا از قد 160 پیدا میشه تا 2 متر! پس چرا مردا رو دسته‌بندی نمیکنی؟‌ یا مثلا چرا بازیکنای زن قدبلندی مثل اَبی وامباک رو از زنا جدا نمیکنی تا بیاد با مردا بازی کنه؟
اگه قراره با فیزیک بدنی دسته‌بندی کنی، ملاک باید قد و وزن و اینا باشه نه جنسیت‌.
+که مشخصاً حتی اون دسته‌بندی هم اشتباهه!
ببین چیزی که وجود داره قدرت فیزیکیه که استثناهارو بزاری کنار یک بازیکن زن نمیتونه جلو مدافع و هافبک دفاعی خشنی مثل راموس یا ارتور ویدال بازی کنه(مثلا فکر کن ۲۰۱۸ به جای ممدصلاح یه بازیکن زن میبود فکر کنم فمنیستا یه کاری میکردن راموس کلا خداحافظی کنه بره :)) )
واینکه کلا مسیو نباید مقایسه کرد ولی اگرم میخوای بکنی باید تو همون پستش مقایسه کنی
......
البته بازیایی که جنبه های تشریفاتی هستن خوبه باعث برابری زنو مرد میشه ولی سطح حرفه ای شدنی نیست

بالا