• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

TiaTi

کوچولو..
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
اعتراف میکنم دارم کم کم @TiaTi و @_Hani_ رو باهم قاطی میکنم😂 *استدلال:پروفایل های اینجوری که haniگذاشته شبیه قدیمیای tia ti ئه و جدیده tiati شبیه هیچکدوم از قبلیا نیست😂
اعتراف میکنم باعث شدی آواتارمو عوض کنم :))

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف میکنم دیگه مثل قبل از دعواهای سایت عصبی نمیشم و فق، خندم میگیره:))

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
اعتراف می کنم تا قبل از کلاس چهارم فکر می کردم «تانکر» به یه تانک بزرگ و خفن میگن، چندبارم به این معنی استفاده کردم جلو بچّه ها، آبروم رفت xD

Zahra89

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1408
اعتراف میکنم کلاس اول یه جلسه رو غایب بودم که میگفتن دیکته چیه و فرداش دیکته گرفتن منم فک میکردم دیکته یعنی اینکه هر کلمه رو تو یه صفحه بنویسی بری صفحه بعدی. و اینطور شد که نیاز به تلاش گرفتم. اعتراف میکنم فک میکردم خارج یه جاده خاکیه که توش ذرت میکارن و فقط یه دانشمند عینکی رو شیشه ها ازمایش انجام میده. اعتراف میکنم فک میکردم ما باید از دماغمون نفس بکشیم نه دهن چون که داخل دماغ لباسشویی هس که هوارو میشوره‌. اعتراف میکنم فک میکردم اون ادراری که داخل بدنمونه توسط یه ماهی عصبانی کنترل میشه که به خودمون نشاشیم. اعتراف میکنم موقع حموم کردن چشامو میترسم ببندم. اعتراف میکنم وقتی بچه بودم فک میکردم کنکور کیکه.. دیگه فک کنید چقدر عجیب بودم😑😂

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC

s@rah

:-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
اعتراف می‌کنم اصلا جنبه‌ی پوکرفیس گرفتن ندارم و همیشه هم می‌ترسم دستم بخوره اشتباهی پوکرفیس بدم به کسی.

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف میکنم تمرینات ریاضی رو از روی کتابای بچه ها مینوشتم 😐

_Vina_

ابر های همه عالم شب و روز در دلم می‌گریند.
نام مرکز سمپاد
مانا خوشبخت
شهر
یه جایی تو تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
اعتراف میکنم گاهی متوجه ام رفتارم داره دیگران رو حرص میده ولی به کارم ادامه میدم:))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
پزشکی
اعتراف میکنم به خاطر اینکه بلاکت کردم ظاهرا پوکر فیسم ولی در باطن هر روز و هرشب بهت فکر میکنم😑

Sobhanm

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1407
اعتراف میکنم لژ خوانوادگی رو لج خوانودگی میخوندم و فکر میکردم جایی که خونواده ها دعوا میکنن و میرن اشتی میکنن🤣

Ma}{sa

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
امین 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف میکنم که پس از مدت ها به سایت سر زدم و الان حدود یک و خورده ای ساعته که دارم اعترافاتتون رو میخونم و غش غش (البته نمیدونم اصطلاحش همینه یا نه😁) میخندم😂

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
اعتراف میکنم فک میکردم مخفف لژیونر خانوادگی و مونده بودم ینی چی. یعنی مثلا تم روم باستان داره؟ :))
اعتراف میکنم لژ خوانوادگی رو لج خوانودگی میخوندم و فکر میکردم جایی که خونواده ها دعوا میکنن و میرن اشتی میکنن🤣

بالا