جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲

به نظر شما کدام تیم قهرمان میشود؟

• ایتالیا

رای‌ها: 26 37.1%
  • اسپانیا

رای‌ها: 44 62.9%

• رای‌دهندگان
    70
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
پاسخ : جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲

به نقل از Spammer :
مدافعاي کدوم تيم تو حمله شرکت کردن الان؟ :-"
نميشه گزارش بازيهاي اسپانيا رو به مزدک ندن؟:|
آلمان...یادمون نرفته هوملز فوق العاده اضافه میشه...و ضمنا بازی با هلند هم یه موقعیت عالی واسه خودش ساخت...که گلر گرفت

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

تورس گله خوبی زد نمیدونم شما اگه چیزی واسه خندیدن ندارید به این میخندین این یه چیز دیگس.
قبول دارم مزدک خیلی طرفداری میکنه تو گزارشاش نباید اینجوری باشه.

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
آلمان...یادمون نرفته هوملز فوق العاده اضافه میشه...و ضمنا بازی با هلند هم یه موقعیت عالی واسه خودش ساخت...که گلر گرفت
داره راجعبه بازیه الان حرف میزنهspammer.
پوریا کُشتی مارو با آلمان ~X(

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از مرضیــــه :
داره راجعبه بازیه الان حرف میزنهspammer.
پوریا کُشتی مارو با آلمان ~X(
مرضیه خب آلمان شاخه دیگه :-"
آقا یه لحظه تیمش رو بذارین کنار...مثل هوملز رو کسی یادش میاد؟...
من خودم یادمه لوسیو همین قدرت حمل توپ و جلو اومدن رو داشت...تا حدی هم فردیناند...
بازی الان مگه اصلا ایرلند حمله ای داشت؟...اسپانیا هم خوب بود ولی من مدافعی از اسپانیا رو ندیدم که حمله کنه :-"

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
من خودم یادمه لوسیو همین قدرت حمل توپ و جلو اومدن رو داشت...تا حدی هم فردیناند...
بازی الان مگه اصلا ایرلند حمله ای داشت؟...اسپانیا هم خوب بود ولی من مدافعی از اسپانیا رو ندیدم که حمله کنه :-"
شاخه ولی اسپانیا قهرمان میشه :D
ما هم همینو میگیم.مزدک خیلی با جبهه گزارش میکنه.

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
گفتم تورس تو زمین ثابت میکنه نیاز به =)) نسیت واسه توصیفش!
احساس میکنم دل درد گرفتی انقدر خندیدی به تورس!جات بودم سریع ویرایش میکردم اون پست آقای گُل شدن تورسُ چون امکان داره برعلیه ت استفاده بشه بعد بازیا!! :))

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Breeze :
گفتم تورس تو زمین ثابت میکنه نیاز به =)) نسیت واسه توصیفش!
احساس میکنم دل درد گرفتی انقدر خندیدی به تورس!جات بودم سریع ویرایش میکردم اون پست آقای گُل شدن تورسُ چون امکان داره برعلیه ت استفاده بشه بعد بازیا!! :))
=)) =))
بر علیهم استفاده بشه؟؟ =))...گومز فعلا 3تا زده...حتی دگزایف روس هم 3تا زده...اونوق تورس آینده دار =)) =))
تا اینو گفتی یه تک به تک رو خراب کرد انگار =))
تورس از آکادمی ای برخاسته که صرفا ضربه ی آخر را می آموختند انگار =))
واقعا این مرد بعد 2008 و یوروی اون سال خراب شد...اون موقع به نظر منم خوب بود...یادتونه که...تو فینال با گل اون آلمانو زدن :| [-(

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
=)) =))
بر علیهم استفاده بشه؟؟ =))...گومز فعلا 3تا زده...حتی دگزایف روس هم 3تا زده...اونوق تورس آینده دار =)) =))
تا اینو گفتی یه تک به تک رو خراب کرد انگار =))
تورس از آکادمی ای برخاسته که صرفا ضربه ی آخر را می آموختند انگار =))
واقعا این مرد بعد 2008 و یوروی اون سال خراب شد...اون موقع به نظر منم خوب بود...یادتونه که...تو فینال با گل اون آلمانو زدن :| [-(
تو نیمه نهایی و فینال گه گومز نیست پس تورس تا میتونه گل میزنه! :D
پَ نه فقط تو یادته!

• لایک
امتیازات: م.ز

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Breeze :
تو نیمه نهایی و فینال گه گومز نیست پس تورس تا میتونه گل میزنه! :D
پَ نه فقط تو یادته!
:-"
دومی رو زد :-"هنوزم گومز ازش بالاتره :-"
باو مسخرست خب...مثل این میمونه که المان بخوره به لائوس و گومز صد تا بزنه...بابا اینا خیلی چپولن خب ~X( :|
میدوین که آلمان مرحله ی بعد به تیمی مثل لهستان میخوره...پس هم یک چهارم رو هست هم نیمه نهایی رو...
و مطمئنا هم فینال رو 8->

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
:-"
دومی رو زد :-"هنوزم گومز ازش بالاتره :-"
باو مسخرست خب...مثل این میمونه که المان بخوره به لائوس و گومز صد تا بزنه...بابا اینا خیلی چپولن خب ~X( :|
میدوین که آلمان مرحله ی بعد به تیمی مثل لهستان میخوره...پس هم یک چهارم رو هست هم نیمه نهایی رو...
و مطمئنا هم فینال رو 8->
کشیدش بیرون وگرنه میرسید به گومز...
سه بااااار آلمان و فینال؟

• لایک

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Breeze :
کشیدش بیرون وگرنه میرسید به گومز...
سه بااااار آلمان و فینال؟
گفتم که چرا همین دوتا رو هم زد که...واقعا شموشک تجربش از اینا بیشتره... :|یه آفسایدم نمیتونن بگیرن حتی ~X(
آخریش یعنی چی؟...الان شک داری آلمان میرسه نیمه نهایی؟...نکنه شک داری میرسه فینال =))
+اقدام بسیار زیبای هواداران ایرلند در تشویق جانانه ی تیمشان در پایان بازی در حالی که این تیم با آخر شدن در گروهش حذف شده است از رقابت ها <D=

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

قشنگترین قسمت بازی سرودایی بود که ایرلندی ها میخوندن آخر بازی ........... چه ملت با جنبه ایــــــــــ..... :D
مشعوف شدیم!!!!!!!!!!

VIVA SPAIN /m\ P:> P:>

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

با دیدنِ بازیه دیشب بازم دارید میگید آلمان قهرمان میشه؟خیلی باحالید.
اسپانیا قهرمان میشه. >:D<

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

ایتالیا - کرواسی
نیمه اول ایتالیا خوب بود،پیرلو به خوبی فضا داشت و چند موقعیت خوب درست شد که مهاجما خراب کردن،گل ایتالیا هم روی ضذبه ایستگاهی پیرلو زده شد،اما نیمه دوم حضور یک بازیکن تخریبی مثل گتوزو برای ایتالیا حس می شد،ایتالیا عقب کشید و پیرلو هم پرس شد این نیمه و بعد دقیقه هفتاد اینا خستگی هم داشت که با با توجه به سنش نمیشه کاریش کرد.جایگیری بد کیلینی هم باعث شد کرواسی گل بزنه.
من تعجب کردم چرا بالوتلی هنوز فیکسه،کاسانو و بالوتلی جفتشون کهاجم دوم حساب میشن،همینطور جیووینکو، پراندلی باید از اول به دی ناتاله بازی تا به بالوتلی که چندتا موقعیت رو خراب کرد.

ایرلند - اسپانیا
این دفعه دل بوسکه از اول بازی یک مهاجم رو گذاشته بود تو بازی تا نقص های بازی قبل جبران بشه،ایرلند هم میخواست با کانتاچیو،جلوی اسپانیا مقاومت کنه که به سختی شکست خوردن! اسپانیا هم طبق معمول کنترل توپ و بازی رو در اختیار داشت. سیلوا نیمه اول بد بود ولی
نیمه دوم خودشو خوب نشون داد و یک گل با زیرکی خودش و دوتا پاس گل داد.بازیکنای ایرلند،چه مدافعا و چه مهاجما، پر اشتباه ظاهر شدند،
هم موقعیت به خری دادند و هم موقعیت گل خراب کردند!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از مرضیــــه :
با دیدنِ بازیه دیشب بازم دارید میگید آلمان قهرمان میشه؟خیلی باحالید.
اسپانیا قهرمان میشه. >:D<
دوستان ایرلند تیم بود؟؟؟ چرا باید از همچین بازی که باید با نتیجه 7-0 تموم میشد ولی 4-0 تموم شد نتیجه بگیریم اسپانیا قهرمان میشه؟
مدافعای ایرلند خودشون میخوردن زمین! آخه تیم از این سوراخ تر؟؟؟اینا چطوری اومدن اروپا؟؟؟
به نقل از Spammer :
مدافعاي کدوم تيم تو حمله شرکت کردن الان؟ :-"
نميشه گزارش بازيهاي اسپانيا رو به مزدک ندن؟:|
هوملز دیگه!!! ای بابا!
خواهش خواهش! این مزدک...همشم داره قصه میگه آخه!
به نقل از پوریا عابدی :
آقا بیاین یه معامله :-"بکنیم...شما دیگه نگین تورس ما هم دیگه نمیخندیم =))
@یلدا:قبول ندارم که ساده ترین گروهه خب...گروه روسیه لهستان چک مثله لیگ اروپا میمونه به نظرم (:|...بعد انصافا کرواسی هم بد تیمی نیست...مطمئن باشین این اسپانیا کرواسی رو هم نمیبره :))
انصافا نویر خودش و برتریش بر کاسیاس رو تو بازی رئال-بایرن نشون داد...چه تو پنالتی چه تو جریان بازی...
تو رو خدا دیگه از ایرلند نخورین :))...
ولی من بازم میگم...این استعدادیاب ها باید تورس رو کشف کنن...هم اونو هم رونالدو رو :))...آینده دارن خب =))
نه بگن تورس ما هم میخندیم! :D
خب تو گروه یک که هیچ تیم مدعی وجود نداره،منظورم اون گروهایی بود که تیم مدعی توشونه،گروه 2 که مرگ،گروه آخرم که 3 تا مدعی صعود داره(اکراین خیلی با انگیزس) نتیجه میگیریم گزوه اسپانیا با وجود تیمی مثه ایرلند که در سوراخی همتا نداره آسون ترینه
مطمئن باشن میبره،کرواسی؟؟؟ بی خیال :rolleyes:
نویر 8-> فقط بازی با پاش از کاسیاس کمتره وگرنه تو بقیه چیزا یه سروگردن بالاتره (همون بازی بایرن-رئال)
واقعا!!! بعد دیدین رونالدو اومده اظهار نظر کرده؟ درمورد درخششش تو تیم ملی گفتن گفته مسی تو آرژانتین خوب نیس :| تو جام جهانی 4-0 از آلمان باختن و اون نتونس جلو باختشو بگیره
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ینی واقعا این بشر یادش نمیاد خودش نتونس دو روز پیش جلو آلمان هیییییییییییچ کاری بکنه بعد بازی آرژانتین-آلمان دوسال پیشو یادشه هنوز،واقعا... :rolleyes:
حتما =)) وای تو جریان بازی معلوم بود رونالدو داره از درون خودشو میخوره چه حرصصصصصصصصصصصصصی میخورد =)) =)) =))

Fateme :)

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
سخت افزار

اصلا خوشم میاد دیشب تورس 2 تا زد تا دماغ یه عده ای :-" بسوزه :D حالا بازم از خنده ریسه برو :D
یه کارشناس جوگیر اومده میگه : اسپانیا 15 تا موقعیت داشت! این خیلی فوق العاده است.... من رو بگی : :O :-/ =)) :-?? آخه یکی نیست بگه : یارو چند تا بازی اروپایی دیدی؟ تو اروپا زیر 12 تا افت کلاس داره واس تیم های بزرگ! اونم در صورتی که جلوی هم بازی کنن نه اینکه یه تیم بزرگ با یکی مثل ایرلند بازی کنه.... خدا شفا بده اینا رو....
من دوست ندارم اسپانیا قهرمان شه! بابا یه تنوعی، چیزی.... مثلا آلمان خوبه به نظرم!
از دست این مردک :-& می شناسین که .... همون جناب م ی ر ز ا ی ی منظورمه.... چه قدر ازش بدم میاد!
در مورد کریس : با عرض معذرت باید بگم رونالدو به عنوان هافبک خوب بود ولی به عنوان مهاجم ر ی د! من مونده بودم تو کف اون دو تا موقعیت! در هر صورت باید کریس دست از این اخلاقش برداره! منظورم اینه که نباید چون چیپ دوست نداره، چیپ نزنه! ضمنا باید این استرس بیخودی که داره رو بذاره کنار! یعنی چی یه مهاجم با اون تجربه و مهارت رونالدو استرس داره؟ اینو قبلا هم تو رئال 200 بار خوزه بهش گفته! میگم جای موری خالیه که کنار زمین یه داد بزنه تا این بازیکنایی که شل بازی می کنن (مثلا کریس #-o :-" ~X() خودشون رو جمع و جور کنن! هــِـــی! من دیگه دارم نگران این کریس میشم! گرچه از اون جایی که عمری است دارم بازیشو نگاه می کنم، باید عرض کنم خدمتتون که کریس تو این تیپ مواقع خوب میشه ولی 5 تا بازی طول میکشه (تو منچستر و رئال هم همین بوده! سر 5 تا ok میشه) تا حالا 2 تاش رفته! گرچه سابقه داره قبل 5 تا خوب شه اما 5 تا حداکثرشه! امیدوارم زودتر به خودش بیاد! دیگه هم نبینم کسی بهش توهین کنه ها! انتقاد بکنین اما توهین نه! مگه مسی وقتی اون همه پنالتی خراب کرد، ما مسخره کردیم؟ بابا واس هر کی پیش میاد موقعیت خراب کنه! کریس هم از این قاعده مستثنا نیست!

• لایک

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

ایرلند اونطور هم که میگین دفاعش بد نیست که اسپانیا به راحتی برده باشه،تو مرحله مقدماتی نسبت به تیمهایی مثل آلمان و هلند کمتر گل خورده بوده!
فراموش نکنیم مربیشونم ایتالیایی هست.

• لایک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از یلدا-ق :
دوستان ایرلند تیم بود؟؟؟ چرا باید از همچین بازی که باید با نتیجه 7-0 تموم میشد ولی 4-0 تموم شد نتیجه بگیریم اسپانیا قهرمان میشه؟
.........
نویر 8-> فقط بازی با پاش از کاسیاس کمتره وگرنه تو بقیه چیزا یه سروگردن بالاتره (همون بازی بایرن-رئال)
واقعا!!! بعد دیدین رونالدو اومده اظهار نظر کرده؟ درمورد درخششش تو تیم ملی گفتن گفته مسی تو آرژانتین خوب نیس :| تو جام جهانی 4-0 از آلمان باختن و اون نتونس جلو باختشو بگیره
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ینی واقعا این بشر یادش نمیاد خودش نتونس دو روز پیش جلو آلمان هیییییییییییچ کاری بکنه بعد بازی آرژانتین-آلمان دوسال پیشو یادشه هنوز،واقعا... :rolleyes:
حتما =)) وای تو جریان بازی معلوم بود رونالدو داره از درون خودشو میخوره چه حرصصصصصصصصصصصصصی میخورد =)) =)) =))
منم موافقم! چه خبره طرفدارای اسپانیا دور برداشتن فکر کردن 4 تا به ایرلند زدن خبریه؟!
در مورد ایکر : نویر اگه دروازه بان بود، از دورتموند 5 تا نمی خورد! ضمنا هر جفت دروازه بان های فوق العاده ای هستن اما بازم کاسیاس هنوز سرتره! با پیر شدن ایکر کم کم نویر میاد جاش ولی هنوز زوده!
در مورد حرفای رونالدو : منم از حرفاش خوشم نیومد! نباید اونقدر صریح می گفت! گرچه حرفاش واقعیت است! مسی جلو آلمان که سهله، تو کوپا آمه ریکا هم واسه آرژانتین هیییییییییییییچ کاری نکرد! خود رونالدو هم گفت که از عملکردش ناراضی است! و باید هم حرص بخوره! حرص نخوره بعیده! بعدشم من تعجب می کنم از این که یه عده مثلا طرفدارای آلمان و دانمارک انقدر عقده ای هستن! واس گومز و اون که واس دانمارک هر دو تا گلا رو زد (اسمش یادم نمیاد) داد نمیزنن اونوقت عربده می شکن : "مسی مسی" انصافا من و تو هم باشیم ناراحت میشیم! ضمنا کریس فقط یادآوری کرد که شماهایی که انقدر مسی مسی می کنین، بابا همون مسی تون پارسال از کوپا آمه ریکا اوت شده بود! انقدر فقط به من گیر ندین! که تو این مورد حق داره!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از Spammer :
ایرلند اونطور هم که میگین دفاعش بد نیست که اسپانیا به راحتی برده باشه،تو مرحله مقدماتی نسبت به تیمهایی مثل آلمان و هلند کمتر گل خورده بوده!
فراموش نکنیم مربیشونم ایتالیایی هست.
بله ولی تو همین دو تا بازی انقدر دفاعش بد کار کرده که حتی خود اروپایی ها تیتر زدن : دفاع ایرلند اروپایی نبود!

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از Fateme - SampaD :
بله ولی تو همین دو تا بازی انقدر دفاعش بد کار کرده که حتی خود اروپایی ها تیتر زدن : دفاع ایرلند اروپایی نبود!
اروپایی منظورت اتوبوسیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا