جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲

به نظر شما کدام تیم قهرمان میشود؟

• ایتالیا

رای‌ها: 26 37.1%
  • اسپانیا

رای‌ها: 44 62.9%

• رای‌دهندگان
    70
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲

به نقل از مرضیــــه :
معلومه که اسپانیا میتونه آلمان رو ببره. :)
اوزیل خیلی خوبه که اونم میشه جلوی پاس هاش رو گرفت. ولی اسپانیا همشون خوبن.

خواب دیدید خیر باشه!
در مورد پست اخیرتون! اون اسپانیا که اکه رو ژاوی و اینستا پرس کنن! و خط حمله رو قفل کنن نمی تونه کاری کنه!
تیم ملی آلمان بر اساس تاکیتیکی بازی میکنه که معلوم نیست کی گل میزنه! این 3 گل هم که گومز زده نشان از تنها گل زن تیم نیست!

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

به نقل از no one :
خواب دیدید خیر باشه!
در مورد پست اخیرتون! اون اسپانیا که اکه رو ژاوی و اینستا پرس کنن! و خط حمله رو قفل کنن نمی تونه کاری کنه!
تیم ملی آلمان بر اساس تاکیتیکی بازی میکنه که معلوم نیست کی گل میزنه! این 3 گل هم که گومز زده نشان از تنها گل زن تیم نیست!
پس نشان از چیه؟
خسته نباشید واقعن.خُب باید کلِّ تیمو قفل کنن اینجوری که شما میگی.
کاملا هم معلومه کی میخواد گل بزنه گومز یا مولر کسه دیگه ای هست؟
البته جدا از شوت هایی که ممکنه اوزیل یا شوان اشتایگر بزنن و گل شه.

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
مدال نقره(3)ریاضی دوره 30 {لعنت بهشون :D}
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

مثل اینکه دیشب هوملزو ندیددین

Amin-ak

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي ١
شهر
طِهْران
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ديگه حماقت نمي كنم!
دانشگاه
امیرکبیر (لیسانس) اکول پلی تکنیک پاریس(فوق لیسانس)
رشته دانشگاه
صنایع- MBA

به نقل از مرضیــــه :
ميشه حرفاتونو با دليل بزنيد؟؟؟ [-(

واقعن ون در سار ٤١ ساله رو از استيكلمبرگ معلول(ي كوشش كره :D)ميذاشتن،كلن روند بازي تغيير ميكرد!ماريو گومز از نظر من هيچ فرقي با علي دايي نداره ;))

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از no one :
خواب دیدید خیر باشه!
اگه معلوم نیست کی گل میزنه پس چرا هر سه تا گل آلمانُ گومز زد؟! :-?
بعدشم خیــــــــــلی از تیما ادعا داشتن میتونن ژاوی ُ اینیستا رو پرس کنن ولی نتونستن.

• لایک
امتیازات: م.ز

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از مرضیــــه :
:))...
در مورد اسپانیا و بازی خاصش یه نکته ای باید یادآوری کنیم اینجا...
بازی آلمان ها در فواصل بین خط میانی و دفاعی(که هافبک دفاعی ها در اون مستقرند)به معنای واقعی کلمه تخریبی است...فکر کنم اولین باری بود که دیدم سر گل فن پرسی یه بازیکن تونسته به اونجا نفوذ کنه...
اصلا به کل روی بازی سازی تیمیشون حساب نکنین...خصوصا قول میدم زوج اینیستا و ژاوی مهار میشه...
مخصوصا با این گلزن نام آشناشون...تورس =)) =))
والا رونالدو مهارتی نداره که بخواد توش شک کنیم...فکر کنم منظورت باد غرورشه :|

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
:))...
در مورد اسپانیا و بازی خاصش یه نکته ای باید یادآوری کنیم اینجا...
بازی آلمان ها در فواصل بین خط میانی و دفاعی(که هافبک دفاعی ها در اون مستقرند)به معنای واقعی کلمه تخریبی است...فکر کنم اولین باری بود که دیدم سر گل فن پرسی یه بازیکن تونسته به اونجا نفوذ کنه...
اصلا به کل روی بازی سازی تیمیشون حساب نکنین...خصوصا قول میدم زوج اینیستا و ژاوی مهار میشه...
مخصوصا با این گلزن نام آشناشون...تورس =)) =))
اتفاقا برعکس ، با حفظ توپی که اسپانیا داره بعید میدونم بذارن آلمانیا کارشونو بکنن.
به نظرم به جای کلمه ی "تخریبی" بهتر بود بگی "تخریب پذیر"! =)) فکر نمیکنم سرعت اسپانیا تو حمله جایی واسه کار آلمان بذاره!
تورسَم تو بازی اول مشکل داشت مطمئن باش امشب خیلی تغییر کرده.

• لایک

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Breeze :
اتفاقا برعکس ، با حفظ توپی که اسپانیا داره بعید میدونم بذارن آلمانیا کارشونو بکنن.
به نظرم به جای کلمه ی "تخریبی" بهتر بود بگی "تخریب پذیر"! =)) فکر نمیکنم سرعت اسپانیا تو حمله جایی واسه کار آلمان بذاره!
تورسَم تو بازی اول مشکل داشت مطمئن باش امشب خیلی تغییر کرده.
حفظ توپ اسپانیا :))...بازی بارسا چلسی حالا حالا از یاد هیچ کدوممون نمیره...آلمان مثل چلسی نیست...
اما یه نمونه از چلسی منتها تهاجمی تر و کمتر ضد فوتبال توی جام دیدیم...تیمی متشکل از کیلینی و دروسی و بالوتلی و کاسانو...
دقیقا یادمه 10دقیقه از بازی(نه بیشتر نه کمتر)اسپانیا فلج شده بود...و اون دقیقه ایتالیا تنها کاری که کرده بود این بود که یه پرس فوق العاده از زمین اسپانیا شروع کرده بود...فکر نکنم تو اون ده دقیقه بیش از 2 یا 3 بار توپ دست اسپانیا افتاده باشه...
تخریب پذیر :))...خوبی؟...مسوت اوزیل توپ رو رسما هر جا بخواد میندازه...من با وجود اینکه آلمانیم شدید قبول دارم اوزیل توپ رو جایی که میخواد میندازه اما اونقدر خلاقیت نداره...اما در مورد تخریب پذیر :))که گفتی...من شک دارم حرکات مولر و گومز وقتی پشت به دروازه ی حریف هستند رو بشه مهار کرد...در حالی که اون طرف تمام تمرکز اسپانیا در خط میانیست که آلمان نقطه ی قوتشه...
تورس =)) =))...فوق العادست اصلا این مرد... ;))

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

این دوره نه جام به اسپانیا میرسه نه به آلمان :D(یوفا رو درست گفتم حالا یورو رو نگاه کنید :D) اسپانیا رو که دیدیم ایتالیا چقدر قشنگ مهار کرد و کلا ژاوی و خط حمله ی اسپانیا رو از بازی حذف کرد فقط اینیستا میتونست یه کارایی بکنه !
آلمان هم جلوی برتغال فوق العاده نبود و انتظار بیشتری ازش میرفت ! به نظر من این دوره ایتالیا شانس خیلی خوبی برای قهرمانی داره :D طرز بازیشون جوریه که تیم های حریف رو مجبور به حرکت با توپ میکنن و بعدش با پاس های عالی پیرلو و مارکیزیو موقعیت های فوق العاده ایجاد میکنن. اگه کاسیاس تو بازی با ایتالیا فوق العاده نبود اسپانیا با اختلاف بدی میباخت بازی رو !

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
حفظ توپ اسپانیا :))...بازی بارسا چلسی حالا حالا از یاد هیچ کدوممون نمیره...آلمان مثل چلسی نیست...
اما یه نمونه از چلسی منتها تهاجمی تر و کمتر ضد فوتبال توی جام دیدیم...تیمی متشکل از کیلینی و دروسی و بالوتلی و کاسانو...
دقیقا یادمه 10دقیقه از بازی(نه بیشتر نه کمتر)اسپانیا فلج شده بود...و اون دقیقه ایتالیا تنها کاری که کرده بود این بود که یه پرس فوق العاده از زمین اسپانیا شروع کرده بود...فکر نکنم تو اون ده دقیقه بیش از 2 یا 3 بار توپ دست اسپانیا افتاده باشه...
تخریب پذیر :))...خوبی؟...مسوت اوزیل توپ رو رسما هر جا بخواد میندازه...من با وجود اینکه آلمانیم شدید قبول دارم اوزیل توپ رو جایی که میخواد میندازه اما اونقدر خلاقیت نداره...اما در مورد تخریب پذیر :))که گفتی...من شک دارم حرکات مولر و گومز وقتی پشت به دروازه ی حریف هستند رو بشه مهار کرد...در حالی که اون طرف تمام تمرکز اسپانیا در خط میانیست که آلمان نقطه ی قوتشه...
تورس =)) =))...فوق العادست اصلا این مرد... ;))
آره آلمان مثل چلسی نیست همش حمله میکنه درست برعکس چلسی این قبول
تیمی که تهاجمی باشه و توپ نداشته باشه؟!؟ :)) :))
نمیدونم اوزیلُ داری با کی مقایسه میکنی؟!اینیستا؟فابرگاس؟ژاوی؟همشون استاد رسوندن توپ به هر جا که میخوان هستن.پس اسپانیا 2- تا 3 تا اوزیل داره...درمورد خلاقیت هافبک های اسپانیا هم که بهتره چیزی نگم چون توضیح واضحاتِه...
در مورد دفاع هم شاید بدون پویول کار اسپانیا سخت باشه ولی گیر نمیکنه چون پیکه َم دست کمی از پویول نداره بعدشم کاسیاسُ نباید فراموش کنی. /m\
اگر آلمان نقطه قوتش خط میانیه اسپانیا تو همه ی پستا پر ستارس.
تورسم جواب این خنده ها رُ امشب میده.

• لایک

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Breeze :
آره آلمان مثل چلسی نیست همش حمله میکنه درست برعکس چلسی این قبول
تیمی که تهاجمی باشه و توپ نداشته باشه؟!؟ :)) :))
نمیدونم اوزیلُ داری با کی مقایسه میکنی؟!اینیستا؟فابرگاس؟ژاوی؟همشون استاد رسوندن توپ به هر جا که میخوان هستن.پس اسپانیا 2- تا 3 تا اوزیل داره...درمورد خلاقیت هافبک های اسپانیا هم که بهتره چیزی نگم چون توضیح واضحاتِه...
در مورد دفاع هم شاید بدون پویول کار اسپانیا سخت باشه ولی گیر نمیکنه چون پیکه َم دست کمی از پویول نداره بعدشم کاسیاسُ نباید فراموش کنی. /m\
اگر آلمان نقطه قوتش خط میانیه اسپانیا تو همه ی پستا پر ستارس.
تورسم جواب این خنده ها رُ امشب میده.
اوزیل رو کنار این میذارم که هوملز و بادشتوبر سلام دارن به ژاوی و فابی!و اینی...با وجود تمام احترامی که برای اسپانیا قائلم معتقدم باید سر بازی احتمالیش با آلمان جلوی خندمو بگیرم >:D<
باو کی میگه توپ نداره؟؟...هافبک های اسپانیا قبول کنن خیلی خیلی کمتر از آلمان ها تخریبی هستن...ژاوی آلونسو کلا عاشقه و جا میمونه =))...سرخیو بوسکت خوبه اما یه نفری نمیشه مثلث مولر گومز اوزیل رو کنترل کرد...
یادت رفت جواب اون یکی رو بدی...اسپانیا در برابر پرس زودهنگام مثل چی مشکل داره...
کاسیاس رو نمیشه فراموش کرد...
میگم یادت رفته یکی از ال کلاسیکو های اخیر پیکه یه پاس رو به عقب افتضاح انداخت که بنزما تک به تک رو زد تو اوت؟ =)) =)) =))...پیکه ابوالسوتیه انصافا...
تورس که راستشو بخوای انقدر نگرانم کرده که دیشب خوابم نبرد =))

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از پوریا عابدی :
ضد فوتبال نه،کانتاچیو...

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
اوزیل رو کنار این میذارم که هوملز و بادشتوبر سلام دارن به ژاوی و فابی!و اینی...با وجود تمام احترامی که برای اسپانیا قائلم معتقدم باید سر بازی احتمالیش با آلمان جلوی خندمو بگیرم >:D<
باو کی میگه توپ نداره؟؟...هافبک های اسپانیا قبول کنن خیلی خیلی کمتر از آلمان ها تخریبی هستن...ژاوی آلونسو کلا عاشقه و جا میمونه =))...سرخیو بوسکت خوبه اما یه نفری نمیشه مثلث مولر گومز اوزیل رو کنترل کرد...
یادت رفت جواب اون یکی رو بدی...اسپانیا در برابر پرس زودهنگام مثل چی مشکل داره...
کاسیاس رو نمیشه فراموش کرد...
میگم یادت رفته یکی از ال کلاسیکو های اخیر پیکه یه پاس رو به عقب افتضاح انداخت که بنزما تک به تک رو زد تو اوت؟ =)) =)) =))...پیکه ابوالسوتیه انصافا...
تورس که راستشو بخوای انقدر نگرانم کرده که دیشب خوابم نبرد =))
واقعا فکر میکنی ژاوی ُ اینیستا -بهترین هافبک های دنیا- رو کی میتونه پرس کنه؟! =))ژاوی ُ اینیستا چشم بسته َم میتونن همُ پیدا کنن! x:
نمی فهمم چرا میگی بوسکتس یه نفری؟! :-?
پس قبول داری که اگه یه درصد توپ از پیکه بگذره کاسیاسُ به این راحتیا نمیشه جا گذاشت! x:
پیکه رو قبول دارم. بعضی وقتا سوتیاش افتضاحه! X_X
در مورد تورس بحث کردن با تو اشتباه محضه خودش باید بهت بفهمونه که تو بازی اول جو گیر بوده!
پرس کنن که چی بشه توپو بگیرن؟!پس خودت قبول داری اسپانیا حفظ توپش فوق العادَس!o^:

• لایک

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

@بریز:فکر کنم باید اکتفا کنیم به"خواهیم دید" =))...
تورس آقای گل میشه فکر کنم =)) =))...خیلی آینده داره ;))

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا عابدی :
@بریز:فکر کنم باید اکتفا کنیم به"خواهیم دید" =))...
تورس آقای گل میشه فکر کنم =)) =))...خیلی آینده داره ;))
آره بهتره بریم بازیُ ببینیم!
امیدوارم تفکراتت در مورد تورس امشب تغییر کنه! [-o<
=)) =))اینم واسه پیش بینیت در مورد تورس!

• لایک

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

نمیدونم وسطه بحثه جدّی =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) چیه؟؟؟؟؟
بله میبینیم آخرش چی میشه.آلمان نمیتونه در مقابله اسپانیا بازیه همیشگیش رو داشته باشه.
بهتره این بحثا و دلیلامون بمونه واسه وقتی که این دو تا تیم حریفه هم شدن.
الان بیهودست.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از مرضیــــه :
نمیدونم وسطه بحثه جدّی =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) چیه؟؟؟؟؟
بله میبینیم آخرش چی میشه.آلمان نمیتونه در مقابله اسپانیا بازیه همیشگیش رو داشته باشه.
بهتره این بحثا و دلیلامون بمونه واسه وقتی که این دو تا تیم حریفه هم شدن.
الان بیهودست.
استفاده از =))به خاطر آمدن نام تورس به عنوان گلزن اسپانیا بود =))
بوسکت رو زدن...اگه پا نشه اسپانیا از گروهشم بالا نمیاد...اگه بلند بشه هم به آلمان میبازن...حالا دیگه به خودش ربط داره ;))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

تورس خودشو باید تو بازی با یه تیم درست و حسابی ثابت کنه نه تو بازی با یتیم ترین تیم یورو،ایرلند
آسون ترین گروه یورو مال اسپانیاس کرواسی و ایرلند که هیچی جدا میمونه یه ایتالیا که اونم مساوی کرد در صوزتیکه آلمان تو سخت ترین گروه یورو پرتغال و هلند رو برده،خیلی فرق میکنه خیلی
+ماشاا... مدافعای ایرلند :rolleyes: آخه چیجوری توپو از دس میدن اینا؟؟؟خیلی عتیقه ن!
+اسپانیا نمیتونه از سد اون مدافعا بگذره،مدافعایی که تو حمله هم شرکت میکنن نه که مث چلسی 90 دیقه تو زیمن خودی وایسن،آلمان الآن حمله س دو دیقه دیگه داره دفاع میکنه
انقد کاسیاس کاسیاس نکنین،اگه به دروازه بانا باشه که جلو نویر اسم بوفون رو هم نباید آورد چه برسه به کاسیاس =))
+اسپانیا مثه بارسا نیس،بارسا یه تمام کننده داره که تو یه فصل لالیگا 50 تا گل میزنه،ولی اسپانیا چی؟ تورس نهایتا تو بازی با ایرلند تاثیر گذار باشه جلو هوملز و بواتنگ =))
حالا خواهیم دید دیگه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

آقا بیاین یه معامله :-"بکنیم...شما دیگه نگین تورس ما هم دیگه نمیخندیم =))
@یلدا:قبول ندارم که ساده ترین گروهه خب...گروه روسیه لهستان چک مثله لیگ اروپا میمونه به نظرم (:|...بعد انصافا کرواسی هم بد تیمی نیست...مطمئن باشین این اسپانیا کرواسی رو هم نمیبره :))
انصافا نویر خودش و برتریش بر کاسیاس رو تو بازی رئال-بایرن نشون داد...چه تو پنالتی چه تو جریان بازی...
تو رو خدا دیگه از ایرلند نخورین :))...
ولی من بازم میگم...این استعدادیاب ها باید تورس رو کشف کنن...هم اونو هم رونالدو رو :))...آینده دارن خب =))

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

مدافعاي کدوم تيم تو حمله شرکت کردن الان؟ :-"