• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلید جا گذاشتم،پول ندارم،بیرونم، چه کنم؟

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .
پاسخ : کلید جا گذاشتم،پول ندارم،بیرونم، چه کنم؟

ببین از روی تجربه بهت میگم چون این اتفاق واسه خودم افتاد من 2-3ساعت تو خیابون پرسه زدم تا ددیم از سرکار بیاد در رو واز کنه...
فقط یک م خستگی داره...
ولی باحاله

sara J

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز ۳
شهر
پایین مایینا (کرج)
مدال المپیاد
:|

کلید اضافی مامانم چرا زیر جا کفشی گذاشته در بزرگ رو هم زنگ همسایرو میزنیم
یا اینکه میریم شرکت مامانمینا یا بابامینا میگم بیاد آزانسو حساب کنه بعد با هم برگردیم
یا میرم خونه دوستم از دوستم پول میگیرم میرم

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

اه گفتید ما یه روز با فاطمه صبح خوابمون برده بود هروزم با اتوبوس میریم
تند کارامونو کردیم تند دویدیم تا به ایستگاه رسیدیم اتوبوس رفت هر اتوبوسیم 20 دقیقه یبار میاد
چشمتون روز بد نبینه نه ما پول داشتیم تاکسی بگیریم نه فاطمه فکر کنید ما چه حالی داشتیم :)

mojtaba h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
mashhad
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
زمین شناسی

با اون شارژ زنگ می زنم عموم
عمومم میاد منو ور می داره می بره خونشون.

تازه بعدش یه ناهاری یاشامی میفتیم خونه عموم.

• لایک
امتیازات: jzm

fatima !!!!!

کاربر فوق‌حرفه‌ای

دو گزینه داری :
1- یا به حال خودت زار بزنی
یا
یکی از این کارا که پایین گفتن انجام بدی !

lovely_mahsa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

یه کارایی میشه کرد که برادران نیرو انتظامی بگیرنت
بعد میری بازداشگاه یه چند روزی میخوری میخوابی
الان هم جا داری هم غذا
تا وقتی مامان بابات میان بعد اگه بهت بد گذشته بود میری خونه

zahra.kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان 1
شهر
همدان

میری تو یه رستورانی میگی من کل ظرفاتونو میشورم فقط به من جای خواب و غذا بدید
اگر هم ماشین ظرف شوی داشتن میگی زمین رو طی میکشم!!!

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

منم مثل خیلی از دوستان میرم خونه ی همسایه بالایی یا پایینیمون اگرم نبودن میرم سوپراقای ...... بعد اگه شارز داشتم که زنگ میزنم مامان یا بابام گریه میکنم ولی اگرم شارز نداشتم به اقای...... میگم یک شارز قرضی بده بعد بابام حساب میکنه و یا اگرسوپر بسته بود به قول یکی از بچه ها که اونم همینو گفته بود میرم پارک تا یکی از اعضای خونواده بیاد به دادم برسه :-s

amirali

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
ندارم !!! :دی
دانشگاه
سبزوتریم دیگه اما نپرس کجاش

ما عادت نداریم منت کسی رو زیاد بکشیم و همینطور عادت ندارم شبا بریم خونه ی کسی بخوابیم و همینطور عادت نداریم شبا بیرون بخوابیم پس
سعی میکنیم زیاد بیرون نریم تا دچار یه همچین حادثه هایی نشیم
( البته این جواب خلاقانه بود وگرنه ما خوراکمون بیرون از خونه خوابیدن با دوستو رفیقاس:-D )

newbazisaz

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم
شهر
قم

درجه سوم:
راه حل اول: نزدیک ترین مسجد یا حسینیه رو پیدا میکنم و مشکلم رو با مسئول اونجا در میون میذارم و شب رو اونجا میمونم.
راه حل دوم:میرم پیش پلیس میگم گم شدم...خونه مون تازه اومده این شهر بلد نیستم کجا برم! :-"کلید ندارم! کس و کار ندارم! ولی خونه دارم :D
در نظر شما تنها کاربرد حسینیه و مسجد اینه؟!
-----------------------------------------------------------
من همین چند ماه پیش رفتم داداشمو از مهد بیارم بین راه دیدم ای دل غافل کلید نیوردم (فامیل مهمانی؛مهد هم دور نبود که تاکسی بخاد!)
هیچی!ما هم رفتیم آوردیم رسیدیم به در!
ماشالله انقده سفت بود که من که لاغرم و اینا چند تا محکم بهش زدم و یه کم هل دادم؛در در هم وا شد! (1-در هم وا شد چون در ما دو در داره! 2-زبونه ی قفله شکستندی!)

این بود انشا من :D

bl0ker

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
برنز المپیاد زیست سال 90
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست شناسی

برو بنگاه مسکن خونه ات رو بفروش، با پولش یه چادر و کلی آذوقه بخر و کلا زندگی کن و از زندگی ات لذت ببر :D

پ.ن: راستی یادت باشه کلید چادرت رو جایی جا نزاری که این یکی دیگه راه حلی نداره!!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از مُحسن :
درجه اول:

رفتیم بیرون، پدر تو محل کار هست، مادر هم بیرون از خونه، دیر وقت هم برمیگردن، پول نداریم، و تو یه محل دور از خونه هستیم، اما تلفن همراه داریم با شارژ قابل قبول، چه کاری انجام بدیم؟ طبیعتا سوال چند جواب خلاقانه میتونه داشته باشه.
به مامان بابا میگیم برامون 20هزار تومن شارژ بخرن شمارشو بفرستن بعد در مکان عمومی میفروشیم 15تومن و با اون بر میگردیم

درجه دوم:

بیرون از خونه هستیم، پدر مادر سفر هستند، کلید داریم، تلفن همراه با شارژ مناسب هم داریم، پول نداریم، فامیل ها هم تو شهر نیستن، از خونه هم دور هستیم، چه کاری باید بکنیم؟
به مامان بابا میگیم برامون 20 هزار تومن شارژ بخرن شمارشو بفرستن بعد در مکان عمومی میفروشیم 15 تومن و با اون بر میگردیم

درجه سوم:

بیرون از خونه هستیم، پدر مادر خراج از کشور هستند، کلید رو جا گذاشتیم، تلفن شارژ نداره، پول نداریم،دوست و فامیل هم نداریم، از خونه دور هستیم، هوا روبه تاریکی هست، دانش آموز هم نیستیم، چه کاری میتونیم کنیم؟میریم گدایی یا
سوار تاکسی میشیم.در بست میگیریم و میریم دنبال کلید ساز و با اون میریم خونه پول هر دو رو میدیم

طبیعی هست حالت های بالا نسبت به هم جواب های محدود تری دارن، جواب ها باید منطقی و قابل اجرا باشند، در عین حال ساده و خوب باشند.

• لایک
امتیازات: zmaa

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از مُحسن :
درجه اول:

رفتیم بیرون، پدر تو محل کار هست، مادر هم بیرون از خونه، دیر وقت هم برمیگردن، پول نداریم، و تو یه محل دور از خونه هستیم، اما تلفن همراه داریم با شارژ قابل قبول، چه کاری انجام بدیم؟ طبیعتا سوال چند جواب خلاقانه میتونه داشته باشه.

یا زنگ میزنم بابا بیاد دنبالم , یا تاکسی در بست یا آژانس میگیرم میرم محل کار بابا , پول میگیرم , پول آژانسی رو میدم

به نقل از مُحسن :
درجه دوم:

بیرون از خونه هستیم، پدر مادر سفر هستند، کلید داریم، تلفن همراه با شارژ مناسب هم داریم، پول نداریم، فامیل ها هم تو شهر نیستن، از خونه هم دور هستیم، چه کاری باید بکنیم؟

آژانس یا بازم تاکسی در بست میگیرم میرم خونه , از همسایه پول قرض میگیرم , پول آژانسی رو میدم , وقتی مامان بابا اومدن , پول رو به همسایه بر میگردونم

به نقل از مُحسن :
درجه سوم:

بیرون از خونه هستیم، پدر مادر خراج از کشور هستند، کلید رو جا گذاشتیم، تلفن شارژ نداره، پول نداریم،دوست و فامیل هم نداریم، از خونه دور هستیم، هوا روبه تاریکی هست، دانش آموز هم نیستیم، چه کاری میتونیم کنیم؟

باز هم با تاکسی تا خونه میرم , از همسایه پول قرض میگیرم , میدم آژانسیه ,
اگر شب بود از همسایه خواهش میکنم بزاره شب رو اونجا بخوابم
صبح که پاشدم ( یا اگر روز بود ) میرم دنبال کلید ساز , میارمش که در رو باز کنه !!!

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

درجه سوم:

ی اس رایگان برا یکسی میفرستم ک برام شارژ بفرسته(×نکته×کسی تو شهر نیس اما نمردن که!!شارژ میتونن بفرستن!)..بعد زنگ میزنم ب 133.. ی کارت ملی ای چیزی میدم بهش میگم براتون میارم پولو فردا...! :-"
بعد زنگ خونه همسایه..حالا 3 حالت داره...

1-همسایه هست..ک میریم خونشون..

2- همسایه هست ولی نمیتونی بری خونشون ینی اوضا خیطه...در این وضعیت میگم به همون همسایه ک لطف کنه و کلید ساز بیاره..اگه نیاورد یادم باشه بعدا بگم خونمونو عوض کنیم! :-"

3-همسایه کلا نیست... میشینیم تو راهرو تا همسایه بیاد :-"

zohreh.sh74

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
.....الا ماشاالله
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
هوشبری

به نقل از مُحسن :
از اونجایی که تو سطح انجمن تاپیک های با محتوای بسیار زیادی پیدا میشه که آدم انگشت به دهن میمونه تصمیم گرفتم یه تاپیک چرت بزنم دور هم استفاده کنیم.

سه تا درجه سختی تعریف میکنیم، خلاقانه ترین جواب بهترین جواب انتخاب میشه.

درجه اول:

درجه دوم:

درجه سوم:

بیرون از خونه هستیم، پدر مادر خراج از کشور هستند، کلید رو جا گذاشتیم، تلفن شارژ نداره، پول نداریم،دوست و فامیل هم نداریم، از خونه دور هستیم، هوا روبه تاریکی هست، دانش آموز هم نیستیم، چه کاری میتونیم کنیم؟

طبیعی هست حالت های بالا نسبت به هم جواب های محدود تری دارن، جواب ها باید منطقی و قابل اجرا باشند، در عین حال ساده و خوب باشند.
مورد اول:
زنگ می زنیم به بابا می گیم پول اماده کن که دارم میام :> یه آژانس می گیریم می ریم محل کار بابا و پول و می گیریم و با راننده آژانس حساب می کنیم ، از اون ورم کلیدو از بابا می گیریم می ریم خونه :D
مورد دوم :
درسته فامیل تو شهر نیستن ولی دوستان که هستن!!! یه زنگ می زنیم به یکی از دوستامون بیاد دنبالمون و مارو ببره خونمون....یا می تونیم سوار اتوبوس شیم ، بد به یه بنده خدایی بگیم ما کارت نداریم برامون کارت بزن بد الکی تو کیفمون دنبال پول خرد می گردیم ، اون طرفم می گه نه بابا این چه حرفیه بندازین صدقات :D حال می ده بگه پولمو بده :))
مورد سوم :
اگه خطری نباشه که اروم آروم میریم تا ایشالا شاید تا صبح به خونه برسیم و با انبر دست بیفتیم به جون در :> البته این کار برا آقایون مشکلی نیست ولی خانوما دیگه خدا به خیر بگذرونه....

Mahsaaa76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ميانداپ
مدال المپیاد
اره بابا
دانشگاه
شريف تهرون
رشته دانشگاه
پزشكي

چرا بايد بريم بيرون كه اين بلا ها سرمون بياد مث بچه ادم بايد تو خونه ميمونديم حالا كه نمونديم:
درجه اول زنگ ميزنيم يكي بياد مارو ببره
درجه دوم جونم در مياد بايد پياده برم خونه
درجه سوم اگه دختر هم نباشيم توپارك ميخوابيم اگه باشيم همسايه جون ميدوني من چقدر تورودوس دارم پس درو وا كن من برم خونمون

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

درجه دوم:
میریم یه مغازه (بقالی مثلا) با موبایل خرید می کنیم[nb]از این امکانات جدید ها که اومده :D[/nb]، بعد بقیه پولمونو می گیریم باهاش برمیگردیم خونه :>

...............

کاربر فوق‌فعال

من یک دفعه در این شرایط گیر کردم!! که کلیدم و جا گذاشتم,دقیقا همون روز کیف پولم تو خونه جا مونده بود و هیچکس نبود تو خونه!!
حالا از اینجا به بعد خلاقیت و داشته باش:
خیلی ریلکس رفتم طرف حیاط خلوت و با هزارتا بدبختی,از رو دیوار پریدم تو خونه!! =))
ولی هیچکس نبود تا ساعتای 10 شب اینا!!
بعد مجبور شدم قفل در و بشکنم!!!!!!1 X_X =))

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

میری خونه دوستی کسی به وسیله مترو تو مترو هم میگی شرمنده پول نداری و اینا :Dمیری سرکار گذاری ک حوصلت سر نداره :))ادامس مثلا میچسبونی رو زنگا فیوزارو می قطعی ک.. :D (;
اها راسی یه راه دیگه هم هس من ک پشت در خونه بودم چون در قفل نبود یعنی بعد بستن قفل نشده بود با پیچ گوشتی و.. بازش کردم بایه هل کوچیک در بازید :D

farewel

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanagan nahie1
شهر
kerman
مدال المپیاد
ای بابا بیخیالم نمیشه!!!!

اگه گوشی همراته میزنگی بیان دنبالت!
اگه کسی نمیاد دنبالت بزنگ به آژانس برو در خونه ی یه دوست بگو پولشو حساب کنه!
اگه ساعتی چیزی داری بده به راننده تاکسی بعد در خونتون اینقد واستا تایکی از اعضای خانوادت بیاد!
اگه....
.
.
.
اگه هیچکدومو نخواستی میتونی واسه پول گدایی کنی تا پول رفتنت جورشه خانوادتم اومدن خونه با تاکسی یاهرچی برو خوووونتون!

بالا