• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوردن سر کلاس

saeid2012

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
برازنده مقدم
شهر
یزد
پاسخ : خوردن سر کلاس

ماکه جلوترین صندلی پیش معلم می شستیم و تخمه می خوردیم و می کردیم داخل دسته ی صندلی غافل از اینکه ته دسته بازه و همش میریزه روی زمین اونوقت به بغل دستیم گفتم جمعش کن بعد دولا شده و خیلی ضایع داشت جمع می کرد که معلم دید ما هم خودمون و زدیم به اونراه و گفتیم عارف چرا سرکلاس چیزی می خوری =))

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

امروز تولد یکی از دوستان کلاس تجربی بود بعد یه کیک آوردن واسه معلم کلاس ما بعد معلم کیک و گذاشته بود رو میز و داشت از یکی سوال می پرسید قرار گزاشتیم با دوستم که اگه من کیک رو بردارم و بخورم اون 2000 تومن بهم بده منم پا شدم گفتم آقا کیک رو نمی خورین ؟ :-/
گفت نه :| من گفتم من بخورم ؟ :-/ گفت بخور :rolleyes: منم هم کیک رو خوردم هم 2000 تومن رو گرفتم \:D/

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

22 بهمن سال پیش معلمای ما باهامون لج کردن و گفتن هیچ کلاسی رو تعطیل نمی کنیم. ما هم چون برنامه هرسالمون اینه که روز جشن پیتزا و کیک می خریم درست وقتی پیتزا ها اومد که معلم هم از اون طرف داش میومد کلاس. ما هم تو پنجره قایمشون کردیم اومد یه یه ربعی نشست و بعد رفت و گفت بشینید پیتزاهاتون رو بخورین بوش کل مدرسه رو ورداشته ما هم نه تعارفی نه چیزی شروع کردیم به خوردن. به این میگن رو نه سنگ پای چیییییییییییی؟

Amirrasa

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
بچه های مشهد، نمی دونم آقای فاتحی دبیر نازنین فارسی دوره راهنمایی رو می شناسید یانه... سال دوم راهنمایی توی زمستون یکی از بچه ها داشت زیر میز نارنگی می خورد، یهو آقای فاتحی با لحن خیلی باحال گفت آقای ....، نارنگی بو داره
خیلی وضعیت باحالی بود. یادش بخیر. هنوز بعد ۴ سال ازین ماجرا، وقتی کسی سر کلاس چیزی می خوره برای اینکه اذیتش کنیم میگیم آقای فلانی، فلان خوراکی بو داره :D

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

چن روز پیش سر کلاس شیمی یکی از بچه ها بهم زالزالک داد بعد من از ترس اینکه دبیر نفهمه هسته هاشم قورت دادم
بعد قشنگ قشنگ حس میکردم تو گلوم وایستاده
4 بار از کلاس رفتم بیرون :D
بعدشم از بچه ها خواستم یه چیزی بدن بخورم کسی چیزی نداشت
خلاصه دیگه دبیر محترم خودش دس به کار شد بهم تیتاپ بده :D یکی از بچه ها یه چیزی پیدا کرد بهم داد
خلاصه قرار بود دبیر نفهمه :))

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

آب خوردن که کارم ِ ... یعنی اصن مشهورم :D (خوب زود تشنم میشه دیگه #S-:)
اما در زمینه ی خوراکی ... آقا ما یه معلم دهشتناک داشتیم ... یه بار سر ِ کلاس بیکار بودیم و یه عده ای آزمون بودن منم شروع کردن ساندویچ خوردن ... وقتی بهم نگاه کرد نزدیک بود غش کنم ... :-s

paramore

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيــرـــــتان فرزانــگان يـــك
شهر
تهران

من و دوستم ميز اخريم و تقريبا همه ي زنگا مشغول خوردنيم، بيشتر پسته و ويفر. ولي پارسال سر كلاس ناهار ميخورديم!

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

یه بار به یکی از دوستام سر کلاس شوکول دادم. :-" اونم برای اینکه دبیر نفهمه سریع قورتش داد :>
بعد من نمیدونم چه جوری شوکولاته رفت تو گوشش! #-o
هیچی دیگه... تا آخر زنگ داشت از گوش درد ناله میکرد! و ما هم: :)) :))
دبیره هم مونده بود یه دفعه ای این دختره چش شده!

black star

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فــــرزII
شهر
شیــراز

عاقا همین امروز دبیر دینیمون اومد سرکلاس..یکم طول کشید تا کلاس اروم شه....یکی از بچه های ردیف اولی بستنی دستش بوت...معلمه همین ک دید عصبانی شد و از کلاس کردش بیرون....بعدشم مارو کلی نصیحت کرد ک کلاس حرمت داره و نباید از این کارا بکنیم...در همین حین بچه هایی ک ردیف دوم ب بعد بودن مشت مشت "یامی"میخوردن و دو کار مهم انجام میدادن...
1-حرفای معلممونو تایید میکردن :-"
2-ب ریش اون بدبخت بیرون از کلاس میخندیدن :D :-" :-"

romina joon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان1
شهر
کرمان

اصولا من در هر فرصتی که گیربیارم یه چیزی میخورم!معلم ریاضیم بهم گفت اینقدر نخور! :D
ما شنبه ها 2ساعت اخر زیست داریم بچه ها سرکلاس تست میزنن منم بجاش کیک میزنم! =))
معلم زستمون داشت درس توضیح میداد بعد اسم خوراکی اورد!من گفتم خانون تورو خدا زنگ اخری اسم غذا نیارین من الان گریه میشم!واصولا من راه که میرم خوراکیام از تو جیبم میریزن!تازه یه بار میخواستم برم پیش مشاور خوراکیامو کردم تو جیبم بعد دوستم گفت چی تو جیبته!بعد با یه حرکت خفن خوراکیامو نشونش دادم غافل ازاینکه معلم زیستم داره خفن چپ چپ نگام میکنه! :D

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

یکی از دبیرامون بود خیلی از آدامس جویدن سر کلاس بدش میومد!
یه روز با 2-3 تا از دوستام میخواستیم کلاس ـو بپیچونم. :-"
قرار شد من و یکی دیگه بریم باهاش حرف بزنم و راضی کنیم ـِش که بذاره نریم سر کلاس. :>
آخراش که داشت قبول میکرد من خیلی ذوق زده شده بودم! تند تند بادوم زمینی میخوردم. :-" :-"
OK ُ که گرفتیم به من گفت فقط داری میری آدامسِـتَم در بیار! #-o منم بِش گفتم خانوم باور کنید آدامس نیست (; بادوم زمینیه! :D
حالا اون: :-w اصلا نمیخواد برین! L-:
نه خانوم غلط کردم! [-o<

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

ما سر کلاس عمومی دانشگاه ، بعده نیم ساعت میریم بیرون تو بوفه دانشگاه کلی میخوریم بعد برمیگردیم میبینیم کلاس تموم شده !

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

سره کلاس فیزیک زنگ خورده بود ولی چون هیچ کس تمرین نداشت و درسو بلد نبود معلم داشت نصیحتمون میکرد
در همین حال یکی از بچه هارو درحال سیب خوردن دید و قاطی کرد ناجور ...
معلم : یک بار دیگه ببینم تمرین ننوشتین بیاین اینجا به من لبخند ژکوند تحویل بدین و تمرین بلد نباشین و سره کلاس چیزی بخورین کیفمو برمیدارم و میرم به رئیس دبیرستان هم هیچی نمیگم ...

=)) =)) =))

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اصلا سرکلاس خوردن دنیایی داره واسه خودش...
من سرکلاس تو چشم معلم زل میزنم بعد خوراکی میخورم (منظورم دقیقا چشم نیستا... منظورم اینه که خودمو نمیکشم که نفهمه!)
بعد با دوستان سیب و تخمه و نون های مختلف، بیسکویت و نارنگی و کلا همه چی میخوریم ... قشنگ تقویت میشیم (!؟)
بعد از همه اینا حال میده خوراکی دوستات باشه! اصلا اون یه مزه ی دیگه ای میده به آدم.

reyhan

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
چند سال دیگه *شاید * تهران

سوم راهنمایی (تو تابستون واسه کلاسای ورودی )یکی از بچه ها یه کشک بزرگ خیلی خیلی سفت اورده ب :Oود یکی میرفت زیر میز از رو نایلون با دندونش به بدبختی نصفش میکرد میداد به بقیه..خیلی حال کردیم روزش..

pooria.Ttan

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli 4
شهر
تهران

ما هم که هر موقع چیزی تعارف کنن بچه ها می خوریم، تعارف نکنن هم نمی خوریم در کل امر طبیعی ایه این یه وقت آدم هوس می کنه دیگه :-/

kimia moghadam

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان١
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

ما کلا سر کلاس چیزی نخوریم معلما تعجب میکنن!
ولی از تفریحات سالم دوره راهنمایی خیار خوردن سر کلاس بود...این خیارم که بوش راه میفتاد =))
فقط بدیش این بود که معلمه اعصاب درست و حسابی نداش گچ پرت میکرد!...نامرد هم حس بویایی خوبی داشت هم نشونه گیریش خطا نمیرفت #-o

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

[size=12pt]يه روز داشتم ميز آخر چيپس ميخوردم

چيپسو كه گذاشتم دهنم دبير يه سوال پرسيد و به من گفت تو جواب بده :O
منم الكي دستمو گذاشتم زير چونم و الكي ژست متفكرانه گرفتم كه يني دارم فك مي كنم :-?
آهسته دستمو كردم تو جيبمو زنگ زدم به يكي از بچه ها كه طبق معمول گوشيش سايلنت نبود B-)
هيچي ديگه . جو متشنج شد و تا بچه ها آروم شدن من چيپسارو قورت داده بودم هيچي ،‌هضمشونم كرده بودم :D :D
[/size]

paramore

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيــرـــــتان فرزانــگان يـــك
شهر
تهران

يه بار سر كلاس داشتم پسته ميخوردم، معلم يه سوال پرسيد منم هول شدم كه جواب بدم، حواسم نبود پسته دستمه، دستم رو بردم بالا! :-s
دستم پر پسته بود و يكي رو هم داشتم ميجويدم! :|
خيلي هم راحت سوالو جواب دادم!
بعدش كه فهميدم :| :-[
معلممون :O :-w
دوستم :O :))

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

تو مدرسه نه معمولا
ولی تو کلاس زبان در این حد بوده که به خاطرش 5 بار مجبورم کردن کل کلاسو بستنی مهمون کنم :))
یادش بخیر 8->

بالا