• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

قسمت هاییش انتقاد بود و قسمت هاییش چیزایی که باید گفته میشد، دیگران به اندازه کافی نقد کردن
"تخریب" مسلما اولین کلمه ایه که برای نفی حقیقت به کار میره
اگه چیزهایی که می گفتم حقیقت نداشتن میشد تخریب، ولی چیزهایی که گفتم رو میشه دقیقا تطبیق داد با شرایط موجود
این که لف از اول تا آخر تاپیک هی میگه من مظلومم و شدم آدم بده و این حرفا دقیقا یعنی مظلوم نمایی
این که بگیم انتقاد از شخص نداریم بی معنیه، یک شخص متشکل از گوشت و پوست و استخوان و افکار و رفتارشه، که اگه 3 تای اولی رو بزاریم کنار، به دوتای آخری کاملا میشه انتقاد کرد
من مستقیم گفتم که این روش مظلوم نمایی و جودهی اسمش انتقاد پذیری نیست و این که اسمش رو بذاریم مدیریت کاملا غلطه
متاسفانه دیگه مثل قدیمای خودم و الان خیلی ها نیستم که وقتی میبینم چیزی غلطه با طعنه و کنایه حرف بزنم یا تعریف کنم، آخرشم یه :-" بزارم که بگم مثلا من خیلی باحالم و با هیچکی مشکلی ندارم! وقتی میبینم اسم مظلوم نمایی و توجیهات الکی گذاشته میشه انتقادپذیری، مستقیم میگم این غلطه

من هم شما رو به تقوا توصیه می کنم و کمی، فقط کمی تفکر

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

هيچ:-"
ادامه بدين دي:

• شروع کننده موضوع

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

از اول كار شده "تخريب شخصيت انتقاد تخريب شخصيت تحريب شخصيت"

ميخواين الان با اين كاراتون چه هدفي رو غير از تخريب شخصيت دنبال كنين؟

اين كه من ميام از خودم دفاع ميكنم احساساتمم در كنارش ميگم شد مظلوم نمايي؟!

انتقاد يعني چي؟! يعني اين كه از اول تا آخر بياي بكوبي بري؟!

گيريم اعتقادت به كوبش باشه انتقادات و پيشنهادات جاي تصويه حساب شخصي يا انتقاد فرديه؟ يا جايي كه بياي از انجمن انتقاد كني و از مشكلات بگي؟

ميگي انتقاد از يه فرد از رفتارش هم هست ولي اين هيچ ربطي به انجمن نداره هيچ كمكي هم نميكنه فضا رو بدترم ميكنه

تا بوده به سوالات و مشكلاتشون پاسخ داده شده ولي وقتي مستقيم داره تخريب انجام ميشه من اين حق رو دارم كه بيام از خودم دفاع كنم بگم آقا جان اين قوانين لعنتي رو چندين نفر تصميم گرفتن من به عنوان مجري اجراش ميكنم

من نميدونم نقش مديريت رو تو غير از نظم بخشيدن و توليد محتوا چي ميدوني

ولي خودتم كاري جز اين انجام نميدي هيچ كس انجام نميده!

الانم مشكل قوانين جديده

درباره قوانين حرف بزن واقعا مسخرس كه بگي نظر شخصيت بيان حرف هاي "شاخ"ِ چون همه ميدونن كه به شخصه كاملا پست هايي خلاف قوانين الان ميدادم و اگه تصميم جمعي نبود همچين قوانيني هيچوقت وضع نميشد

و اينكه اين قوانين قبلا هم بود بند خاطره نويسيش رو خودم از پست هسپرايد حذف كردم

پس اين قوانين سليقه اي رو قبلا يا حسين يا شخص خودت يا كيندر نوشته بودين و بهتره اول به خودتون بتازي

قبلا هم اتفاقا بيشتر سليقه اي عمل ميشد پست رو پاك ميكردين بدون جواب كه چرا؟

الان حداقل قوانين چارچوب داره و غير از اين عمل نميشه

و در نهايت اينم واسه خودش نظريه ولي دليل نميشه كه من بهش بها بدم :)

پ.ن: مشكل شخصي دارين؟ شخصا حلش كنين نياز به يار كشي و اعلام عمومي نيست

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از GCD :
قسمت هاییش انتقاد بود و قسمت هاییش چیزایی که باید گفته میشد، دیگران به اندازه کافی نقد کردن
"تخریب" مسلما اولین کلمه ایه که برای نفی حقیقت به کار میره
اگه چیزهایی که می گفتم حقیقت نداشتن میشد تخریب، ولی چیزهایی که گفتم رو میشه دقیقا تطبیق داد با شرایط موجود
این که لف از اول تا آخر تاپیک هی میگه من مظلومم و شدم آدم بده و این حرفا دقیقا یعنی مظلوم نمایی
این که بگیم انتقاد از شخص نداریم بی معنیه، یک شخص متشکل از گوشت و پوست و استخوان و افکار و رفتارشه، که اگه 3 تای اولی رو بزاریم کنار، به دوتای آخری کاملا میشه انتقاد کرد
من مستقیم گفتم که این روش مظلوم نمایی و جودهی اسمش انتقاد پذیری نیست و این که اسمش رو بذاریم مدیریت کاملا غلطه
متاسفانه دیگه مثل قدیمای خودم و الان خیلی ها نیستم که وقتی میبینم چیزی غلطه با طعنه و کنایه حرف بزنم یا تعریف کنم، آخرشم یه :-" بزارم که بگم مثلا من خیلی باحالم و با هیچکی مشکلی ندارم! وقتی میبینم اسم مظلوم نمایی و توجیهات الکی گذاشته میشه انتقادپذیری، مستقیم میگم این غلطه

من هم شما رو به تقوا توصیه می کنم و کمی، فقط کمی تفکر

هرچند قصد نداشتم بحث رو دنبال کنم ... اما چون احساس کردم که نتونستم منظورم رو خوب منتقل کنم یه سری چیز های دیگه رو هم میگم ...

ببین فرشید جان ! من نگفتم که انتقاد از فرد نداریم ! بدون شک داریم و خیلی هم مفید و لازمه ! اگر خاطرات باشه من خودم یه زمانی تاپیکی به نام " انتقاد از نیما " زده بودم تا بیاید و خودم رو هم مورد نقد قرار بدین ! هنوزم تاپیک هاش هست ... اگر کسی دوست داشت میتونه تو نظرات و پیشنهادات پیداش کنه !

اما اینجا نقد شخصیت معنا نداره ...
میدونی چرا ؟!
به نقل از lof :
در ااینجا هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی در رابطه با گفت و شنود اجتماعی دارین مطرح کنین
دقیقا به همین خاطر شما تنها بایستی شیوه ها و روش ها رو نقد کنی ! انتقاد و پیشنهاد راجب انجمن و شیوه ی اداره ی اون و سیاست های مدیریتی باید باشه ... :)

هرکس ندونه شما که توی انجمن " مدیران انجمن " بودی و میدونی که من خودم به شخصه با قوانین جدید حرف بزن موافق نبودم ...
و این رو هم میدونی که این بحث ها قبلش داشت تو اون انجمن انجام میشد و راجب راه و روش و قوانین جدید اونجا داشت بحث میشد ! هوم ؟!
من با روش و شیوه ی قوانین مخالف بودم و نظرم رو گفتم ! اما چون اکثریت اونجا همچین نظری داشتن به نظر اون دوستان احترام گذاشتم !

راجب اینکه گفتی تخریب شخصیت نکردی و عین واقعیت بوده و ...
من اظهار نظری نکردم که حرف هات درست بوده یا غلط ! از مدیریت کسی هم دفاع نکردم به هیچ عنوان ! راستش برامم اصولا فرقی نداره کی مدیر انجمن باشه و این حرف ها !!
اما بزار یک مثال بزنم که خوب متوجه بشی منظورم چیه ... ( البته ! صرفا مثال هست ! سوتفاهمی نشه ! )

دیدی گاهی اوقات اراذل و اوباش و قاتل ها رو به گرنشون مثلا آفتابه(!) آویزون میکنن و میگردونن تو کوچه ها ؟!؟!
اون آدم خیلی انسان پست و آشغال و عوضی هست و اصلا حکمش باید اعدام باشه ... اما با این وجود ! اسم اون حرکت باز هم تخریب شخصیت هست ! چون توی یک محیط عمومی و جلوی همه شخصیت اون فرد رو کوچیک کردن !

اینجا هم من کاری ندارم مدیران خوبن یا بد ! راحت تر بگم اصلا ... بر فرض این مدیران بد هستند ! شما مدیران بد سایت رو تخریب شخصیت کردی !

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم در این مورد ! اگر نتونستم واقعا به توانایی های خودم در بیان یک چنین مسئله ی بدیهی شک میکنم !!!

در ضمن ! سن ما اون زمان هایی که شما با طعنه و کنایه و سوت حرف میزدی قد نمیده !! معلوم نیست چقدر قدیم بوده ... آخه من خاطراتم با این حرفت زیاد تناسبی نداره ... :)

راستی ... میدونی ! رک بودن خوبه ! اما متاسفانه خیلی از ما رک بودن رو تو این تعریف میکنیم که هر جور اهانتی هم دوست داشتیم به طرف مقابل بکنیم به اسم اینکه رک هستیم ! انتظار هم داریم فرد مقابل فحش های ما رو به عنوان انتقاد سازنده (!) بپذیره و هیچی نگه !! رک بودن خوبه ... اما رک بودن با اینکه هر چی دوست داشتیم بگیم تفاوت داره بدون شک که خودت هم به خوبی این رو میدونی ! :)

راجب اینکه حقیقت چیه و روش ها و شیوه ها درست بوده یا نه و ... ! یا اینکه فلانی مظلوم نمایی میکنه و ... ! بنده نظرم اتفاقا به شما نزدیک هست ! منم نمی پسندم که یک مدیر بعد از اینکه یک قوانین رو اعلام و اجرا میکنه ( که از نظر خودش درست بوده ! ) پشت قوانینش نباشه و ازشون حمایت نکنه و ... ! یا به تعبیر شما بعدش بخواد مظلوم نمایی کنه ! :)

کل حرف من اینه که ... اگر واقعا دلتون به حال سایت میسوزه ... انتقاد سازنده کنین ! همین ! :)

همچنین ... انتقاد رو به جای درست مطرح کنید خواهشا ! مثلا میگین آقای فلانی کلا استعداد و هوش مدیریت نداره !!! خب این الان تقصر ایشون هست که همچین استعدادی نداره بر فرض ؟!
2 راه دارید !
هم میشه برید پیش خدا انتقاد کنید که چرا چنین بنده ای خلق کرده که این استعداد ها رو نداشته و حالا شده مدیر انجمن گفت و شنود !!!
یا هم میتونین پیش اون افرادی که مدیران رو انتخاب کردن هم برین و نسبت به انتخابشون به طور شخصی و از طریق پیغام خصوصی انتقاد کنید و بگید از نظر من به این دلایل ایشون صلاحیت لازمه رو ندارن !

این کار ما مثل این میمونه که از خدمات یک محیط رفاهی،تجاری و ... خودشمون نمیاد ! بعد به جای اینکه بریم نظراتمون رو به مدیر اونجا اعلام کنیم ! به نگهبان دم در غر بزنیم که این چه وضعه اینجاست و ... !!! این انتقاد هم کمکی نمیکنه ! چون به جای صحیح ارائه نشده !

در ضمن ! اون متن موجود در بانگم هم مخاطبش صرفا شما نبودی ! خودم و خیلی های دیگه هم مخاطب هستند !
اون قسمت اولش که تقوا و اینا هم بود ... متاثر از خطبه ای که دیروز آقا قرائت کردن و ملت رو فصل الخطاب قرار دادن بود ... شما در دیار غربت هستی و از بیاناتشون استفاده نکردی ... گفتم شاید سو تفاهم بشه ... منظور خاصی نداشتم از اون بخش !! :D
تفکر هم چیز خوبیست ! چشم ! :)

به نقل از مُحسن :
یک حرفی هم من به شما بزنم آقا نیما، حرف از تخریب شخصیت و انتقاد میزنی، افسوس.. من یک ضرب المثل زیبا دارم برا خودم که زیاد استفاده میکنم..شهر که بی کلانتر میشه، قورباغه هفت تیر کش میشه.

شما خودت که عملا تخریب شخصیت ها رو به صراحت انجام میدادی دیگه چرا میای میگی تخیب شخصیت نکنید و این ها؟ این بیچاره اگر ندونند من که میدونم، البته شاید الان اثری تو انجمن نباشه، اما تو اتاق فکر در زمینه انتخاب مدیران چه تخریب شخصیت هایی که انجام ندادی..لطف کن تو مباحثی که اصولا جدی هست، نقش پدر بزرگ رو بازی نکن.

اونقدر با هم دیگه تا الان تو همه مسائل سایت رودربایستی بوده که گند خورده به همه چیز..به اندازه کافی، من این رو به مطهری هم گفتم، چیزی که همه تا الان دیدن رک بودن با افراد و گفتن حرف هست و به نظر من GCD کاملا حرف و عمل درستی انجام داده، با تشکر

مدیریت عروسک نیست که هرجور بخوان باهاش بازی کنند.

اول از همه اینکه بنده ادعای عصمت نکردم ! خودم هم بدون شک خیلی وقت ها انتقاد های ناصحیح داشتم و خودم هم باید سعی کنم در این موارد بیشتر دقت کنم !
اما ... با اینکه حرفت از نظر من بی انصافی محظ بود ! ولی قصد بحث و مجادله راجب حرفی که زدی ندارم ! چون هرچی هم که بگیم نه کسی متقاعد میشه ! نه هم دیگه اصلا اون بحث های قدیم رو میشه پیدا کرد که بخوایم به عنوان مدرک ازشون استفاده کنیم !!!!
ولی صرفا چند تا نکته رو میگم ...
دوره ی اول مدیر گزینی و اینکه کاربران به این شکل خودشون اعلام آمادگی کنن برای مدیریت انجمن ها به پیشنهاد من اون زمان شروع شد و تقریبا خودم همه ی کار هاش رو کردم ! اگر خاطرت باشه اون زمان برای انتخاب مدیران انجمن اونقدر توانایی داشتم که اگر نخوام کسی مدیر باشه نیازی به تخریب شخصیتش و ... نداشته باشم ! هرچند خیلی خیلی معدود افرادی بودن که اعلام آمادگی کردن و مدیر نشدن که اون هم با رای اکثریت بود ... :)

اما در مجموع ! اتفاقا پروسه انتخاب مدیران انجمن چیزی هست که به شخصیت افراد و اون کسی که قراره به عنوان مدیر انتخاب بشه بر میگرده و برای اینکه مدیران سالم و خوبی انتخاب بشن نیاز هست آدم دقیقا نظرش رو راجب خود اون شخص بیان کنه ! حالا شاید نظر شخصی من مساعد نبوده باشه و برداشت شخصیم از یک فرد منفی بوده باشه و نظرم راجب اون آدم خوشایند اون فرد نباشه ! ولی در هر صورت برای اینکه یک انتخاب صحیح باشه نیاز هست من اطلاعات خودم رو به سایرین منتقل کنم !
در ضمن ! یادت باشه اونجا انجمن خصوصی بوده ... صرفا چند تا از مدیران و مسئولین به اونجا دسترسی داشتن ! که خب برای انتخاب مدیر چاره ای جز بیان نقاط قوت و ضعف افراد نیست ! این چیزی که شما اشاره کردین رو من بهش میگم انجام درست مسئولیت ! ترسی هم از کار ها و حرف هایی که زدم ندارم ! :)

در هر صورت امیدوارم انتقاداتتون مفید باشه و کمکی بکنه ... موفق باشین همگی رفقا ... :)
× دوستان ! من یه سری مثال هایی آورده بودم تا بتونم منظورم رو راحت تر منتقل کنم ! لطفا سوتفاهمی نشه !

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

انتقاد واسه سروش : وقتی پستی تو حرف بزن اسپم باشه بدون اعلام حذف میکنه خبرم نمیده! خودش میگه از قانون این که مدیران می تونن خلاف قوانین عمل کنن ناراضیم ولی انجام میده!

انتقاد از ساینا : قبل از این که پستی رو پاک کنه خبر میده و فرصت میده ویرایش کنی! خوش برخورد تره!

فکر کنم معنای انتقاد هنوز واسه خیلیا مفهوم نیست!
مثال زدم جا بیفته فقط نکته های بد نیست!

• شروع کننده موضوع

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

بدون مدرك حرف ميزني كه چي بشه دوست من؟

من هر موقع پاك كردن بهت پ.خ دادم كه ببخشيد به اين دلايل پستت پاك شد

اين كه بهت فرصت بدم كه آره خلاف قوانينه بيا درست كن كه معنا نداره

كه البته چند مورد اين طوري پيش اومده

از هركي پستش رو پاك كردم و دليلي واسش نياوردم صميمانه ميخوام كه بياد بگه

اين كه نشد انتقاد عزيز من

حتي پ.خ هاتم هست كه من اومدم اطلاع دادم و تو اومدي... بگذريم!

هر كاري نكنم ديگه واسه اين يكي بهونه اي نيست چون هميشه خبر دادم

ولي اينكه بيا زمان بدم درستش كني نه نبوده

مشكل فردي داري تهمت بيخود نزن لطفا

در كنار اينكه ممكنه توسط يكي از مديران داخلي و يا بالاتر پاك شده باشه

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

خطاب به علي سينا ، قطعا من و سروش اگر كاري كنيم با هم هماهنگيم ، پستاي حرف بزن اگر خلاف قوانين باشن ، بايد بدون تذكر پاك شن ! كه البته واقعا تلاش داريم مي كنيم دليل اعلام كنيم . اگر اعتراض شد هم خب توضيح داده ميشه . اما اين كه قبلش بگيم و اينا صرفا براي پستاييه كه مشكل جزيي دارن و ميتونن ويرايش شن . كه درستش اينه كه بنده ويرايش كنم اما خب اگر وقت داشته باشم اعلام مي كنم كه خودتون انجام بدين و اينا ! اگر پستي بدون فرصت پاك شده قطعا كاملا خلاف قوانين بوده نه جزئيش .

arshia

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
یه بار جو گرفتم 2 ماه از وقته با ارزشمو گذاشتم برا المپیاد شیمی بعده 2 ماه تازه فهمیدم چه خریتی کردم :دی
دانشگاه
iauctb
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از lof :
از هركي پستش رو پاك كردم و دليلي واسش نياوردم صميمانه ميخوام كه بياد بگه
پست منو پاک کردی :-w

lof: اولا پستت ويرايش شد دوست صندل جلويي

دوما دليلش هم تو مدرسه توضيح داده شد ممنون

• لایک
امتیازات: TMNT

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

بعد یه اعتراض به سروش توی همین تاپیک :-"

سروش میگه قوانینو خودش وضع نکرده که بخواد پاسخگو باشه ،
اما مسئله اینجاست که این انجمن ِ سروشه ( و ساینا البته :D ) ، قانونی توش اجرا میشه که این دو نفر باهاش موافق باشن ،
اگه قرار بود کس ِ دیگه برای انجمن قانون تعیین کنه خب همون میشد مدیرش !!!
حرف هائی که بقیه درباره قوانین ِ جدید زدن صرفن پیشنهاد بوده ، هیچ اجباری در کار نبود که حتمن همونا اجرا بشه و وقتی که شد ، مدیر ِ انجمن میشه مسئولش و دیگه نمیتونه بندازه گردن ِ این و اون و از زیر ِ انتقاد ِ بقیه شونه خالی کنه ....

پ.ن : خودم اول انتقاد داشتم به قوانین ِ جدید ، بعد پسش گرفتم ، الان نقدم به همون حرف ِ سروشه که هی شونه خالی میکنه میگه من وضع نکردم و اینا ... :D

×× ساینا منظورمو نفهمیدی/من بد رسوندم . بیخیال کلن :D

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

اجازه هست من جواب بدم ؟ كسي شونه خالي نكرد ، اين كه سروش گفته ، من ميگم و خواهيم گفت كه اين تصميمي ِ كه همه گرفتن براي اينه كه صرفا بدونيد اين تصميمي ِ كه خيليا باش موافق بودن و درست نيست دوستان اگر به قوانين اعتراض دارن تمام كازه كوزه ها رو بشكونن رو سر يكي . كه البته ما جوابگو خواهيم بود در مورد قوانين .اين قوانين سر خود و يه شبه تصميم گيري نشدن . و البته اين رو بگم كه واسه وضع اين قوانين با خيليا مشورت شده و دليل نميشه اگر كسي با اين قانون موافق بوده بياد مدير شه ! كار يك تيم بوده و اكثرا موافق بودن .

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

نمیشه فرد مدیر رو از انجمن جدا کرد، وقتی مدیر کار غلطی انجام میده نتیجش کاملا روی انجمن تاثیر میذاره
شما اول میگین انتقاد از فرد نداریم، بعد میگی انتقاد از فرد داریم ولی اینجا نداریم! یعنی چی خب؟ فرد مدیر عمل مظلوم نمایی و عدم حمایت از قوانین و فرافکنی رو انجام میده و نتیجه این اعمالش تاثیر مستقیم میذاره رو حرف بزن و اهدافش، اینجا من باید بگم مدیر کار غلطی انجام میده و این نه تخریب شخصیته نه دشمنی و فلان! این انتقادیه که من از مدیر انجمن و کارش دارم

یه تیکه اشاره شد به استعداد و انتقاد پیش خدا، درباره این مثال بی ربط باید گفت سروش خودش درخواست مدیریت اینجا رو داده، پس درباره توان مدیریتیش مسئوله

اما سروش: الان هم باز فرافکنی کردی و گفتی من تصمیم نگرفتم و دیگران گفتن این قانون باشه! یعنی چی آخه؟ تو مدیر این انجمنی، تو تصمیم میگیری یا دیگران؟
یعنی دیگران برای تو تصمیم میگیرن و خودت توان انجام کاری رو نداری؟
از اول بحث تا الان کل حرفت شده این که 4 نفر دیگه گفتن این قانون باشه و من باهاش مخالفم و مظلوم واقع شدم، این شد دلیل؟ این عذر بدتر از عمله که از زیر کاری که کردی شونه خالی کنی

بعد این که گفتی مشکل شخصی و یار کشی که البته این هم یکی از تلاشهات برای فرافکنی و مظلوم نماییه که بگی اینایی که باهام مخالفن مشکل شخصی دارن، ولی این هم خیلی کار عجیب و خنده داریه، حداقل نصف افراد موجود در تاپیک میدونن که من مشکلی با خودت ندارم، اما با این کارهات (مظلوم نمایی، شونه خالی کردن از زیر بار مسئولیت، فرافکنی و پشت هم اندازی که انجام میدی) مشکل دارم و اینو میگم

واضع و مجری قانون در انجمن، مدیرشه ولی تو داری میگی دیگران تصمیم گرفتن و من باهاش مخالفم اما اجراش می کنم، این چیزی جز شونه خالی کردن از مسئولیت کاریه که خودت انجام دادی نیست و کار به شدت بدیه

مدیر انجمن و انجمن در اینجا به هم گره خوردن و رفتار مدیر انجمن مستقیما بر کیفیت تاپیک تاثیر میذاره، حالا شخص تو اومدی فشارها رو بیشتر کردی، پس نادرست نیست اگه از عمل شخص تو انتقاد کنیم

• شروع کننده موضوع

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

اولا من پيشنهاد مديريت ندادم اين دفعه خودشون پيشنهاد دادن و اين جالب نيست كه ندونسته بياي تهمت بزني

دوما من نگفتم با قوانين مشكل دارم! ازشون دفاع هم ميكنم الان كه وضع شده

ولي اينكه تنها تصميم گيري شده تو مياي ميگي نظر شخصي بوده و هيچي حاليت نيست و از اين حرفا نبوده

من به عنوان مدير انجمن وظيفمه از قوانيني كه وضع شده دفاع كنم مشكل سر اينه كه مياين تهمت الكي ميزنين

حداقل خود تو فرشيد كه دسترسي داري و ميتوني ببيني جالب نيست كه بيا بگي نظر شخصي بوده

من كل اين مدت فقط ميخواستم بگم كه جمعي تصميم گرفته شده اين بار و من موظف به اجراشم و جالب نيست كه قوانين رو فكر فردي بدونين

حالا اگه مظلوم نمايي يا هر چيز ديگه اي بوده يا شما اين طور فكر ميكنين عذرخواهم

درباره انتقاد هم اينكه بياي از من انتقاد سالم كني يا بياي ترور شخصيت كني خيلي فرق داره

اين كه مياي ميگي مظلوم نمايي بده و نبايد انجام بدي كاملا منطقيه ولي اينكه مياي بعضي حرفاي ديگه رو پيش ميكشي جالب نيست

پ.ن١: باز الان ميان اسمشو ميدارن مظلوم نمايي والا :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به هرحال قبول مسئولیتی درکار بوده
تهمت این نیست! تهمت یعنی نسبت دادن یک چیز دروغ
[quote author=دهخدا]
تهمت . [ ت ُ م َ ] (اِ) تُهَمَة. تُهمَة. گمان بد کردن ... (دهار).بوسین و نسبت گناه و منقصت و عیب به کسی که دارا نباشد و گمان بد. (ناظم الاطباء). دروغ . بهتان . افتراء.دروغ بستن .
[/quote]
و من چیز دروغی نسبت ندادم
(همچین میگی تهمت هرکی ندونه فک میکنه 3000میلیاردو انداختم گردن تو! والا...)

ترور شخصیتی هم درکار نبوده

به هر حال من انتقاداتی رو که از این کارها داشتم گفتم و اصراری بر پذیرششون ندارم، چون برام مهم نیست

فکر می کنم این بحث فرسایشی شده و این چیزیه که من ازش بدم میاد، پس همینجا تمومش می کنیم و این پست رو هم به گونه ای دادم که نیازی به پاسخ نداشته باشه
پیشاپیش ممنون از همکاری

• شروع کننده موضوع

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

دقيقا ميخواستم قبل از اينكه پستت رو بخونم به همين مقوله ي پست فرسايشي اشاره كنم :D

باشه من ادامه نميدم و جوابي نخواهم داد

ولي خوش حالم كه به هر حال هنوز انجمن برات مهم هست كه سر مسائلش بحث ميكني

از انتقاداي سازندتم ممنون

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نگین. :
یه پیشنهاد :
نمیشه روزی سه تا پست تبدیل بشه به روزی یک پست امّا هر جور پستی که خواست بده ؟ اینجوری بهتر نیست ؟
شاید مخالفانش کمتر باشه :-?
ببخشید !
فک کنم حرفم بین دعواهانون گم شد ! :)
یا جوابی داده نشد!

~ در حد ه یک پیشنهاد بود فقط : ) فکر کنم میتونستیم پیشنهاد بدیم و تاپیک هم اصلش واسه پیشنهاده که تبدیل شده به دعوا و بچه بازی !!!! منم پیشنهادم رو دادم ! حساس شدم ؟ :|

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از نگین. :
ببخشید !
فک کنم حرفم بین دعواهانون گم شد ! :)
یا جوابی داده نشد!
ا
حرف بزن یک تاپیکه نه سایته نه انجمن نه زیر مجموعه فقط یک تاپیک پر طرفدار از وقتیم قانونای جدیدشو گذاشتن تغییر آنچنان مشاهده نشده همونطور که مدیرای محترم انجمن گفتن پس حساس نشیم بهتره ...

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

به نظر من الان مهم ترين مشكل تاپيك حرف بزن ، اجرا نشدن قانون " كپي پيست ممنوع " هست ، فكر نميكنين نياز به نظارت رو حرف بزن بيشتر از اين هاست ؟ اين طوري فقط داره به تعداد صفحات بي كيفيت حرف بزن كمك ميشه !

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

ما همه سعی مون رو می کنیم که دونه دونه ی پستای حرف بزن از نظر قوانین چک بشن اما خب پستا به شدت زیادن و وقت و تعداد مدیران محدود . الآنم که عیده و مسافرت و اینا ، به هر حال ممنون از تذکرتون سعی می کنیم بیشتر دقت کنیم .
کاربرای عزیز هم می تونن از گزینه ی " گزارش به مدیر انجمن" استفاده کنن .

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﺍﺕ ﻭ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩﻫﺎ

بهتر نیست دوتا مدیر بصورت تخصصی رو حرف بزن نظارت داشته باشن؟ :-?

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID