• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلید از جنس مخالف

کدوم گزینه ؟!!

• پسرم و دوست دارم پسر بمونم

رای‌ها: 83 33.1%
  • پسرم ولی کاش دختر بودم!

رای‌ها: 4 1.6%
  • دخترم و دوست دارم دختر بمونم

رای‌ها: 84 33.5%
  • دخترم ولی کاش پسر بودم!

رای‌ها: 24 9.6%
  • جنسیت خودمو قبول دارم ولی کارای شبیه به جنس مخالفم زیاد انجام می دم

رای‌ها: 56 22.3%

• رای‌دهندگان
    251

11phantom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1394
پاسخ : تقلید از جنس مخالف

به نقل از B@R@N KHAN000M :
پوشش باتوجه به شرایط جامعه و دین و اعتقاد تغییر میکنه و هرکس با توجه به این چیزا پوشش خاصی داره....ولی چیزی که ما سرزنش میکنیم اینه که آدم لباسی بپوشه که شخصیت اون آدم رو ببره زیر سوال به نظر من باید چیزی پوشید که شخصیتت نره زیر سوال....
حرف شما درست .
ولی من نگفتم چتور باید لباس پوشید .
یه تعریف از شخصیت زنانه و شخصیت مردانه خاستم . که طبق اون بشه گفت اگه مردی لباسی زنانه پوشید (و بالعکس) شخصیت ــش زیر سوال رفته .
نظر خودم اینه که نمیشه یه تعریف دقیق از این دو داشت . و اینکه ما الان فک میکنیم بهمان لباس یا فلان آرایش به یه جنس محدود میشه فقط یه احساسه که مربوط به حداکثر 100 سال میشه .

fakury for this weak

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
f1
شهر
kerman

من یه روایتی خونده بودم از حضرت علی که دقیقا محتواش یادم نیست اما در مورد رنگ کردن مو بود که گفته بودن به خاطر رحلت پیامبر موهامونو رنگ نمی کنیم.
خب این یعنی مردا اون زمان موهاشونو رنگ میکردن!!!!!!!!
پس ما نمی تونیم بگیم که پسر ابرو برنداره یا گوشواره نندازه!!!!!!!!!!
هر کی هر چی دوس داره انجام میده!!!!!!!
این تقلید نیست!!!!!! :D

11phantom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از Ms.X :
من یه روایتی خونده بودم از حضرت علی که دقیقا محتواش یادم نیست اما در مورد رنگ کردن مو بود که گفته بودن به خاطر رحلت پیامبر موهامونو رنگ نمی کنیم.
پیامبر اکرم (ص):
«غَیِّروا الشَّیب وَ لاتَشَبّهوا بِالیَهود»
موها را رنگ کنید و خود را شبیه یهود نسازید.

امام کاظم(ع): رنگ کردن مو سه فایده دارد: 1- شکوه و هیبت به انسان می‌دهد 2- محبت و دوستی همسر را جلب می‌کند 3- قدرت آمیزش را بالا می‌برد.

امام کاظم(ع) : تعدادی بر جدم امام باقر(ع) داخل شدند و او را در خضاب مشاهده کردند پرسیدند: «آقا! شما هم موهای سر و صورتتان را رنگ می‌کنید؟» حضرت فرمودند:« بله! من مردی هستم زن دوست، لذا خودم را برای همسرانم زینت می‌کنم.»
وسائل الشیعه، ج2، ص82

اُم هاني مي گويد: «ديدم پيامبر(ص) موهاي خودرا به صورت چهار گيسو بافته بود »

بله :-"

anneshirly_ba

boshra
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان-گناوه
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از 11phantom :
پیامبر اکرم (ص):
«غَیِّروا الشَّیب وَ لاتَشَبّهوا بِالیَهود»
موها را رنگ کنید و خود را شبیه یهود نسازید.

امام کاظم(ع): رنگ کردن مو سه فایده دارد: 1- شکوه و هیبت به انسان می‌دهد 2- محبت و دوستی همسر را جلب می‌کند 3- قدرت آمیزش را بالا می‌برد.

امام کاظم(ع) : تعدادی بر جدم امام باقر(ع) داخل شدند و او را در خضاب مشاهده کردند پرسیدند: «آقا! شما هم موهای سر و صورتتان را رنگ می‌کنید؟» حضرت فرمودند:« بله! من مردی هستم زن دوست، لذا خودم را برای همسرانم زینت می‌کنم.»
وسائل الشیعه، ج2، ص82

اُم هاني مي گويد: «ديدم پيامبر(ص) موهاي خودرا به صورت چهار گيسو بافته بود »

بله :-"

من نه میگم این روایات درستن و نه میگم غلط ولی باید مطمئن باشیم که حدیثی معتبر بعد درموردش حرف بزنیم

به نظر من پوشش زنانه یه ظرافت خاص داره ولی مرد باید جذبه مردانه داشته باشه و یجورایی زمخت تر باشه که با آرایش کردن و ابرو برداشتن این جذبه از بین میره خوب بین دو جنس باید اختلاف باشه بشه تشخیصشون داد...

11phantom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1394

من نه میگم این روایات درستن و نه میگم غلط ولی باید مطمئن باشیم که حدیثی معتبر بعد درموردش حرف بزنیم
به نظر من پوشش زنانه یه ظرافت خاص داره ولی مرد باید جذبه مردانه داشته باشه و یجورایی زمخت تر باشه که با آرایش کردن و ابرو برداشتن این جذبه از بین میره خوب بین دو جنس باید اختلاف باشه بشه تشخیصشون داد...
وسائل شیعه از منابع معتبر شیعه محسوب میشه .

اول اینک دلیلت چیه که میگی پوشش مرد باید زمخت باشهُ زن ظریف؟
در اکثر حالات مرد ها زمخت تر از زن ها هستند اما این دلیل نمیشه که به همون شکل هم لباس بپوشن .

دوم اینک تعریف از پوشش ظریفُ زمخت همیشه در حال تغییر بوده . ما صرفا داریم با این حرفا خودمونو به افکار یه دوره زمانی خاص محدود میکنیم .

سوم اینک نمیدونم ینی الان مثلن تو همون عکس صفه قبل نمیشه تشخیص داد طرف مرده؟اکثرا میشه جنسیت افرادو تشخیص داد حتی اگه لباسی بپوشن که مردم میگن برا جنس مخالفه .
ولی اصن چه لزومی داره وجود اختلاف ؟ این که بفهمی طرف مقابلت زنه یا مرد چه فرقی داره ؟ بهتر نیس با هر کس بدون در نظر گرفتن جنسیتش برخورد بشه ؟

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

ولی اصن چه لزومی داره وجود اختلاف ؟ این که بفهمی طرف مقابلت زنه یا مرد چه فرقی داره ؟ بهتر نیس با هر کس بدون در نظر گرفتن جنسیتش برخورد بشه ؟
نیاز شد من اینجا چیزی بگم.
وقتی تو دختر آفریده شدی باید سعی کنی با همین دختر بودنت انسان باشی.اینکه تو دختری یه چیز عادیه نباید خودتو تغییر بدی بشی مثلا پسر
نیازی نداره برای انسان درنظر گرفته شدن جنسیت ها یک شکل باشه!
خدا که بهتر میدونه.اگه قرار بود با یکی بودن جنسیت انسان ها انسان نشون داده شن خود خدا اول همه رو یه جنس درست میکرد
این کار آقا هم اشتباهه.دیگه پیامبر ابرو که ور نمیداشت! :)
ابرو برداشتن مخصوص جنس دختر برای اینکه ظرافت داره .مرد نیاز داره که ظریف باشه؟ :|

Armator

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Helli II
شهر
Tehran

به نقل از Mehr@neh :
نقل قول
نیاز شد من اینجا چیزی بگم.
وقتی تو دختر آفریده شدی باید سعی کنی با همین دختر بودنت انسان باشی.اینکه تو دختری یه چیز عادیه نباید خودتو تغییر بدی بشی مثلا پسر
نیازی نداره برای انسان درنظر گرفته شدن جنسیت ها یک شکل باشه!
خدا که بهتر میدونه.اگه قرار بود با یکی بودن جنسیت انسان ها انسان نشون داده شن خود خدا اول همه رو یه جنس درست میکرد
این کار آقا هم اشتباهه.دیگه پیامبر ابرو که ور نمیداشت!
ابرو برداشتن مخصوص جنس دختر برای اینکه ظرافت داره .مرد نیاز داره که ظریف باشه؟
خوب از اون اول دختر و پسر با پوشش خاصی آفریده نشدن
خودشون بوجود اوردنش
خودشونم می تونن تغییرش بدن
کسی نمیتونه هیچ ایرادی بگیره
می تونه؟؟؟؟ :-?

11phantom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1394

"وقتی تو دختر آفریده شدی باید سعی کنی با همین دختر بودنت انسان باشی.اینکه تو دختری یه چیز عادیه نباید خودتو تغییر بدی بشی مثلا پسر"
همه باید بدون توجه به جنسیتشون سعی کنن انسان باشن . چه ربطی داره ؟

"نیازی نداره برای انسان درنظر گرفته شدن جنسیت ها یک شکل باشه!خدا که بهتر میدونه.اگه قرار بود با یکی بودن جنسیت انسان ها انسان نشون داده شن خود خدا اول همه رو یه جنس درست میکرد"
من نگفتم حتما باید یکسان باشه . گفتم اگه کسی بخاد باید بتونه اینکارو کنه .

"این کار آقا هم اشتباهه.دیگه پیامبر ابرو که ور نمیداشت! :)"
پیامبر آدامس هم نمیخورده . میخای بگیم حرامه پس؟ ;; )
بحث این نیس که پیامبر چی کار میکرده . صرفا در ادامه حرف Ms.X چن تا حدیث اوردم .

"ابرو برداشتن مخصوص جنس دختر برای اینکه ظرافت داره .مرد نیاز داره که ظریف باشه؟ :|"
دلیلت چیه خب ؟همینتوری هی میای میگی بهمان چیز مخصوص دختراس ،فلان چیز مخصوص پسراس . اینکه کسی ظریفِ دلیل نمیشه حتما چیزه ظریف بپوشه .
تعریف تو از نیاز چیه؟
در نظر عامّه، نیاز به‌معنای هرنوع كمبودی است، كه برای انسان به‌وجود می‌آید. معانی موجود در منابع مرجع روان‌شناسی، نیاز را به مفاهیمی چون خواسته، آرزو و آرمان، توقّعات، میل و انتظارات، اطلاق كرده‌اند.
مثلا فن‌هرمان‌ واژه‌نیاز را چنین‌تعریف‌می‌کند:احساس‌کمبود، همراه‌با کوشش‌در جهت‌برطرف‌کردن‌آن‌. بنا به‌تعریف‌دیگر، نیاز فاصله‌و خلا بین‌واقعیت‌موجودو شرایط‌مطلوب‌است‌که‌با توجه‌به‌ارزشهای‌جامعه‌امکان‌ظهور می‌یابد و اگر امکان‌تغییر شرایط‌موجود برای‌ارضای‌آن‌وجود نداشته‌باشد به‌صورت‌بالقوه‌باقی‌می‌ماند.
کمبود ظرافت در مردها اتفاقا میتونه یه انگیزه قوی برای رفتن به سمت ظرافت ها باشه . و در مورد زن ها بالعکس .
میشه نتیجه گرفت حتی ابرو برداشتن هم میتونه برای بعضی مردها نیاز باشه .

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

دلیلت چیه خب ؟همینتوری هی میای میگی بهمان چیز مخصوص دختراس ،فلان چیز مخصوص پسراس . اینکه کسی ظریفِ دلیل نمیشه حتما چیزه ظریف بپوشه .

اگر قرار بود مردا هم ابرو بردارن یک مرد برای اولین بارم میومد ابرو برداره! فعلا که اولین فرد یک زن بوده!!
باید بشه فرقشون در پیدا کرد؟
مرد نیازی به ظرافت نداره.چون ظریف نیست! :D
معانی موجود در منابع مرجع روان‌شناسی، نیاز را به مفاهیمی چون خواسته، آرزو و آرمان، توقّعات، میل و انتظارات، اطلاق كرده‌اند.
خب.نیاز=آرزو و آرمان ، آیا از آرزو و آرمان های یک پسر میشه ابرو برداشتن و شباهت پیداکردن به دختر باشه؟ :)) توروخدا!!! :)

مرد واقعا نیاز به ظرافت داره؟یکی بگه چرا؟ :-"

در زمان پیامبر آدامس نبوده ولی کندر که بوده. شاید از کندر استفاده میکرد!

آرایش مخصوص زنهاست ،نه مرد.
خوب از اون اول دختر و پسر با پوشش خاصی آفریده نشدن
ما داریم راجب جنسیت و تغییرش حرف میزنیم نه راجب پوشش خاص! :)

11phantom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از Mehr@neh :
اگر قرار بود مردا هم ابرو بردارن یک مرد برای اولین بارم میومد ابرو برداره! فعلا که اولین فرد یک زن بوده!!
تو نمیتونی اثبات کنی اولین نفر که آرایش کرده زن بوده .
حتی اگه فرض کنیم اینتور هم بوده واقعا به نظر خودت این دلیل منطقیه که چون یه نفر اول کاری انجام داده بقیه نباید انجامش بدن .
جریان "تقلید کار ممیمونه" که تو مهد کودک به هم میگفتیم نیست بخدا .
به نقل از Mehr@neh :
مرد نیازی به ظرافت نداره.چون ظریف نیست!
مرد واقعا نیاز به ظرافت داره؟یکی بگه چرا؟ :-"
یه نگاه دیگ به تعریف نیاز بنداز . دقیقا چون نداره بش احتیاج داره .
مثله اینه که بگی یه آدم درس نخون باید درس نخونه چون درس نخونه.
این که ما از اول یه صفتی رو نداشته باشیم دلیل نمیشه بش نیازی نداشته باشیم.
این واقعن از بدیهیاته.
به نقل از Mehr@neh :
آرایش مخصوص زنهاست ،نه مرد.ما داریم راجب جنسیت و تغییرش حرف میزنیم نه راجب پوشش خاص! :)
تا اونجایی که من خبر دارم داریم در مورد پوششُ آرایشُ اینا حرف میزنیم: ) .نه تغییر جنسیت .
جوابشو بده:-" .

anneshirly_ba

boshra
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان-گناوه
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از 11phantom :
وسائل شیعه از منابع معتبر شیعه محسوب میشه .

اول اینک دلیلت چیه که میگی پوشش مرد باید زمخت باشهُ زن ظریف؟
در اکثر حالات مرد ها زمخت تر از زن ها هستند اما این دلیل نمیشه که به همون شکل هم لباس بپوشن .

دوم اینک تعریف از پوشش ظریفُ زمخت همیشه در حال تغییر بوده . ما صرفا داریم با این حرفا خودمونو به افکار یه دوره زمانی خاص محدود میکنیم .

سوم اینک نمیدونم ینی الان مثلن تو همون عکس صفه قبل نمیشه تشخیص داد طرف مرده؟اکثرا میشه جنسیت افرادو تشخیص داد حتی اگه لباسی بپوشن که مردم میگن برا جنس مخالفه .

وقتی یه مرد ظاهرشو مثل خانم ها میکنه دیگه هیچ جذبه ای نداره تو عکس صفحه قبل شما یه جو جذبه تو این آقا پیدا میکنید...

به نظر من خیلی مهمه وقتی داری با کسی صحبت میکنی معلوم باشه خان هستن یا آقا چون هرکدوم یه خصوصیات ذاتی دارن که خدادای هستش و نمیشه انکارش کرد پس موقع برخورد با خانم ها یا آقایون هم باید این خصوصیات رو در نظر گرفت..

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

جنسيت ادمي چيزيه كه ما در موردش تصميم نميگيريم بلكه براي ما مقرر شده.

اما اين كه يه انسان ميخواد در تصميمي كه خداوند براش گرفته تيير ايجاد كنه #-o :-" [-( [-(

11phantom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1394

وقتی یه مرد ظاهرشو مثل خانم ها میکنه دیگه هیچ جذبه ای نداره تو عکس صفحه قبل شما یه جو جذبه تو این آقا پیدا میکنید...
جذبه چیست؟
حال می خواهیم ببینیم جذبه چیست؟وقتی از جذبه سخن می گوییم درباره ی آداب غذا خوردن , ظاهر خوب , یا شیک پوشیدن صحبت نمی کنیم بلکه روی سخن ما چیزی است که خیلی عمیق تر از این حرف ها ست.جذبه واقعی چیزی فراتر از ظاهر محض است. توانایی و قابلیتی است که بعضی افراد برای ایجاد رابطه ای دوستانه تر برخوردارند که باعث می شود دیگران در حضور آن ها احساس بی نظیری داشته باشند.
از کتاب قدرت جذبه
نویسنده:برایان تریسی و ران آردن
به نقل از نگار.خ :
اما اين كه يه انسان ميخواد در تصميمي كه خداوند براش گرفته تيير ايجاد كنه #-o :-" [-( [-(
ببین کسی نخاسته که جنسیتشو تغییر بده . بحث در مورد اینه که یه سری رفتار ها ُ پوشش هارو صرفا مخصوص یه جنس میدونیم . و واقعا دلیل منطقی کسی نیاورده اینجا براش .

همتون همش دارید میگید:
"مرد باید طوری بپوشه که جذبه داشته باشه
مرد باید زمخت بپوشه
زن باید ظریف بپوشه"

ولی دلیل نمیارید براش . این بحث هیچ فایده ای نداره . صرفا داریم دور میزنیم . هر وقت کسی جواب منطقی آورد(برای پستای قبلیم) من بحثُ ادامه میدم .
(اینکه تاپیکی تویه گفتُ شنود اجتماعی باشه دلیل نمیشه بحثاش منطقی پیش نره.)

Armator

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Helli II
شهر
Tehran

به نقل از نگار.خ :

خوب اصلا ادم به یه شکلی آفریده میشه یا دختریا پسر
ولی هیچ کدوم اول به دنیا اومدن با لباس خاصی نیستن که
هیچ سوره ای هم تو قرآن نیست که بگه آدما چه لباسی چه رنگی و ... بپوشن
جز یه آیه که میگه خانم ها فقط صورت و مچ دستشون معلوم باشه
(که البته من اصلا قبولش ندارم به شخصه)
پس تو پوشش هیچ قاعده و قانون خاصی نیست
جز قانون جامعه
که این قانون هم خود آدم ها درست میکنن و می تونن عوضش کنن
#S-:

8375431

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق-الکترونیک

آقا این بحثا رو ول کنید فقط میخوام بگم عاشق این سوال نظرسنجی تونم خیلی باحاله :)) :)) :))
و البته ایهام دار :)) :)) :))

anneshirly_ba

boshra
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان-گناوه
سال فارغ التحصیلی
95

من دلیل این تفادت رو میگم....دیدین تا حرف از ازدواج میشه یه صحبتی که وسط میان اینه که زن و مرد مکمل هم هستند...خوب این نشون میده که این دو جنس باید خصوصیات مختلف داشته باشن وقتی که بخوان مثل هم باشن که مکمل هم نیستن هیچ هزارویک اختلافم دارن....

فرهــــاد

کاربر فعال
رشته دانشگاه
معمـــــــــــــــاری

.

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نظرم زیادی دارین پیچیده اش می کنین

پوشش و ظاهر زن و مرد یک کلیشه ی خاص نداره، حداقل در عصر حاضر و مدرنیته

مثلن قبلنا مرد ها موهای بلند داشتن، ولی الان دیگه اینطور نیس

یا مثلن قدیما زنا موهاشونو کوتاه نمی کردن، که الان خیلیا این کارو میکنن

زنا شلوار نمی پوشیدن و به جاش دامن داشتن، الان شلوار برای زنا یه چیز کاملن عادیه

این چیزا اصلن مساله خاصی نیس

ولی بعضی مسائل مثلن اینکه یه سری پسرا انقد ابرو هاشونو بر میدارن که مثه نخ میشه، این دیگه هیچ جا جالب نیس، به هر حال ظاهر مرد باید مردونه باشه، مثه این میمونه که یه دختر سیبیل بزاره!!
به نظر من اگه یه پسر ابروهاش خیلی نامرتب و ... باشه عیبی نداره تمیز کنه، ولی تا حدی که ضاهر دخترونه پیدا نکنه

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

دخترم و دختر بودنم دوس دارم ولی رفتارای پسرونه زیاد دارم عاشق تکه کلامای پسرونم مثه(نوکرتم داش،تاج سریو...) یا مثلا عاشق فوتبالم موتور سواریرو دوس دارم دوس دارم برم مسابقه ی ماشینای دیوونه...خخخخخ
اصن ناز کردن بلد نیستم...اگه کسی بهم زور بگه گردنشو میشکنم ازطرفی چون عاشق یه دختر دم روش شدیدا غیرتیم ازون غیرت مردونه ها میگم...
اگه دیوونه شم دوس دارم به خودم و شیشه ها ضربه بزنم ودلیل همه ی این دیوونه بازیا فقطو فقطو پریزاده(کسی که واقعا عاشقشم) اگه تغییر جنسیت گناه نبود بخاطرش پسر میشدم :O

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از Naziiiii :
دخترم و دختر بودنم دوس دارم ولی رفتارای پسرونه زیاد دارم عاشق تکه کلامای پسرونم مثه(نوکرتم داش،تاج سریو...) یا مثلا عاشق فوتبالم موتور سواریرو دوس دارم دوس دارم برم مسابقه ی ماشینای دیوونه...خخخخخ
اصن ناز کردن بلد نیستم...اگه کسی بهم زور بگه گردنشو میشکنم ازطرفی چون عاشق یه دختر دم روش شدیدا غیرتیم ازون غیرت مردونه ها میگم...
اگه دیوونه شم دوس دارم به خودم و شیشه ها ضربه بزنم ودلیل همه ی این دیوونه بازیا فقطو فقطو پریزاده(کسی که واقعا عاشقشم) اگه تغییر جنسیت گناه نبود بخاطرش پسر میشدم :O

:D البته فوتبال بازی کردن و موتور سواری و ماشین سواری اصلن پسرونه نیست! یعنی اصلن به جنسیت ربطی نداره. فوتبال زنان داریم که قده فوتبال مرد ها اهمیت داره.

راننده های مسابقه ای زن هم داریم به طبع
این تیکه ها هم خب کاملن طبیعیه.

غیرتی بودنم اصلن البته عیب نداره!

من نمی گم در مورد همه پسرا ولی من عصبانی باشم ترجیح میدم با مشت به جایی نکوبم :D خب از دسته یکی دیگه عصبانیم دسته خودمو درد بندازم ؟ دستم گناه نداره ؟ :(

یعنی الان تنها مشکلت با تغییر جنسیت اینه که گناه داره ؟‌ یعنی گناه نداشت اوکی بود ؟ (البته من مخالف تغییر جنسیت نیستم به هر حال بدن هر ادمی در اختیار فقط همون ادمه و حق هرگونه عمل و تغییری رو روش داره )

حث داره به کجا میره؟!!!
خدای من!!!
تغییر جنسیت؟!!!! :O
وای!!
تو همون ابرو برداشتن پسرا مونده بودیم...ای خدا..

تویه خوده تغییر جنسیت البته مشکلی وجود نداره و البته با تغییر جنسیت به نظره من چیزی عوض نمیشه
باید قبول کنیم که سلیقه ها قدرت عوض شدن دارن و خب همه ی مردم لازم نیست طبق نرم جامعه رفتار کنن. )

ابرو برداشتن کاره خیلی عجیب غریبی نیست من دوست ندارم بر نمیدارم ولی اینکه یکی برداره میل خودشه یا تغییر جنسیت صرفن به خوده فرد ربط داره.

یا بعضن کسی که می خواد گی (همجنس گرا چه از مدل مرد-مرد چه زن-زن) بازم به خودشون دوتایی ربط داره.

اونا به ما کاری ندارن ما هم به اونا کاری نداشته باشیم خوب‌؟ نظرتون ؟

بالا