• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Limbo V.S Brade

کدام بهتر است !

• رای‌دهندگان
    8
  • شروع کننده موضوع

sadegh12hh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حکيم ملاصدرا
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم تغذیه
سلام دوستان !
باید هر دو بازی Limbo و Brade رو بازی کرده باشین نه؟ !!!!
هر دو بازی قشنگ بود ! اما نظر شما چیه؟ کدومش بهتر بود؟ از نظر گرافیک ، اهنگ ، معما و ....

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز
پاسخ : Limbo V.S Brade

لیمبو جو سازی خوبی داشت ولی brade یه سرو گیردن معما هاش بالا تر بود و تو هر محل کاری که باید می کردی واقعا متفاوت بود من رای به brade می دم.
راستی من آخر نفهمیدم brade رو تموم کردم یا نه!!! آخرش اونجایی که طرف دوست دخترش/نامزدش/زنش رو می بره این دوتا آخر بهم نمی رسن؟

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

من تا حالا این بازی رو بازی نکردم میشه یه ریویو ازش داشته باشین؟

OWNING

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

این مقایسه کردن خیلی کار بی مزه ایه !!! 2 تا از بهترین بازی هان هر دو . به خاطر این که هر دوشون یه آدمی راه میره و میپره ( پلتفرمر) دلیل نمیشه که بیای مقایسه کنی .
Braid یه کار نو ِ . تقریبا سبکش فرق داره ! سبکش جدیده !!! اما Limbo سبک جدید نیس . یه بازیه که عـــــــــــــــالی کار شده . پس نیازی به مقایسه نیس .

• شروع کننده موضوع

sadegh12hh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حکيم ملاصدرا
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم تغذیه

به نقل از OWNING :
این مقایسه کردن خیلی کار بی مزه ایه !!! 2 تا از بهترین بازی هان هر دو . به خاطر این که هر دوشون یه آدمی راه میره و میپره ( پلتفرمر) دلیل نمیشه که بیای مقایسه کنی .
Braid یه کار نو ِ . تقریبا سبکش فرق داره ! سبکش جدیده !!! اما Limbo سبک جدید نیس . یه بازیه که عـــــــــــــــالی کار شده . پس نیازی به مقایسه نیس .
ببخشید چون هر دو بازی خوب هستن من مقایسه گذاشتم تا نظر بقیه رو بدونم !
++++
Brade توسط برنامه Flash ساخته شده بود و خیلی خوب هم ساخته شده بود ؟، من تا به حال بازی فلش با این قدرت ندیده بودم !
اما لیمبو یه چیز خیلی جالب که داشت همین رنگش بود که اصلا از رنگای دیگه جز سیاه و سفید استفاده نکرده بود !

اگه بازی دیگه در این سبک ( یعنی ربط به هوش داشته باشه ) می شناسین ممنون میشم معرفی کنین !

OWNING

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از !SaDeGh! :
ببخشید چون هر دو بازی خوب هستن من مقایسه گذاشتم تا نظر بقیه رو بدونم !
++++
Brade توسط برنامه Flash ساخته شده بود و خیلی خوب هم ساخته شده بود ؟، من تا به حال بازی فلش با این قدرت ندیده بودم !
اما لیمبو یه چیز خیلی جالب که داشت همین رنگش بود که اصلا از رنگای دیگه جز سیاه و سفید استفاده نکرده بود !

اگه بازی دیگه در این سبک ( یعنی ربط به هوش داشته باشه ) می شناسین ممنون میشم معرفی کنین !

به نظرم تاپیک بدون سوال می بود بهتر بود . من خودم به شخصه نمی تونم یکیشونو انتخاب کنم .
world of goo - plants vs zombies - machinarium - portal فعلا اینا یادم میاد . اگه یادم اومد میام اضافه میکنم .

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
آقا قضیه این تخما تو لیمبو چیه؟
من تا حالا 5 بار تموم کردم ولی هنوز نمی دونم چین :|

بالا