• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ورزشگـاه فوتبال بدون خانوم ـا !

ايا با ورود خانوم ها (مثل كشور هاي اروپايي) به ورزشگاه موافقيد؟

• رای‌دهندگان
    66

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
پاسخ : ورزشگـاه فوتبال بدون خانوم ـا !

به نقل از shayaan :
خانوم خيلي دوست داري فردا برو آرايشگاه بگو گريمت كنن برات ريش سيبيلم بزارن و بعد هم پاشو بيا تهران ساعت 10.30 هم 4 تومن بده برو بشين جايگاه از بازي هم لذت ببر!!!
از نزديك هم جو رو ميبيني!!
بعدش بيا ببينم بازم از حقوق زن صحبت ميكني يا نه!! :D
آره.برای انجام دادن اون کاری که فقط مربوط به خودته و دوست داری ،برای داشتن آزادی کاملن شخصی باید یا پسر بود یا ادای پسر ها رو دراورد.دقیقن مشکل ما همینه.

shayaan

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
فيزيك
دانشگاه
احتمالا هاروارد

به نقل از dorna :
آره.برای انجام دادن اون کاری که فقط مربوط به خودته و دوست داری ،برای داشتن آزادی کاملن شخصی باید یا پسر بود یا ادای پسر ها رو دراورد.دقیقن مشکل ما همینه.
پس چي فك كردي؟؟
فك كردي داري تو كجا زندگي ميكني؟؟
آمريكا يا آلمان؟؟
نخير!!اينجا ايرانه ....

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

ببخشید وسط بحث میپرم!

اصلا شما برو ببین چجوریه! فک کردی ورزشگاه ها مث نیوکمپ و برنابئو و .....!!

خواهر من مردم ایران فرهنگ استادیوم ندارند که! مث اینکه تو ورزشگاه یادگار امام بلیت الکترونیکی گذاشتن ملت اصلا نمیدونستن چیه و مث .... کله رو می انداختن زمین و میرفتن تو!

من همیشه میگم! تا وقتی فرهنگ یه چیز رو مردم نفهمند و بالا نره(فرهنگ) اون چیز به هیچ جایی نمیرسه!

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

برادران من(!)قبول دارم که فرهنگ باید اصلاح بشه ولی فکر میکنم تا وقتی که قانون های تبعیض آمیز هست فرهنگ اصلاح نمیشه که هیچ مردسالاری و فرهنگ برد تثبیت میشه.به هر حال واقعن اینجا نه آمریکائه نه آلمان (;

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از گلی :
ریحانه تو فک کن با وجود همچین آدمایی چطوری می خوایم کاری از پیش ببریم؟
تازه شما خودت دختری دیگه!
دخترایی که خودشون این جوری فک می کنن و ازین وضع به نظر راضین واقا کاری نمی شه واسشون کرد.... [-(
ببخشید البته!
هه ... دقیقا !
ما باید حداقل خودمون خودمونُ قبول داشته باشیم ! الان خیلی از زنای جامعه ی ما تو حرفاشون اینجور چیزا رو میشه دید ... " به هر حال مردی گفتن زنی گفتن ! " ، " بهش گفتم به شوهرت بگو ! به هرحال مَرده !! " [-(

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ریــحــانــه :
هه ... دقیقا !
ما باید حداقل خودمون خودمونُ قبول داشته باشیم ! الان خیلی از زنای جامعه ی ما تو حرفاشون اینجور چیزا رو میشه دید ... " به هر حال مردی گفتن زنی گفتن ! " ، " بهش گفتم به شوهرت بگو ! به هرحال مَرده !! " [-(
چرا همه چیز رو به تبعیض ربط میدین؟! من هیچوقت نمیگم مرد بهتره یا زن. اما متفاوتن. مرد و زن باهم فرق دارن و شرایط الان جامعه ما طوری نیست که زن ها/دخترها بتونن برن ورزشگاه. نه برای اینکه مرد از زن بهتره. برای اینکه الان جو ورزشگاه طوریه که برای شرایط یه زن مناسب نیست.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ROzhiN :
چرا همه چیز رو به تبعیض ربط میدین؟! من هیچوقت نمیگم مرد بهتره یا زن. اما متفاوتن. مرد و زن باهم فرق دارن و شرایط الان جامعه ما طوری نیست که زن ها/دخترها بتونن برن ورزشگاه. نه برای اینکه مرد از زن بهتره. برای اینکه الان جو ورزشگاه طوریه که برای شرایط یه زن مناسب نیست.
شاید خیلی مناسب نباشه ولی ما میتونیم از پس خودمون بر بیایم ! جدا از اون ، میشه شرایطی رُ فراهم کرد که ماهم بتونیم بریم ! نمیتونیم بگیم کلا " ورزشگاه جای خانوما نیست ! "

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ریــحــانــه :
شاید خیلی مناسب نباشه ولی ما میتونیم از پس خودمون بر بیایم ! جدا از اون ، میشه شرایطی رُ فراهم کرد که ماهم بتونیم بریم ! نمیتونیم بگیم کلا " ورزشگاه جای خانوما نیست ! "
کی گفته که ما میتونیم تو ورزشگاه از پس خودمون بر بیایم؟! موقع هایی که شلوغ میشه حتی خیلی از مردا هم آسیب میبینن. چطور یه دختر میخواد بین اون همه مرد "از پس خودش بر بیاد" ؟
شرایط رو ما نیستیم که باید فراهم کنیم. وظیفه دولته که اینکارو بکنه.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ROzhiN :
کی گفته که ما میتونیم تو ورزشگاه از پس خودمون بر بیایم؟! موقع هایی که شلوغ میشه حتی خیلی از مردا هم آسیب میبینن. چطور یه دختر میخواد بین اون همه مرد "از پس خودش بر بیاد" ؟
شرایط رو ما نیستیم که باید فراهم کنیم. وظیفه دولته که اینکارو بکنه.
وقتی فک میکنیم نمیتونیم از پس خودمون بر بیایمُ موقه هایی که شلوغه ( مثلا دربی ) میتونیم نریم !
منم همینُ میگم . میگم میشه بخش بندی کرد حتی . ولی نمیشه گفت اصلا جای ما نیست !

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ریــحــانــه :
وقتی فک میکنیم نمیتونیم از پس خودمون بر بیایمُ موقه هایی که شلوغه ( مثلا دربی ) میتونیم نریم !
منم همینُ میگم . میگم میشه بخش بندی کرد حتی . ولی نمیشه گفت اصلا جای ما نیست !

ببخشید اگه مثلا برای دربی نخوایم بریم دیگه کی بریم؟ مثلا بریم بازی تیم آفتابه سازیو ببینیم؟! :D
بی شوخی، ما که نمیتونیم بفهمیم کی قراره شلوغ شه! یهو یکیو جو میگیره نارنجک میندازه!!
نمیگم اصلا جای ما نیست. فعلا جای ما نیست.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ROzhiN :
ببخشید اگه مثلا برای دربی نخوایم بریم دیگه کی بریم؟ مثلا بریم بازی تیم آفتابه سازیو ببینیم؟! :D
بی شوخی، ما که نمیتونیم بفهمیم کی قراره شلوغ شه! یهو یکیو جو میگیره نارنجک میندازه!!
نمیگم اصلا جای ما نیست. فعلا جای ما نیست.
آره ! من واقعا حاضرم حتی بازی تیم آفتابه سازیُ ببینم ، فقط ببینم !!
خب مثلا مردا مقاومن در برابر نارنجک ما نیستیم ؟!
ببین این بعدا معلوم نیس کی بیاد ! ما نمیتونیم بگیم نریم چون مناسب نیست ! تا کی صبر کنیم آخه ...

• لایک
امتیازات: n.a

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ریــحــانــه :
آره ! من واقعا حاضرم حتی بازی تیم آفتابه سازیُ ببینم ، فقط ببینم !!
خب مثلا مردا مقاومن در برابر نارنجک ما نیستیم ؟!
ببین این بعدا معلوم نیس کی بیاد ! ما نمیتونیم بگیم نریم چون مناسب نیست ! تا کی صبر کنیم آخه ...
بله مردا از نظر بدنی مقاوم ترن. نارنجک هم مثال بود.
فعلا که رامون نمیدن، کجا بریم؟؟
"ما نمیتونیم بگیم نریم چون مناسب نیست !" منظورت چیه؟
ببین من میگم ملت ما فرهنگ ورزشگاه رفتن رو ندارن و تا موقعی که این فرهنگ هنوز به وجود نیومده رفتن دخترا به ورزشگاه درست نیست. حالا با این وضع اگه دخترا برن چیزی که درست نمیشه هیچ، وضعیت بدتر هم میشه.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از shayaan :
به نظر من با اين وضعي كه تو استاديوما الان هست همون بهتر كه خانوما نرن استاديوم!!
واقعا فحش هاي ناجوري ميدن!!!
عجب استدلال جالبی!مردا شما راحت باشین!فحشاتونو راحت بدین.ما نمیذاریم بانوان بیان.راحت باشین.مشکلی نیست! X-( X-( X-( X-( X-(

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از prabd.chess :
عجب استدلال جالبی!مردا شما راحت باشین!فحشاتونو راحت بدین.ما نمیذاریم زدنا بیان.راحت باشین.مشکلی نیست! X-( X-( X-( X-( X-(
بله.بله.این قبیل استدلال ها خیلی جالبه.این شکلی از همین استدلاله که میگن محدودیتی که ایجاد میکنیم به صلاح خودتونه.پس حق داریم این کار رو بکنیم!
دوستان این که چه کسی چه چیزی بپوشه و کجا بره در صورتی که حقی رو از کسی ضایع نکنه کاملن شخصیه و دخالت در اون چه با ادعای خیرخواهی چه بدون ادعا توهین مستقیم به شخصیت و حقوق اون شخصه.
شما دارید میگید:من فکر میکنم که اینطوریه پس تو فکر و عقیده ی خودت رو نادیده بگیر و اون چیزی که توی تفکر منه رو عملی کنی!!!
شما میتونید فکرتون رو در قالب یه یشنهاد بگید ولی نمیتونید اون رو به صورت قانون به دیگران تحمیل کنید هر چند هم قصد خیرخواهی داشته باشید

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از dorna :
بله.بله.این قبیل استدلال ها خیلی جالبه.این شکلی از همین استدلاله که میگن محدودیتی که ایجاد میکنیم به صلاح خودتونه.پس حق داریم این کار رو بکنیم!
دوستان این که چه کسی چه چیزی بپوشه و کجا بره در صورتی که حقی رو از کسی ضایع نکنه کاملن شخصیه و دخالت در اون چه با ادعای خیرخواهی چه بدون ادعا توهین مستقیم به شخصیت و حقوق اون شخصه.
شما دارید میگید:من فکر میکنم که اینطوریه پس تو فکر و عقیده ی خودت رو نادیده بگیر و اون چیزی که توی تفکر منه رو عملی کنی!!!
شما میتونید فکرتون رو در قالب یه یشنهاد بگید ولی نمیتونید اون رو به صورت قانون به دیگران تحمیل کنید هر چند هم قصد خیرخواهی داشته باشید
دقیقا.این مثل همون جمله ی حجاب مصونیت است نه محدودیت است.یکی نیست اصن تو درست میگی.من نوعی نباید ازاد باشم که بی حجاب باشم؟اصن ما مصونیت نخواستیم! بعد که میگه نه نمیشه میفهمیم که میخواسته ازادی بانوان رو به اسم منافع خودشون ازشون صلب کنه

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از prabd.chess :
دقیقا.این مثل همون جمله ی حجاب مصونیت است نه محدودیت است.یکی نیست اصن تو درست میگی.من نوعی نباید ازاد باشم که بی حجاب باشم؟اصن ما مصونیت نخواستیم! بعد که میگه نه نمیشه میفهمیم که میخواسته ازادی بانوان رو به اسم منافع خودشون ازشون صلب کنه
جمله ی حجاب مصونیت است نه محدودیت به اندازه ی کافی آدم رو این شکلی میکرد: ~X(
حالا خلاقیت به خرج دادن یه جمله ی دیگه هم ساختن:حجاب در حقیقت محرومیت برای مردهاست نه محدودیت برای زن ها!!!!!
آدم دیگه نمیدونه چی بگه...

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از dorna :
جمله ی حجاب مصونیت است نه محدودیت به اندازه ی کافی آدم رو این شکلی میکرد: ~X(
حالا خلاقیت به خرج دادن یه جمله ی دیگه هم ساختن:حجاب در حقیقت محرومیت برای مردهاست نه محدودیت برای زن ها!!!!!
آدم دیگه نمیدونه چی بگه...
فقط مبارزه.من تو مجمع دبیرستان علامه حلی 1 جلوی حدود 200 نفر بلند شدم و در جوابش که به اسم روانشناس حرف میزد ولی حرفاش حرف متعصبای دو اتیشه ی ایران بود نظریه ازادی ج ن س ی رو گفتم!! <D= <D= <D=بچه همه دست زدند.نه چون همشون قبول داشتنش.واسه شجاعنم که عقیدمو گفتم

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از prabd.chess :
فقط مبارزه.من تو مجمع دبیرستان علامه حلی 1 جلوی حدود 200 نفر بلند شدم و در جوابش که به اسم روانشناس حرف میزد ولی حرفاش حرف متعصبای دو اتیشه ی ایران بود نظریه ازادی ج ن س ی رو گفتم!! <D= <D= <D=بچه همه دست زدند.نه چون همشون قبول داشتنش.واسه شجاعنم که عقیدمو گفتم

شجاعت خوبه؛ وقتی که بدونی یا احتمال بدی نتیجه داره. واقعا ببخشید که اینو میگم، اما غیر از این باشه فضیلت نیست، نشون میده که آدم درکی از خطر نداره.
نتیجه این حرف شما چی بود؟؟؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از anahid_30s :
شجاعت خوبه؛ وقتی که بدونی یا احتمال بدی نتیجه داره. واقعا ببخشید که اینو میگم، اما غیر از این باشه فضیلت نیست، نشون میده که آدم درکی از خطر نداره.
نتیجه این حرف شما چی بود؟؟؟
نتیجه ی این حرف واضح نبود؟یه جور قالب قشنگ برای حرفای پوچ و بی مفهومش درست کرده بود سخنران.این شوک ناگهانی به جلسه که برا خیلیا کسب اطلاعات خوبی بود(کاملا مفصل نظریه رو شرح دادم!!!)هم از خواب و هیپنوتیزمی که داشتن میشدن بیدار شدن.
احساس خطر؟بچه های حلی میدونن من خطر رو حس میکنم اما در حدی نمیدونم که به من اسیبی برسونه

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از prabd.chess :
نتیجه ی این حرف واضح نبود؟یه جور قالب قشنگ برای حرفای پوچ و بی مفهومش درست کرده بود سخنران.این شوک ناگهانی به جلسه که برا خیلیا کسب اطلاعات خوبی بود(کاملا مفصل نظریه رو شرح دادم!!!)هم از خواب و هیپنوتیزمی که داشتن میشدن بیدار شدن.
احساس خطر؟بچه های حلی میدونن من خطر رو حس میکنم اما در حدی نمیدونم که به من اسیبی برسونه

خب اینکه اطلاعات دادین خوبه. این که از خواب هم بیدار شدن خوبه. اما به غیر از این چی؟؟؟؟ یادتونه راجع به تفکر مستقل و ... ؛ خب اونا اگر داشتن هیپنوتیزم میشدن و شما بیدارشون کردین یعنی تفکر مستقل ندارن. شما با این شوک اونا رو محو نظرات خودتون کردین. ببینید اگه قراره چنیم کاری انجام بشه باید ریشه ای و اساسی باشه. توی یه مدرسه، بین یه سری بچه های خاص که خیلی شبیه به هم هستن، نظر اونا رو تغییر دادن و ازشون تشویق گرفتن به نظر من خیلی فایده ای نداره. اما به هر حال من که نمیتونم شما رو مجبور کنم. اگه دلتون بخواد بازم چنین کاری بکنید مطمئنا این کارو میکنید.
ضمنا، شما الآن فکر میکنین آسیبی نمیرسونه.

بالا