• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ورزشگـاه فوتبال بدون خانوم ـا !

ايا با ورود خانوم ها (مثل كشور هاي اروپايي) به ورزشگاه موافقيد؟

• رای‌دهندگان
    66
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : ورزشگـاه فوتبال بدون خانوم ـا !

تا کی میخوایم بگیم فرهنگسازی ؟
درسته که با فرهنگسازی خیلی چیزا حل میشه ولی بالاخره باید شروع کرد . ما تا بخوایم منتظر فرهنگسازی بمونیم فک کنم مردیم !! :rolleyes:

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از ریــحــانــه :
به نقل از 'SaYnA' :
نــع ! مـن می گـم ؛ این کـه آدم بخواد بره بین یه مشت ادم ِبی فرهنگ یه جور ریــسکه ! چون بین هزار تاشون یکیم باشـه کـه فرهنگ ِ رفتار با جنس مخالف ُ نداشـته باشه !
و قبل از اینکه فرهنگ سازی صورت نگیره ؛ نمی شـه اطمینان کرد ....
[/quote
تا کی میخوایم بگیم فرهنگسازی ؟
درسته که با فرهنگسازی خیلی چیزا حل میشه ولی بالاخره باید شروع کرد . ما تا بخوایم منتظر فرهنگسازی بمونیم فک کنم مردیم !!
درسته.امروز هم دیره چه برسه به فردا.زود دیر میشه!

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

ميگن زن ها نرن چون مردا رو مي بينن تحريك ميشن؟ خوب آخه عقل كلي كه اين قانونو گذاشتي! تو تلويزيون كه از نزديك تر نشون مي دن مردا رو!!!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از MHSNSR :
ميگن زن ها نرن چون مردا رو مي بينن تحريك ميشن؟ خوب آخه عقل كلي كه اين قانونو گذاشتي! تو تلويزيون كه از نزديك تر نشون مي دن مردا رو!!!
ایول ! :))
لابد میگن مثلا اونجوری طرف نزدیکتره گناهش بیشتره ! :-" :D

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

توی این مملکت که تا چند وقته دیگه اتاق زن و شوهر هم قراره جدا بشه ... چه انتظارایی داری ...
برو دعا کن امام زمان بیاد همه چیزو درست کنه ... میتونه ... شک نکن ... :-" :-" :-"
بعدشم آخه فوتبال های ایرانی ارزش دیدن از تلویزیون را هم نداره ... چه برسه به ورزشگاه ... :-& :-& :-&
من که اصلأ نگاه نمیکنم ... حیف وقت [-( [-( [-(

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Babak_eb :
توی این مملکت که تا چند وقته دیگه اتاق زن و شوهر هم قراره جدا بشه ... چه انتظارایی داری ...
برو دعا کن امام زمان بیاد همه چیزو درست کنه ... میتونه ... شک نکن ... :-" :-" :-"
بعدشم آخه فوتبال های ایرانی ارزش دیدن از تلویزیون را هم نداره ... چه برسه به ورزشگاه ... :-& :-& :-&
من که اصلأ نگاه نمیکنم ... حیف وقت [-( [-( [-(
چه ربطی داره به سطح بازیا؟داری صورت سوال رو پاک میکنی؟خب ممکنه بعضیا بخوان برن.بحث سره اختیاره نه کیفیت بازیا!!

• لایک
امتیازات: M.V

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

به نقل از prabd.chess :
چه ربطی داره به سطح بازیا؟داری صورت سوال رو پاک میکنی؟خب ممکنه بعضیا بخوان برن.بحث سره اختیاره نه کیفیت بازیا!!
بله صحیح میفرمایین
ولی فکر کنم منظورمو رسوندم ...
معلومه که خانوم ها هم حق دارن برن ... سوال داره آخه ؟؟؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Babak_eb :
بله صحیح میفرمایین
ولی فکر کنم منظورمو رسوندم ...
معلومه که خانوم ها هم حق دارن برن ... سوال داره آخه ؟؟؟
اهان حالا درست شد!حرفت همون حرف من بود اما خب راهت...!!

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

از اون جایی که همه با هم برابریم ولی مرد ها یه کم برابر ترن.چه معنی داره زن ها برن استادیوم.هر کی باید جایگاه خودش رو بشناسه.جای زن تو خونست.
پ.ن:هممون،بدون استثنا،اون ته ته ته مغزمون هم که شده،نوشته که مرد ها یه کم برابر ترن.دیفالت مغزیمون همینه.خیلی چیزا باید تغییر کنه....عادت کردن بدچیزیه....

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از dorna :
از اون جایی که همه با هم برابریم ولی مرد ها یه کم برابر ترن.چه معنی داره زن ها برن استادیوم.هر کی باید جایگاه خودش رو بشناسه.جای زن تو خونست.
پ.ن:هممون،بدون استثنا،اون ته ته ته مغزمون هم که شده،نوشته که مرد ها یه کم برابر ترن.دیفالت مغزیمون همینه.خیلی چیزا باید تغییر کنه....عادت کردن بدچیزیه....
جای زن توی خونس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-(حتما کارش هم ظرف شستنه!!!!!اره؟؟؟
خب خندیدیم.حالا جدی مشکلتو با رفتن زنان به استادیوم بگو

• لایک
امتیازات: L.E

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از prabd.chess :
جای زن توی خونس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-(حتما کارش هم ظرف شستنه!!!!!اره؟؟؟
من مشکلی ندارم.اینا رو گفتم که بعضیا بفهمن چقدر حرفاشون بی منطقه.اگه پ.ن رو بخونید متوجه میشید.

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

به نقل از prabd.chess :
ریحانه تو فک کن با وجود همچین آدمایی چطوری می خوایم کاری از پیش ببریم؟
تازه شما خودت دختری دیگه!
دخترایی که خودشون این جوری فک می کنن و ازین وضع به نظر راضین واقا کاری نمی شه واسشون کرد.... [-(
ببخشید البته!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از گلی :
دخترایی که خودشون این جوری فک می کنن و ازین وضع به نظر راضین واقا کاری نمی شه واسشون کرد.... [-(
ببخشید البته!
ببخشید ولی چرا حرف منو نقل قول کردی؟باید حرف کاربری به نام درنا رو میگفتی!بعدم من که پسرم مخالفم با این حرفا چه برسه به دخترا

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

به نقل از prabd.chess :
ببخشید ولی چرا حرف منو نقل قول کردی؟باید حرف کاربری به نام درنا رو میگفتی!بعدم من که پسرم مخالفم با این حرفا چه برسه به دخترا
اااا....ببخشید....اشتبا شد....

rainman

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور

به نظر من رفتن به ورزشگاه از حقوق مسلم هر زن و مرديه ولي متاسفانه چون تو جامعه ما جو فرهنگي بدي حكم فرماست؛اگه قرار باشه دخترا برن ورزشگاه بايد خيلي مسايل ديگه حل بشه:
مثلا امنيتشون(امنيت به معني جدايي زنا و مردا نيست!!!!!)
بعد از اون كلا بايد طرز نگرش نسبت به دخترا عوض شه مي دونيد كه چي مي گم (; (;
ولي فكر نمي كنم در حال حاضر دخترا از رفتن به اينجور جاها زياد لذت ببرن :rolleyes:
ولي بازم مي گم حق مسلم خانماست كه برن ورزشگاه يه چيزي تو مايه هاي انرژي هسته اي :D :D :D :D

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از گلی :
ببخشید البته!
به نقل از prabd.chess :
اومدم از افعال معکوس استفاده کنم هیچ کس نفهمید.
من با رفتن دخترا به ورزشگاه مخالف نیستم.
عادت ندارم بزرگ یه چیز رو بنویسم چون در موقع غیرضروری حرکت لوسیه اما این رو بزرگ مینویسم که یک وقت فکر نکنید من همچین فکر احمقانه ای میکنم:
سوء تفاهم شده ملت.من با این قانون که رفتن دختر ها رو به ورزشگاه منع میکنه مخالفم.
بازم میگم توی پ.ن قبلی نوشتم که :هممون،بدون استثنا،اون ته ته ته مغزمون هم که شده،نوشته که مرد ها یه کم برابر ترن.دیفالت مغزیمون همینه.خیلی چیزا باید تغییر کنه....عادت کردن بدچیزیه....
موضعم مشخصه.میگم که باید هممون دیدگاهمون رو به زن عوض کنیم.تک تکمون.چون به دلیل فرهنگی که مدت ها رایج بوده یه جورایی بعضی چیز ها عادت و شده و خودمون نمیفهمیم که یه جور تبعیضه.باید فرهنگ تغییر کنه و البته قوانین.
سوء تفاهم رفع شد؟دیگه نمیخواید من رو بزنید؟

shayaan

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
فيزيك
دانشگاه
احتمالا هاروارد

به نظر من با اين وضعي كه تو استاديوما الان هست همون بهتر كه خانوما نرن استاديوم!!
واقعا فحش هاي ناجوري ميدن!!!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

شایان راست میگه!

من با بابام رفتم استادیوم! یارو توپ رو گل نکرد هر فحشی که شنیده بودم و نشنیده بودم داشتن نثار کل تیم می کردن!

من کل بدنم تو اون لحظه سرخ شده بود! همون بهتر نیاید! تازه ما که اجازه داریم آیا میریم!

چه کاریه بری یه سری فوتبال کسل کننده ومزخرف رو ببینی؟

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از shayaan :
به نظر من با اين وضعي كه تو استاديوما الان هست همون بهتر كه خانوما نرن استاديوم!!
واقعا فحش هاي ناجوري ميدن!!!
آقایون فکر میکنن اگه سعی کنن با منع کردن خانم ها از بعضی کار ها از اون ها حمایت کنن خیلی لطف کردن اما این کار دقیقن ضد حقوق زن و نادیده گرفتن حقوق انسانیه.اگه فحش میدن و خیلی جو بده پس اصلن نباید مرد ها هم برن.اگه مرد ها میرن و اینقدر هم براش سر و دست میشکنن پس خانم ها هم میتونن برن.
به نقل از legend :
شایان راست میگه!

من با بابام رفتم استادیوم! یارو توپ رو گل نکرد هر فحشی که شنیده بودم و نشنیده بودم داشتن نثار کل تیم می کردن!

من کل بدنم تو اون لحظه سرخ شده بود! همون بهتر نیاید! تازه ما که اجازه داریم آیا میریم!

چه کاریه بری یه سری فوتبال کسل کننده ومزخرف رو ببینی؟
چه کاریه برای فوتبال مزخرف ببینی؟
این جواب مثل جواب به یه بچه ی 2 ساله میمونه که دلش میخواد پفک بخوره و بهش بگن چه کاریه این پفک بد مزه رو بخوری.حتا اگه واقعن اون کسی که میگه پفک بدمزس پفک دوست نداشته باشه و راست گفته باشه باز هم استدلالش ضعیفه و اصلن منطقی نیست.
این حرف شما هم به همون اندازه استدلالش ضعیفه و انگار میخواید یه بچه ی 2 ساله رو قانع کنید نه نیمی از جمعیت 70 میلیونی ایران!
اگه واقعن جو خیلی بده پس باید کلن ممنوع کنن.اگه هم نمیکنن باید هم خاتنمها و هم آقایون اجازه ی رفتن داشته باشن

shayaan

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
فيزيك
دانشگاه
احتمالا هاروارد

به نقل از dorna :
آقایون فکر میکنن اگه سعی کنن با منع کردن خانم ها از بعضی کار ها از اون ها حمایت کنن خیلی لطف کردن اما این کار دقیقن ضد حقوق زن و نادیده گرفتن حقوق انسانیه.اگه فحش میدن و خیلی جو بده پس اصلن نباید مرد ها هم برن.اگه مرد ها میرن و اینقدر هم براش سر و دست میشکنن پس خانم ها هم میتونن برن.چه کاریه برای فوتبال مزخرف ببینی؟
این جواب مثل جواب به یه بچه ی 2 ساله میمونه که دلش میخواد پفک بخوره و بهش بگن چه کاریه این پفک بد مزه رو بخوری.حتا اگه واقعن اون کسی که میگه پفک بدمزس پفک دوست نداشته باشه و راست گفته باشه باز هم استدلالش ضعیفه و اصلن منطقی نیست.
این حرف شما هم به همون اندازه استدلالش ضعیفه و انگار میخواید یه بچه ی 2 ساله رو قانع کنید نه نیمی از جمعیت 70 میلیونی ایران!
اگه واقعن جو خیلی بده پس باید کلن ممنوع کنن.اگه هم نمیکنن باید هم خاتنمها و هم آقایون اجازه ی رفتن داشته باشن
خانوم خيلي دوست داري فردا برو آرايشگاه بگو گريمت كنن برات ريش سيبيلم بزارن و بعد هم پاشو بيا تهران ساعت 10.30 هم 4 تومن بده برو بشين جايگاه از بازي هم لذت ببر!!!
از نزديك هم جو رو ميبيني!!
بعدش بيا ببينم بازم از حقوق زن صحبت ميكني يا نه!! :D

بالا