• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

به نقل از تـــــــــــــــارا :
گرچه اگه هم مواد نزده بوده باشه من درکش می کنم :D
کلا دیگه بیش از حد قدرت درکم رفته بالا :))
-
آقا راستی کسی گفت متال سیتینیسمو ایناس این آهنگ spirit carries on از dream theater رو بدین گوش کنه اصن موضوع آهنگ اصل معاده :))
مطمئنی که درکش میکنی ؟؟ آخه هیچ نقطه مشترکی با انسان نداشت این یارو که قابل درک کردن باشه!
راستی دیشب داشتم dream theater گوش میدادم (Endless sacrifice) بابام اومده میگه این آهنگ های شیطانی چیه گوش میدی؟! من آخرش با بابام سر dream t دعوام میشه .. :(

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از James Hetfield :
آلبوم the electric age از overkill در سبک ترش متال اخیرا منتشر شد. آلبوم تازه ی گروه Van halen هم اومده. سبک رو نوشته بود heavy metal ولی هیچ شباهتی با Heavy نداشت.

... و یه سوال : به نظر شما کلیپ زدن توی سبک متال چقدر موثره ، و یا اصلا کلیپ مناسب سبک متال هست یا نه؟
به اعتقاد من کلیپ برای قدرت بخشیدن به موسیقی ضعیفه .
متال ها کلاً قوی هستن ولی معمولاً کلیپ های متال گیرایی خاصی دارن و مفهومشون رو جالب میکنن .
کلاً ولی بد نیست.

• لایک
امتیازات: Dizzy

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

دوستان اگه یادتون باشه قبلا گروه Eluveitie رو معرفی کردم
یک گروه متشکل از نوابغ فولک متال ! /m\ /m\
آلبوم امسالشون هم به نام Helvetios منتشر شده ، هر کس گوش نکرده نصف عمرش در فناست . . .

alienboy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت

سلام

میگم چیزه، درسته که معمولاً متال بازا پانک رو دوست ندارن ولی خواستم بدونم کسی اینجا پانک گوش میده؟من خودم راک گوش کردنمو از پانک شروع کردم.(که البته آخرش به بلک متال ختم شد :D)

این گروه ها خداییش باحالن:
Sum41
Rise Against
Zebrahead
Simple Plan
Good Charlotte
Green Day
Paramore
Fall out boy

کسی اگه گوش میده اینجا بگه :-"

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

به نقل از alienboy :
سلام

میگم چیزه، درسته که معمولاً متال بازا پانک رو دوست ندارن ولی خواستم بدونم کسی اینجا پانک گوش میده؟من خودم راک گوش کردنمو از پانک شروع کردم.(که البته آخرش به بلک متال ختم شد :D)

Sum41
Rise Against
Zebrahead
Simple Plan
Good Charlotte
Green Day
Paramore
Fall out boy

من Murderdolls گوش میدم که Horror Punk ه و یه چند تایی هم از Green day شنیدم ، از Sum 41 و Sloopy Seconds هم خوشم میاد چون آهنگای METALLICA رو کاور کردن :D

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از alienboy :
سلام

Sum41
Rise Against
Zebrahead
Simple Plan
Good Charlotte
Green Day
Paramore
Fall out boy

Green Day رو گوش کردم خوشم نیومده
ولی Simple plan و Good Charlotte خیلی خوبن به نظرم!

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

greenday & fall out boy شنیدم . گریندی اصن اسطوره ی بچگیم بود .
یه سی دی ازشون از پسر عموم گرفته بودم تا مدت ها باهاش حال میکردم .
فال اوت بوی هم بد نیست . ولی چنگی به دل نمیزنه .

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

به نقل از dark-boy :
manowar از گروه های قدیمی و بسیار خوب متال هست
آهنگ Warriors of the World یکی از آهنگ های قشنگشه . . .
سایر اطلاعات رو هم از گوگل اگه کمک بگیری بدست میاری !

من این آهنگ رو شنیدم. یه سایت این آهنگ رو جزو آهنگ های سمفونی متال برتر قرار داده بود اما به نظر من همون متال سنتی بود! [-(

آقا راستی کسی گفت متال سیتینیسمو ایناس این آهنگ spirit carries on از dream theater رو بدین گوش کنه اصن موضوع آهنگ اصل معاده :))

من بالاخره یه گروه Christian خوب پیدا کردم. گروه Seventh Avenue با سبک Christian power metal. در مورد گروه های بلک (پگان یا هر مکتب دیگه ای) هم باز می گم کارهاشون وحشیانه س و اصلا مطالعه درباره ی کارهاشون ارزش نداره. در ضمن یه تناقضی هم وجود داره، نروژ چند تا کلیسا داره (و اصلا کی اونارو ساخته) که این همه ساله که دارن آتیش می زنن و تموم نمیشه؟! :-\

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از White Devil :
در ضمن یه تناقضی هم وجود داره، نروژ چند تا کلیسا داره (و اصلا کی اونارو ساخته) که این همه ساله که دارن آتیش می زنن و تموم نمیشه؟! :-\
از اون هم بگذریم چرا هیچ رسانه ای نمیگه ؟!
اگر که واقعاً هر ساله از این اتفاقا میفتاد واسه یه قتل عام 90 نفری عادی این قدر قشقرق به پا نمیشد ( همون اوسکله که پارسال 90 نفر رو تو جزیره کشت و بمبگذاری کرد )

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

به نقل از peihaghi :
از اون هم بگذریم چرا هیچ رسانه ای نمیگه ؟!
اگر که واقعاً هر ساله از این اتفاقا میفتاد واسه یه قتل عام 90 نفری عادی این قدر قشقرق به پا نمیشد ( همون اوسکله که پارسال 90 نفر رو تو جزیره کشت و بمبگذاری کرد )

منم میگم که مردم فنلاند و نروژ همشون که ضدمسیحی نیستند. چند تا کلیسا به طور ناشناس سوزونده شده بود که عوام این رو به گروه های بلک نسبت دادند.

Corpse paint or corpsepaint is a style of black-and-white makeup, used mainly by black metal bands during live concerts and photo shoots. The makeup is used to intensify the bands' imagery of evil, inhumanity, and corpse-like decay.​

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

تو رو خدا بحث های مذهبی رو ببرین توی تاپیکای مسائل اعتقادی . اینجا هر کی حرف خودش رو میزنه .
-----------------------------------------------------------------------
میدونستین که Johnney Depp با Marilyn Manson اجرای مشترک داشته ؟! اصلاً جانی دپ از کی تا حالا نوازنده شده ؟؟!

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

تو رو خدا بحث های مذهبی رو ببرین توی تاپیکای مسائل اعتقادی . اینجا هر کی حرف خودش رو میزنه .
میدونستین که Johnney Depp با Marilyn Manson اجرای مشترک داشته ؟! اصلاً جانی دپ از کی تا حالا نوازنده شده ؟؟!
من فقط یه کلیپ تصویری دیدم ازش که با ناتالی پورتمن اجرا میکرد، آهنگ یکی از اعضای beatles بود دقیق یادم نیس کدومشون. اجرای دیگه‌ای از جانی دپ ندیدم

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

ارزش جانی دپ زیر سوال رفت! :O

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از White Devil :

!!!!!!!

به نقل از White Devil :
من بالاخره یه گروه Christian خوب پیدا کردم. گروه Seventh Avenue با سبک Christian power metal. در مورد گروه های بلک (پگان یا هر مکتب دیگه ای) هم باز می گم کارهاشون وحشیانه س و اصلا مطالعه درباره ی کارهاشون ارزش نداره. در ضمن یه تناقضی هم وجود داره، نروژ چند تا کلیسا داره (و اصلا کی اونارو ساخته) که این همه ساله که دارن آتیش می زنن و تموم نمیشه؟! :-\

این بحث ها ماله همون اوایل دهه ی 90 هستش! پگانیسم یک هو زنده شد! مراجعه به لیریکس pagan fears از میهم لطفا :rolleyes: چه تناقضی؟ تو فکر کن نروژ همون قدری کلیسا داره که ایران مسجد داره!
کلیسایی که ورگ آتیش زد قدیمی بود نه همه ی کلیساهای آتش زده شده!!
این که در مورد بلک متال ارزش داره یا نه به آدمش بستگی داره! آخه این چه جمله ای بود؟!!

به نقل از White Devil :
منم میگم که مردم فنلاند و نروژ همشون که ضدمسیحی نیستند. چند تا کلیسا به طور ناشناس سوزونده شده بود که عوام این رو به گروه های بلک نسبت دادند.

Corpse paint or corpsepaint is a style of black-and-white makeup, used mainly by black metal bands during live concerts and photo shoots. The makeup is used to intensify the bands' imagery of evil, inhumanity, and corpse-like decay.​
میشه بپرسم که من کجای حرفم گفتم مردم نروژ و فنلاند ضدمسیحی هستند؟ من الان بگم مردم ایران ضداسلامن غلطه ولی کسایی که فقط اسم مسلمون روشونه و اعتقاد به اسلام ندارند خیلی قابل توجهه. ورگ خودش می گه که کلیسا آتش زده می شد و یه عده بعدش رو دیوارها می نوشتن بلک متال که اینارو به بلک متال نسبت بدن.
در مورد رسانه یادم نیست کدومتون نوشته بود ولی باز هم بهتره که مراجعه کنید به مستند زندگی ورگ. همین مساله کلی صفحه اول روزنامه و اخبار رو به خودش اختصاص داده در اوایل دهه 90

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

به نقل از White Devil :
دیگه پودر شد ریخت زمین ! رفته واسه ی مانسون گیتار میزنه ! ذلت از این بیشتر ؟!

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

تارا میخوام یکم از جو متال بیارمت بیرون.. برو آهنگ Autumn Leaves از eric clapton رو گوش بده.. من خودم معمولا بار اولی که یه آهنگ رو گوش میکنم عاشق اون آهنگ نمیشم.. اما Autumn Leaves از این قاعده کاملا مستثنی بود.. احساسات خالص بود این آهنگ .. معجزه کرده اریک :)

• لایک
امتیازات: Dizzy

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

لطفاً هر چه زودتر یه نفر یه سایت معتبر درباره ی ژانر گروههای مختلف به من معرفی کنه . توی یکی از این فوروم های خارجی با طرفدارای مرلین مانسون بحثم شده ، میخوام بزنم تو پوزشون . (اصلاً گاون به خدا . طرف اومده داره میگه مگه مانسون متاله ؟!)

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از SPARK :
لطفاً هر چه زودتر یه نفر یه سایت معتبر درباره ی ژانر گروههای مختلف به من معرفی کنه . توی یکی از این فوروم های خارجی با طرفدارای مرلین مانسون بحثم شده ، میخوام بزنم تو پوزشون . (اصلاً گاون به خدا . طرف اومده داره میگه مگه مانسون متاله ؟!)

ببین میگیم که منسون اینداستریاله ولی چیزی که همه تایید می کنن اینداستریال بودن رامشتینه! به نظرت شبیه موسیقی مرلین به رامشتین؟

منم بحث می کردم با دوستم سر این مسئله ولی اون گفت که نمی دونم چی چی راکه :D من اصلا در سبک های راک آشنا نیستم ولی راست میگه مرلین زیاد المان متال نداره کاراش ... :-?

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

ببین میگیم که منسون اینداستریاله ولی چیزی که همه تایید می کنن اینداستریال بودن رامشتینه! به نظرت شبیه موسیقی مرلین به رامشتین؟

منم بحث می کردم با دوستم سر این مسئله ولی اون گفت که نمی دونم چی چی راکه :D من اصلا در سبک های راک آشنا نیستم ولی راست میگه مرلین زیاد المان متال نداره کاراش ... :-?
حالا سایتی نداری که معرفی کنی ؟!

• شروع کننده موضوع

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از SPARK :
حالا سایتی نداری که معرفی کنی ؟!
ویکی پدیا اون بقل زده
سایت خودش چرا این جوریه؟؟؟ :)) برید همتون یه نگا بندازید.اگه باز شد براتون به منم خبر بدید ...

بالا