• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

CourierVi

no to ncr
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1402
(جاااان
چه تاپیکی...)

دوستام
بند متال و راک ایرانی وجود داره ؟
و خوب اگه وجود داره فعالیت قانونی داره یا نه؟
...
بعد یه چیزی
من خیلی پراکنده گوش میدم
میشه بیاین بند/خواننده های مورد علاقه تونو با آهنگ و سبک معرفی کنین مام فیض ببریم
بنده راک خیلی اطلاع ندارم، اما بند متال ایرانی که خیلی هست(حالا تو ایران، خارج ایران که اعضا ایرانی باشن یا هرچی)
خودم اگه بخوام پیشنهاد بدم nazhand در سبک دپرسیو بلک متال(depressive suicidal black metal) و Erancnoir(و همه ی ساید های دیگش) که اتمسفریک بلک متاله رو اسم می برم.
متاسفانه جمع بستن راک و متال، خیلی کار بدیه؛ اونم متالی که سایتی به عظمت metal-archives که 140000 بند متال توشه فقط بخشی از هنرمندای اون رو پوشش میده
به هر حال، اگر بیشتر خواستید بندای ایرانی رو پیدا کنید، از این لینک میتونید بندای بیشتری رو بشناسید.
به نظر خودم، اگه می خواید وارد متال بشید، avant-garde خیلی شروع خوبیه؛ thrash متال هم برای شروع بد نیست(حتی power metal و glam هم اگه تابحال گوش ندادید می تونن جذاب باشن) اما اگه خیلی متال گوش می دید، بندای تکنیکال بروتال دث متالی هستن مثل sordid death, nile که خوبن(صرفا ژانر رو گفتم و دوتا بند خوب که خوشتون اومد گوش کنین)
بازم میگم، اگه این تاپیک به دو قسمت تبدیل بشه، یعنی یکی برای راک، یکی برای متال، خیلی بهتر میشه و خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته

f.h.f

s369
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1400
بعد یه چیزی
من خیلی پراکنده گوش میدم
میشه بیاین بند/خواننده های مورد علاقه تونو با آهنگ و سبک معرفی کنین مام فیض ببریم
هتل کالیفرنیای ایگلز
کوبیدن بر در بهشت و دمیدن در باد باب دیلن

PD

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی(شهدا)
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1401
من از کارای سه تا گروه خوشم میاد
Sabaton: اینا تو کار heavy metal و آهنگاشون درباره جنگ ها و تاریخه، کاراشون جالبه
Dethklok: اینا بیشتر death metal کار میکنن
Avenged Sevenfold: از راک شروع کردن و الان heavy metal کار میکنن

آخرین ویرایش:
بالا