محفل متال بازها+راکرا

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

در مورد آشنایی آرسامس با آرچ انمی باید بگم فقط در حد چنتا عکس نبوده! به هر حال آشنایی این دو گروه و بخصوص علی مادرشاهی و آنجلا جدی تر از این حرفا بوده!
در حاشیه همون فستیوال که علی مادرشاهی و آنجلا در حال عکس انداختن بودن با توجه به شناختی که انجلا نسبت به آرسامس داشته یه سری حرفا بینشون زده میشه . یکی از دوستانشون به شوخی میگفت چیزی نمونده بود علی مادرشاهی مخه آنجلا رو بزنه!!!

کهتماین هم کمتر از آرسامس نیست.
ولی آژیراک در سطح بین المللی مثه این دوتا جا نیوفتاده هنوز!

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از HIM :
در مورد آشنایی آرسامس با آرچ انمی باید بگم فقط در حد چنتا عکس نبوده! به هر حال آشنایی این دو گروه و بخصوص علی مادرشاهی و آنجلا جدی تر از این حرفا بوده!
در حاشیه همون فستیوال که علی مادرشاهی و آنجلا در حال عکس انداختن بودن با توجه به شناختی که انجلا نسبت به آرسامس داشته یه سری حرفا بینشون زده میشه . یکی از دوستانشون به شوخی میگفت چیزی نمونده بود علی مادرشاهی مخه آنجلا رو بزنه!!!

کهتماین هم کمتر از آرسامس نیست.
ولی آژیراک در سطح بین المللی مثه این دوتا جا نیوفتاده هنوز!
من چی میگم ، تو چی میگی !! #S-:
گیرم مخ آنجلا رو هم زد ، شمارشو هم گرفت ;)) خوب حالا چه ربطی به سطح موزیکشون داره ؟!!!!
بهتره یکم با منطق تر و علمی تر صحبت کنیم . . .
در مورد کهتمیان بگم که اینا اولش اومدن موسیقی سنتی رو با متال قاطی کنن 8-> ، که ( خیلی عذر میخوام ) زیرش ر....ن :D
همون فرشید اعرابی بس بود واسه ترکیب متال و اشعار مولانا و از این جور حرفا
خلاصه کهت میان همش سردرگمه !
مثلا اون گیتاریستشون یه گروه دث متال دیگه داره به نام آرتیموث ! آخه یکی نیست بیاد بگه ، جناب اول گروه خودتو به یه جایی برسون بعدش برو یه بند دیگه بزن ! من احساس میکنم آرسامس داره حرفه ایی تر از اینا کار میکنه
به هر حال نظر هر کس محترمه . . . :)

• لایک
امتیازات: AmorE

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از dark-boy :
من چی میگم ، تو چی میگی !! #S-:
گیرم مخ آنجلا رو هم زد ، شمارشو هم گرفت ;)) خوب حالا چه ربطی به سطح موزیکشون داره ؟!!!!
بهتره یکم با منطق تر و علمی تر صحبت کنیم . . .
در مورد کهتمیان بگم که اینا اولش اومدن موسیقی سنتی رو با متال قاطی کنن 8-> ، که ( خیلی عذر میخوام ) زیرش ر....ن :D
همون فرشید اعرابی بس بود واسه ترکیب متال و اشعار مولانا و از این جور حرفا
خلاصه کهت میان همش سردرگمه !
مثلا اون گیتاریستشون یه گروه دث متال دیگه داره به نام آرتیموث ! آخه یکی نیست بیاد بگه ، جناب اول گروه خودتو به یه جایی برسون بعدش برو یه بند دیگه بزن ! من احساس میکنم آرسامس داره حرفه ایی تر از اینا کار میکنه
به هر حال نظر هر کس محترمه . . . :)
ببین در شرایطی که اکثرا مردم دنیا ایرانی ها رو . . . هم حساب نمیکنن همین که گروه معتبر و با سابقه ای مثه آرچ انمی همچین برخورد گرمی با یه بند ایرانی داره و از لحاظ موسیقیایی قبولش داره خودش خیلیه! و این نشون میده بند آرسامس از لحاظ کیفیت موسیقی در چه سطح بالایی قرار داره. /m\
تو موزیکای کهتماین اونقدرا هم موسیقی سنتی حس نمیشه و گذشته از اون این نظر توه که تلفیق موسیقیه متال با موسیقیه سنتی چیزه جالبی از آب در نمیاد و البته نظرت هم محترمه ولی من اینطور فک نمی کنم. اگه موسیقیه سنتی رو خوب درک کنی میفهمی خیلی وقتا موسیقیه سنتی فضا های تاریک تری رو نسبت به حتی بلک متال در ذهن شنونده بوجود میاره! O0 و حتی بعضی وقتا به قول سعید پیلتن درامر کهتماین "موسیقیه متال در مقابل موسیقیه سنتی شوخی بحساب میاد." البته تلفیق یه مرزهایی داره که اگه موزیسین ازش رد بشه میشه اون چیزی که تو میگی که مثال بارزش اون مرتیکه عبدیه (راک محلی با لهجه ی مشدی) ! :D
کهتماین 2تا گیتاریست داره کدومشون رو میگی؟ علی اظهری یا همایون مجد زاده؟ از اون گذشته کهتماین در حال حاضر به دلیل نداشتن بیسیست فعالیتی نداره! :-?

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از HIM :
ببین در شرایطی که اکثرا مردم دنیا ایرانی ها رو . . . هم حساب نمیکنن همین که گروه معتبر و با سابقه ای مثه آرچ انمی همچین برخورد گرمی با یه بند ایرانی داره و از لحاظ موسیقیایی قبولش داره خودش خیلیه! و این نشون میده بند آرسامس از لحاظ کیفیت موسیقی در چه سطح بالایی قرار داره. /m\
تو موزیکای کهتماین اونقدرا هم موسیقی سنتی حس نمیشه و گذشته از اون این نظر توه که تلفیق موسیقیه متال با موسیقیه سنتی چیزه جالبی از آب در نمیاد و البته نظرت هم محترمه ولی من اینطور فک نمی کنم. اگه موسیقیه سنتی رو خوب درک کنی میفهمی خیلی وقتا موسیقیه سنتی فضا های تاریک تری رو نسبت به حتی بلک متال در ذهن شنونده بوجود میاره! O0 و حتی بعضی وقتا به قول سعید پیلتن درامر کهتماین "موسیقیه متال در مقابل موسیقیه سنتی شوخی بحساب میاد." البته تلفیق یه مرزهایی داره که اگه موزیسین ازش رد بشه میشه اون چیزی که تو میگی که مثال بارزش اون مرتیکه عبدیه (راک محلی با لهجه ی مشدی) ! :D
کهتماین 2تا گیتاریست داره کدومشون رو میگی؟ علی اظهری یا همایون مجد زاده؟ از اون گذشته کهتماین در حال حاضر به دلیل نداشتن بیسیست فعالیتی نداره! :-?
من هرگز نگفتم تلفیق سنتی با متال بد از آب در میاد !
بلکه گفتم کهت میان از عهدش بر نیومد و سبکشو عوض کرد . . .
اون گیتاریستش که یه گروه دیگه زده اسمش علی اظهری ( تو مستند گلوبال متال باهاش چند ثانیه مصاحبه میکنن :D ) توی یوتیوب یه سرچ بزنی یکی دو تا ویدئو در موردشون هست . . .

کهتمیان که تو پیج فیس بوکش نوشته فعلا در حال ضبط پارت های درام هستیم ( برای آلبوم جدید ). . .
من نمیدونم این چه معضلیه که بند های متال ایرانی دارن ! یا بیسیست ندارن یا درامر !! :)) ولی تا دلت بخواد گیتاریست هست !
به هر حال اگه بیسسیت لازم داشتن خوشحال میشم بهشون کمک کنم :D

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از dark-boy :
من هرگز نگفتم تلفیق سنتی با متال بد از آب در میاد !
بلکه گفتم کهت میان از عهدش بر نیومد و سبکشو عوض کرد . . .
اون گیتاریستش که یه گروه دیگه زده اسمش علی اظهری ( تو مستند گلوبال متال باهاش چند ثانیه مصاحبه میکنن :D ) توی یوتیوب یه سرچ بزنی یکی دو تا ویدئو در موردشون هست . . .

کهتمیان که تو پیج فیس بوکش نوشته فعلا در حال ضبط پارت های درام هستیم ( برای آلبوم جدید ). . .
من نمیدونم این چه معضلیه که بند های متال ایرانی دارن ! یا بیسیست ندارن یا درامر !! :)) ولی تا دلت بخواد گیتاریست هست !
به هر حال اگه بیسسیت لازم داشتن خوشحال میشم بهشون کمک کنم :D
فک کنم این آلبوم جدیدشون کامل شده باشه فقط پارتای بیسش مونده! چون از وقتی من یادم میاد اینا دارن رو آلبوم جدیدشون کار میکنن! :))
اگه منظورت از گیتاریست کهتماین علی اظهری بود باید بگم این بشر مدلش همین جوریه! :D دیگه فک کنم تمام گروه های ایرانی رو یه دور کرده باشه! :D

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از HIM :
فک کنم این آلبوم جدیدشون کامل شده باشه فقط پارتای بیسش مونده! چون از وقتی من یادم میاد اینا دارن رو آلبوم جدیدشون کار میکنن! :))
اگه منظورت از گیتاریست کهتماین علی اظهری بود باید بگم این بشر مدلش همین جوریه! :D دیگه فک کنم تمام گروه های ایرانی رو یه دور کرده باشه! :D
این که کارشون کند پیش میره زیاد تقصیر ندارن !
چون تجهیزات خوب برای ضبط درام آگوستیک تو ایران نیست ، یا اگرم خودت بخوای جمع و جور کنی هزینه زیادی باید بدی . . .
کلا تجهیزات ضبط تو ایران با قیمت های ناجوانمردانه فروخته میشه !
مثلا دیروز تو جمهوری یه میکسر یه متری ( چینی !!! ) دیدیم ، قیمتش هشت میلیون و نیم بود ! واقعا آدم زورش میاد این پول ها رو تو ایران بده . . .
یا مثلا یه سری گیتار الکتریک ها رو ، سه برابر قیمت اصلیش میفروشن . . . #S-:

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از dark-boy :
این که کارشون کند پیش میره زیاد تقصیر ندارن !
چون تجهیزات خوب برای ضبط درام آگوستیک تو ایران نیست ، یا اگرم خودت بخوای جمع و جور کنی هزینه زیادی باید بدی . . .
کلا تجهیزات ضبط تو ایران با قیمت های ناجوانمردانه فروخته میشه !
مثلا دیروز تو جمهوری یه میکسر یه متری ( چینی !!! ) دیدیم ، قیمتش هشت میلیون و نیم بود ! واقعا آدم زورش میاد این پول ها رو تو ایران بده . . .
یا مثلا یه سری گیتار الکتریک ها رو ، سه برابر قیمت اصلیش میفروشن . . . #S-:
درسته قیمت تجهیزات موسیقی تو ایران نا متعارفه ولی نه تا این حد! :-?
همین چن وقت پیش یکی از بچه ها یه الکتریک گیتار Ibanez RG ‎ Standardخرید 600_700 تومن. نسبت به قیمتش هم خوبه!
خو کسی که میخواد Gibson بگیره معلومه باید حداقل 6-7 میلیون خرج کنه!

دیروز صبح یورو نیوز با متالیکا در مورد آلبوم جدیدشون مصاحبه کرد. من نتونستم کامل ببینم. کسی این مصاحبه رو بطور کامل دیده؟

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از HIM :
درسته قیمت تجهیزات موسیقی تو ایران نا متعارفه ولی نه تا این حد! :-?
همین چن وقت پیش یکی از بچه ها یه الکتریک گیتار Ibanez RG ‎ Standardخرید 600_700 تومن. نسبت به قیمتش هم خوبه!
خو کسی که میخواد Gibson بگیره معلومه باید حداقل 6-7 میلیون خرج کنه!

دیروز صبح یورو نیوز با متالیکا در مورد آلبوم جدیدشون مصاحبه کرد. من نتونستم کامل ببینم. کسی این مصاحبه رو بطور کامل دیده؟
یه سری کمپانی ها ، هر مدل گیتار که میسازن ، از روش یه تمرینی هم میسازن که نسبت به اصلش قیمت خیلی کمتری داره
من چندین بار دیدم کسانی رو که ، گیتار های تمرینی با قیمت گیتار اصلی رفته تو پاچشون ;)) ;))
گیبسون هم 7 میلیون نیست ، گیبسون لایو ( از اونایی که اسلش تو کنسرت هاش میزنه ) که ضد نویز هست ، به قیمن پنج میلیون و نیم :-" تو محلتون اگه کسی خواست ، بگو براش بفرستیم ( 7 میلیون :P ) یه سودی هم ما بکنیم ، ثواب داره :D

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از dark-boy :
یه سری کمپانی ها ، هر مدل گیتار که میسازن ، از روش یه تمرینی هم میسازن که نسبت به اصلش قیمت خیلی کمتری داره
من چندین بار دیدم کسانی رو که ، گیتار های تمرینی با قیمت گیتار اصلی رفته تو پاچشون ;)) ;))
گیبسون هم 7 میلیون نیست ، گیبسون لایو ( از اونایی که اسلش تو کنسرت هاش میزنه ) که ضد نویز هست ، به قیمن پنج میلیون و نیم :-" تو محلتون اگه کسی خواست ، بگو براش بفرستیم ( 7 میلیون :P ) یه سودی هم ما بکنیم ، ثواب داره :D
اصن بحث اینه که ساز یا هر تجهیزات موسیقی دیگه ای که میخوای بخری نسبت به قیمتش کارایی مورد نظرت رو داشته باشه. دیگه اینکه تمرینی باشه یا اصل مهم نیست! :-?
در ضمن گیبسون nتا مدل داره و تو ایران هر مدلش mتا قیمت! ;)) من یه قیمت تقریبی گفتم.

این آلبوم luluی متالیکا فاجعه بود! ~X( پیشنهاد میکنم زیاد دنبالش نباشین چون اصلا ارزشش رو نداره! L-:
کلیف کجایی ببینی این جیمز گروهو به گند کشید! :((
خو وقتی دو سومه آهنگا (تقریبا 6تا ترک) رو تو 4 روز ساختن بهتر از این هم نمیشه! X-(
من موندم سرپرست گروه لارسه بعد این جیمز بوده که دیو ماستین و جیسون رو از گروه اخراج میکنه حالا هم که رفته این مردک رو آورده برا وکال! اصن هر کاری دلش خواسته کرده با گروه! حالا این حرفه جیسون رو درک میکنم که میگفت جیمز بیشتر به پول فک میکنه تا موزیک! این آلبوم جدیدشونم بیشتر جنبه ی تجاری داشت تا هنری! [-(

• لایک
امتیازات: MoC

MoC

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بوشهر

پيشنهاد مي كنم اين آهنگو حتما گوش كنين بسي زيباست

In Flames - Where The Dead Ships Dwell
Genre: Melodic Death Metal

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

تو این آلبو اخیرشون این بهترینشونه :D
اینقده این آهنگا زیاد شده همشونو گم و گور کردم
ممنون بابت یادآوری این ترک

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

آلبوم Megadeth _ TH1RT3EN اونقدرا هم که میگفتن ضعیف نبود. :-? آلبوم Arch Enemy _ Khaos Legions معمولی بود. :) آلبوم Opeth _ Heritage خوب بود. 8-> آلبوم Burzum _ Fallen از همه بهتر بود. /m\
به ترتیب از قوی به ضعیف:
1. Burzum _ Fallen
2. Opeth _ Heritage
3. Arch Enemy _ Khaos Legions
4. Megadeth _ TH1RT3EN
5. Metallica & lou reed _ Lulu

• لایک

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

بچه ها این بند بلک متال ایرانی رو میشناسید ؟!
ekove efrits
من چند ماه پیش یه آهنگشو گوش کردم ، بدک نبود :
http://ekoveefrits.com
تنهایی کار میکنه ! مثل بارزام
کسی اطلاعات دقیق تری ازش داره ؟!

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

به نقل از dark-boy :
بچه ها این بند بلک متال ایرانی رو میشناسید ؟!
ekove efrits
من چند ماه پیش یه آهنگشو گوش کردم ، بدک نبود :
http://ekoveefrits.com
تنهایی کار میکنه ! مثل بارزام
کسی اطلاعات دقیق تری ازش داره ؟!

همون یه کارشو اگه یادت میاد معرفی کن :D

دوستان یکی لینک این آلبوم مگادثو بده هر چی گرفتیم پوچ بود :(
پیدا کردم دروغ زدم :D

MoC

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بوشهر

توو اين سايت برو هم لينك دانلود مگادث (صفحه اول) هس هم متاليكا،هم موزيك ويديو جديد مگادث Public enemy no.1:
http://11.rockdl.net

و اينم ترك ليست دهمين آلبوم KoRn - The Path Of Totallity

1."Chaos Lives in Everything" 4:02
2."Kill Mercy Within"3:16
3."My Wall" 4:34
4."Narcissistic Cannibal" 3:14
5."Illuminati"2:58
6."Burn the Obedient5:05
7."Sanctuary"4:23
8."Let's Go" 3:10
9."Get Up!"3:42
10."Way Too Far"8:15
11."Bleeding Out"3:05

Bouns Tracks
12."Fuels the Comedy"
13. "Tension
"

Get Up و Narcissistic Cannibal دو سينگلي بودن كه از اين آلبوم منتشر شدن،تاريخ قطعي انتشار هم بعد از دوبار عقب انداختن شده Dec 06
چيزي كه واسم جالب بود مصاحبه وكال گروه بود،كه فضاي موسقيايي راك رو بي روح و خيلي تكراري دونسته،يادمه آلبومي كه باش KoRn خيلي معروف شد آلبومي بود كه متال رو با هيپ هاپ و رپ ميكس كرده بود و ليمپ بيزكيت باش همكاري كرده بود،و الان هم متال رو با الكترو موزيك ميكس كرده يا يه جوورايي دو سبك رو metal & dupstep و از اون با نام future metal ياد ميكنه.به جز اون دوتا سينگل way too far و kill mercy whitin و tension رو توو يوتيوب مي تونين بشنوين،آهنگاي خداييه

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

5شنبه ی این هفته ساعت 5 بعد از ظهر ویدئوگرافیه Within Temptation از شبکه ی 4 /m\

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

منظورت فردائه؟

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
  • لایک

iran-gamers

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

بچه ها فک کنم امشب شبکه 4 ، ساعت 10 (شب) ، بخش راکش شروع میشه ، از گروه هایی مثل اونسسنس و behemoth و . . . هم موزیک ویدئو پخش میکنه :-"

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

Keane ( Everybodys Changing )
The Knux ( She's So Up )
This Providence ( Letdown )
Bullet For My Valentine ( Bittersweet Memories)
Skillet ( Monster )
Black Veil Brides ( The Legacy )
G. Love ( Fixin To Die)
Fall Out Boy Ft. John Mayer ( Beat It )
Avril Langvin ( I am With You )
A Day to Remember ( All I Want )
Daughtry ( Crawling Back To You )
Kings Of Leon ( Notion )
Seether Ft. Amy Lee ( Broken )
Him ( Heartkiller )
Evanescence ( Call Me When Youre Sober )
Linkin Park ( In the End )
Behemoth ( Ov Fire And The Void )
Ozzy Osbourne ( Life Won't Wait )
Pain ( Dirty Woman )
Helloween ( Light The Universe )
Elliot Minor ( Solaris )
2Brandon Loren ( Radiostar )
David Cook ( Fade Into Me )
Blondie ( Mother )
Tamar Kaprelian ( New Day )
Franz Ferdinand ( The Fallen )
Coldplay ( Life In Technicolor ii )