• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

به نقل از K.M.W :
یه سوال برام پیش اومد
این خواننده های راکی که کنار بقیه کاراشون یه سری کار دارن که از لحاظ موسیقی نمیشه به اینا گفت راک، براشون سقوط و اُفت حساب میشه؟
مثلا کیا؟
البته حداکثر میزان کارشون راک باشه ولی در کنارش تعداد کار کمی هم از این سبک داشته باشن
من چرا متوجه این جمله نمیشم؟ مشکل از منه؟ :D

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از hamid-GM :
واسه اینه که یه سریا که به آهنگ Uptempo و کلا distortion حساسیت دارن (که اکثریت رو شامل میشن) وقتی میشنون که مثلا گروه متالیکا خیلی شاخه, میوفتن دنبال آهنگاش اما فقط با nothing else matters حال میکنن.. در واقع این جور آهنگا بیشتر از اینکه بخوایم بگیم آهنگای شاخی هستن باید بگیم آهنگای جوادی هستن.. اصولا همه با این آهنگا حال میکنن :D
همه با این آهنگا حال میکنن ولی همه این آهنگارو نمیفهمن و درک نمی کنن...
اینکه همیشه دنبال یه سبک و یه مدل موزیک خاص باشیم که خودمونو خاص نشون بدیم به هیچ عنوان حرکت درستی نیست...
یه سوال دارم ازت... اگه فردا همه death metal و power metal گوش بدن به طور مثال بازم نظرت در مورد این سبکا همینه؟
اگه طرز فکرت اینه که هر موزیکی که همه گوش بدنو باش حال کنن اصولا جواده و دیگه ارزش خودشو از دست داده باید بگم برات متاسفم... چون نه تنها از راک و متال بلکه از موزیک هیچچی نفهمیدی...
منم با این مخالفم که همه متال گوش بدن و ادعای متال باز بودن داشته باشن... قبلا هم اینو گفتم...
ولی این دلیل نمیشه من دیگه با متال یا حتی آهنگای ملویی مثه snuff و nothing که خیلیا باش حال میکنن حال نکنم...
من متال گوش نمیدم که همه بگن wow!!! عجب آدم باحالی... متال گوش میده... حتما خیلی حالیشه... یا برعکس... بگن عجب آدم خل و چلی... طرف حتما روانیه... کمبود داره... یا هرچی...
نه... متال سال ها معلم و بهترین رفیق من بوده و هست... متال به من یاد داد که نذارم کسی بهم زور بگه... متال به من جسارت تصمیم گیری داد... و گفت که میشه در عین احترام به حقوق دیگران از حق خودت حفاظت کنی... وقتی حالم از این دنیا و آدماش بهم میخورد و به جایی میرسیدم که تحمل هیچ چیزی رو نداشتم این متال بود که به من میگفت تو تنها نیستی و خیلیا وضعیت تو رو دارن ولی هر طور شده باید راهتو ادامه بدی...
متال نه تنها از من یه آدم وحشی و خشن یا افسرده و احساساتی نساخت بلکه کاری کرد که بتونم خشم و سایر احساساتمو کنترل کنم...
من واسه خیلی از تصمیماتی که تو زندگیم گرفتم به متال مدیونم و حتی با رو آوردن به سبک های دیگه علاقم نسبت به متال کم نمیشه حتی اگه از همین لحظه دیگه هیچ آهنگ متالی تو دنیا ساخته و منتشر نشه...

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

اگه طرز فکرت اینه که هر موزیکی که همه گوش بدنو باش حال کنن اصولا جواده و دیگه ارزش خودشو از دست داده باید بگم برات متاسفم
باو من که نگفتم هر چیزی که جواده بده.. تمام حرف من این بود که یه سری آهنگا که ملودیک تره و کلا آروم تره با سلیقه بیشتر آدما جور در میاد , یعنی همه خوششون میاد (کاری نداریم که درک میکنن یا نه..) اما نمیشه به این استناد کرد و گفت که این آهنگا از بقیه آهنگای اون گروهه بهتره..
مثال زیاد داریم:
Repentance از DT و Ending credits از Opeth و Paradise lost و The sacrifice از symphony X آهنگایی هستن که من خودم خوشم اومده و به هر کی گفتم گوش بده, طرف هم خوشش اومده.. اما دلیل نمیشه که از بهترین آهنگای گروه باشن.. و مسلما هم نیستن..
دقت کردین وقتی یه گروه متال میاد یه کار آروم میده بیرون آهنگ شاخی در میاد
من در واقع میخواستم به این دوست بگم که اصولا این آهنگا , خیلی هم آهنگای قوی ای نیستن , در مقایسه با بقیه آهنگاشون... اما مشکل اینجاست که کمتر کسی آهنگای متال رو درک میکنه.. و اینم بگم درک کردن آهنگای متال و حال کردن با اینجور آهنگا هیچ ربطی به cool بودن افراد نداره.. از رفقای من هستن کسایی که صب تا شب متال گوش میدن و اصولا خیلی آدمای چیپی هستن و برعکس.. :D
تمام حرف من این بود.. حالا شما چطور این نتیجه گیری ها رو کردی الله اعلم.. :D

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از hamid-GM :
مثلا کیا؟من چرا متوجه این جمله نمیشم؟ مشکل از منه؟ :D
منظور آهنگاش ملو تره یا آهنگایی که از سبکای دیگن . کثلن اسلیپ یه آهنگ فانک داره فک کنم . یا یه چیزایی مث این .

و اینکه : نه آقا ! موسیقی از احساسات منشا میگیره و احساسات لزوماً در یک سبک خلاصه نمیشه !

به نقل از میکا :
همه با این آهنگا حال میکنن ولی همه این آهنگارو نمیفهمن و درک نمی کنن...
اینکه همیشه دنبال یه سبک و یه مدل موزیک خاص باشیم که خودمونو خاص نشون بدیم به هیچ عنوان حرکت درستی نیست...
یه سوال دارم ازت... اگه فردا همه death metal و power metal گوش بدن به طور مثال بازم نظرت در مورد این سبکا همینه؟
اگه طرز فکرت اینه که هر موزیکی که همه گوش بدنو باش حال کنن اصولا جواده و دیگه ارزش خودشو از دست داده باید بگم برات متاسفم... چون نه تنها از راک و متال بلکه از موزیک هیچچی نفهمیدی...
منم با این مخالفم که همه متال گوش بدن و ادعای متال باز بودن داشته باشن... قبلا هم اینو گفتم...
ولی این دلیل نمیشه من دیگه با متال یا حتی آهنگای ملویی مثه snuff و nothing که خیلیا باش حال میکنن حال نکنم...
من متال گوش نمیدم که همه بگن wow!!! عجب آدم باحالی... متال گوش میده... حتما خیلی حالیشه... یا برعکس... بگن عجب آدم خل و چلی... طرف حتما روانیه... کمبود داره... یا هرچی...
نه... متال سال ها معلم و بهترین رفیق من بوده و هست... متال به من یاد داد که نذارم کسی بهم زور بگه... متال به من جسارت تصمیم گیری داد... و گفت که میشه در عین احترام به حقوق دیگران از حق خودت حفاظت کنی... وقتی حالم از این دنیا و آدماش بهم میخورد و به جایی میرسیدم که تحمل هیچ چیزی رو نداشتم این متال بود که به من میگفت تو تنها نیستی و خیلیا وضعیت تو رو دارن ولی هر طور شده باید راهتو ادامه بدی...
متال نه تنها از من یه آدم وحشی و خشن یا افسرده و احساساتی نساخت بلکه کاری کرد که بتونم خشم و سایر احساساتمو کنترل کنم...
من واسه خیلی از تصمیماتی که تو زندگیم گرفتم به متال مدیونم و حتی با رو آوردن به سبک های دیگه علاقم نسبت به متال کم نمیشه حتی اگه از همین لحظه دیگه هیچ آهنگ متالی تو دنیا ساخته و منتشر نشه...
متال کلاً یه کار خوبی انجام میده اینه که درسته گاهی شاید به سمت کارهای بد هدایتت کنه ( در مورد من تا حالا نشده !) ولی خیلی اوقات از کار های بد جلو گیری میکنه . یا باعث انجام دادن کار های خوب میشه . مثالش خیلی شخصیه ولی اگه خواستید پ.خ بدید

ها الان یه مثالش یادم اومد ! یه روز گوش درد شدیدی داشتم . آهنگ که گوش میدادم دردم یادم میرفت کلاً ! از اون بهتر گیتار زدن بود ! گیتار که میزدم کلاً احساس درد از بین میرفت !

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

"fade to black".. من چرا تا حالا اینو نشنیده بودم
از دو روز پیش که اینو واسه اولین بار شنیدم عاشقش شدم.. سولوی تهش واقعا مو رو به تنم سیخ کرد.. آهنگ خوبی بود واسه کاور کردن
پارت کیبورد با گیتار پرو ضبط شده .. پارت گیتار آکوستیک هم با کابل مترونوم!! دیگه خلاصه کمبود امکانات.. ولی خودم که خوشم اومد
http://forum.bazicenter.com/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.mediafire.com%2F%3Fd55ueix1j7ynu66
نظرتونو بگید فیض ببریم..

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

به نقل از hamid-GM :
مگه کیا گرفتن؟
هنوز ندادن. اما Halestormو Megadeth و Lamb of god و Iron Maiden و Marilyn Manson کاندید شدن . آهنگای Halestorm و Lamb of God هم یه جورین که نو آوری دارن اما آخه وقتی Darkness Within مال Machine Head یا L'Enfant Sauvage از Gojira هست ، نمیدونم چه معنی داره که اینا کاندید شدن . بعد اون روز داشتم تاریخچه ی Grammy رو نگا میکردم ، غیر از اون چند سال اول اصلاً دقت به خرج ندادن که کی رو انتخاب میکنن . مثلاً سال 2009 که جایزه رو به آهنگ My Apocalypse از Metallica دادن ، اصلاً گروه های دیگه به کنار ، تو همون آلبوم Death Magnetic فک کنم اگه رده بندی کنیم My Apocalypse جزو آخریا قرار بگیره ، در عوض Suicide & Redemption شاهکار بود. از یه طرف هم Grammy به خودش زحمت نمیده بره چند تا گروه ناشناس هم گوش کنه و کارای اونا رو هم مد نظر قرار بده . همش دوره ای به متالیکا، اسلیر، مگادث، جوداس پریست و ... میدن .

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از SPARK :
هنوز ندادن. اما Halestormو Megadeth و Lamb of god و Iron Maiden و Marilyn Manson کاندید شدن . آهنگای Halestorm و Lamb of God هم یه جورین که نو آوری دارن اما آخه وقتی Darkness Within مال Machine Head یا L'Enfant Sauvage از Gojira هست ، نمیدونم چه معنی داره که اینا کاندید شدن . بعد اون روز داشتم تاریخچه ی Grammy رو نگا میکردم ، غیر از اون چند سال اول اصلاً دقت به خرج ندادن که کی رو انتخاب میکنن . مثلاً سال 2009 که جایزه رو به آهنگ My Apocalypse از Metallica دادن ، اصلاً گروه های دیگه به کنار ، تو همون آلبوم Death Magnetic فک کنم اگه رده بندی کنیم My Apocalypse جزو آخریا قرار بگیره ، در عوض Suicide & Redemption شاهکار بود. از یه طرف هم Grammy به خودش زحمت نمیده بره چند تا گروه ناشناس هم گوش کنه و کارای اونا رو هم مد نظر قرار بده . همش دوره ای به متالیکا، اسلیر، مگادث، جوداس پریست و ... میدن .
دقیقا فقط شهرت، همین متالیکا هم با اون همه آهنگ شاهکاری که تو 4تا آلبوم اولش داشت گرمی نگرفت، حتی سر وان کاندید شد ولی جایزه رو دادن یکی دیگه! آخه نمیفهمم واقعا از وان شاختر؟ در مورد مای اپوکالیپس هم موافقم، در کل به نظر من مسخره ترین کار این آلبوم بود. تو دث مگنتیک سویساید خیلی خوب بود و آل نایتمر لانگ و سایناید، بعد tdtnc و آنفورگیون 3 و ... در کل خوب زیاد داشت ولی تنها ترکی که باش حال نکردم همین بود!
+در مورد آهنگای لایت سبک راک و متال، به نظرم شاهکارهای این دو سبک دقیقا همین آهنگان! از متالیکا وان و فید و ناثینگ و بلیدینگ می و نو لیف کلاور هستن که عالین، مستر هم اون تیکه ای که آهنگ لایت میشه شدیدا به یاد موندنیه، یا آهنگای دیگه ای مثل burden از اوپث، beyond the realms of death از جوداس، stairway to heaven از لدزپلین، november rain از گانز، hey you و comfortably numb از پینک فلوید، cemetery gates از پنترا و ...

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از hamid-GM :
"fade to black".. من چرا تا حالا اینو نشنیده بودم
از دو روز پیش که اینو واسه اولین بار شنیدم عاشقش شدم.. سولوی تهش واقعا مو رو به تنم سیخ کرد.. آهنگ خوبی بود واسه کاور کردن
پارت کیبورد با گیتار پرو ضبط شده .. پارت گیتار آکوستیک هم با کابل مترونوم!! دیگه خلاصه کمبود امکانات.. ولی خودم که خوشم اومد
http://forum.bazicenter.com/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.mediafire.com%2F%3Fd55ueix1j7ynu66
نظرتونو بگید فیض ببریم..
خوبه خوبه ! خودت تنهایی زدی ؟!
سولوی اولش یه جوریه ! باید یه کم بذاری هر نت صدا بده !

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

تنهایی زدم بعد میکس کردم.الان که دوباره گوش دادم میبینم که نتا رو کم کش دادم.حق با توئه
در ضمن2روزه دارم کار میکنم روش:)

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از hamid-GM :
تنهایی زدم بعد میکس کردم.الان که دوباره گوش دادم میبینم که نتا رو کم کش دادم.حق با توئه
در ضمن2روزه دارم کار میکنم روش:)
خب من دو ماهه روشم ! :D تازه داره قشنگ در میاد ! البته زیاد وقت نمیذارم ولی خب ، خیلی قشنگه سولوش !
یعنی بهترین گزینست برای اجرا توی این جمع هایی که میگن بیا یه چیزی بزن !

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از Pдгзд :
خب من دو ماهه روشم ! :D تازه داره قشنگ در میاد ! البته زیاد وقت نمیذارم ولی خب ، خیلی قشنگه سولوش !
یعنی بهترین گزینست برای اجرا توی این جمع هایی که میگن بیا یه چیزی بزن !
یه ورژن ضبط کن بزار.. P:>

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

دارم رو high hopes
به نقل از hamid-GM :
یه ورژن ضبط کن بزار.. P:>
دارم رو high hopes پینک فلوید کار میکنم .
اونو میذارم

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از hamid-GM :
باو من که نگفتم هر چیزی که جواده بده.. تمام حرف من این بود که یه سری آهنگا که ملودیک تره و کلا آروم تره با سلیقه بیشتر آدما جور در میاد , یعنی همه خوششون میاد (کاری نداریم که درک میکنن یا نه..) اما نمیشه به این استناد کرد و گفت که این آهنگا از بقیه آهنگای اون گروهه بهتره..
این قسمت حرفتو قبول دارم...
و منم نگفتم چون همه با این آهنگا حال میکنن پس از بقیه ی آهنگای اون گروه بهترن!
به نقل از hamid-GM :
مثال زیاد داریم:
Repentance از DT و Ending credits از Opeth و Paradise lost و The sacrifice از symphony X آهنگایی هستن که من خودم خوشم اومده و به هر کی گفتم گوش بده, طرف هم خوشش اومده.. اما دلیل نمیشه که از بهترین آهنگای گروه باشن.. و مسلما هم نیستن.. من در واقع میخواستم به این دوست بگم که اصولا این آهنگا , خیلی هم آهنگای قوی ای نیستن , در مقایسه با بقیه آهنگاشون... اما مشکل اینجاست که کمتر کسی آهنگای متال رو درک میکنه.. و اینم بگم درک کردن آهنگای متال و حال کردن با اینجور آهنگا هیچ ربطی به cool بودن افراد نداره.. از رفقای من هستن کسایی که صب تا شب متال گوش میدن و اصولا خیلی آدمای چیپی هستن و برعکس.. :D
تمام حرف من این بود.. حالا شما چطور این نتیجه گیری ها رو کردی الله اعلم.. :D
با این قسمت حرفت مخالفم...
خیلی واضح داری میگی آهنگ های عوام پسندتر نسبت به سایر آهنگا ضعیف تر هستن...
در واقع با این حرفت داری یه حکم کلی صادر میکنی کاری که من نکردم...
من نگفتم آهنگای عوام پسندتر نسبت به سایر آهنگا قوی تر و با ارزش تر هستن...
در واقع احساس میکنم به یه شکلی میخوای بگی با آهنگایی حال میکنی که هرکسی گوش نمیده...
و من به شدت با موضوع مخالفم...

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از میکا :
با این قسمت حرفت مخالفم...
خیلی واضح داری میگی آهنگ های عوام پسندتر نسبت به سایر آهنگا ضعیف تر هستن...
در واقع با این حرفت داری یه حکم کلی صادر میکنی کاری که من نکردم...
من نگفتم آهنگای عوام پسندتر نسبت به سایر آهنگا قوی تر و با ارزش تر هستن...
در واقع احساس میکنم به یه شکلی میخوای بگی با آهنگایی حال میکنی که هرکسی گوش نمیده...
و من به شدت با موضوع مخالفم...
ببین از نظر من چیزی که من دارم روش بحث میکن با اون چیزی که تو داری روش بحث میکنی کاملا متفاوته.. مثال میزنم : مثلا فرض کن دو تا ماشین هست, ما از دو نظر میتونیم اینا رو با هم مقایسه کنیم.. از یه نظر میگیم که ماشین a از ماشین b قویتره (دور موتورش بیشتره , مصرف سوختش کمتره و هزار چیزه دیگه) که این چیزا هیچ ربطی به سلیقه نداره..
اما از یه نظر دیگه میگیم که ما از ماشین b بیشتر خوشمون میاد.. که کاملا نظر شخصیه و کاملا سلیقه ای هست..
حالا منم دارم میگم تقریبا آهنگایی که از نظر محتوای موسیقی در سطح بالایی هستن, کمتر کسی بهشون توجه میکنه (دلیلشو نمیدونم :-/)
مثلا آهنگ breaking all illusions از dream theater یه آهنگیه که میتونم به جرات بگم کسی توی شیراز نیست که بتونه اینو از لحاظ ریتمیک و ملودیک بررسی و تحلیل کنه (به غیر از کیبوردیسته گروه استادم اینا, لا مصب دانشگاه موسیقی روسیه درس خونده :D).. و کمتر کسی با این آهنگ حال میکنه.. اما یه آهنگی مث Ending credits و Repentance و... خود منم تا حدود زیادی میفهمم هر لحظه داره چه اتفاقی میوفته.. یا let it be از Beatles واکثر آدما با ابن آهنگا حال میکنن.. به نظرم یه رابطه ای بین محتوای موسیقیه یه آهنگ و میزان حال کردن افراد با اون آهنگ وجود داره.. رابطه عکس.. اما مطمئن نیستم پس بیخیال.. این جمله رو ندید بگیر :D
امیدوارم منظورمو گرفته باشی : کلا میخواستم بگم که بهتره آهنگا رو از دو نظر بررسی کنیم یک از نظر محتوای موسیقی.. یکی از نظر حال کردن با اون آهنگ (که یه بحث کاملا سلیقه ای هست).. این دو تا هیچ ربطی به هم ندارن..
خلاصه که:: هر کسی مجازه هر آهنگی دوس داره گوش بده و آهنگی که هر کسی گوش میده هیچ ارتباطی به کول بودنش نداره.. دوباره گفتم :D

"در ضمن فک میکنم بحثمون فایده ای به حال جمع نداره.. به هر حال اگه بازم بحثیه پخ بده"

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

گیتار سیگنچر زک وایلد استایل لس پاول 12 ملیون تومن ! کسی نمیخواد ؟! :-"

میخواستم گیتار نو بگیرم کارم داره به سیگار میرسه !

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

تو ساینیچر زک رو میخوای کجات کنی؟؟؟ :D به ما جکسون آر از این مدلای سادش بدن فامیلو شام میدیم از شادی :D
بعد یه نکته، البته مطمئن نیستم ولی دیدم خیلیا به جای ارتقاء گیتار دنبال امپ و افکت بهتر میرن، بعضیا اولین قدم میرن یه امپ لامپی مارشال شاخ میگیرن مثلا، بعد در این زمینه فک کردی که گیتار بهتره یا امپ خوب؟ :-? چون امپ هم ارزونتر درمیاد

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از Majids :
تو ساینیچر زک رو میخوای کجات کنی؟؟؟ :D به ما جکسون آر از این مدلای سادش بدن فامیلو شام میدیم از شادی :D
بعد یه نکته، البته مطمئن نیستم ولی دیدم خیلیا به جای ارتقاء گیتار دنبال امپ و افکت بهتر میرن، بعضیا اولین قدم میرن یه امپ لامپی مارشال شاخ میگیرن مثلا، بعد در این زمینه فک کردی که گیتار بهتره یا امپ خوب؟ :-? چون امپ هم ارزونتر درمیاد

من اگه پول داشتم که میرفتم هارد میخریدم آهنگ دانلود میکردم !
هر وقت پولش بود آمپو درست میکنیم !

اینسترومنتال های متالیکا خیلی جالبن ! یه سری ریف دارن ، همونا تکرار میشن با اندکی نخلیص !

بعد این تبلچر ها خیلی احمقن ! گروه دو تا گیتاریست داره ، تا گیتار 5 براش تعریف میکنن ! :|

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از Pдгзд :
بعد این تبلچر ها خیلی احمقن ! گروه دو تا گیتاریست داره ، تا گیتار 5 براش تعریف میکنن ! :|
خوب واضحه.. dream theater هم یدونه گیتاریست داره بعضی آهنگاش 4 تا لاینه گیتار داره

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

در کل که خیلی جاها ممکنه بیشتر از 2تا گیتار باشه، ولی خوب البته این تبلچرام هندیش میکنن کلا، مثلا تو تبلچرهای متالیکا اغلب ترک جیمز و کرک در کل یکین، بعد مثلا 3تا ترک لید گیتار داره و یه کلین بسته به آهنگ
+
تو لیو ایز تو دای و سویساید اند ردمپشن ریف تکراری و در کل نقطه اضافه داشتن که ترک رو ضعیف کردن، ولی جفتشون سولوهایی داشتن که واقعا شاخه، مثلا سولوی جیمز تو تولیو رو هردفعه میشنوم گریم میگیره!
کال او کتولو هم تکرار ریف رو داره ولی نکته مثبتش اینه که کاملا حس ترس و استرس آهنگ رو بهت منتقل میکنه، اوریون هم که عالیه خداییش، ریفه تکراری هم به اون صورت نداره
+
کسی اگه سایت مرجع دانلود آلبوم + تبلچر میدونه تو پستاش بذاره لطفا، لینکای آهنگا که همه حذف شدن، سایتای تبلچرم که یا ندارن یا بستن پولی کردن

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از Majids :
کسی اگه سایت مرجع دانلود آلبوم + تبلچر میدونه تو پستاش بذاره لطفا، لینکای آهنگا که همه حذف شدن، سایتای تبلچرم که یا ندارن یا بستن پولی کردن
واسه آهنگ get-tune.net
واسه تبلچر cifraclub.com.br
zr63jo05ra7rll6loo77.jpg

8->

بالا