• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برای امنیت شخصی خودتان چه می کنید؟

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ : برای امنیت شخصی خودتان چه می کنید؟

سری ترین نقطه خونمون اتاق منه ! بقیش برام اهمیتی نداره !
یه زمانی علاوه بر قفل در یه دزدگیر هم گزاشته بودم که وقتی خواب بودم و کسی درو باز میکرد آژیر میکشید بیدار میشدم برا همین هیچکس نمیومد تو اتاقم :D
یه در بازکن هم تو خونه بود چشمشو بالای در اتاقم گذاشته بودم میتونستم کسی که پشت دره رو ببینم :D
ولی نکته جالب اینه هیچ چیز خاصی تو اتاقم نگه نمیدارم که بخوام کسی نبینه ! مگر به پوسترای جدیدم گیر بدن ، خانواده با علایق من مشکل دارن :-"
کسی هم به کامپیوترم دست نمیزنه ! نه پسوورد داره نه هیچی ! هرچی دارم ، حتی اونایی که نباید بقیه ببینن روی دسکتاپمه و برای قشنگی آیکونای روی دسکتاپو هاید میکنم همیشه ! :D
گوشی سابق هم که برا من گوشی بود ، برا خواهرم نقش اسباب بازی داشت :-" اون گوشی طفلی هم فقط رو شماره ها و اس ام اس هاش پسوورد داشت ! بقیش واسه عموم آزاد بود

کلا احساس امنیت زیادی بهم یه حس خوب میده :D

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از mohammadreza128 :
هرچیم قدرت دفاییتون بالا بره اگه طرفتون بشه 2تا یا یه سلاح گرم یا سرد دربیاره هرچقدرم قدرت دفاعی داشته باشید بی اثره امنیت جانی باید در درجه اول نیروهای امنیتی تعمیین کنن.
من که نگفتم برم دفاع شخصی دیگه کامل امنیت دارم.ولی تو خیلی جا ها میتونه کمک کنه.تازه تو مراحل بالاترش دفاع در برابر سلاح سرد و گرم یا دفاع برای چند نفرو داره.
بازم میگم هیچ وقت کامل امنیت نیس.ولی اینجوری میشه بیشترش کرد.

Helius

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاديم
شهر
شناسنامه من ميگه تهرانيم
مدال المپیاد
زيست زيست زيست زيست و ادبيات و فلسفه
دانشگاه
دانشگاه تهران(من از اين جا ميرم (تحمل اين جا رو ندارم)(تهران منتظرمه))

من رو اتاقم يه چشم بزرگ گذاشتم (يعني هشدار)
براي ورود بايد از موان فوق امنيتي رد شد :D :D :D :D
ميرسي به ميز، لب تاپ، كتاب هاي زيستم كه از همه مهمترن ، لباس هاي كشيش شدنم :D و ساير وسايل ..........براي دسترسي به اون ها بايد دهن مبارك رو صاف كني
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهتون نميگم :D :D :D B-)
من چپ دستم B-)

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

من كلا خيلي امنيت دوست دارم!
خونمون كه از اين زنجيرا داره كه مثلا خيلي مفيده و اينا!
اما خب داداش عزيزم از اونجايي كه حرف توي كلش نميره تا يكي زنگ ميزنه (چه ايفون و چه در خونه) با يك شيرجه ميپره و درو واسه هر خري كه پشت دره بازميكنه..!!!!!!
اما از اونجايي كه دزد و قاتل هيچوقت زنگ نميزنه مشكلي نيست!!!
گوشي من خودش رمز نداره ولي سيمم رمز داره!رمز نميذارم چون به جونم بستست!اما متاسفانه چند وقت پيش خوابم برد و گوشيم جا موند رو اوپن و ديگه بقيشو خدا نصيب گرگ بيابون نكنه :D
ايپادم ٢ ٣ تا كد و رمز و اندرويدلاك داره كه نفوذ بهش بسي سخته :D
اكانت كامپيوترمم رمز داره!!كه البته رمزشو حاج حافظ شيرازيم ميدونه!!!!!!
براي امنيت جانيم بايد يه دوره كلاساي تكواندو برم ;))
و براي امنيت توي نت براي هر سايتي كه توش عضوم يه پسورد جدا دارم و پسورد ميلم هم در بالاترين درجه امنيته و يه سري كار خفن روش كردم!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

خونه: چون آپارتمانه امنیت داره دیگه :D در خونه هم شب ها تا صبح و وقتی کسی خونه نباشه قفله
---
گوشی: هیچ گونه رمز و پس و اینا نداره، امنیت تف! هر چی توش هست رو راحت میشه رفت دید یعنی فقط کافیه مدرسه گوشی منو بگیره... :D
-----
کامپیوتر: یه سری چیزا هیدنن، سه سری هم یه 3 ساعت هی باید از این فولدر بری تو اون تا آخر یه جا پیدا شن :D ولی در کل روی کامپیوتر چیز خاصی ندارم
----
پسورد یاهو و fb و ... : پسورد های من رو نمیشه حدس زد ، تو مدرسه یا وقتی یکی بغلمه میخوام پسمو وارد کنم هم محتاطانه برخورد میکنم :D
----
اتاق : اصلا من نمیدونم این در اتاق من کلید داره یا نه! نمیدن بم! با این حال فرقی نمیکنه من توی اتاق باشم یا نه، در هر حالتی در اتاق بسته اس. اخویم بخواد بیاد تو در میزنه، یا قبلش صدا میزنه میفهمم داره میاد، بابام اصلا تو اتاق من نمیاد، مامانم هم یهویی در رو باز میکنه که من احیاینا وقت نکنم اگه چیزی هست قایم کنم! اخلاق بسی مزخرفیست :|
------
امنیت شخصی تو مهمونی واسه عکس مثلا: بستگی داره آخه :D مهمونی های خانوادگی رو حساس نیستم ولی تولد های دوستان و غیره کمی احتیاط بیشتر :D
---
امنیت جانی تو خیابون و ... : هیچی :D فقط از جاهای تاریک و خیلی خلوت نمیرم، اگه دیدم موتوری، ماشینی، چیز مشکوکی داره نزدیک میشه هم میرم سمت یه خونه که یعنی الان خونه ما اینجاست! :D یا اگه سکانس مخوف بود گوشیمو آماده رو شماره مامانم یا بابام میذرام اگه کسی خواست بدزده من سریع شماره رو بگیرم یه جیغی, اعلام موقعیتی، چیزی که خانواده بفهمن لااقل! :D
------
نوشته ها و مطالب شخصی: یه سری تو بلاگ هست ولی اونا خیلی شخصی نیست، از اونجایی که امنیت ندارم شخصی ها رو نمینویسم :D ذهن خودم امن ترین جاس :-"

سیما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
دانشگاه
ایشالا که شهید بهشتی :)
رشته دانشگاه
داروسازی

خونه : سعید (برادر گرام) نباشه امنیت دارم! اما اگه همدان باشه ...سپر فولادین و زره جنگی و 7تیر!
بیرون: تنها چیزی که میتونم بگم حیاست!
مدرسه: کلا بقیه باید از دست من در امان باشن :))
کلا امنم! :D

سيانوباكتري!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد...خونمون...اتاقم...پشت ميز...توي نت و تو كتاب بيولوژي
مدال المپیاد
دوسال ديگه شركت ميكنم المپياد زيست و طلا ميارم:)
دانشگاه
تهران_بعدش آكسفورد!
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي-دندان پزشكي_پزشكي

من مامانم ميدونه كه نبايد بياد تو اتاقم چون بعدش من باهش دعوا ميكنم و پشيمون ميشه!
گوشيم و لب تابم هم براي عموم آزاده چون همه يا تو فلشم هست يا ميپاكم! :D :D

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

امنیت! نمیدونم!همه ی پسوردام یکیه! شماره شناسناممه +3 تا رقم دیگه!! اگر کسی شماره شناسنامم رو گیر بیاره تا حدودی حله!! :D
یک بار تو یک کافی نت یادم رفت مسنجر رو ساین اوت! کنم یک نفر کلی برام مشکل پیش آورد! دیگه یادم نمیره! دیگه هیچ جای عمومی در هیچ اکانتی ساین این نمیکنم! :|
در مورد منزل! در اتاقم همیشه قفل بود! که یک روز مادرم عصبانی شد کلیدشو برداشت از پنجره انداخت بیرون!! :| منم رفتم دنبالش پیدا نشد!! الان همینجوری باز می مونه!
پی سی هم که کسی بهش دست نمیزنه چون کسی بلد نیست! مهمون هم نمیاد کلا! پس رمز نیاز نیست!
اما یک هارد اکسترنال! گوگولی و ظریف و زیبا و جادار و مطمئن!! دارم x: عکسهای هواپیمام ( یک چیز خیلی امنیتی!) + شخصی روشه که در گاو صندوق قرار داره! ^-^ ^-^
و اما گوشی! این گوشی در مدرسه ما معروفه!چون شده 10 روز دست یک نفر امانت مونده تا کارشو راه بندازه!پس امنیتش صفره! :D
پایان! #S-:

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ

من پسورد ایمیل و سمپادیامو به همه میدم
مشکلی ندارم

گوشیم کد داشت(همون که مدرسه گرفت)
اما این یکی نه
اسمام قشنگ سیو کردم هرکی میبینه میگه نمیترسی اینجوری سیو میکنی؟کسی دس نمیزنه به گوشیم آخه

دیگه کلا نترسم
تنها تو خونه باشم یا تنها برم بیرون اصلا نمیترسم(خیلی بده)

تو خونه هم زیاد فضول نداریم
فقط حسین خیلی چک میکنتم تو خونه

دفتر خاطراتمم جر دادم
آخه بابام خوند

اتاقمم درش بازه بیشتر وقتا
(مسعود همیشه تو اتاق من پلاسه)

Emperor of Shadow

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خیلی دور
رشته دانشگاه
هوافضا

محله ما بااینکه امنیتش بالاست(اکثرا پلیس و نیروهای امنیتی و ...)بازم دزد خونه یکیو زد اونم از همین نیرو امنیتیا!!!!
من خودم یه مدت برای مواقع فوق اضطراری یه چاقو کوچیک حمل میکردم گذاشتمش کنار
شوکرم دارم ولی خانواده اجازه حمل نمیده (<

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

محله ما که امنیت نداره ....
پارسال لپتاپم رو دزدیدن :((
اتاقمم که کاروانسرای عموم میباشه..
هر کی از راه میرسه سرشو میبندازه پایین میاد تو اتاقام :(
هر چیم دارم توسط مامانم چک میشه !
دفتر خاطراتمم مامانم خوند پارش کردم !
بیرونم اجازه ندارم تنها برم پس امنیت برقراره !
هر موقع تو خونه تنهام یه صداهای عجیبی میاد !
به کی نگین فک کنم خونمون ارواح داره :D

demon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک

خونه:شبیه قلعه هزار اردکه انقد که حفاظ داره! [-(
کامپیوتر:نگاه کردنشم جرمه! B-) پسوردامم چون یادم میره تو یه کاغذ نوشتم که همیشه تو کیفمه
موبایل:بازدید برای عموم ازاد است مگر اینکه....! :-"
بیرون از خونه: بیخود سه یال کاراته کار نکرده و بیخود هم سلاح سرد حمل نمیکنم! (<
همه میدونن وسایلم کجاست جز خودم!

shahab shariat panahi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

من کلا تو کار رمز نیستم،یه جوری فرهنگ سازی کردم کسی هیچ کاری به وسایل من نداره،چه تو خونه چه بیرون :D کامپیوتر،گوشیم،در اتاقم،وسایلم،... هیچکدوم هیچ راه خاصی برای ورود نمی طلبن،همونطور که گفتم فرهنگ سازی کار اصلی منه :D

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

پروفایل فیس بوکتون رو آزاد گذاشتین؟ یا فقط برای دوستان و افراد خاصی؟ عکس هاش چی؟ اصلا تنظیمات حریم شخصیش رو دیدین؟

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بله ،اول با تشکر از محمد جان ( خب همه سوالارو تو همون پست 1 میذاشتی دیگه ، هی میای یه پست میدی ، سوال جدید می کنی :D)

من کلا" امنیت رو در پسورد و این چیزا نمی بینم ، با دیدگاهی متفاوت ، نظرم راجع به امنیت ، حالتیه که برام مشکل ساز نشه ، مهم نیست پسورد باشه یا نباشه
مثلا" گوشی ( :(دوستان میدونن) : گوشی بسیار وسیله ی شخصی ای محسوب میشه ، به هیچ وجه هیچکس حق هیچگونه دست زدن بهش رو نداره ، یه پسورد کلی داره که وقتی میخوای استفاده کنی ازت میخواد ، از این برنامه ها که واسه فایل ها پسورد میذاره هم گذاشته بودم قبلا" ، ولی چون دیدم احدی دست نمیزنه ، این پسورد فقط حرص منو درمیاره که هی باید بزنم و یه جورایی همش این حس غریب بم دست میداد که این گوشی من نیست ، چون همه جا باید پسورد وارد میکردم پاکش کردم (مثالی دارم در برابر خانواده و دوستان ، که گوشی یک وسیله ی شخصی است مثه مسواک و شورت !)
یوزر های اینترنت : یوزرام معمولا" پسورد سختی نداره ، جز فیسبوک ، که اونم سخت نیست ، فقط یکم طولانیه ، بعد یه جوریه که اگه کسی هکش کرد ، بفهمه من کی ام و ... (یه جورایی راه ارتباطی بازم برقراره) ، سایت های دیگه ، معمولا" پسوردم رو یه مدیر میدونه ، چون خودم بعضی وقتا یادم میره ، من بهشون نمیگم ، خودشون به صورت قشنگ وارد یوزر من میشن پسورد رو عوض می کنن بعد بهم pm میدن امیر این پسورد جدیدته ! ، البته دوستان لطف دارن ، من دلیل این کار رو هیچ وقت نفهمیدم ،اما ...
پسورد یاهو و کامپیوتر و ... ، قدیما یکی بود ، ولی الان فرق داره ، پسورد یاهو مخلوطی از اسم و فامیل و شماره ی منه ، به این صورت که اسم من + چند رقم از شماره + فامیلیم ، اینا کاملا" در همه ، مثال : am7j24r... :D
کامپیوتر پسور نداره الان ، به تازگی پاکش کردم ، چون همون حس گوشی داشت بهم دست میداد ، قایل هام جای خاصی نیست ، همش تو درایو ها هیدن هست (فقط برای وقتی که داداشم بدون نظارت من میشینه پشت سیستم)
چون خونواده و دوستان ، یا بهتره بگم من ، جوری ام که اجازه نمیدم کسی به وسایل شخصی ام دست بزنه و اونا هم خودشون می دونن و رعایت میکنن ، خیلی در بند پسورد و سکیورتی نیستم (مثـ فرشید مثلا")
خونه امنیت بسیار پایینی داره ، هرچند محله امن و قدیمیه و کسی اینورا غلط خاصی نمیکنه و نمیتونه بکنه ، یه مارکت هم دقیقا" روبروی خونمون هست ، درو که باز میکنی می بینی من چه شکلی ام ، اون دست خیابون (یا کوچه) یه مارکت 24 ساعته هست که خب نقش نگهبان رو داره ، یه سری در داخلی خونه رو باز کردم دیدم یکی تو حیاطه ، گفتم شما ؟ گفت ببخشید من توپم افتاده بود اومدم بگیرم ، گفتم چیجوری ؟ گفت از رو پشت بومتون ! گفتم آها ، بله ، بفرمایید ، تشریف بردند و قضیه حل شد ، از همسایه های گرام بودند :D
اتاق رو از 2 سال پیش ، یکم خصوصیش کردم ، یعنی این رو با خونواده فهموندم که موقع ورود در بزنید ، وقتی بستس یهو باز نکنید ، در نزنید بعد خودتون باز کنید بیاید (خب این چه کاریه ؟ دیگه در زدن چیه ؟ میرسی پشت در تق میزنی بعد میای تو ؟! مثلا" من تو اون چند صدمه ثانیه ی تق و باز شدن در چیکا میتونم کنم ؟) البته سیستم جایی تعبیه شده که من نظارت کامل به در دارم ، و از دور هر کی بخواد وارد شه ، من می بینمش (در معمولا" یکم بازه ، خیلی کم ، اینجا میگن پیش یا پیچ ، شما چطور ؟)
پروفایل فیسبوک تا 1 ماه پیش آژاد بود ، برا اینکه من به این عقیده بودم ، که خب دوستان یا آشنایان یا غریبه ها ، به راحتی بتونن پروفایل رو مشاهده کنند ( همه جاشو ) ، منم دلیلی برای مخفی کردنش نداشتم ، چون سلایق و عقایدم رو مخفی نمی کنم و با کسی مشکلی ندارم ، اما ماه پیش یه مشکلی پیش اومد که علی رغم میل باطنی ام مجبور شدم دسترسی رو محدود کنم به فرندام ، تا یه مدت دیگه ، اگه مشکلی پیش نیاد دوباره بازش می کنم
عکس ها کلا" راحته و بازه :D ، چه فیسبوک چه کوه چه خونه چه جنگل چه دریا چه تولد چه مهمونی و چه هرجای دیگه ای ، عکس به نظرم مشکلی نداره و نیست ، اتفاق خاصی نمیفته فلانی عکس منو ببینه یا نبینه ، اگه میشناستم که خب هیچی :D اگه نمیشناستم که ببینه ، چی میشه مگه ، چی میخواد بگه ، اصلا" بگه ، اتفاقی نمیفته که ، پس عکسهام رو خیلی راحت هر جوری که بخوام و هرجاکه بخوام و با هر کی که بخوام میگیرم و بیشتر جاها میذارم ، عکسهایی که فعلا" خصوصی هست ، به خاطر مسائل دیگه است که گفتنش جایز نیست
امنیت در خیابون هم خیلی خوبه ، هر جایی هر جوری دلم بخواد میرم و تا حالا مشکلی پیش نیومده از این به بعد هم حواسمون هست که نیاد ، امنیت تو خیابون رو نمیدونم منظورت دقیقا" چیه ...
در کل ، فرهنگ سازی کردیم که کسی طرف ما نیاد و دست به وسایل شخصی مون نزنه ، چون من حوصله پس گذاشتن و یکسره 4تا عدد وارد کردن رو نداریم و خوشمونم نمیاد از این کارا
فقط یه باگ کوچولو داره اونم تو در خونست. لگد بکوبی توش وا میشه! همین!
چه جالب ، خونه ماهم درش همینطوریه ، البته باید به یه نقطه ی خاص زده شه و با یه قدرت خاص ، از بالا در پریدن خیلی راحت ترو بهتره :D (خودم معمولا" از بالا در میام ، حتی اگه کلید داشته باشم ، خب بعضی وقتا حس و حال کلید در آوردن نیست تو ظل گرما!)

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از محمّد :
پروفایل فیس بوکتون رو آزاد گذاشتین؟ یا فقط برای دوستان و افراد خاصی؟ عکس هاش چی؟ اصلا تنظیمات حریم شخصیش رو دیدین؟
سکیور ترین حالت ممکن! گذشته از این که سرچ کردنم فقط برای دوستای دوستا ممکنه، هیچ اطلاعاتی در اختیار غریبه ها گذاشته نمی شه و حتی دوستا هم وقتی پست میدن رو والم فقط خودم میتونم ببینم
یوزرنیمم قبلا اسم خودم بود که بعد عوضش کردم برای امنیت بیشتر
تا مدتی پیش فقط دو عکس بسیار قدیمی از خودم توی فیسبوک بود که اون هم برای گروه های خاصی از دوستانم قابل مشاهده بود، بعد از میتینگ 2-3 تا عکس هم ازم قرار داده شد تو فیسبوک
هر 3 ماه یک بار هم کل دوستان رو با دقت بررسی می کنم و هرکسی رو که نمیشناسم یا کم میشناسم یا حذف می کنم، یا میبرم توی گروهی که کمترین دسترسی ها رو به اطلاعاتم داشته باشن
اینجوریا خلاصه
فقط یه چیز رو هنوز نفهمیدم: چجوری میتونیم تنظیم کنیم که لایک هایی که توی پیج ها/پروفایل میزنم یا پست هایی که میدم توی نیوز فید بقیه نره :-??

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

کامپیوتر که هیچی...همه چی هایده!!!!!! :D
یا مثلن چیزای ناجور پسورد دارن! :D :-"
گوشی هم که هرچی میاد در جا دلیتیه! :-" :D
بعد بیرون از خونه هم ......اگه یه وقت من عصبی بشم... بر خورد فیزیکی میکنم!!!! :D
یه بار یه نفرو زدم!!! :D :-"
پسره دوم دبیرستان بود...ازم بزرگتر بود..رفت مامانشو آورد سرم! :D =)) :))
بعد خودش خراب شد....
کلن اگه اوضاع خراب شد...((بزن!!)) :D

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از GCD :
سکیور ترین حالت ممکن! گذشته از این که سرچ کردنم فقط برای دوستای دوستا ممکنه، هیچ اطلاعاتی در اختیار غریبه ها گذاشته نمی شه و حتی دوستا هم وقتی پست میدن رو والم فقط خودم میتونم ببینم
...
فقط یه چیز رو هنوز نفهمیدم: چجوری میتونیم تنظیم کنیم که لایک هایی که توی پیج ها/پروفایل میزنم یا پست هایی که میدم توی نیوز فید بقیه نره :-??

شما تو سازمان امنیت ملی کار می کنی برادر؟ :D

بنده کلا زندگیم رو هواست

تنها چیزی که دست بخوره بهش اشد واکنش نشون داده می شه کمدمه

اونم چون کتابام توشه

بیرون از خونه هم جایی که نباید برم نمی رم ولی جاهای دیگه اسمایلی :| بسیار کاربردیه و آزمایشش رو پس داده! فنون رزمی هم ... :-"

nastaran1r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
East Azerbaidjan
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق

پسوردامو این شکلی مینویسم
12k45f8952

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-&quot;

بلـــه!!

گفتین امنیت ! :D

امنیت خونه که خوبه !ولی امنیت اتاق من ! (کاروانسرا دیدیدن !! البته این مقصودم به داداش کوچولوم بود :)) )
امنیت موبایل ! امنه ! البته دست افراد عادی ولی اگه کسی بخواد میتونه به اطلاعاتش نفوذ کنه !
امنیت تو بیرون از خونه :-" صفر !! کلا تنها برم بیرون ! احساس خوبی ندارم :-??
تنها در خانه :D یکی تو خونس !! یه ماکت برج ایفل دارم در مواقع ترس تو دستم میگیرم ! :-[
امنیت PC صفر ! چون کلا دست داداشمه !! باهاش همیشه PES بازی می کنه :D پس کلا برام مهم نیس اما لپ تاپم ! همه جاش پسورد داره ! کلا ! اعتقادی به هیدن دارم ! هیدن هم اعتقادی به من نداره {-8
راسی ! معمولا وسایلام هم بقیه بهم راهنمایی می کنن کجاس ! آخه اصولا نمیدونم وسایلام کجاست !! (یه روز شارژر موبایلم رو گزاشته بودم تو یخچال :-[ )

پسورد هام هم یه مدت یه بار عوض میکنم ! همشون هم از حروف + عدد + نشونه ها + عدد تشکیل شده !!
البته به غیر از جاهایی مثل سمپادیا و بقیه فروم ها کهع اون رمز دست همه هس دیگه !! همه حفظن!!

• لایک
امتیازات: L.E
بالا